Элина Свитолина – Мария Саккари. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Остраве

Элина Свитолина – Мария Саккари. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

В среду, 21 октября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) стартует в одиночном разряде хардового Премьера в чешской Остраве.

В матче второго круга украинка, которая является лидером посева, сразится против Марии Саккари из Греции (№23 WTA). Встреча состоится четвертым запуском на центральном корте после матча Остапенко – Мартич. Время начала матча – не ранее 19:00 по Киеву.

Ранее девушки играли два разы, счет равный.

В следующем раунде победительница встречи сразится против Онс Жабер (№32 WTA) или Алены Остапенко (№44 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
      Elis, 21.10.2020 22:57
    +1
    captain2009, 21.10.2020 20:54
    Еліс, дозволю собі ще одну цитату:
    "Розумний теніс - це триступеневий процес, а саме:
    1. Визначте ваші можливості.
    2. Проаналізуйте різні варіанти ваших дій.
    3. Отримайте максимальну вигоду від ваших можливостей, вибравши правильний варіант дій."
    На жаль, Світоліна на таке не здатна. ((
    Згодна. Я б додала продовження:
    - проаналізуй суперницю
    - які у неї сильні і слабкі сторони
    - визнач, як гратимеш проти неї, нейтралізуючи її силу і впливаючи на її слабкість
    - створи плани B,C і якщо потрібно, то D, якщо план А не спрацює.
    Я завжди кажу, що в Еліни такий тип нервової системи, який не дозволяє їй швидко переключатись. Для цього в команді є тренер, стратег на гру, який сяде і Еліні пояснить це на пальцях разів 20, якщо буде потрібно. Який методично це доноситиме до неї, поки вона не розуміє. В мене питання тільки одне: що в команді робить Бетлз? Які його функції? Еліна пахарь, якщо це їй не дає результату, то недопрацьовує тренер.
    vital
    online
      vital, 21.10.2020 20:57
    0
    Mazyr2412, 21.10.2020 20:50
    А 2 титула Еліни?
    Я лише про Даяну написав, на коментар Лтави про Даяну. Про Елю і так вже багато сказано/написано.
    captain2009
      captain2009, 21.10.2020 20:54
    0
    Elis, 21.10.2020 20:29
    Та гляньте як вона рухається. Вона навіть на дропи не біжить. Якась Подороска добігала, а Еля... Що з її фітнес-тренером? Де всі її козирі? Враження, що вона грає виключно на зубах, не маючи нічого. Але там і зуби не такі, щоб кожен раз вгризатися. Раз-два можна, але не завжди ж.
    Еліс, дозволю собі ще одну цитату:
    "Розумний теніс - це триступеневий процес, а саме:
    1. Визначте ваші можливості.
    2. Проаналізуйте різні варіанти ваших дій.
    3. Отримайте максимальну вигоду від ваших можливостей, вибравши правильний варіант дій."
    На жаль, Світоліна на таке не здатна. ((
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 21.10.2020 20:50
    +1
    Vlad Ltava, 21.10.2020 20:28
    Ну что, еще в Линце осталось Даяне отмучиться и конец сезону? Классный сезончик -даже нехрен вспомнить.
    А 2 титула Еліни?
    vital
    online
      vital, 21.10.2020 20:45
    +3
    На превеликий жаль на карантині наші дівчата розлінилися, запустивши свою форму і рівень гри
    vital
    online
      vital, 21.10.2020 20:40
    0
    Vlad Ltava, 21.10.2020 20:28
    Ну что, еще в Линце осталось Даяне отмучиться и конец сезону? Классный сезончик -даже нехрен вспомнить.
    Про Даяну я для себе відзначив у плюс дві речі: стартовий фінал Брісбена і пара вольових перемог після 2-х річної серії програшу матчу, в разі програшу першого сету українкою.
    anachar
      anachar, 21.10.2020 20:32
    +2
    Больно смотреть на Элину, на ее муки. Кажется надо брать долгую паузу-играть она не может!!! Нужно разбираться в причине и точно менять тренера!!!!
    Elis
      Elis, 21.10.2020 20:29
    +1
    captain2009, 21.10.2020 20:25
    Привіт, Еліс. Та Світоліну вже ніхто не боїться. Всі вивчили її одноманітну гру, та знають, як проти неї грати. Все, їде додому.
    Та гляньте як вона рухається. Вона навіть на дропи не біжить. Якась Подороска добігала, а Еля... Що з її фітнес-тренером? Де всі її козирі? Враження, що вона грає виключно на зубах, не маючи нічого. Але там і зуби не такі, щоб кожен раз вгризатися. Раз-два можна, але не завжди ж.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 21.10.2020 20:28
    +1
    Ну что, еще в Линце осталось Даяне отмучиться и конец сезону? Классный сезончик -даже нехрен вспомнить.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.10.2020 20:27
    +2
    Примитив до безобразия.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 21.10.2020 20:26
    0
    Навіть подача нікудишня...
    Elis
      Elis, 21.10.2020 20:25
    +4
    Хто підмінив Світоліну? Поверніть все, як було!
    captain2009
      captain2009, 21.10.2020 20:25
    +2
    Elis, 21.10.2020 20:11
    Ведучи 40:0віддати свою подачу. Напомилялась на 2 роки вперед. Еліна, що з тобою??...
    Привіт, Еліс. Та Світоліну вже ніхто не боїться. Всі вивчили її одноманітну гру, та знають, як проти неї грати. Все, їде додому.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.10.2020 20:25
    +6
    І по Еліні те ж саме, що по Даяні. Рік провалено, кудись подівся головний козир - швидкість. Треба змінювати майже все у підготовці. Команду - в першу чергу.
    yura241268
      yura241268, 21.10.2020 20:25
    +2
    что происходит? где свитолина?
    sarra2008
      sarra2008, 21.10.2020 20:24
    +2
    Рік в топку
    olya403
      olya403, 21.10.2020 20:24
    +3
    якщо з 40,-0 і з 40-15 віддавати свої подачі...ну не знаю...Для чого було приїжджати такою неготовою?
    serg
      serg, 21.10.2020 20:24
    0
    6-3 6-3 и Чехия, гудбай
    sarra2008
      sarra2008, 21.10.2020 20:23
    +2
    Дві свої подачі з 40:15...
    alekos59
      alekos59, 21.10.2020 20:12
    0
    Свитолина, позорище, go home!!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.10.2020 16:10
    +9
    Хочеться помилятись, але прогнозую що Еліна не відійшла від того ляпаса, який отримала в 1/4 РГ, і тому прогнозую перемогу Саккарі
    Elis
      Elis, 21.10.2020 20:11
    +7
    Ведучи 40:0віддати свою подачу. Напомилялась на 2 роки вперед. Еліна, що з тобою??...
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.10.2020 20:25
    +6
    І по Еліні те ж саме, що по Даяні. Рік провалено, кудись подівся головний козир - швидкість. Треба змінювати майже все у підготовці. Команду - в першу чергу.
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 21.10.2020 19:37
    +6
    Гадаю, що Еля до початку матча Шахтаря встигне завершити гру
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 21.10.2020 19:31
    +6
    Элина совсем разучилась бегать, плохо...
    Elis
      Elis, 21.10.2020 20:25
    +4
    Хто підмінив Світоліну? Поверніть все, як було!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 21.10.2020 19:27
    +4
    Денис Торопцев, 21.10.2020 19:16
    Йди, не ганьбися!
    Йди, не дивися!
    vital
    online
      vital, 21.10.2020 19:19
    +4
    У Саккарі друга подача по швидкості як перша в Елі ((
    samird
    online
      samird, 21.10.2020 19:18
    +4
    Да уж уровень игры конечно "впечатляющий". Непонятно зачем вообще приезжать с таким настроем и подготовкой.
    sergo1957
      sergo1957, 21.10.2020 19:12
    +4
    Маруся прямо как настоящий бодибилдер !
    vital
    online
      vital, 21.10.2020 20:45
    +3
    На превеликий жаль на карантині наші дівчата розлінилися, запустивши свою форму і рівень гри
    olya403
      olya403, 21.10.2020 20:24
    +3
    якщо з 40,-0 і з 40-15 віддавати свої подачі...ну не знаю...Для чого було приїжджати такою неготовою?
    serg
      serg, 21.10.2020 19:43
    +3
    сегодня без шансов, ща за 30 минут закончат и второй сет и Элина поедет домой
    Oleksandr Panasiuk
      Oleksandr Panasiuk, 21.10.2020 19:19
    +3
    Шо??? Апять???))
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 21.10.2020 19:15
    +3
    Похоже греческий культурист перебьет нашу Элинку((((
    anachar
      anachar, 21.10.2020 20:32
    +2
    Больно смотреть на Элину, на ее муки. Кажется надо брать долгую паузу-играть она не может!!! Нужно разбираться в причине и точно менять тренера!!!!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.10.2020 20:27
    +2
    Примитив до безобразия.
    captain2009
      captain2009, 21.10.2020 20:25
    +2
    Elis, 21.10.2020 20:11
    Ведучи 40:0віддати свою подачу. Напомилялась на 2 роки вперед. Еліна, що з тобою??...
    Привіт, Еліс. Та Світоліну вже ніхто не боїться. Всі вивчили її одноманітну гру, та знають, як проти неї грати. Все, їде додому.
    yura241268
      yura241268, 21.10.2020 20:25
    +2
    что происходит? где свитолина?
    sarra2008
      sarra2008, 21.10.2020 20:24
    +2
    Рік в топку