Олег СМАЛИЙЧУК: «Всегда болею против Львова и Руха»

Совладелец «Карпат» не поддерживает другие львовские клубы

Олег СМАЛИЙЧУК: «Всегда болею против Львова и Руха»
© ФК Карпаты. Олег Смалийчук

Совладелец «Карпат» Олег Смалийчук признался, что болеет против других львовских клубов – «Руха» и ФК «Львов»:

«Во Львове было дерби, я на него не пошел, потому что в футбольных правилах нет такого, что могут проиграть обе команды.

Я всегда болею против «Руха» и «Львова» и не буду никогда этого скрывать. Война и конкуренция должна быть честной и я хочу так конкурировать».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Бомбардир

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 22:47
    0
    ll_pogulianka_ll, 15.10.2020 22:35
    Прочитав коменти знатно перефарбовані намагаються себе виправдати ,походу "мертві" "Карпати" їх більше цікавлять ніж гранди УПЛ Винники та факашки...Смалійчук реально підриває їхні пєрдаки ...
    вівця, у тебе зад бомбанув ! йди підмийся!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 15.10.2020 22:35
    -2
    Прочитав коменти знатно перефарбовані намагаються себе виправдати ,походу "мертві" "Карпати" їх більше цікавлять ніж гранди УПЛ Винники та факашки...Смалійчук реально підриває їхні пєрдаки ...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:41
    +1
    про яку цей болван конкуренцію говорить ?!
    його каЛ невитримує конкуренції з гіпермаркетами - магазинами - кіосками !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:40
    0
    turboeligor, 15.10.2020 19:37
    По ходу Карпати він ненавидить найбільше, бо вбив їх повністю.
    він увійде в історію Карпат, як той хто зробив контрольний в голову вмираючим Карпатам! але вівці моляться всеодно на нього
    turboeligor
      turboeligor, 15.10.2020 19:37
    +3
    По ходу Карпати він ненавидить найбільше, бо вбив їх повністю.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:32
    0
    та нах....я ти нам впав
    вболівай за каЛ, скоро і з тої ліги вилетете від гіпермаркітів - магазинів
    coba777
      coba777, 15.10.2020 17:36
    +1
    Вболівай за донецькі. Мабуть це твоє!!!
    turboeligor
      turboeligor, 15.10.2020 19:37
    +3
    По ходу Карпати він ненавидить найбільше, бо вбив їх повністю.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:41
    +1
    про яку цей болван конкуренцію говорить ?!
    його каЛ невитримує конкуренції з гіпермаркетами - магазинами - кіосками !
    coba777
      coba777, 15.10.2020 17:36
    +1
    Вболівай за донецькі. Мабуть це твоє!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 22:47
    0
    ll_pogulianka_ll, 15.10.2020 22:35
    Прочитав коменти знатно перефарбовані намагаються себе виправдати ,походу "мертві" "Карпати" їх більше цікавлять ніж гранди УПЛ Винники та факашки...Смалійчук реально підриває їхні пєрдаки ...
    вівця, у тебе зад бомбанув ! йди підмийся!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:40
    0
    turboeligor, 15.10.2020 19:37
    По ходу Карпати він ненавидить найбільше, бо вбив їх повністю.
    він увійде в історію Карпат, як той хто зробив контрольний в голову вмираючим Карпатам! але вівці моляться всеодно на нього
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.10.2020 19:32
    0
    та нах....я ти нам впав
    вболівай за каЛ, скоро і з тої ліги вилетете від гіпермаркітів - магазинів