Элина Свитолина – Елена Рыбакина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Страсбурге

Элина Свитолина – Елена Рыбакина. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Элина Свитолина

В субботу, 26 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) продолжит борьбу на турнире международной серии в Страсбурге.
 
В матче за титул украинка встретится с Еленой Рыбакиной из Казахстана (№18 WTA). Поединок состоится первым запуском на центральном корте.

ОБНОВЛЕНО: Матч отложен на неопределенное время из-за дождя. Финал начнется не ранее 13:45 по Киеву.
Ранее девушки не встречались.
 
Отметим, что для Рыбакиной это будет седьмой финал турниров WTA (две победы), для Свитолиной – 18-й (14 титулов).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(19 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 26.09.2020 17:02
    +1
    Вітаю з 15 тітулом, Отаманша! Хай щастить!
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 26.09.2020 16:43
    -1
    Олег Судак, 26.09.2020 16:29
    Риба кіна не буде.Їдь додому в Казахстан,чи в кацапстан.
    Она москвичка, но как сама сказала, приняла гражданство Казахстана, потому что там в не поверили(ну и деньги вложили).
    Олег Судак
      Олег Судак, 26.09.2020 16:29
    -1
    Риба кіна не буде.Їдь додому в Казахстан,чи в кацапстан.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 16:27
    +6
    Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:19
    З перемогою, Еліно! Але з хорошою грою, на жаль, поздоровити не можу. Тільки з 15-м титулом у кар'єрі. Не дуже значущим, та все ж він зараз може бути дуже потрібним.
    Чому гра не сподобалась? Хороша гра і добре тренування для Еліни.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 16:26
    +3
    vital, 26.09.2020 16:09
    Дивним чином перший раз дивлюся як грає Рибакіна. Дуже небезпечна суперниця. Наскільки вона зріліше грає від Даяни, чи Аріни. Помиляється звісно що, але менше за них. Дуже вона атлетична і спокійна, як двері.
    П.с. Але трофей сьогодні має бути українським, вже другий рік поспіль.
    Видно що вона не агресивна по своїй натурі (інтроверт),як Даяна чи Соболенко,в цьому матчі мабуть Світоліна більше намагалась атакувати.Для тенісу,бути з холодною головою, мабуть добре,це ж не бойові мистецтва. А Ястремській потрібно багато чого в казашки повчитися.
    vostok
      vostok, 26.09.2020 16:23
    +5
    Проигрывать второй сет уже становится привычным и не тревожит ни зрителей, ни Элину. Будем считать, что это такой план на матч, вселить в соперницу ложное чувство превосходства.
    dudigo78
      dudigo78, 26.09.2020 16:20
    +2
    vital, 26.09.2020 16:09
    Дивним чином перший раз дивлюся як грає Рибакіна. Дуже небезпечна суперниця. Наскільки вона зріліше грає від Даяни, чи Аріни. Помиляється звісно що, але менше за них. Дуже вона атлетична і спокійна, як двері.
    П.с. Але трофей сьогодні має бути українським, вже другий рік поспіль.
    Вона лідер цього сезону за кількістю перемог. Дуже прогресує. Можливо невдовзі одна із топів
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:19
    0
    З перемогою, Еліно! Але з хорошою грою, на жаль, поздоровити не можу. Тільки з 15-м титулом у кар'єрі. Не дуже значущим, та все ж він зараз може бути дуже потрібним.
    Александр Ад
      Александр Ад, 26.09.2020 16:18
    +2
    ессс умничка урааааааа
    dudigo78
      dudigo78, 26.09.2020 16:18
    +5
    Так важко 3 сет розпочинався і так досить легко закінчився
    VITASS
      VITASS, 26.09.2020 16:17
    +9
    предпоследнее очко - брилианс!!!
    с титулом, атаманша
    Vladdal
      Vladdal, 26.09.2020 16:17
    +9
    Хороший теннис, всех с победой.
    nordi
      nordi, 26.09.2020 16:16
    +7
    ЄЄЄЄЄЄЄ!!!! вітаю всих!!!!
    vital
      vital, 26.09.2020 16:15
    +6
    Є титул! Еля розумашка ти наша!
    Nikas
      Nikas, 26.09.2020 16:14
    +2
    Ну вот 3 минуты и все стало на свои места может тренер помахал ей с трибуны что нужно не рисковать по аутам
    nordi
      nordi, 26.09.2020 16:13
    +6
    Nikas, 26.09.2020 16:11
    Ну вот бряк шас надо решать и свой любимый счет 6-4 в 2 сетах
    тут 3 сети) я звичайно не профі в вболіванні за теніс, але дивлюсь з душею, переживанням і вірою завжди в Елю
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 26.09.2020 16:13
    +7
    Нічого собі, дуже давно не бачивЕліну такою сильною психологічно. 8 гейм просто розбила Рибакіну
    Nikas
      Nikas, 26.09.2020 16:11
    +1
    Ну вот бряк шас надо решать и свой любимый счет 6-4 в 2 сетах
    vital
      vital, 26.09.2020 16:09
    +4
    Дивним чином перший раз дивлюся як грає Рибакіна. Дуже небезпечна суперниця. Наскільки вона зріліше грає від Даяни, чи Аріни. Помиляється звісно що, але менше за них. Дуже вона атлетична і спокійна, як двері.
    П.с. Але трофей сьогодні має бути українським, вже другий рік поспіль.
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 26.09.2020 16:08
    +3
    Интересно, сколько Элина тренировала этот удар через коридор по линии-очень эффектно он у нее получается.
    VITASS
      VITASS, 26.09.2020 16:17
    +9
    предпоследнее очко - брилианс!!!
    с титулом, атаманша
    Vladdal
      Vladdal, 26.09.2020 16:17
    +9
    Хороший теннис, всех с победой.
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 26.09.2020 12:38
    +8
    Як на мене, краще синиця в руці... Не раз було, що Еліна вилітала в чвертьфіналі або півфіналі інтернешену, і всі виправдовували тим, що скоро грати на шоломі. А потім вилітала на шоломі. Ну може це не її - ці шоломи. Нехай, хоч в цей спосіб прославить Україну!
    nordi
      nordi, 26.09.2020 16:16
    +7
    ЄЄЄЄЄЄЄ!!!! вітаю всих!!!!
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 26.09.2020 16:13
    +7
    Нічого собі, дуже давно не бачивЕліну такою сильною психологічно. 8 гейм просто розбила Рибакіну
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 16:27
    +6
    Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:19
    З перемогою, Еліно! Але з хорошою грою, на жаль, поздоровити не можу. Тільки з 15-м титулом у кар'єрі. Не дуже значущим, та все ж він зараз може бути дуже потрібним.
    Чому гра не сподобалась? Хороша гра і добре тренування для Еліни.
    vital
      vital, 26.09.2020 16:15
    +6
    Є титул! Еля розумашка ти наша!
    nordi
      nordi, 26.09.2020 16:13
    +6
    Nikas, 26.09.2020 16:11
    Ну вот бряк шас надо решать и свой любимый счет 6-4 в 2 сетах
    тут 3 сети) я звичайно не профі в вболіванні за теніс, але дивлюсь з душею, переживанням і вірою завжди в Елю
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 15:43
    +6
    Даяна має сидіти і дивитися як грає Рибакіна. Як силовий гравець вміє терпіти.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 25.09.2020 22:23
    +6
    Отаманша! Вірю! Хай щастить!
    vostok
      vostok, 26.09.2020 16:23
    +5
    Проигрывать второй сет уже становится привычным и не тревожит ни зрителей, ни Элину. Будем считать, что это такой план на матч, вселить в соперницу ложное чувство превосходства.
    dudigo78
      dudigo78, 26.09.2020 16:18
    +5
    Так важко 3 сет розпочинався і так досить легко закінчився
    alefteev77
      alefteev77, 26.09.2020 14:37
    +5
    Успіхів Еліні!
    vital
      vital, 26.09.2020 16:09
    +4
    Дивним чином перший раз дивлюся як грає Рибакіна. Дуже небезпечна суперниця. Наскільки вона зріліше грає від Даяни, чи Аріни. Помиляється звісно що, але менше за них. Дуже вона атлетична і спокійна, як двері.
    П.с. Але трофей сьогодні має бути українським, вже другий рік поспіль.
    vital
      vital, 26.09.2020 14:13
    +4
    Я вже з дачі приїхав. Ну все, тепер можна починати фінал
    dudigo78
      dudigo78, 26.09.2020 11:25
    +4
    Можливо фіналу так і не відбудеться, хіба знайдуть закрите приміщення. Сьогодні цілий день йтиме дощ, а температура не підніметься вище 10 градусів. До речі, таке саме "щастя" накриє з завтрашнього дня і нас
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 16:26
    +3
    vital, 26.09.2020 16:09
    Дивним чином перший раз дивлюся як грає Рибакіна. Дуже небезпечна суперниця. Наскільки вона зріліше грає від Даяни, чи Аріни. Помиляється звісно що, але менше за них. Дуже вона атлетична і спокійна, як двері.
    П.с. Але трофей сьогодні має бути українським, вже другий рік поспіль.
    Видно що вона не агресивна по своїй натурі (інтроверт),як Даяна чи Соболенко,в цьому матчі мабуть Світоліна більше намагалась атакувати.Для тенісу,бути з холодною головою, мабуть добре,це ж не бойові мистецтва. А Ястремській потрібно багато чого в казашки повчитися.
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 26.09.2020 16:08
    +3
    Интересно, сколько Элина тренировала этот удар через коридор по линии-очень эффектно он у нее получается.
    vital
      vital, 26.09.2020 15:44
    +3
    Підстав для оптимізму малувато, але будемо вірити в Елю. Будемо вважати що другий сет Еліна віддала, щоб не витрачати зайвих сил на боротьбу, і спробує вирішити все на свою користь в 3-му сеті.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 26.09.2020 15:21
    +3
    Світоліна навіть більше помиляється ніж Рибакіна. Це нікуди не годиться!(