Президент Десны: «Команда в еврокубке сыграла на уровне немецких клубов»

Владимир Левин доволен, несмотря на поражение

Президент Десны: «Команда в еврокубке сыграла на уровне немецких клубов»
© facebook.com/desnafc

Президент «Десны» Владимир Левин остался вполне доволен игрой командой в матче 3-го квалификационного раунда Лиги Европы, несмотря на поражение от «Вольфсбурга».

«Отлично играли, качество игры было на высшем уровне профессиональных немецких клубов. Не хватило самого малого - воли к победе, стержня».

«Думаю, следующая игра в еврокубках принесет нам уверенность в себе и победу», - считает Левин.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    yaroslavos
      yaroslavos, 26.09.2020 01:07
    0
    Без больших финансовых вливаний так и будем дальше плавать, как говно в проруби. И походу это надолго
    yaroslavos
      yaroslavos, 26.09.2020 01:05
    0
    Десна играла очень плохо. И судя по последним трансферам они ни на что и не надеялись в этой ЛЕ. Так что президент обманывает сам себя
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:51
    0
    Ivan-Bogun, 25.09.2020 22:00
    Кому б не належав стадіон,але грати вже четвертий сезон без реставрованої другої центральної трибуни,це ганебно...А за воротами відніється якісь цегляні напівстіни, якісь турніки...Це ж рівень УПЛ і амбіції грати в єврокубках !!!
    Он в Харкові Ярославський відреставрував стадіон "Металіст" на 40 000 місць,який належить місту Харків...
    А подивіться на красень-стадіон в Кропівницькому!
    Тобто справа в якомусь не зрозумілому жлобству...
    Сума витрат на реконструкцію стадіону Металіст приблизно дорівнює 100 млн дол., її підтверджує і сам бізнесмен Ярославський. З цієї суми, згідно звітам, 70 млн дол. було отримано з державного, обласного та міського бюджетів, і внесок самого Ярославського, який, за його словами, склав 30 млн дол... У грудні 2012 року Ярославський продає ФК "Металіст" бізнесменові Сергію Курченку. Вартість продажу ФК "Металіст" разом з часткою Ярославського в стадіоні "Металіст" за оцінками Forbes склала 300 мільйонів доларів. Ярославському на стадіоні належала частина підтрибунних приміщень і кілька об'єктів на території арени. Сам стадіон оцінили в 80 млн дол., враховуючи, що він вклав у реконструкцію стадіону всього 30 млн дол., а держава 70 млн дол., то, фактично за державний рахунок Ярославський міг заробити на рівному місці 50 млн дол., адже ці гроші країні ніхто відшкодовувати не збирався.
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:44
    0
    Cherevik22, 25.09.2020 22:33
    Сподіваюсь, що більше в єврокубках Десну не побачу. Навіщо туди виходити- щоб позоритись? Футболісти Вольсфбурга і не спітніли) Жаль, що 0:5 не вийшло, а імовірність була великою.
    Спітніли і захекались
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:43
    0
    Archie FireLion, 25.09.2020 21:42
    Десна ничего не доказала, проиграли 0-2 и то многим в радость, что не 0-5..Какой восторг! У более половины населения этой страны менталитет или комплекс неполноценности.
    А у Вольфсбурга комплекс перед Реалом. І хіба Десна грала з комплексами?
    Cherevik22
      Cherevik22, 25.09.2020 22:33
    -1
    Сподіваюсь, що більше в єврокубках Десну не побачу. Навіщо туди виходити- щоб позоритись? Футболісти Вольсфбурга і не спітніли) Жаль, що 0:5 не вийшло, а імовірність була великою.
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 25.09.2020 22:00
    0
    Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:46
    Ви взагалі в курсі, що стадіон належить міністерству молоді та спорту, а грати подібні стадії без прізвищ на спині це звичайна практика багатьох команд? Чи ви справді думаєте, що їм грошей на прізвища не вистачило?
    Кому б не належав стадіон,але грати вже четвертий сезон без реставрованої другої центральної трибуни,це ганебно...А за воротами відніється якісь цегляні напівстіни, якісь турніки...Це ж рівень УПЛ і амбіції грати в єврокубках !!!
    Он в Харкові Ярославський відреставрував стадіон "Металіст" на 40 000 місць,який належить місту Харків...
    А подивіться на красень-стадіон в Кропівницькому!
    Тобто справа в якомусь не зрозумілому жлобству...
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 25.09.2020 21:51
    0
    Президент "Десни" вирішив потролити власну команду...??? Ну на передодні історичного дебютного виступу клуба в єврокубках не продають кращого форварда команди Філіпова та ще за безцінь,не виганяють з команди ключового захисника Фаворова...
    І наступного виступу в єврокубках можна чекати ще довго...Бо конкуренція в УПЛ в зоні єрокубків просто шалена!
    Вважаю,що команда,на фоні не зрозумілих перестанов в команді і відходу ключових гравців, зіграла без настрою,академічно і без вольно...І таким чином банально "проспала" історичний шанс...Тим більше,що "Вольсбург" явно не до оцінив "Десну"...Зіграй "Десна" агресивніше в нападі,то цю гру можна було б виграти...
    Такі одинарні ігри "вигризаються" боротьбою...
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 25.09.2020 21:42
    +1
    Десна ничего не доказала, проиграли 0-2 и то многим в радость, что не 0-5..Какой восторг! У более половины населения этой страны менталитет или комплекс неполноценности.
    Special2
      Special2, 25.09.2020 21:05
    0
    Что вы с трансферов прицепились!? Филиппов сам захотел уйти, потому что хочет в сборную
    А как показывает практика, будучи лидером 3-ей команды Украины вызов в сборную не получить, но стоит сыграть 1 матч за Австрийский середня и ты сразу в сборной
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 25.09.2020 20:05
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    В любом случае Десне респект.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:46
    +3
    Nikas, 25.09.2020 18:58
    Стадион в разрухе с ужасной картинкой по тв, игроки играют без намеров и спонсоров на футболках в Германии, скорей всего у них был культорный шок от вашей "инфрастуктуры" чем вы были с ними на уровне
    Ви взагалі в курсі, що стадіон належить міністерству молоді та спорту, а грати подібні стадії без прізвищ на спині це звичайна практика багатьох команд? Чи ви справді думаєте, що їм грошей на прізвища не вистачило?
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:39
    +1
    volynfc, 25.09.2020 18:29
    оце рівень перед еврокубками двох основних гравців продав, ну і як завжди молодці хорошо зіграли а толку ноль, а результат як завжди в перших турах вже двох команд немає
    Правильно і зробили, що продали. 1.5 млн - це піврічний бюджет команди. Поки наші клуби не будуть намагатись заробляти, а тільки чекати на подачки власника, поки й будемо бачити ноунейми з цифрами. Тим паче присутність Філіпова глобально нічого б не змінила.
    Андрей Бобир
      Андрей Бобир, 25.09.2020 19:32
    +4
    Этот как Вы выразились "дебил" вывел за 8 лет команду со второй лиги в еврокубки, и достойно отыграли первый матч в еврокубках с сильным соперником, ну а насчёт трансфера нужно и зарабатывать а не все тратить, ну и Фил сам захотел.
    Nikas
      Nikas, 25.09.2020 18:58
    +2
    Стадион в разрухе с ужасной картинкой по тв, игроки играют без намеров и спонсоров на футболках в Германии, скорей всего у них был культорный шок от вашей "инфрастуктуры" чем вы были с ними на уровне
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 25.09.2020 18:43
    +6
    Дыбил продал за копейки лучшего игрока в ниже среднего уровня команду. Ни амбиции не желания подождать, на авось . А вот команда молодец, билась до конца и на равных сыграли с Вольфсбургом.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 25.09.2020 18:37
    +7
    "следующая игра в еврокубках принесет нам уверенность в себе и победу"
    ________________
    Лет через двадцать.
    volynfc
      volynfc, 25.09.2020 18:29
    +11
    оце рівень перед еврокубками двох основних гравців продав, ну і як завжди молодці хорошо зіграли а толку ноль, а результат як завжди в перших турах вже двох команд немає
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.09.2020 18:24
    +7
    Мы смотрели разные игры с этим "президентом"? Я видел на табло 2:0, причем в основное время. Это НЕ называется "на уровне", это называется "поупирались и слились"!
    Al Zolo
      Al Zolo, 25.09.2020 18:16
    +4
    Волки явно недооценили вас и их можно было наказать..... беда что у черниговцев нет забивного форварда
    volynfc
      volynfc, 25.09.2020 18:29
    +11
    оце рівень перед еврокубками двох основних гравців продав, ну і як завжди молодці хорошо зіграли а толку ноль, а результат як завжди в перших турах вже двох команд немає
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 25.09.2020 18:15
    +8
    Получился самый короткий еврокубковый сезон у Десны в истории, когда всего 1 матч сыграли
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 25.09.2020 18:37
    +7
    "следующая игра в еврокубках принесет нам уверенность в себе и победу"
    ________________
    Лет через двадцать.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.09.2020 18:24
    +7
    Мы смотрели разные игры с этим "президентом"? Я видел на табло 2:0, причем в основное время. Это НЕ называется "на уровне", это называется "поупирались и слились"!
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 25.09.2020 18:43
    +6
    Дыбил продал за копейки лучшего игрока в ниже среднего уровня команду. Ни амбиции не желания подождать, на авось . А вот команда молодец, билась до конца и на равных сыграли с Вольфсбургом.
    Андрей Бобир
      Андрей Бобир, 25.09.2020 19:32
    +4
    Этот как Вы выразились "дебил" вывел за 8 лет команду со второй лиги в еврокубки, и достойно отыграли первый матч в еврокубках с сильным соперником, ну а насчёт трансфера нужно и зарабатывать а не все тратить, ну и Фил сам захотел.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.09.2020 18:16
    +4
    Волки явно недооценили вас и их можно было наказать..... беда что у черниговцев нет забивного форварда
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:46
    +3
    Nikas, 25.09.2020 18:58
    Стадион в разрухе с ужасной картинкой по тв, игроки играют без намеров и спонсоров на футболках в Германии, скорей всего у них был культорный шок от вашей "инфрастуктуры" чем вы были с ними на уровне
    Ви взагалі в курсі, що стадіон належить міністерству молоді та спорту, а грати подібні стадії без прізвищ на спині це звичайна практика багатьох команд? Чи ви справді думаєте, що їм грошей на прізвища не вистачило?
    Nikas
      Nikas, 25.09.2020 18:58
    +2
    Стадион в разрухе с ужасной картинкой по тв, игроки играют без намеров и спонсоров на футболках в Германии, скорей всего у них был культорный шок от вашей "инфрастуктуры" чем вы были с ними на уровне
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 25.09.2020 21:42
    +1
    Десна ничего не доказала, проиграли 0-2 и то многим в радость, что не 0-5..Какой восторг! У более половины населения этой страны менталитет или комплекс неполноценности.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:39
    +1
    volynfc, 25.09.2020 18:29
    оце рівень перед еврокубками двох основних гравців продав, ну і як завжди молодці хорошо зіграли а толку ноль, а результат як завжди в перших турах вже двох команд немає
    Правильно і зробили, що продали. 1.5 млн - це піврічний бюджет команди. Поки наші клуби не будуть намагатись заробляти, а тільки чекати на подачки власника, поки й будемо бачити ноунейми з цифрами. Тим паче присутність Філіпова глобально нічого б не змінила.
    yaroslavos
      yaroslavos, 26.09.2020 01:07
    0
    Без больших финансовых вливаний так и будем дальше плавать, как говно в проруби. И походу это надолго
    yaroslavos
      yaroslavos, 26.09.2020 01:05
    0
    Десна играла очень плохо. И судя по последним трансферам они ни на что и не надеялись в этой ЛЕ. Так что президент обманывает сам себя
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:51
    0
    Ivan-Bogun, 25.09.2020 22:00
    Кому б не належав стадіон,але грати вже четвертий сезон без реставрованої другої центральної трибуни,це ганебно...А за воротами відніється якісь цегляні напівстіни, якісь турніки...Це ж рівень УПЛ і амбіції грати в єврокубках !!!
    Он в Харкові Ярославський відреставрував стадіон "Металіст" на 40 000 місць,який належить місту Харків...
    А подивіться на красень-стадіон в Кропівницькому!
    Тобто справа в якомусь не зрозумілому жлобству...
    Сума витрат на реконструкцію стадіону Металіст приблизно дорівнює 100 млн дол., її підтверджує і сам бізнесмен Ярославський. З цієї суми, згідно звітам, 70 млн дол. було отримано з державного, обласного та міського бюджетів, і внесок самого Ярославського, який, за його словами, склав 30 млн дол... У грудні 2012 року Ярославський продає ФК "Металіст" бізнесменові Сергію Курченку. Вартість продажу ФК "Металіст" разом з часткою Ярославського в стадіоні "Металіст" за оцінками Forbes склала 300 мільйонів доларів. Ярославському на стадіоні належала частина підтрибунних приміщень і кілька об'єктів на території арени. Сам стадіон оцінили в 80 млн дол., враховуючи, що він вклав у реконструкцію стадіону всього 30 млн дол., а держава 70 млн дол., то, фактично за державний рахунок Ярославський міг заробити на рівному місці 50 млн дол., адже ці гроші країні ніхто відшкодовувати не збирався.
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:44
    0
    Cherevik22, 25.09.2020 22:33
    Сподіваюсь, що більше в єврокубках Десну не побачу. Навіщо туди виходити- щоб позоритись? Футболісти Вольсфбурга і не спітніли) Жаль, що 0:5 не вийшло, а імовірність була великою.
    Спітніли і захекались
    Vit18
      Vit18, 25.09.2020 22:43
    0
    Archie FireLion, 25.09.2020 21:42
    Десна ничего не доказала, проиграли 0-2 и то многим в радость, что не 0-5..Какой восторг! У более половины населения этой страны менталитет или комплекс неполноценности.
    А у Вольфсбурга комплекс перед Реалом. І хіба Десна грала з комплексами?
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 25.09.2020 22:00
    0
    Vladislav Pohily, 25.09.2020 19:46
    Ви взагалі в курсі, що стадіон належить міністерству молоді та спорту, а грати подібні стадії без прізвищ на спині це звичайна практика багатьох команд? Чи ви справді думаєте, що їм грошей на прізвища не вистачило?
    Кому б не належав стадіон,але грати вже четвертий сезон без реставрованої другої центральної трибуни,це ганебно...А за воротами відніється якісь цегляні напівстіни, якісь турніки...Це ж рівень УПЛ і амбіції грати в єврокубках !!!
    Он в Харкові Ярославський відреставрував стадіон "Металіст" на 40 000 місць,який належить місту Харків...
    А подивіться на красень-стадіон в Кропівницькому!
    Тобто справа в якомусь не зрозумілому жлобству...
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 25.09.2020 21:51
    0
    Президент "Десни" вирішив потролити власну команду...??? Ну на передодні історичного дебютного виступу клуба в єврокубках не продають кращого форварда команди Філіпова та ще за безцінь,не виганяють з команди ключового захисника Фаворова...
    І наступного виступу в єврокубках можна чекати ще довго...Бо конкуренція в УПЛ в зоні єрокубків просто шалена!
    Вважаю,що команда,на фоні не зрозумілих перестанов в команді і відходу ключових гравців, зіграла без настрою,академічно і без вольно...І таким чином банально "проспала" історичний шанс...Тим більше,що "Вольсбург" явно не до оцінив "Десну"...Зіграй "Десна" агресивніше в нападі,то цю гру можна було б виграти...
    Такі одинарні ігри "вигризаються" боротьбою...
    Special2
      Special2, 25.09.2020 21:05
    0
    Что вы с трансферов прицепились!? Филиппов сам захотел уйти, потому что хочет в сборную
    А как показывает практика, будучи лидером 3-ей команды Украины вызов в сборную не получить, но стоит сыграть 1 матч за Австрийский середня и ты сразу в сборной