Элина Свитолина – Магда Линетт. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Страсбурге

Элина Свитолина – Магда Линетт. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Во вторник, 22 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) начнет борьбу на турнире международной серии в Страсбурге.
 
В матче второго круга украинка встретится с Магдой Линетт из Польши (№36 WTA). Поединок состоится вторым запуском на центральном корте после встречи Тайхман – Павлюченкова. Ориентировочное время начала – 13:20 по Киеву.


Ранее девушки встречались один раз, победила украинка.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Жиль Тайхман из Швейцарии или Анастасии Павлюченковой из России.

 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vadin
      Vadin, 22.09.2020 16:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 22.09.2020 15:23
    Чергова важка перемога, і тепер постає питання, чи варто грати у Страсбурзі ще матчі перед РГ. З одного боку, хочеться трохи заощадити сили, з іншої, як не дивно, теніс Еліни не виходить особливо грунтовим. Вона ніби як закінчила грати у Монтерреї на харді, так і продовжує свою типову хардову гру. А так на РГ у пізні раунди буде зайти складно.
    Ви як скажите.. Ага, як ніба подача в Франції щось означає..в Халеп є перша хороша?? В Стівенс чи може Остапенко?? Аа?? А це фіналісти і переможці Ролан Гарос... Ну неможна так в сірому світі завжди писати..
    Elis
      Elis, 22.09.2020 15:36
    +1
    Kanarejka, 22.09.2020 15:29
    А чому Еліна друга сіяна? Хто перед нею? Плішкова ж знялась
    Знялась після того, як сіялись. Так Еліна була б перша сіяна. Там з топів ще Бертенс (3) і Сабаленка (4).
    Kanarejka
      Kanarejka, 22.09.2020 15:29
    0
    А чому Еліна друга сіяна? Хто перед нею? Плішкова ж знялась
    olya403
    online
      olya403, 22.09.2020 15:25
    +2
    Матчбол гарний. Але гра важка була, кожен сет приблизно по годині
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.09.2020 15:23
    +2
    Чергова важка перемога, і тепер постає питання, чи варто грати у Страсбурзі ще матчі перед РГ. З одного боку, хочеться трохи заощадити сили, з іншої, як не дивно, теніс Еліни не виходить особливо грунтовим. Вона ніби як закінчила грати у Монтерреї на харді, так і продовжує свою типову хардову гру. А так на РГ у пізні раунди буде зайти складно.
    Elis
      Elis, 22.09.2020 15:23
    +2
    З перемогою, Еліна! На матчпойнті відіграла розумно.
    sergo1957
      sergo1957, 22.09.2020 15:23
    +2
    Ну что тут скажешь ? Молодчина ! Собралась. Вот так бы всегда !
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 22.09.2020 15:21
    -1
    Вимучила...
    olya403
    online
      olya403, 22.09.2020 15:14
    +5
    mykola, 22.09.2020 15:10
    Поясніть, будь ласка. Бувають випадки коли подають три рази. Не рахується помилка, якщо м"яч не перелетів на другу сторону?
    якщо м'яч зачепив сітку, але попав у квадрат, в який треба подавати, то не рахується за помилку, подають ще раз. Якщо зачепив сітку і вилетів за межі квадрату, то рахується як помилка. Якщо зачепив сітку і не перелетів на іншу сторону, чи взагалі в сітку - то помилка
    mykola
      mykola, 22.09.2020 15:10
    0
    Поясніть, будь ласка. Бувають випадки коли подають три рази. Не рахується помилка, якщо м"яч не перелетів на другу сторону?
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.09.2020 14:59
    +1
    У Магды очень хороший бэкхенд, зачем Элина посоянно ей накидывает? Как красиво унее получается по линии.
    sergo1957
      sergo1957, 22.09.2020 14:48
    -2
    Au revoir Strasbourg Bonjour Paris !
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:48
    +2
    У мене дежавю. Саме так важко Еліна довго входила в сезон 2020...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.09.2020 14:42
    -2
    Как-то она потяжелела, сладкое наверно любит...
    sergo1957
      sergo1957, 22.09.2020 14:39
    +3
    Как то тяжело играет Эля ! Нет той лёгкости. Где эйсы !?
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:22
    +2
    vital, 22.09.2020 14:20
    З невеликого позитиву - Еля вже виграла 3-ій поспіль свій тай після відновлення сезону. А цей ще й з баранкою.
    Так. Але тут серйозно напартачила Магда, а не прекрасно зіграла Еліна. На жаль.
    vital
    online
      vital, 22.09.2020 14:20
    +2
    Elis, 22.09.2020 14:09
    Думаю, вона намагається набрати форму саме через матчі. Але таке важко дивитись. Боюсь, чи взагалі не промахнулись вони з формою.
    Перші 2 матчі в Римі Еліна видала хороші, а далі, схоже, пішов спад.
    З невеликого позитиву - Еля вже виграла 3-ій поспіль свій тай після відновлення сезону. А цей ще й з баранкою.
    vital
    online
      vital, 22.09.2020 14:18
    +2
    Elis, 22.09.2020 14:11
    То вона відпочивала)) В 3-му і баранку може повісити
    Ну так, 3 сети за годину і 10 хвилин це як 1 сет Еліни , не дуже й перевтомилася Мартуся.
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:11
    +1
    vital, 22.09.2020 14:01
    У Марти тим часом вже почалися проблеми з Шинніковою: після першого виграного сету 6-1, другий 3-6...
    То вона відпочивала)) В 3-му і баранку може повісити
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:09
    +3
    vital, 22.09.2020 14:00
    Так і не можу зрозуміти чому Еліна тут грає, а не тренується і не відновлює свою хорошу першу подачу за 170 км, до старту шлему? Бачу по статі на майскоре що ейсів так і далі немає в Елі, лише подвійні
    Думаю, вона намагається набрати форму саме через матчі. Але таке важко дивитись. Боюсь, чи взагалі не промахнулись вони з формою.
    Перші 2 матчі в Римі Еліна видала хороші, а далі, схоже, пішов спад.
    Elis
      Elis, 22.09.2020 13:51
    +6
    Дивлюсь матч. Не подобається мені Елінина форма за тиждень до РГ
    olya403
    online
      olya403, 22.09.2020 15:14
    +5
    mykola, 22.09.2020 15:10
    Поясніть, будь ласка. Бувають випадки коли подають три рази. Не рахується помилка, якщо м"яч не перелетів на другу сторону?
    якщо м'яч зачепив сітку, але попав у квадрат, в який треба подавати, то не рахується за помилку, подають ще раз. Якщо зачепив сітку і вилетів за межі квадрату, то рахується як помилка. Якщо зачепив сітку і не перелетів на іншу сторону, чи взагалі в сітку - то помилка
    sergo1957
      sergo1957, 22.09.2020 14:39
    +3
    Как то тяжело играет Эля ! Нет той лёгкости. Где эйсы !?
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:09
    +3
    vital, 22.09.2020 14:00
    Так і не можу зрозуміти чому Еліна тут грає, а не тренується і не відновлює свою хорошу першу подачу за 170 км, до старту шлему? Бачу по статі на майскоре що ейсів так і далі немає в Елі, лише подвійні
    Думаю, вона намагається набрати форму саме через матчі. Але таке важко дивитись. Боюсь, чи взагалі не промахнулись вони з формою.
    Перші 2 матчі в Римі Еліна видала хороші, а далі, схоже, пішов спад.
    olya403
    online
      olya403, 22.09.2020 15:25
    +2
    Матчбол гарний. Але гра важка була, кожен сет приблизно по годині
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 22.09.2020 15:23
    +2
    Чергова важка перемога, і тепер постає питання, чи варто грати у Страсбурзі ще матчі перед РГ. З одного боку, хочеться трохи заощадити сили, з іншої, як не дивно, теніс Еліни не виходить особливо грунтовим. Вона ніби як закінчила грати у Монтерреї на харді, так і продовжує свою типову хардову гру. А так на РГ у пізні раунди буде зайти складно.
    Elis
      Elis, 22.09.2020 15:23
    +2
    З перемогою, Еліна! На матчпойнті відіграла розумно.
    sergo1957
      sergo1957, 22.09.2020 15:23
    +2
    Ну что тут скажешь ? Молодчина ! Собралась. Вот так бы всегда !
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:48
    +2
    У мене дежавю. Саме так важко Еліна довго входила в сезон 2020...
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:22
    +2
    vital, 22.09.2020 14:20
    З невеликого позитиву - Еля вже виграла 3-ій поспіль свій тай після відновлення сезону. А цей ще й з баранкою.
    Так. Але тут серйозно напартачила Магда, а не прекрасно зіграла Еліна. На жаль.
    vital
    online
      vital, 22.09.2020 14:20
    +2
    Elis, 22.09.2020 14:09
    Думаю, вона намагається набрати форму саме через матчі. Але таке важко дивитись. Боюсь, чи взагалі не промахнулись вони з формою.
    Перші 2 матчі в Римі Еліна видала хороші, а далі, схоже, пішов спад.
    З невеликого позитиву - Еля вже виграла 3-ій поспіль свій тай після відновлення сезону. А цей ще й з баранкою.
    vital
    online
      vital, 22.09.2020 14:18
    +2
    Elis, 22.09.2020 14:11
    То вона відпочивала)) В 3-му і баранку може повісити
    Ну так, 3 сети за годину і 10 хвилин це як 1 сет Еліни , не дуже й перевтомилася Мартуся.
    vital
    online
      vital, 22.09.2020 14:00
    +2
    Elis, 22.09.2020 13:51
    Дивлюсь матч. Не подобається мені Елінина форма за тиждень до РГ
    Так і не можу зрозуміти чому Еліна тут грає, а не тренується і не відновлює свою хорошу першу подачу за 170 км, до старту шлему? Бачу по статі на майскоре що ейсів так і далі немає в Елі, лише подвійні
    Elis
      Elis, 22.09.2020 15:36
    +1
    Kanarejka, 22.09.2020 15:29
    А чому Еліна друга сіяна? Хто перед нею? Плішкова ж знялась
    Знялась після того, як сіялись. Так Еліна була б перша сіяна. Там з топів ще Бертенс (3) і Сабаленка (4).
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 22.09.2020 14:59
    +1
    У Магды очень хороший бэкхенд, зачем Элина посоянно ей накидывает? Как красиво унее получается по линии.
    Elis
      Elis, 22.09.2020 14:11
    +1
    vital, 22.09.2020 14:01
    У Марти тим часом вже почалися проблеми з Шинніковою: після першого виграного сету 6-1, другий 3-6...
    То вона відпочивала)) В 3-му і баранку може повісити
    samird
      samird, 22.09.2020 14:05
    +1
    Да уж. С таким уровнем подачи о серьезных результатах наивно даже мечтать.
    Vadin
      Vadin, 22.09.2020 16:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 22.09.2020 15:23
    Чергова важка перемога, і тепер постає питання, чи варто грати у Страсбурзі ще матчі перед РГ. З одного боку, хочеться трохи заощадити сили, з іншої, як не дивно, теніс Еліни не виходить особливо грунтовим. Вона ніби як закінчила грати у Монтерреї на харді, так і продовжує свою типову хардову гру. А так на РГ у пізні раунди буде зайти складно.
    Ви як скажите.. Ага, як ніба подача в Франції щось означає..в Халеп є перша хороша?? В Стівенс чи може Остапенко?? Аа?? А це фіналісти і переможці Ролан Гарос... Ну неможна так в сірому світі завжди писати..
    Kanarejka
      Kanarejka, 22.09.2020 15:29
    0
    А чому Еліна друга сіяна? Хто перед нею? Плішкова ж знялась
    mykola
      mykola, 22.09.2020 15:10
    0
    Поясніть, будь ласка. Бувають випадки коли подають три рази. Не рахується помилка, якщо м"яч не перелетів на другу сторону?