«Впервые по политическим мотивам». У Беларуси могут забрать ЧМ по хоккею

Латвия отказывается проводить турнир вместе с Беларусью

«Впервые по политическим мотивам». У Беларуси могут забрать ЧМ по хоккею
© iihf.com

В четверг Европарламент принял резолюцию, в которой призвал забрать у Беларуси право проведения чемпионата мира по хоккею-2021 вместе с Латвией.

Международная федерация хоккея отреагировала на нежелание Латвии проводить турнир вместе с Беларусью, но решение пока не принято.

«Впервые в нашей истории страна отказывается проводить турнир вместе с другим государством по политическим мотивам. Однако Международная федерация хоккея - это спортивная организация. Мы не можем менять организаторов турнира из-за политики».

«Впрочем, мы несем ответственность за то, чтобы организатор мог гарантировать безопасность всем участникам», - сказал глава Федерации Рене Фазель.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Международная федерация хоккея

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Ove
      Ove, 19.09.2020 08:59
    +1
    erty, 18.09.2020 18:00
    так лучше Мексике ,чем клоунами мировыми быть
    Так не кто не спорит что вторпердивники это лучше) можно ещё у канадского хоккеиста с фонариком поискать укр корни)
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 23:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Бидлюки каструльоголові!Зніміть каструлі з голови,думати мішає.І майте повагу до чужої думки.Уже вдруге звертаюсь. Ви ж скакали на майдані за плюралізм думок та свободу слова. Хіба не так?
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 23:05
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Віталій Возняк, 18.09.2020 22:54
    Лайно смердяче ти, а не українець!
    Стули пельку каструльоголовий ідіот.Чхав я на тебе та твою думку.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:54
    0
    Виктор Петренко, 18.09.2020 22:50
    Чучело.Я українець!!!на відміну від такого лайна як ти.
    Лайно смердяче ти, а не українець!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 22:50
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Sentinel, 18.09.2020 22:47
    Ольгинский бот, закрой свой хавальник и чеши отсюда
    Чучело.Я українець!!!на відміну від такого лайна як ти.
    Sentinel
      Sentinel, 18.09.2020 22:47
    -1
    Виктор Петренко, 18.09.2020 22:43
    Співчуваю та бажаю її визволення. Але не потрібно тут страшилки розказувати.Перегиби,і їх вистачає,бувають навіть в розвинених країнах.
    Ольгинский бот, закрой свой хавальник и чеши отсюда
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 22:43
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    turist86, 18.09.2020 22:39
    Холоп, стули пельку. Моя сестра зараз у СІЗО, я краще знаю що відбувається у Білорусі.
    Про ситуацію можна дізнатися на
    https://charter97.org/ru/news/
    https://belaruspartisan.by/
    Співчуваю та бажаю її визволення. Але не потрібно тут страшилки розказувати.Перегиби,і їх вистачає,бувають навіть в розвинених країнах.
    turist86
    online
      turist86, 18.09.2020 22:39
    +2
    Виктор Петренко, 18.09.2020 22:18
    Бовдуре.Ти забув написати що Лукашенко ще на сніданок дітей протестувальників їсть та гвалтує десятки жінок)
    Холоп, стули пельку. Моя сестра зараз у СІЗО, я краще знаю що відбувається у Білорусі.
    Про ситуацію можна дізнатися на
    https://charter97.org/ru/news/
    https://belaruspartisan.by/
    dgurkis
      dgurkis, 18.09.2020 22:25
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Обовязкова заберуть, як ы Росыъ забираоли Мундыаль та Олымпыяду!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 22:18
    -4
    Комментарий свернут. Показать
    turist86, 18.09.2020 21:38
    Холоп, їдь у Білорусь і кланяйся своєму "баріну" Луці.
    Там людей, у тому числі навіть 13-річних дітей, б'ють в автозаках. Мирних і беззбройних жінок кидають у СІЗО на 10-15 діб, лише за те, що ходять у центрі свого рідного міста. 50 людей запихають у камери, розраховані на 4 людини.
    Прийде час - і Лука буде за це відповідати. Геть диктатора!
    Бовдуре.Ти забув написати що Лукашенко ще на сніданок дітей протестувальників їсть та гвалтує десятки жінок)
    turist86
    online
      turist86, 18.09.2020 21:38
    +2
    Виктор Петренко, 18.09.2020 19:15
    У 80% я звичайно не вірю.Але те що Лукашенко переміг в першому турі я вірю однозначно.А цього достатньо.
    Холоп, їдь у Білорусь і кланяйся своєму "баріну" Луці.
    Там людей, у тому числі навіть 13-річних дітей, б'ють в автозаках. Мирних і беззбройних жінок кидають у СІЗО на 10-15 діб, лише за те, що ходять у центрі свого рідного міста. 50 людей запихають у камери, розраховані на 4 людини.
    Прийде час - і Лука буде за це відповідати. Геть диктатора!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 21:13
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    У цих європі.арасів подвійні стандарти.росія-країна-вбивця та агресор,яка окупувала зданий без жодного пострілу Крим,вбила тисячі українців. Тим не менше ЧС по футболу відбувся і всі команди прибули.
    Білорусь-мирна країна, яка ніколи ні на к ого не нападала.І через 10-процентну кандидатку, яка 100% не перемогла би в будь-якому випадку, ці пі. араси хочуть бойкотувати мундіаль по хокею.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 19:15
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    erty, 18.09.2020 18:10
    ты веришьв 80% Луки?
    У 80% я звичайно не вірю.Але те що Лукашенко переміг в першому турі я вірю однозначно.А цього достатньо.
    ternow
      ternow, 18.09.2020 19:00
    -1
    erty, 18.09.2020 18:00
    так лучше Мексике ,чем клоунами мировыми быть
    Как раз в Мексике на льду выступают уже клоуны...
    erty
      erty, 18.09.2020 18:11
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 18:09
    Кому вам?Я на відміну від всяких диваних патріотів, можливо і ти бот до них належиш, захищав Україну під час мобілізації. Тому стули пельку "патріот" хренів.
    Те що я ненавиджу майдан та майданутих ще нічого не означає.Я люблю і мені на.рати на чиюсь думку з цього приводу.
    а от кого защищал - під час мобілізації.-?
    erty
      erty, 18.09.2020 18:10
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 18:05
    В тебе є юридичні докази масових фальсифікацій та те що 10-процентна перемогла?Ти мабуть слідчий?Чи просто бот?
    ты веришьв 80% Луки?
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 18:10
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Люблю Україну!!!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 18:09
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    Diego Armando, 18.09.2020 17:58
    Бюлетені знищені, які нафіг результати?
    Такі "українці" першими стають раком перед окупантом, а далі маріонеточна УРСР, Ордло, Путін-прІйді, Путін-ввЄдІ, історія повторюється.
    Валіза-вокзаал, вже 7-й рік вам повторюємо.
    Кому вам?Я на відміну від всяких диваних патріотів, можливо і ти бот до них належиш, захищав Україну під час мобілізації. Тому стули пельку "патріот" хренів.
    Те що я ненавиджу майдан та майданутих ще нічого не означає.Я люблю і мені на.рати на чиюсь думку з цього приводу.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 18:05
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    Diego Armando, 18.09.2020 17:58
    Бюлетені знищені, які нафіг результати?
    Такі "українці" першими стають раком перед окупантом, а далі маріонеточна УРСР, Ордло, Путін-прІйді, Путін-ввЄдІ, історія повторюється.
    Валіза-вокзаал, вже 7-й рік вам повторюємо.
    В тебе є юридичні докази масових фальсифікацій та те що 10-процентна перемогла?Ти мабуть слідчий?Чи просто бот?
    erty
      erty, 18.09.2020 18:00
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ove, 18.09.2020 16:21
    А вторпердивники а это время будут сливать Мексике ))
    так лучше Мексике ,чем клоунами мировыми быть
    erty
      erty, 18.09.2020 15:09
    +9
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 15:06
    Кілька відсотків майданутих в Білорусі засрали не тільки Мінськ,але і мізки багатьом гейропейцям.
    Вперше в світовій історії президентом може стати людина,яка набрала 10% голосів.Ще й не політик та без жодного досвіду державного управління.
    Все,что тобою написано связано,как то с хоккеем?
    Diego Armando
      Diego Armando, 18.09.2020 15:16
    +8
    Виктор Петренко, 18.09.2020 15:06
    Кілька відсотків майданутих в Білорусі засрали не тільки Мінськ,але і мізки багатьом гейропейцям.
    Вперше в світовій історії президентом може стати людина,яка набрала 10% голосів.Ще й не політик та без жодного досвіду державного управління.
    ВЫктор з українським прізвищем Петренко, заліз назад в дупу, з якої ти виліз!
    Вашим просто не зрозуміти демократичних бажань вільних людей.
    Diego Armando
      Diego Armando, 18.09.2020 17:58
    +7
    Виктор Петренко, 18.09.2020 17:24
    Дякую.Але раджу вам туди залізти.Вільні люди мали змогу прийти на вибори та проголосувати.Їхні права в цьому ніхто не обмежував. Результати виборів відомі. І вільним людям треба змиритися з волею більшості.
    Бюлетені знищені, які нафіг результати?
    Такі "українці" першими стають раком перед окупантом, а далі маріонеточна УРСР, Ордло, Путін-прІйді, Путін-ввЄдІ, історія повторюється.
    Валіза-вокзаал, вже 7-й рік вам повторюємо.
    erty
      erty, 18.09.2020 14:23
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Fan_GOOD_FootBall, 18.09.2020 14:17
    Надо тогда провести ЧМ по хокею полнлстью в Беларусии.
    и будете вы гомнолепящии во главе с обнуленышем играть с одной стороны,а с другой "батько" с коляном с автоматами в руках!другие не захотят участвовать в этом цирке!
    erty
      erty, 18.09.2020 18:10
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 18:05
    В тебе є юридичні докази масових фальсифікацій та те що 10-процентна перемогла?Ти мабуть слідчий?Чи просто бот?
    ты веришьв 80% Луки?
    erty
      erty, 18.09.2020 18:00
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 17:52
    Чомусь до росії,яка є агресором та країною - вбивцею, на відміну від Білорусі до речі, всі приїхали на ЧС по футболу.
    на дикие племена посмотреть и телок их потрахать-вот все решение
    paryc
      paryc, 18.09.2020 17:40
    +4
    Виктор Петренко, 18.09.2020 17:24
    Дякую.Але раджу вам туди залізти.Вільні люди мали змогу прийти на вибори та проголосувати.Їхні права в цьому ніхто не обмежував. Результати виборів відомі. І вільним людям треба змиритися з волею більшості.
    Чучело запоребриковое не пались,які вільні люди в Белорусии.
    turist86
    online
      turist86, 18.09.2020 22:39
    +2
    Виктор Петренко, 18.09.2020 22:18
    Бовдуре.Ти забув написати що Лукашенко ще на сніданок дітей протестувальників їсть та гвалтує десятки жінок)
    Холоп, стули пельку. Моя сестра зараз у СІЗО, я краще знаю що відбувається у Білорусі.
    Про ситуацію можна дізнатися на
    https://charter97.org/ru/news/
    https://belaruspartisan.by/
    turist86
    online
      turist86, 18.09.2020 21:38
    +2
    Виктор Петренко, 18.09.2020 19:15
    У 80% я звичайно не вірю.Але те що Лукашенко переміг в першому турі я вірю однозначно.А цього достатньо.
    Холоп, їдь у Білорусь і кланяйся своєму "баріну" Луці.
    Там людей, у тому числі навіть 13-річних дітей, б'ють в автозаках. Мирних і беззбройних жінок кидають у СІЗО на 10-15 діб, лише за те, що ходять у центрі свого рідного міста. 50 людей запихають у камери, розраховані на 4 людини.
    Прийде час - і Лука буде за це відповідати. Геть диктатора!
    ternow
      ternow, 18.09.2020 14:27
    +2
    Пусть забирают: Беларусь тогда сэкономит очень приличные средства, народу наплевать на этот чемп, он нужен только АГЛ и его верхушке!
    Ove
      Ove, 19.09.2020 08:59
    +1
    erty, 18.09.2020 18:00
    так лучше Мексике ,чем клоунами мировыми быть
    Так не кто не спорит что вторпердивники это лучше) можно ещё у канадского хоккеиста с фонариком поискать укр корни)
    erty
      erty, 18.09.2020 18:11
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Виктор Петренко, 18.09.2020 18:09
    Кому вам?Я на відміну від всяких диваних патріотів, можливо і ти бот до них належиш, захищав Україну під час мобілізації. Тому стули пельку "патріот" хренів.
    Те що я ненавиджу майдан та майданутих ще нічого не означає.Я люблю і мені на.рати на чиюсь думку з цього приводу.
    а от кого защищал - під час мобілізації.-?
    ternow
      ternow, 18.09.2020 14:39
    +1
    erty, 18.09.2020 14:32
    а что ЧМ не приносит дохода?
    Этот доход просто смешон, особенно в разгар эпидемий, а вот растраты огромные всегда на топ- соревнования... Не каждая европейская страна хочет у себя проводить топ- соревнования и ЧМ в элите по хоккею.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 23:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Бидлюки каструльоголові!Зніміть каструлі з голови,думати мішає.І майте повагу до чужої думки.Уже вдруге звертаюсь. Ви ж скакали на майдані за плюралізм думок та свободу слова. Хіба не так?
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 18.09.2020 23:05
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Віталій Возняк, 18.09.2020 22:54
    Лайно смердяче ти, а не українець!
    Стули пельку каструльоголовий ідіот.Чхав я на тебе та твою думку.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.09.2020 22:54
    0
    Виктор Петренко, 18.09.2020 22:50
    Чучело.Я українець!!!на відміну від такого лайна як ти.
    Лайно смердяче ти, а не українець!
    dgurkis
      dgurkis, 18.09.2020 22:25
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Обовязкова заберуть, як ы Росыъ забираоли Мундыаль та Олымпыяду!
    erty
      erty, 18.09.2020 18:00
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ove, 18.09.2020 16:21
    А вторпердивники а это время будут сливать Мексике ))
    так лучше Мексике ,чем клоунами мировыми быть
    Ove
      Ove, 18.09.2020 16:21
    0
    erty, 18.09.2020 14:23
    и будете вы гомнолепящии во главе с обнуленышем играть с одной стороны,а с другой "батько" с коляном с автоматами в руках!другие не захотят участвовать в этом цирке!
    А вторпердивники а это время будут сливать Мексике ))
    erty
      erty, 18.09.2020 15:06
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ternow, 18.09.2020 15:05
    Миллионы евро...
    сколько миллионов евро,два-три-четыре?