Даяна Ястремская – Камила Джорджи. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на турнире в Риме

Даяна Ястремская – Камила Джорджи. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Камила Джорджи и Даяна Ястремская

В понедельник, 14 сентября, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№29 WTA) начнет борьбу на турнире серии Премьер 5 в Риме.
 
20-летняя украинка в первом круге сразится против итальянки Камилы Джорджи (№69 WTA), которая получила от организаторов уайлд-кард. Встреча состоится первым запуском вечерней сессии и начнется не ранее 20:00 по Киеву. 
Ранее девушки играли трижды, украинка выиграла один матч.
 
В следующем круге победительница матча сыграет против Аманды Анисимовой из США (№27 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.09.2020 09:35
    0
    Stanislav Matusevych, 14.09.2020 22:53
    Пан Олег клонів дуже багато має, поки це його рятує.
    я звичайний український дід, який клон! Мені болить, к і вам спецам.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 15.09.2020 04:15
    0
    Тяжко не легко,але перемога,отож Даяночка вітаємо тебе.Молодчина.
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 14.09.2020 23:15
    +1
    Вітаю Даяну з перемогою!
    Але рівень гри...
    captain2009
      captain2009, 14.09.2020 23:14
    +2
    Elis, 14.09.2020 22:58
    Це на поверхні. Глибше там, думаю, інші процеси беруть гору. Пам'ятаєте, як грала Осака одразу після того, як розійшлась з Баїним? Матч проти Младенович. Подвійні а-ля Даяна сьогодні. Ледь м'яч через сітку перекидала.
    Я не любитель вигадувати якісь теорії, але от вже не знаю чи Баїн тенісу своїх молодих підопічних вчить, чи голови дівкам крутить. Бо в цьому розриві явно без психологічного контексту не обійшлося. А кожна таке переживає по-своєму, не виключаючи й "я здесь самая обаятельная и привлекательная" и "я вам всем покажу". Може, й не вина Баїна, але ця його подвійна гра з Осакою - це було справді низько. Я б, мабуть, теж показала де двері.
    Можливо. Вам, дівчатам, такі речі більш відомі. ) Не буду спорити.
    Elis
    online
      Elis, 14.09.2020 22:58
    +2
    captain2009, 14.09.2020 22:10
    та в якій вона там ямі? вважає, що всіх зможе перебити, але кожного разу лише щити отримують на горіхи. Знаете, нагадує вона такою грою радянський мультик про папугу Кешу " Я смогу, я докажу, обо мне узнают, обо мне заговорят". Щось подібне Даяна і робить. Їю керує власне его по типу (слухати нікого не стану, я тут зірка, буду фігачити зі всієї сили).
    Це на поверхні. Глибше там, думаю, інші процеси беруть гору. Пам'ятаєте, як грала Осака одразу після того, як розійшлась з Баїним? Матч проти Младенович. Подвійні а-ля Даяна сьогодні. Ледь м'яч через сітку перекидала.
    Я не любитель вигадувати якісь теорії, але от вже не знаю чи Баїн тенісу своїх молодих підопічних вчить, чи голови дівкам крутить. Бо в цьому розриві явно без психологічного контексту не обійшлося. А кожна таке переживає по-своєму, не виключаючи й "я здесь самая обаятельная и привлекательная" и "я вам всем покажу". Може, й не вина Баїна, але ця його подвійна гра з Осакою - це було справді низько. Я б, мабуть, теж показала де двері.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.09.2020 22:53
    +1
    Vadin, 14.09.2020 22:47
    Згоден повністю)) от мене вы блокіруєте, а пана Олега того чому незабаните, чи він цього незаслуговує, є десь рівність і справедливість
    Пан Олег клонів дуже багато має, поки це його рятує.
    Observ45
      Observ45, 14.09.2020 22:53
    +3
    Ну може перемога додасть впевненості і стабільності, бо то що було то швидше аматорський рівень. Кількість подвійних і невимушених зашкалює.
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 14.09.2020 22:50
    +2
    Оооо! Там после Анисимовой Халеп вдалеке маячит. Вот это бабушка Симона преподнесла бы урок нашей Даяне!
    Vadin
      Vadin, 14.09.2020 22:48
    -2
    Vlad Ltava, 14.09.2020 22:47
    Статистика просто вражає - 14 подвійних , всього 2 ейси і неміряно помилок і це 4 турнір підряд , коли не просто погано , а дуже погано . Родакамине позаздриш , а ій смішно і весело.
    Вперше дивитесь змагання на грунті?? Це нормальне явище в силовиків
    Vadin
      Vadin, 14.09.2020 22:47
    0
    Stanislav Matusevych, 14.09.2020 22:43
    Диво! Диво сталося! Вдалося подати на матч! Жах, звичайно, але хоча б вдалося виграти. Анісімова - це ще один клон Даяни, тому шанси будуть і там.
    Згоден повністю)) от мене вы блокіруєте, а пана Олега того чому незабаните, чи він цього незаслуговує, є десь рівність і справедливість
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 14.09.2020 22:47
    +2
    Статистика просто вражає - 14 подвійних , всього 2 ейси і неміряно помилок і це 4 турнір підряд , коли не просто погано , а дуже погано . Родакамине позаздриш , а ій смішно і весело.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 14.09.2020 22:46
    -3
    sarra2008, 14.09.2020 22:44
    Он для коментара на setanta матч "шикарний", а нам все не так
    Нашій "великій'' тенісній нації завжди все не так!)
    polesse2000
      polesse2000, 14.09.2020 22:45
    +3
    Домучила наконец то. Всех с победой
    maxno
      maxno, 14.09.2020 22:44
    +5
    Даяна разбалансирована тренер ей нужен чтобы и приём и атаку поставил не высокий уровень
    sarra2008
      sarra2008, 14.09.2020 22:44
    +4
    Он для коментара на setanta матч "шикарний", а нам все не так
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 14.09.2020 22:44
    +3
    Даяну спасе тільки психолог - батько з розгами! Бідні батьки. СПІВЧУВАЮ!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 14.09.2020 22:43
    +4
    Фууух, можна видихнути, Даяна Корвалольска)))
    anachar
      anachar, 14.09.2020 22:43
    +6
    Антитеннис!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.09.2020 22:43
    +8
    Диво! Диво сталося! Вдалося подати на матч! Жах, звичайно, але хоча б вдалося виграти. Анісімова - це ще один клон Даяни, тому шанси будуть і там.
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 14.09.2020 22:43
    +1
    Ура! Но с подачей надо шо-то делать...
    сергей богданов
      сергей богданов, 14.09.2020 21:05
    +10
    А вам не кажется друзья что Дая в последнее время в психологической яме, глаза не горят, наоборот растерянные, с тренером не срослось, игра исчезла, давайте поддержим, проблемы и так видны невооружённым взглядом
    vital
    online
      vital, 14.09.2020 21:01
    +9
    Після варіативної гри Марти, на "плоский теніс" від Даяни дивитися важкувато...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.09.2020 22:43
    +8
    Диво! Диво сталося! Вдалося подати на матч! Жах, звичайно, але хоча б вдалося виграти. Анісімова - це ще один клон Даяни, тому шанси будуть і там.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2020 21:36
    +8
    Не покидає відчуття що дивлюсь матч якогось 60 ти тисячника. Рівень нижче плінтуса
    stopor2016
      stopor2016, 14.09.2020 22:23
    +7
    Олег Тимофеюк, 14.09.2020 22:22
    Я не знаю что здесь происходит просто хочу сказать, что днонама Кипр самый позорный клюб Украины. Всем приятного вечера.
    Тебе тоже поносу до самого утра.
    sergo1957
      sergo1957, 14.09.2020 21:27
    +7
    Порвут сегодня девчонки сетку или нет ?
    сергей богданов
      сергей богданов, 14.09.2020 21:16
    +7
    Mazyr2412, 14.09.2020 21:11
    Все так,проте варіативна гра проти Джорді не принесла їй результату. Плоска гра Осаки,дала їй великий шлем.
    Вы смеётесь? Игр Осаки много смотрели? Это думающая теннисистка и умеющая подстроить свой тенис под соперницу и в течение матча меняет ритм игры и проводит комбинации а не лупит наотмаш куда попало
    anachar
      anachar, 14.09.2020 22:43
    +6
    Антитеннис!!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.09.2020 22:34
    +6
    Олег Тимофеюк, 14.09.2020 22:22
    Я не знаю что здесь происходит просто хочу сказать, что днонама Кипр самый позорный клюб Украины. Всем приятного вечера.
    Накуй здрисни звідси, чмо серуче. Реально дістав кругом під кожним постом дристати поносом. Дибілоїд.
    Elis
    online
      Elis, 14.09.2020 22:33
    +6
    dudigo78, 14.09.2020 22:19
    До Світоліної не маю великих нарікань, оскільки її фізіологія не дозволяє їй лупити сильно. Світоліна якраз витискає зі своїх можливостей максимум
    Чи то від третьої години такої гри, але, блін, як же я скучила за Світоліною!
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 14.09.2020 22:01
    +6
    Ні подачі , ні прийому , та ще й в голові пусто .
    maxno
    online
      maxno, 14.09.2020 22:44
    +5
    Даяна разбалансирована тренер ей нужен чтобы и приём и атаку поставил не высокий уровень
    anachar
      anachar, 14.09.2020 22:02
    +5
    Нервнобольная! Нужно на пару месяцев уединиться с психологом!!!
    VITASS
      VITASS, 14.09.2020 21:58
    +5
    по-моему пацаны за мячиками больше отбегали... мрак
    sarra2008
      sarra2008, 14.09.2020 22:44
    +4
    Он для коментара на setanta матч "шикарний", а нам все не так
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 14.09.2020 22:43
    +4
    Фууух, можна видихнути, Даяна Корвалольска)))
    vital
    online
      vital, 14.09.2020 22:28
    +4
    Ніхто не хотів здаватися: подвійні помилки 14-14
    vital
    online
      vital, 14.09.2020 22:21
    +4
    Тут порівняли 20 річну Осаку з теперішньою такою ж по віку Даяною. Але Осака в свої 20 років у 2018 провела фактично ідеальний фінал американського шлему на заповненому стадіоні сиспатиків Серени. Цікаво як би Даяна справилася з такою ситуацією?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2020 22:19
    +4
    Mazyr2412, 14.09.2020 22:16
    Ну нічого, скоро почне Світоліна і ми будемо писати- та бий ти посильніше!) Нам не вгодиш!)
    До Світоліної не маю великих нарікань, оскільки її фізіологія не дозволяє їй лупити сильно. Світоліна якраз витискає зі своїх можливостей максимум
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.09.2020 22:03
    +4
    Рівень гри у обох нижче плінтуса. Муки Даяни продовжуються. Не знаю що в неї в голові, але явно не теніс ((