Палермо. Ястремская переиграла лаки-лузера на пути в 1/4 финала

Украинка вышла на Камилу Джорджи

Палермо. Ястремская переиграла лаки-лузера на пути в 1/4 финала
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская

Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№25 WTA) продолжает борьбу на турнире международной серии в Палермо.
 
В матче второго круга украинка, посеянная на соревнованиях под седьмым номером, обыграла лаки-лузера Осеан Доден из Франции (№116 WTA).

Палермо. Второй круг
Даяна Ястремская (Украина) – Осеан Доден (Франция) – 6:2, 6:4

Старт матча был полностью за Ястремской. Она доминировала абсолютно во всех компонентах игры, а ее соперница, кажется, не понимала, где находится. У француженки абсолютно не шла игра, а Даяна расстреливала ее с удобных позиций, получалось очень точно. Более того, сегодня отлично работала подача. 11 эйсов против 2 двойных ошибок у Ястремской, даже сложно вспомнить, когда было что-то подобное. 

Уже в седьмом гейме первого сета Даяна выходила подавать на партию, но француженка сумела оформить свой первый брейк. Но по такой игре было ясно, что это скорее минутная слабость украинки, что она и доказала, взяв последующий гейм на приеме. Доден завершила сет нелепой двойной ошибкой, это было максимально по духу происходившего на корте.

Во второй партии Ястремская повела 2:0, впереди маячила разгромная победа, но ситуация резко изменилась. Осеан почему-то стала легко брать свои подачи, брейкпоинтами для украинки даже не пахло. И только в 10-м гейме удалось воплотить свое преимущество в еще один брейк, который и решил исход матча.

В следующем круге Ястремская сыграет против итальянки Камилы Джорджи.

Отметим, что это была вторая встреча теннисисток, в 2017-м году украинка проиграла на 100-тысячнике ITF. 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    vital
    online
      vital, 07.08.2020 15:34
    +1
    Хороший матч від Даяни. Співвідношення ейси/подвійні 11/2 у цій грі Даянко взяти на озброєння і повторювати в тому ж дусі і в наступних матчах. Матч я вивився в прямому ефірі, хоч і не відписався, як Еліс і Станіслав.
    Наступна суперниця Каміла - клієнт Даяни, бо Ястремська любить і вміє обігрувати таких як і вона сама, атакуючих гравців. У Даяни з універсалами і захисницями проблеми в матчах.
    Тому за результат - перемогу українки, я майже спокійний. Єдина умовна перевага італійки це те що вона виступатиме вдома, але ті поодиноки глядачі на матчі жодного тиску на Даяну не справлять. Та й Даяна любить заповнені великі корти, тому навіть у звичайний без короновірусний період домашні вболівальники не налякали б нашу Даяшу.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 07.08.2020 15:07
    0
    Stanislav Matusevych, 07.08.2020 14:40
    Дядьку, чи не досить продовжувати далі ганьбитися? Доден програла у фіналі квалу - хто вона, як не лакі-лузер? Не читайте зранку майскорів, і буде вам щастя.
    Вас у коментах на онлайні теж не було. Висновок, за вашою логікою: ви матч теж не дивилися. А те, що мій колега зробив новину одразу після матчу, і я тут же написав комент зі своїм баченням гри - так то ми будильники синхронно на 2 години ночі поставили. Мабуть, так виходить.
    Люди, ви мене давно не дивуєте, просто цікаво, як у подібних вам відбувається взагалі процес мислення.
    Не люблю вмішуватися,але вмішаюся!) Можливо він різко висловився на рахунок адмінів,проте повірте, він матч дивився і він глибоко в темі! І я згідний з ним що Даяна провела якісний і чистий ( як для неї) матч. Хороша подача, якісний прийом,не поспішала у розіграшах. Ястремська росте і це було помітно. Ви, Станіслав, хороший тенісний експерт, проте не терпимий до критики. Як кажуть: Take it easy!)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2020 14:40
    -1
    Vadim Rubik, 07.08.2020 14:11
    З останньою тезою згідний більш-менш, але про Джорджі як сильніша суперниця.. Ну в Доден були класні матчі з Рибакіною і Кенін, коли вона поверталася в безнадійні матчі, Доден перш за все сильна своїм духом, і як правильно говорила на Сетанті коментатор неможна дати зробити Доден 2:1 в другому сеті, так як вона заграє значно краще... Якби прийом першої подачі ніколи в не вимушені незаписують(другі да)) і поміняйте заголовок про лакі-лузери, це не класичне значення, а всього лише кількість знятих з турніру, а в класичному значенні лакі-лузери це неудачник кваліфікації))))) і да, в час матчу неодного адміна в коментарях небуло, плюс час виходу статті.. А те, шо ви дивитесь матчі лише в повторні і це уже невперше,
    Дядьку, чи не досить продовжувати далі ганьбитися? Доден програла у фіналі квалу - хто вона, як не лакі-лузер? Не читайте зранку майскорів, і буде вам щастя.
    Вас у коментах на онлайні теж не було. Висновок, за вашою логікою: ви матч теж не дивилися. А те, що мій колега зробив новину одразу після матчу, і я тут же написав комент зі своїм баченням гри - так то ми будильники синхронно на 2 години ночі поставили. Мабуть, так виходить.
    Люди, ви мене давно не дивуєте, просто цікаво, як у подібних вам відбувається взагалі процес мислення.
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 07.08.2020 14:11
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 07.08.2020 13:46
    Давно цього персонажа не було. Я-то матч дивився, на відміну від. І у підсумковій табличці написати можуть хоч -7 невимушених помилок у Даяни, але насправді-то їх було мінімум разів у три більше, ніж написано. Якщо італійці більшість з них вирішили записати у вимушені, це їхня проблема. Яскравою цю перемогу Даяни по грі назвати точно не можна. На цій стадії з урахуванням фактично ночного матчу того й не було потрібно. Головне - що буде далі з більш серйозними опонентками.
    З останньою тезою згідний більш-менш, але про Джорджі як сильніша суперниця.. Ну в Доден були класні матчі з Рибакіною і Кенін, коли вона поверталася в безнадійні матчі, Доден перш за все сильна своїм духом, і як правильно говорила на Сетанті коментатор неможна дати зробити Доден 2:1 в другому сеті, так як вона заграє значно краще... Якби прийом першої подачі ніколи в не вимушені незаписують(другі да)) і поміняйте заголовок про лакі-лузери, це не класичне значення, а всього лише кількість знятих з турніру, а в класичному значенні лакі-лузери це неудачник кваліфікації))))) і да, в час матчу неодного адміна в коментарях небуло, плюс час виходу статті.. А те, шо ви дивитесь матчі лише в повторні і це уже невперше,
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2020 13:46
    +1
    Vadim Rubik, 07.08.2020 09:18
    От одразу видно, шоо більшість коментуючи матч недивились, адміни втому числі... Ну якшо вам 39 вінерси проти семи не вимушених в матчі не впевнена і нестабільна гра, де вы там побачили провали?? Суперниця краще почала грати-це факт. А називати суперницю копією Даяны-Не-а, скоріше копією Сабаленка, Доден невміє так робити углы для ударів, плюс на грунте в ногах копія Аріни на грунті...повторюсь,очевидно що жоден з адмінів матч навіть недививсь ше себе спорт ресурсом...
    Давно цього персонажа не було. Я-то матч дивився, на відміну від. І у підсумковій табличці написати можуть хоч -7 невимушених помилок у Даяни, але насправді-то їх було мінімум разів у три більше, ніж написано. Якщо італійці більшість з них вирішили записати у вимушені, це їхня проблема. Яскравою цю перемогу Даяни по грі назвати точно не можна. На цій стадії з урахуванням фактично ночного матчу того й не було потрібно. Головне - що буде далі з більш серйозними опонентками.
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 07.08.2020 11:42
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Mazyr2412, 07.08.2020 10:16
    Повністю підтримую! Дуже впевнена гра Даяни( а спади на кілька геймів ,є у всіх дівчат , навіть з першої десятки)! Вона дуже спокійна у цих двох матчах і не поспішає виграти у один,два удари! Така Ястремська - мені подобається! Так тримати! P.S. Приємно зустрітися тут,я Рамирес в паралельній реальності.)
    Я поняв)) ну адміни не раз тут не дивились нічні матчі, я нездивувавсь тому, що вони написали)) хоя і понімаю, що в кожного сім'ї і основна робота, але аналіз бажає кращого мягко говорячи
    Николай Власов
      Николай Власов, 07.08.2020 10:46
    +1
    БРАВО ДАЯНОЧКА ТЫ МОЛОДЧИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ПОБЕДОЙ
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 07.08.2020 10:16
    +1
    Vadim Rubik, 07.08.2020 09:18
    От одразу видно, шоо більшість коментуючи матч недивились, адміни втому числі... Ну якшо вам 39 вінерси проти семи не вимушених в матчі не впевнена і нестабільна гра, де вы там побачили провали?? Суперниця краще почала грати-це факт. А називати суперницю копією Даяны-Не-а, скоріше копією Сабаленка, Доден невміє так робити углы для ударів, плюс на грунте в ногах копія Аріни на грунті...повторюсь,очевидно що жоден з адмінів матч навіть недививсь ше себе спорт ресурсом...
    Повністю підтримую! Дуже впевнена гра Даяни( а спади на кілька геймів ,є у всіх дівчат , навіть з першої десятки)! Вона дуже спокійна у цих двох матчах і не поспішає виграти у один,два удари! Така Ястремська - мені подобається! Так тримати! P.S. Приємно зустрітися тут,я Рамирес в паралельній реальності.)
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 07.08.2020 09:22
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Щодо наступного матчу двох найкращих поп ВТА Туру то тут очевидний фаворитизм Даяни:Камі невміє грати з силовиками, особисті Зустрічі також на користь українки, а перебіти потужністю українки можуть лише декілька людей, но це не Камі
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 07.08.2020 09:18
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    От одразу видно, шоо більшість коментуючи матч недивились, адміни втому числі... Ну якшо вам 39 вінерси проти семи не вимушених в матчі не впевнена і нестабільна гра, де вы там побачили провали?? Суперниця краще почала грати-це факт. А називати суперницю копією Даяны-Не-а, скоріше копією Сабаленка, Доден невміє так робити углы для ударів, плюс на грунте в ногах копія Аріни на грунті...повторюсь,очевидно що жоден з адмінів матч навіть недививсь ше себе спорт ресурсом...
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.08.2020 08:02
    +4
    Игра сырая у обеих и это естественно,но класс Даяны просматривался.Было несколько запомнившихся розыгрышей (прием слева вначале встречи,выигрыш очка с выходом к сетке и др.).Удачи нашей надежде в этом скомканом сезоне.
    axylinam
    online
      axylinam, 07.08.2020 07:08
    +3
    Молодчинка,теперь предстоит игра с серьёзной соперницей
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2020 02:11
    +8
    Копія завжди гірша за оригінал. Доден грає точно в стилі Даяни і є теж дуже нестабільною, але на більш низькому рівні. Звідси й результат. У Даяни з грою теж не дуже склалося, заважають все ті ж незбагненні провали на пару геймів. Але треба відзначити сьогодні її подачу. Більше десятка ейсів і всього пара подвійних.
    Далі ще одна схожа на Даяну італійка Джорджі. Та рухається по сітці зі значними труднощами. Прогнозувати в матчах таких суперниць щось важко. В кого полетить у конкретний день, той і переможе. Хоча на папері фавориткою буде саме Даяна.
    Elis
    online
      Elis, 07.08.2020 02:11
    +3
    З перемогою! 11 ейсів настріляла, молодчина! Але багато вирішальних очок віддавала, так грати не можна. Добре, що 2-сетовик, Камілу сьогодні добряче помучили в 3 сетах.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2020 02:11
    +8
    Копія завжди гірша за оригінал. Доден грає точно в стилі Даяни і є теж дуже нестабільною, але на більш низькому рівні. Звідси й результат. У Даяни з грою теж не дуже склалося, заважають все ті ж незбагненні провали на пару геймів. Але треба відзначити сьогодні її подачу. Більше десятка ейсів і всього пара подвійних.
    Далі ще одна схожа на Даяну італійка Джорджі. Та рухається по сітці зі значними труднощами. Прогнозувати в матчах таких суперниць щось важко. В кого полетить у конкретний день, той і переможе. Хоча на папері фавориткою буде саме Даяна.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.08.2020 08:02
    +4
    Игра сырая у обеих и это естественно,но класс Даяны просматривался.Было несколько запомнившихся розыгрышей (прием слева вначале встречи,выигрыш очка с выходом к сетке и др.).Удачи нашей надежде в этом скомканом сезоне.
    axylinam
    online
      axylinam, 07.08.2020 07:08
    +3
    Молодчинка,теперь предстоит игра с серьёзной соперницей
    Elis
    online
      Elis, 07.08.2020 02:11
    +3
    З перемогою! 11 ейсів настріляла, молодчина! Але багато вирішальних очок віддавала, так грати не можна. Добре, що 2-сетовик, Камілу сьогодні добряче помучили в 3 сетах.
    vital
    online
      vital, 07.08.2020 15:34
    +1
    Хороший матч від Даяни. Співвідношення ейси/подвійні 11/2 у цій грі Даянко взяти на озброєння і повторювати в тому ж дусі і в наступних матчах. Матч я вивився в прямому ефірі, хоч і не відписався, як Еліс і Станіслав.
    Наступна суперниця Каміла - клієнт Даяни, бо Ястремська любить і вміє обігрувати таких як і вона сама, атакуючих гравців. У Даяни з універсалами і захисницями проблеми в матчах.
    Тому за результат - перемогу українки, я майже спокійний. Єдина умовна перевага італійки це те що вона виступатиме вдома, але ті поодиноки глядачі на матчі жодного тиску на Даяну не справлять. Та й Даяна любить заповнені великі корти, тому навіть у звичайний без короновірусний період домашні вболівальники не налякали б нашу Даяшу.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2020 13:46
    +1
    Vadim Rubik, 07.08.2020 09:18
    От одразу видно, шоо більшість коментуючи матч недивились, адміни втому числі... Ну якшо вам 39 вінерси проти семи не вимушених в матчі не впевнена і нестабільна гра, де вы там побачили провали?? Суперниця краще почала грати-це факт. А називати суперницю копією Даяны-Не-а, скоріше копією Сабаленка, Доден невміє так робити углы для ударів, плюс на грунте в ногах копія Аріни на грунті...повторюсь,очевидно що жоден з адмінів матч навіть недививсь ше себе спорт ресурсом...
    Давно цього персонажа не було. Я-то матч дивився, на відміну від. І у підсумковій табличці написати можуть хоч -7 невимушених помилок у Даяни, але насправді-то їх було мінімум разів у три більше, ніж написано. Якщо італійці більшість з них вирішили записати у вимушені, це їхня проблема. Яскравою цю перемогу Даяни по грі назвати точно не можна. На цій стадії з урахуванням фактично ночного матчу того й не було потрібно. Головне - що буде далі з більш серйозними опонентками.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 07.08.2020 10:46
    +1
    БРАВО ДАЯНОЧКА ТЫ МОЛОДЧИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ПОБЕДОЙ
    Mazyr2412