Чистка от Луческу. Хавбек Динамо покинул Киев и переходит в российский клуб

Ганский футболист Мохаммед Кадири планирует вернуться в тульский «Арсенал»

Чистка от Луческу. Хавбек Динамо покинул Киев и переходит в российский клуб
© ФК Динамо Киев. Мохаммед Кадири

Полузащитник «Динамо» Мохаммед Кадири покинул Киев и больше не будет выступать за столичную команду, информирует журналист Андрей Шахов. 

В ближайшее время должно состояться возвращение ганского хавбека в тульский «Арсенал».

За киевлян Кадири провел 15 матчей в УПЛ, забитыми голами не отмечался.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Telegram

(168 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    0-7
      0-7, 07.08.2020 15:41
    -1
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 07.08.2020 00:15
    Еще нужно продать: Фран Соля, Кендзёру, Шабанова, Муйива, Родригесa, Сидорчукa, Шепелевa, Бесединa, Шапаренко, Алибековa, Де Пену. И купить надо техничных и быстро думающих и хорошо работающих с мячом бразильцев и аргентинцев! И нужно схлестнуться в следующем году за чемпионство с Шахтером, а то разница больше, чем в 20 очков, ну это никуда не годиться! Скатились ниже плинтуса уже!
    Ты футбол смотрел когда-нибудь?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 15:34
    0
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 12:42
    Цкй приклад тільки для того, щоб пояснити, що футболіст навіть у одному сезоні може бути різним під керівництвом різних тренерів. Ну якщо ти кажеш шо сильно можуть заграти і Русин, і Каргбо, то може взагалі нікого не варто віддавати? Залишити всіх - а раптом всі вийдуть на супер рівень?) Не знаю де ти бачив, що півзахист нормально забезпечував Соля мячами - в Динамо це впринципі робити немає кому ( Вербіч пів сезону ЦФ грав). Забивав він класно три сезони в Голандії, але і в Іспанії були непогані сезони - за Вільяреал Б наприклад. Щодо Бєсєдіна - тут навіть обговорювати немає шо) Це не те що не форвард рівня Динамо, це взагалі не форвард.
    Статистика Соля в Сегунді Б (3 дівізіон Іспаніі), то взагалі таке собі. А заграти може будь-хто з нападників ДК. Стосовно Бесєдіна то тілька ваша точка зору. Класичний нападник таранного типу, досить непоганого рівня. Начебто Шацьких і Брандау були мегатехнарями чи не партачили моменти пачками.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 12:42
    -1
    Роман Порывай, 07.08.2020 11:21
    Я це розумію, однак порівнювати Мюллера з Солем..то перебор. Мюллер грає не чистого нападника, а використовується тренерами або під нападом або як вінгер. Його завдання не так забивати, як створювати гольові моменти. Однак Томас успішно і забиває. У нього був лише сезон з низькою результативністю. Солю вже 28, а норм забивав він тільки у Віллемі. У Соля було немало моментів в ДК, щоб забити. Півзахист передачами його забезпечував, далі вже його робота. Не виключаю, що він ще заграє, але так само можуть сильно заграти Русин, Бєсєдін, Супряга чи Каргбо. Той же Бєсєдіна при всій твоїй критиці забив в УПЛ 26 голів, вигравши боротьбу в Яремчука, який зараз у Бельгії феєрить.
    Цкй приклад тільки для того, щоб пояснити, що футболіст навіть у одному сезоні може бути різним під керівництвом різних тренерів. Ну якщо ти кажеш шо сильно можуть заграти і Русин, і Каргбо, то може взагалі нікого не варто віддавати? Залишити всіх - а раптом всі вийдуть на супер рівень?) Не знаю де ти бачив, що півзахист нормально забезпечував Соля мячами - в Динамо це впринципі робити немає кому ( Вербіч пів сезону ЦФ грав). Забивав він класно три сезони в Голандії, але і в Іспанії були непогані сезони - за Вільяреал Б наприклад. Щодо Бєсєдіна - тут навіть обговорювати немає шо) Це не те що не форвард рівня Динамо, це взагалі не форвард.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 11:21
    +1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:04
    Якщо людина показувала таку результативність у далеко в не найслабшому чемпіонаті, то очевидно, що форвард він непоганий. Просто треба правильно його використовувати. Як приклад - порівняй статистику Мюллєра в Баварії за час роботи Фліка і Ковача - це небо і земля. А як тут використаєш, якщо Динамо постійно без тренерів?
    Я це розумію, однак порівнювати Мюллера з Солем..то перебор. Мюллер грає не чистого нападника, а використовується тренерами або під нападом або як вінгер. Його завдання не так забивати, як створювати гольові моменти. Однак Томас успішно і забиває. У нього був лише сезон з низькою результативністю. Солю вже 28, а норм забивав він тільки у Віллемі. У Соля було немало моментів в ДК, щоб забити. Півзахист передачами його забезпечував, далі вже його робота. Не виключаю, що він ще заграє, але так само можуть сильно заграти Русин, Бєсєдін, Супряга чи Каргбо. Той же Бєсєдіна при всій твоїй критиці забив в УПЛ 26 голів, вигравши боротьбу в Яремчука, який зараз у Бельгії феєрить.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:05
    0
    Sauron, 07.08.2020 10:38
    Шепелева, Беседина и Алибекова надо оставить и посмотреть.
    Мирча может из них слепить что-то новое.
    З Бєсєдіна? Серйозно в це віриш?)
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:04
    0
    Роман Порывай, 07.08.2020 10:32
    А толку, що він там клав в ередівізії, якщо він тут не може у ворота попадати з нормальних позицій. Можливо, Віллем був саме його командою, можливо там уся команда грала на нього, можливо у Нідерландах не дуже люблять захищатися і ставити автобуси. Крім Віллема, у навіть слабких іспанських командах Соль забивав дуже рідко. Сильнішим він буде тоді, коли почне регулярно забивати за ДК. Русин і Супряга теж в певні періоди норм забивали. Тільки час покаже, хто з них сильніший.
    Якщо людина показувала таку результативність у далеко в не найслабшому чемпіонаті, то очевидно, що форвард він непоганий. Просто треба правильно його використовувати. Як приклад - порівняй статистику Мюллєра в Баварії за час роботи Фліка і Ковача - це небо і земля. А як тут використаєш, якщо Динамо постійно без тренерів?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 10:40
    0
    З Кадірі треба було після перших ігр прощатися. У захисті слабо, не читає передач суперника, програє один в один. У півзахисті якось індеферентно реагує на атаки суперника, наче йому байдуже, хоча опорник має підчищати і боротися з усіма, хто рухається з м'ячем повз нього, до того ж обрізається. Маючи добру фактуру не показував спортивної злості, характеру і бажання боротися жорсткіше (не грубіше). Та й паси частіше віддає ближньому, не загострюючи гру.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.08.2020 10:38
    -1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 01:48
    Де Пена - один з найсильніших в Динамо, залишати однозначно. Шапаренко - досить технічний і мобільний футболіст, я думаю Луческу зможе знайти до нього підхід. Сидорчук - такий собі донецький Степаненко. Ну і я б не списував Соля - однозначно найсильніший форвард з усіх, які зараз є в Динамо. Всіх інших перечислених-за борт, і ще включити до них Андрієвського, Бойка і Караваєва.
    Шепелева, Беседина и Алибекова надо оставить и посмотреть.
    Мирча может из них слепить что-то новое.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.08.2020 10:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А потом в МанСити.)))
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 10:32
    +1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 10:15
    Вербіч - вінгер; залишаються Русин і Каргбо. Хтось з них сильніший за форварда, який пачками клав голи в Ередивізіі?
    А толку, що він там клав в ередівізії, якщо він тут не може у ворота попадати з нормальних позицій. Можливо, Віллем був саме його командою, можливо там уся команда грала на нього, можливо у Нідерландах не дуже люблять захищатися і ставити автобуси. Крім Віллема, у навіть слабких іспанських командах Соль забивав дуже рідко. Сильнішим він буде тоді, коли почне регулярно забивати за ДК. Русин і Супряга теж в певні періоди норм забивали. Тільки час покаже, хто з них сильніший.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 10:15
    0
    BaZia, 07.08.2020 07:14
    Соль найсильніший за всіх форвардів ДК? Бггг.. Дякую поржав)
    Вербіч - вінгер; залишаються Русин і Каргбо. Хтось з них сильніший за форварда, який пачками клав голи в Ередивізіі?
    zvalenok03
      zvalenok03, 07.08.2020 09:34
    0
    Прямо по классике. Чтобы продать что-то не нужное надо сначала купить не нужное. Это во_первых.
    А во-вторых. Все таки динамовское руководство сотрудничает с росийскими организациями. Какой позор. Какое предательство Украины.
    BaZia
    online
      BaZia, 07.08.2020 07:14
    -1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 01:48
    Де Пена - один з найсильніших в Динамо, залишати однозначно. Шапаренко - досить технічний і мобільний футболіст, я думаю Луческу зможе знайти до нього підхід. Сидорчук - такий собі донецький Степаненко. Ну і я б не списував Соля - однозначно найсильніший форвард з усіх, які зараз є в Динамо. Всіх інших перечислених-за борт, і ще включити до них Андрієвського, Бойка і Караваєва.
    Соль найсильніший за всіх форвардів ДК? Бггг.. Дякую поржав)
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 07.08.2020 02:40
    +2
    Хай в Туле самовары чистит...
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 07.08.2020 02:39
    +2
    Пущай уходит.. энтого не жалко...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 01:48
    +2
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 07.08.2020 00:15
    Еще нужно продать: Фран Соля, Кендзёру, Шабанова, Муйива, Родригесa, Сидорчукa, Шепелевa, Бесединa, Шапаренко, Алибековa, Де Пену. И купить надо техничных и быстро думающих и хорошо работающих с мячом бразильцев и аргентинцев! И нужно схлестнуться в следующем году за чемпионство с Шахтером, а то разница больше, чем в 20 очков, ну это никуда не годиться! Скатились ниже плинтуса уже!
    Де Пена - один з найсильніших в Динамо, залишати однозначно. Шапаренко - досить технічний і мобільний футболіст, я думаю Луческу зможе знайти до нього підхід. Сидорчук - такий собі донецький Степаненко. Ну і я б не списував Соля - однозначно найсильніший форвард з усіх, які зараз є в Динамо. Всіх інших перечислених-за борт, і ще включити до них Андрієвського, Бойка і Караваєва.
    J0e777
      J0e777, 07.08.2020 00:56
    +9
    Максим Шпакович, 07.08.2020 00:16
    и он слабее сидорчука?
    Намного слабее
    Максим Шпакович
      Максим Шпакович, 07.08.2020 00:16
    -9
    и он слабее сидорчука?
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 07.08.2020 00:15
    -10
    Еще нужно продать: Фран Соля, Кендзёру, Шабанова, Муйива, Родригесa, Сидорчукa, Шепелевa, Бесединa, Шапаренко, Алибековa, Де Пену. И купить надо техничных и быстро думающих и хорошо работающих с мячом бразильцев и аргентинцев! И нужно схлестнуться в следующем году за чемпионство с Шахтером, а то разница больше, чем в 20 очков, ну это никуда не годиться! Скатились ниже плинтуса уже!
    fedd1979
      fedd1979, 07.08.2020 00:12
    +1
    Навіть 4-5 років тому у страшному сні не могло приснитися, щоб такий непотріб грав за "Динамо". Й після такого Михайличенка ще лишати спортдиректором...
    J0e777
      J0e777, 07.08.2020 00:56
    +9
    Максим Шпакович, 07.08.2020 00:16
    и он слабее сидорчука?
    Намного слабее
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.08.2020 22:48
    +7
    Yamamisha1, 06.08.2020 22:45
    А играть кто будет?
    Человек 6 оставить из старой гвардии, остальных подтянуть из молодняка или докупить.
    "Играть" ... после этого сезона как-то громко сказано, учитывая результаты, повторять которые даже вслух не хочется.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.08.2020 22:43
    +7
    1-й пошел.
    Осталось ск, человек 2О?
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 06.08.2020 23:26
    +6
    Ну цей чувак навіть порівняно з українськими деревяноногими «виділявся») правильне рішення на 100%
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 06.08.2020 23:25
    +6
    Шлак .
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.08.2020 23:03
    +6
    Я так понимаю там загвоздка не только в том что сурку жалко потраченных средств и их не вернуть уже, но и тот факт что для аренды и продажи нужен еще арендатор/покупатель, а с этим так же могут быть трудности, ты попробуй после хороших контрактов, жизни в Киеве и "игры" в дк, сплавить еще тех пассажиров что оказались тут в свете большой цепи ошибок функционеров
    bolelschik
    online
      bolelschik, 06.08.2020 22:56
    +5
    Это первое улучшение
    Ilya
      Ilya , 06.08.2020 22:58
    +4
    Да еще человек 9 спокойно можно продавать/ отдавать в аренду.
    Если смотреть состав, то проблемы с цз, это самое основное.
    Дальше нужен опорник и нападающий (кто то наподобие Родригеса и Супряги вместе)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.08.2020 22:51
    +4
    Андрей Овчаренко, 06.08.2020 22:50
    Такими темпами долго чиститься будем..
    Какие варианты, расторгнуть просто со всеми контракты одновременно и выпустить U-21 на поле?
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 07.08.2020 02:40
    +2
    Хай в Туле самовары чистит...
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 07.08.2020 02:39
    +2
    Пущай уходит.. энтого не жалко...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 01:48
    +2
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 07.08.2020 00:15
    Еще нужно продать: Фран Соля, Кендзёру, Шабанова, Муйива, Родригесa, Сидорчукa, Шепелевa, Бесединa, Шапаренко, Алибековa, Де Пену. И купить надо техничных и быстро думающих и хорошо работающих с мячом бразильцев и аргентинцев! И нужно схлестнуться в следующем году за чемпионство с Шахтером, а то разница больше, чем в 20 очков, ну это никуда не годиться! Скатились ниже плинтуса уже!
    Де Пена - один з найсильніших в Динамо, залишати однозначно. Шапаренко - досить технічний і мобільний футболіст, я думаю Луческу зможе знайти до нього підхід. Сидорчук - такий собі донецький Степаненко. Ну і я б не списував Соля - однозначно найсильніший форвард з усіх, які зараз є в Динамо. Всіх інших перечислених-за борт, і ще включити до них Андрієвського, Бойка і Караваєва.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 06.08.2020 23:37
    +2
    Як так? Він же в Європу хотів..
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 11:21
    +1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:04
    Якщо людина показувала таку результативність у далеко в не найслабшому чемпіонаті, то очевидно, що форвард він непоганий. Просто треба правильно його використовувати. Як приклад - порівняй статистику Мюллєра в Баварії за час роботи Фліка і Ковача - це небо і земля. А як тут використаєш, якщо Динамо постійно без тренерів?
    Я це розумію, однак порівнювати Мюллера з Солем..то перебор. Мюллер грає не чистого нападника, а використовується тренерами або під нападом або як вінгер. Його завдання не так забивати, як створювати гольові моменти. Однак Томас успішно і забиває. У нього був лише сезон з низькою результативністю. Солю вже 28, а норм забивав він тільки у Віллемі. У Соля було немало моментів в ДК, щоб забити. Півзахист передачами його забезпечував, далі вже його робота. Не виключаю, що він ще заграє, але так само можуть сильно заграти Русин, Бєсєдін, Супряга чи Каргбо. Той же Бєсєдіна при всій твоїй критиці забив в УПЛ 26 голів, вигравши боротьбу в Яремчука, який зараз у Бельгії феєрить.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 10:32
    +1
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 10:15
    Вербіч - вінгер; залишаються Русин і Каргбо. Хтось з них сильніший за форварда, який пачками клав голи в Ередивізіі?
    А толку, що він там клав в ередівізії, якщо він тут не може у ворота попадати з нормальних позицій. Можливо, Віллем був саме його командою, можливо там уся команда грала на нього, можливо у Нідерландах не дуже люблять захищатися і ставити автобуси. Крім Віллема, у навіть слабких іспанських командах Соль забивав дуже рідко. Сильнішим він буде тоді, коли почне регулярно забивати за ДК. Русин і Супряга теж в певні періоди норм забивали. Тільки час покаже, хто з них сильніший.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 07.08.2020 00:12
    +1
    Навіть 4-5 років тому у страшному сні не могло приснитися, щоб такий непотріб грав за "Динамо". Й після такого Михайличенка ще лишати спортдиректором...
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 15:34
    0
    Vitalik_Medvid, 07.08.2020 12:42
    Цкй приклад тільки для того, щоб пояснити, що футболіст навіть у одному сезоні може бути різним під керівництвом різних тренерів. Ну якщо ти кажеш шо сильно можуть заграти і Русин, і Каргбо, то може взагалі нікого не варто віддавати? Залишити всіх - а раптом всі вийдуть на супер рівень?) Не знаю де ти бачив, що півзахист нормально забезпечував Соля мячами - в Динамо це впринципі робити немає кому ( Вербіч пів сезону ЦФ грав). Забивав він класно три сезони в Голандії, але і в Іспанії були непогані сезони - за Вільяреал Б наприклад. Щодо Бєсєдіна - тут навіть обговорювати немає шо) Це не те що не форвард рівня Динамо, це взагалі не форвард.
    Статистика Соля в Сегунді Б (3 дівізіон Іспаніі), то взагалі таке собі. А заграти може будь-хто з нападників ДК. Стосовно Бесєдіна то тілька ваша точка зору. Класичний нападник таранного типу, досить непоганого рівня. Начебто Шацьких і Брандау були мегатехнарями чи не партачили моменти пачками.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:05
    0
    Sauron, 07.08.2020 10:38
    Шепелева, Беседина и Алибекова надо оставить и посмотреть.
    Мирча может из них слепить что-то новое.
    З Бєсєдіна? Серйозно в це віриш?)
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 07.08.2020 11:04
    0
    Роман Порывай, 07.08.2020 10:32
    А толку, що він там клав в ередівізії, якщо він тут не може у ворота попадати з нормальних позицій. Можливо, Віллем був саме його командою, можливо там уся команда грала на нього, можливо у Нідерландах не дуже люблять захищатися і ставити автобуси. Крім Віллема, у навіть слабких іспанських командах Соль забивав дуже рідко. Сильнішим він буде тоді, коли почне регулярно забивати за ДК. Русин і Супряга теж в певні періоди норм забивали. Тільки час покаже, хто з них сильніший.
    Якщо людина показувала таку результативність у далеко в не найслабшому чемпіонаті, то очевидно, що форвард він непоганий. Просто треба правильно його використовувати. Як приклад - порівняй статистику Мюллєра в Баварії за час роботи Фліка і Ковача - це небо і земля. А як тут використаєш, якщо Динамо постійно без тренерів?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 07.08.2020 10:40
    0
    З Кадірі треба було після перших ігр прощатися. У захисті слабо, не читає передач суперника, програє один в один. У півзахисті якось індеферентно реагує на атаки суперника, наче йому байдуже, хоча опорник має підчищати і боротися з усіма, хто рухається з м'ячем повз нього, до того ж обрізається. Маючи добру фактуру не показував спортивної злості, характеру і бажання боротися жорсткіше (не грубіше). Та й паси частіше віддає ближньому, не загострюючи гру.