Журналист: «Ни Скрипника, ни Григорчука в Динамо не будет»

Игорь Бурбас уверен, что Скрипника точно не ждать

Журналист: «Ни Скрипника, ни Григорчука в Динамо не будет»
© zarya-lugansk.com

Главным кандидатом на замену Алексею Михайличенко, которого уволили из «Динамо», является наставник «Зари» Виктор Скрипник, однако журналист канала Футбол 1 Игорь Бурбас уверен, что киевляне назначат другого специалиста.

«Я могу со всей уверенностью сказать, что ни Григорчука, ни Вернидуба, ни Скрипника точно в «Динамо» не будет», - Бурбас.

Среди других вариантов называют Сергея Реброва, однако у него контракт с «Ференцварошем».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(200 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    DKFC
      DKFC, 21.07.2020 16:26
    -1
    Давайте Калитвинцева, а потом Суркис захочет ещё сэкономить и станет сам тренером и президентом в одном лице.
    korsun_skif
      korsun_skif, 21.07.2020 13:28
    -3
    Маркевича треба в Динамо!)
    waw
      waw, 21.07.2020 13:17
    +2
    краще реброву не думати про динамо,нічого доброго не вийде,а репутаію підмочить
    Real
      Real, 21.07.2020 13:00
    -1
    Калитвинцев !))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 21.07.2020 12:52
    +1
    Brian, 21.07.2020 12:28
    Просто Суркис не хочет заморачиваться. У него есть список из 5-6 неприхотливых тренеров и он их тасует между собой как карты.
    Ага.., он як. Стосовно Реброва я приклад навів, що якщо у нього є ГОЛОВА, то в суркісPRO він вже не піде. Наприклад, Грині Суркісу велика подяка за спасіння структури клубу у тяжкі 90-ті, і не більше. Накрадене бабло все рівно закінчується, а він не бізнесмен, так - прилаштуванець. Молодший, - це звичайна примітивна барига тих самих 90-хх, котрий разом з Гришанєю, якщо ти не в курсі, чудово барижничали сантехнікою на базарі Юність м.Київ. През-олігарх, котрий має футбольну душу, це Ярославський і Ахметов, тільки не Суркіс. І продати клуб ця наволоч НІЯК не ПОГОДЖУЄТЬСЯ. Варіанти ж були, і не один.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 21.07.2020 12:42
    -2
    І яке це амебоголове пі@puло-інкогніто поставило мені ДІЗ про істинну правду про недокерування бездаря сурка? А-у, чепушило, обоснуй своє незадоволення, та приведи хоча б ОДИН аргумент, що у суркісьонка Є ХОЧ ОДНА ПОЗИТИВНА РИСА на посаді хазяйки. Суркін'я, це ЧеМе0, засланий руйнівник будь-чого футбольного.
    polesse2000
      polesse2000, 21.07.2020 12:29
    0
    Все 4 варианта результат не дадут!
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2020 12:28
    +4
    Denmark1107, 21.07.2020 12:20
    Ребров? Динамо, це Ім'я, але ж сурKISS , це повний **здецЬ Не кожен думаючий ГОЛОВОЮ, а не копчиком, сто разів подумає про перспективу такої співпраці.
    Просто Суркис не хочет заморачиваться. У него есть список из 5-6 неприхотливых тренеров и он их тасует между собой как карты.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 21.07.2020 12:20
    -1
    Ребров? Динамо, це Ім'я, але ж сурKISS , це повний **здецЬ Не кожен думаючий ГОЛОВОЮ, а не копчиком, сто разів подумає про перспективу такої співпраці.
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2020 12:15
    0
    Почему то Демьяненка и Сабо все сбросили со счетов, а ведь у них уже есть опыт тренерства Динамо и они ждут свой второй шанс.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 21.07.2020 11:58
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Реброва забыл...
    Опять Блохин и летающие беляши.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 21.07.2020 11:46
    +9
    Gregor, 21.07.2020 11:40
    Виктор Скрипник хороший тренер,но ДК он не подходит
    Понятно, Ребров подходит, потом следующий, и так по очереди будут подходить. Блядство какое-то получается.
    Gregor
      Gregor, 21.07.2020 11:40
    0
    Виктор Скрипник хороший тренер,но ДК он не подходит
    0933333333
      0933333333, 21.07.2020 11:34
    -5
    Семин, зуб даю
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.07.2020 11:28
    +2
    Щось мені здається, що буде Петраков.
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 21.07.2020 11:26
    0
    Слушай Книгу, 21.07.2020 11:23
    Тоді група прохідна була
    Посмотрим что Динамо покажет . сейчас ему тоже пророчат проходную группу...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.07.2020 11:24
    +4
    Слушай Книгу, 21.07.2020 11:22
    После секса иногда тянет поговорить...
    судя по всему прямо таки попизд**ь)
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 21.07.2020 11:23
    +1
    Андрей Мадайский, 21.07.2020 11:21
    да что вы говорите, тоесть выход из группы Лиги чемп., это так не о чём по вашему???
    Тоді група прохідна була
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 21.07.2020 11:22
    +1
    Alex86 1, 21.07.2020 11:15
    суркс исповедался бурбасу в кабинете?
    После секса иногда тянет поговорить...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.07.2020 11:22
    +3
    Пошла бурбасятина
    JulikoB
    online
      JulikoB, 21.07.2020 11:46
    +9
    Gregor, 21.07.2020 11:40
    Виктор Скрипник хороший тренер,но ДК он не подходит
    Понятно, Ребров подходит, потом следующий, и так по очереди будут подходить. Блядство какое-то получается.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.07.2020 11:15
    +5
    суркс исповедался бурбасу в кабинете?
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2020 12:28
    +4
    Denmark1107, 21.07.2020 12:20
    Ребров? Динамо, це Ім'я, але ж сурKISS , це повний **здецЬ Не кожен думаючий ГОЛОВОЮ, а не копчиком, сто разів подумає про перспективу такої співпраці.
    Просто Суркис не хочет заморачиваться. У него есть список из 5-6 неприхотливых тренеров и он их тасует между собой как карты.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.07.2020 11:24
    +4
    Слушай Книгу, 21.07.2020 11:22
    После секса иногда тянет поговорить...
    судя по всему прямо таки попизд**ь)
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 21.07.2020 11:21
    +4
    ares10, 21.07.2020 11:19
    Це було дивно якщо це було не так для Суркіса. Має бути динамівське серце, яке мало що змінить в Динамо. Ребров хоча більше тренерував але чемпіонаства були здобуті коли Шахтар був не в кращому стані а в еврокубках команда мало що показала.
    да что вы говорите, тоесть выход из группы Лиги чемп., это так не о чём по вашему???
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.07.2020 11:22
    +3
    Пошла бурбасятина
    waw
    online
      waw, 21.07.2020 13:17
    +2
    краще реброву не думати про динамо,нічого доброго не вийде,а репутаію підмочить
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.07.2020 11:28
    +2
    Щось мені здається, що буде Петраков.
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 21.07.2020 11:22
    +2
    ares10, 21.07.2020 11:19
    Це було дивно якщо це було не так для Суркіса. Має бути динамівське серце, яке мало що змінить в Динамо. Ребров хоча більше тренерував але чемпіонаства були здобуті коли Шахтар був не в кращому стані а в еврокубках команда мало що показала.
    Взагалі нічого не показала. Не рахуючи пару матчів типу як з Евертоном 5-2
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 21.07.2020 12:52
    +1
    Brian, 21.07.2020 12:28
    Просто Суркис не хочет заморачиваться. У него есть список из 5-6 неприхотливых тренеров и он их тасует между собой как карты.
    Ага.., он як. Стосовно Реброва я приклад навів, що якщо у нього є ГОЛОВА, то в суркісPRO він вже не піде. Наприклад, Грині Суркісу велика подяка за спасіння структури клубу у тяжкі 90-ті, і не більше. Накрадене бабло все рівно закінчується, а він не бізнесмен, так - прилаштуванець. Молодший, - це звичайна примітивна барига тих самих 90-хх, котрий разом з Гришанєю, якщо ти не в курсі, чудово барижничали сантехнікою на базарі Юність м.Київ. През-олігарх, котрий має футбольну душу, це Ярославський і Ахметов, тільки не Суркіс. І продати клуб ця наволоч НІЯК не ПОГОДЖУЄТЬСЯ. Варіанти ж були, і не один.
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 21.07.2020 11:23
    +1
    Андрей Мадайский, 21.07.2020 11:21
    да что вы говорите, тоесть выход из группы Лиги чемп., это так не о чём по вашему???
    Тоді група прохідна була
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 21.07.2020 11:22
    +1
    Alex86 1, 21.07.2020 11:15
    суркс исповедался бурбасу в кабинете?
    После секса иногда тянет поговорить...
    ares10
      ares10, 21.07.2020 11:19
    +1
    Це було дивно якщо це було не так для Суркіса. Має бути динамівське серце, яке мало що змінить в Динамо. Ребров хоча більше тренерував але чемпіонаства були здобуті коли Шахтар був не в кращому стані а в еврокубках команда мало що показала.
    polesse2000
      polesse2000, 21.07.2020 12:29
    0
    Все 4 варианта результат не дадут!
    Brian
    online
      Brian, 21.07.2020 12:15
    0
    Почему то Демьяненка и Сабо все сбросили со счетов, а ведь у них уже есть опыт тренерства Динамо и они ждут свой второй шанс.
    Gregor
      Gregor, 21.07.2020 11:40
    0
    Виктор Скрипник хороший тренер,но ДК он не подходит
    Роман Захарчук