Гвардиола ищет конкурента Зинченко

Наставник «Манчестер Сити» считает, что команде нужен новый левый защитник

Гвардиола ищет конкурента Зинченко
© ФК Манчестер Сити. Пеп Гвардиола

Главный тренер «Манчестер Сити» Пеп Гвардиола намерен усилить команду в ближайшее трансферное окно.

В частности, специалист хочет, чтобы клуб подписал нового левого защитника. Гвардиолу не устраивает игра 25-летнего француза Бенжамена Менди, а 23-летний украинец Александр Зинченко является переквалифицировавшимся игроком полузащиты.

Также Гвардиола хочет купить центрального полузащитника и вингера на замену Лерою Сане, который ранее перешел в мюнхенскую «Баварию».

В текущем сезоне Зинченко провел за «Манчестер Сити» 23 матча во всех турнирах, где забил один гол.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — The Telegraph

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    REALIST
    online
      REALIST, 14.07.2020 13:27
    0
    Sentinel, 14.07.2020 10:34
    Миколенко!
    або Михайличенко (не той, що фізрук)
    Tasha19
      Tasha19, 14.07.2020 13:25
    +1
    kvv1404, 14.07.2020 11:35
    Кришталевий Менді не дуже то й потрібен клубу,бо дуже часто він отримує травми . Тому як на мене Гвардіола вірно все робить коли намагається знайти чистого лівого захисника.Зіна же завжди буде на підміні. Для клуба це добре для Зінченко ні. При всьому тому що МанСіті є топ-клубом я б намагався піти з клубу і краще стати для такого клубу як Аталанта провідним гравцем ніж постійно полірувати лаву запасних в МанСіті. Через пару років цікавість до Зіни впаде бо він перейде з розряду ще молодих і перспективних в розряд дорослих,просто дорослих кваліфікованих гравців.
    Ну тут як сказати, що краше, грати на рідній позиції, добре звісно, але МС це рівень, і Зіна свої 25-30 матчів за сезон грає, плюс найкращі умови тренувань і відновлення, партнери топ рівня, і тренер один з найкращих, і плюс зарплата, Зіна зараз заробляє собі на безбідне життя і після футболу.
    Kevko
      Kevko, 14.07.2020 12:13
    +1
    В центр поля Зинченко в Мансити не пробиться. Для этого нужно искать другую команду
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 11:51
    -3
    Малиновский больше полирует лавку чем Зина.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 11:44
    -1
    kvv1404, 14.07.2020 11:35
    Кришталевий Менді не дуже то й потрібен клубу,бо дуже часто він отримує травми . Тому як на мене Гвардіола вірно все робить коли намагається знайти чистого лівого захисника.Зіна же завжди буде на підміні. Для клуба це добре для Зінченко ні. При всьому тому що МанСіті є топ-клубом я б намагався піти з клубу і краще стати для такого клубу як Аталанта провідним гравцем ніж постійно полірувати лаву запасних в МанСіті. Через пару років цікавість до Зіни впаде бо він перейде з розряду ще молодих і перспективних в розряд дорослих,просто дорослих кваліфікованих гравців.
    у него под трицатник матчей за сити в этом сезоне, полирует лавку?
    kvv1404
      kvv1404, 14.07.2020 11:35
    0
    Кришталевий Менді не дуже то й потрібен клубу,бо дуже часто він отримує травми . Тому як на мене Гвардіола вірно все робить коли намагається знайти чистого лівого захисника.Зіна же завжди буде на підміні. Для клуба це добре для Зінченко ні. При всьому тому що МанСіті є топ-клубом я б намагався піти з клубу і краще стати для такого клубу як Аталанта провідним гравцем ніж постійно полірувати лаву запасних в МанСіті. Через пару років цікавість до Зіни впаде бо він перейде з розряду ще молодих і перспективних в розряд дорослих,просто дорослих кваліфікованих гравців.
    source02
      source02, 14.07.2020 11:29
    0
    Sentinel, 14.07.2020 10:34
    Миколенко!
    было бы ахуенно, но нет
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 10:57
    +3
    скорее уйдёт Менди, чем Зина, а последнего оставят на ротацию.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 14.07.2020 10:53
    +4
    Sentinel, 14.07.2020 10:34
    Миколенко!
    Ага. А Зіну в центр поля. Ех, мрії, мрії...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 14.07.2020 10:37
    +3
    Все и так знают что это будет Бен Чилвел из Лестера.
    Зине надо уходить
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 10:34
    +6
    Миколенко!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 10:34
    +6
    Миколенко!
    StrikeX
    online
      StrikeX, 14.07.2020 10:53
    +4
    Sentinel, 14.07.2020 10:34
    Миколенко!
    Ага. А Зіну в центр поля. Ех, мрії, мрії...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 10:57
    +3
    скорее уйдёт Менди, чем Зина, а последнего оставят на ротацию.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 14.07.2020 10:37
    +3
    Все и так знают что это будет Бен Чилвел из Лестера.
    Зине надо уходить
    Tasha19
      Tasha19, 14.07.2020 13:25
    +1
    kvv1404, 14.07.2020 11:35
    Кришталевий Менді не дуже то й потрібен клубу,бо дуже часто він отримує травми . Тому як на мене Гвардіола вірно все робить коли намагається знайти чистого лівого захисника.Зіна же завжди буде на підміні. Для клуба це добре для Зінченко ні. При всьому тому що МанСіті є топ-клубом я б намагався піти з клубу і краще стати для такого клубу як Аталанта провідним гравцем ніж постійно полірувати лаву запасних в МанСіті. Через пару років цікавість до Зіни впаде бо він перейде з розряду ще молодих і перспективних в розряд дорослих,просто дорослих кваліфікованих гравців.
    Ну тут як сказати, що краше, грати на рідній позиції, добре звісно, але МС це рівень, і Зіна свої 25-30 матчів за сезон грає, плюс найкращі умови тренувань і відновлення, партнери топ рівня, і тренер один з найкращих, і плюс зарплата, Зіна зараз заробляє собі на безбідне життя і після футболу.
    Kevko
      Kevko, 14.07.2020 12:13
    +1
    В центр поля Зинченко в Мансити не пробиться. Для этого нужно искать другую команду
    REALIST
    online
      REALIST, 14.07.2020 13:27
    0
    Sentinel, 14.07.2020 10:34
    Миколенко!
    або Михайличенко (не той, що фізрук)
    kvv1404
      kvv1404, 14.07.2020 11:35
    0
    Кришталевий Менді не дуже то й потрібен клубу,бо дуже часто він отримує травми . Тому як на мене Гвардіола вірно все робить коли намагається знайти чистого лівого захисника.Зіна же завжди буде на підміні. Для клуба це добре для Зінченко ні. При всьому тому що МанСіті є топ-клубом я б намагався піти з клубу і краще стати для такого клубу як Аталанта провідним гравцем ніж постійно полірувати лаву запасних в МанСіті. Через пару років цікавість до Зіни впаде бо він перейде з розряду ще молодих і перспективних в розряд дорослих,просто дорослих кваліфікованих гравців.
    source02
    online
      source02, 14.07.2020 11:29
    0