ОФИЦИАЛЬНО. Львов возглавил грузинский тренер Цецадзе

Условия сотрудничества между сторонами не раскрываются

ОФИЦИАЛЬНО. Львов возглавил грузинский тренер Цецадзе
© ФК Львов. Георгий Цецадзе

Сегодня, 22 июня, «Львов» получил нового главного тренера. Им стал 45-летний грузинский специалист Георгий Цецадзе.

Представление команде нового наставника состоялось на базе команды в Винниках.

Срок действия контракта Цецадзе со львовским клубом не раскрывается.

Последним клубом Цецадзе был «Сабуртало» из Тбилиси. Ранее он работал с рядом других грузинских клубов, а в сезоне-2016/17 вместе с «Самтредиа» выиграл Суперкубок Грузии. Также Цецадзе возглавлял юношескую и молодежную сборные своей страны.

Напомним, накануне стало известно об уходе из «Львова» прежнего главного тренера Егише Меликяна, у которого подошел к концу срок действия контракта с клубом.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Львов

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 23.06.2020 21:25
    0
    Грузин вместо армянина, ну х.з
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.06.2020 10:36
    0
    PFCLviv, 22.06.2020 22:50
    Новий наставник ПФК «Львів» Георгій Цецадзе прокоментував своє призначення та розповів про першочергові плани команди.
    – Ви вже встигли познайомитися з командою? Які у Вас враження?
    – Нормальні враження. Що очікував, те і є.
    – «Львів» показав не найкращі результати в останніх матчах. Які ваші цілі в клубі?
    – Будемо старатися виходити зі складної ситуації в цьому сезоні, в тих матчах, які залишилися. Зараз головне, щоб ці п’ять матчів, які в нас залишилися – щоб ми виграли якомога більше. Якщо виграємо всі п’ять – це буде супер. Нам треба виграти якомога більше, щоб достойно закінчити цей чемпіонат і потім вже готуватися до наступного.
    – Який вид футболу грає ваша команда?
    – Ми будемо старатися грати в атакувальний футбол. Але це не означає, що в нас буде відкрита оборона. В сучасному футболі баланс – це головне. Будуть стратегічні моменти, на які ми ставки будемо робити.
    Наша команда буде грати у видовищний футбол. А з видовищним футболом приходить і результат.
    – В команді чимало бразильців. У Вас був досвід роботи, коли є бразильці в команді. Чим особлива така робота?
    – Я працював в Грузії з легіонерами. Але це не має особливого значення. Футбольну мову всі розуміють. Головне, щоб ми згуртувалися та робили ту справу на полі, про яку домовилися з футболістами.
    – Перший матч Вам випадає грати в дербі проти «Карпат». Які очікування щодо цього матчу?
    – Зрозумійте мене правильно, для мене немає значення з ким грати. Я вперше в Україні як тренер місцевої команди, але в мене інші підходи до футболу.
    Звичайно, для вболівальників «Львова» – це дербі, інша психологічна ситуація. Але моя команда повинна виходити на всі матчі для того, щоб виграти. Не має значення проти кого. Ми всіх поважаємо, але хочемо всіх обіграти.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    так і до Ліги чемпіонів недалеко!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.06.2020 22:50
    0
    Новий наставник ПФК «Львів» Георгій Цецадзе прокоментував своє призначення та розповів про першочергові плани команди.
    – Ви вже встигли познайомитися з командою? Які у Вас враження?
    – Нормальні враження. Що очікував, те і є.
    – «Львів» показав не найкращі результати в останніх матчах. Які ваші цілі в клубі?
    – Будемо старатися виходити зі складної ситуації в цьому сезоні, в тих матчах, які залишилися. Зараз головне, щоб ці п’ять матчів, які в нас залишилися – щоб ми виграли якомога більше. Якщо виграємо всі п’ять – це буде супер. Нам треба виграти якомога більше, щоб достойно закінчити цей чемпіонат і потім вже готуватися до наступного.
    – Який вид футболу грає ваша команда?
    – Ми будемо старатися грати в атакувальний футбол. Але це не означає, що в нас буде відкрита оборона. В сучасному футболі баланс – це головне. Будуть стратегічні моменти, на які ми ставки будемо робити.
    Наша команда буде грати у видовищний футбол. А з видовищним футболом приходить і результат.
    – В команді чимало бразильців. У Вас був досвід роботи, коли є бразильці в команді. Чим особлива така робота?
    – Я працював в Грузії з легіонерами. Але це не має особливого значення. Футбольну мову всі розуміють. Головне, щоб ми згуртувалися та робили ту справу на полі, про яку домовилися з футболістами.
    – Перший матч Вам випадає грати в дербі проти «Карпат». Які очікування щодо цього матчу?
    – Зрозумійте мене правильно, для мене немає значення з ким грати. Я вперше в Україні як тренер місцевої команди, але в мене інші підходи до футболу.
    Звичайно, для вболівальників «Львова» – це дербі, інша психологічна ситуація. Але моя команда повинна виходити на всі матчі для того, щоб виграти. Не має значення проти кого. Ми всіх поважаємо, але хочемо всіх обіграти.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 22.06.2020 19:00
    +3
    Обещаный "иностранный специалист"?
    fifadinamo
      fifadinamo, 22.06.2020 18:50
    +7
    Вообще то в премьер лигу вышел ривнэнськый Верес, который в награду теперь играет во второй лиге. Отсюда вывод Львов должен начать оттуда откуда и начал Верес, нема чого пертися поперед батька в пекло. Так буде по справедливості
    8number
      8number, 22.06.2020 18:24
    +4
    Знатный специалист. К весне следующего года во Львове станет на два грузинских ресторана больше
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.06.2020 18:11
    +4
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    заверил со словами: “слюшай, мамой клянусь, да”
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.06.2020 18:11
    +7
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    заверил со словами: “слюшай, мамой клянусь, да”
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.06.2020 18:03
    -5
    Oleh Nahornyi, 22.06.2020 17:16
    Та хоч Гвардіолу нехай запрошують) Фекалія, все одно залишиться фекалією!! Це все рівно, що в бочку з гівном пхати ложку червоної ікри)) Через декілька місяців і цього замінять!! Філософія копита "все і зразу". А в якісному футболі так не працює!! Потрібно ростити, плекати...
    Вівця, ти вже доростила - доплекала за 60 років овечого існування ФК Сільмашу
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 22.06.2020 17:57
    0
    Oleh Nahornyi, 22.06.2020 17:16
    Та хоч Гвардіолу нехай запрошують) Фекалія, все одно залишиться фекалією!! Це все рівно, що в бочку з гівном пхати ложку червоної ікри)) Через декілька місяців і цього замінять!! Філософія копита "все і зразу". А в якісному футболі так не працює!! Потрібно ростити, плекати...
    Таку Фекалiю як ти i ростити не треба, а тiльки в унiтаз!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 22.06.2020 17:36
    0
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 22.06.2020 17:16
    +9
    Та хоч Гвардіолу нехай запрошують) Фекалія, все одно залишиться фекалією!! Це все рівно, що в бочку з гівном пхати ложку червоної ікри)) Через декілька місяців і цього замінять!! Філософія копита "все і зразу". А в якісному футболі так не працює!! Потрібно ростити, плекати...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 22.06.2020 16:57
    +3
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    При чому вже в цьому сезоні
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.06.2020 16:37
    -6
    Удачі, гінацвалє!
    dadlismit
      dadlismit, 22.06.2020 16:31
    +9
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 22.06.2020 16:26
    +3
    Мошьчь))) Сонячний хлопчик фасссс)))
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 22.06.2020 17:16
    +9
    Та хоч Гвардіолу нехай запрошують) Фекалія, все одно залишиться фекалією!! Це все рівно, що в бочку з гівном пхати ложку червоної ікри)) Через декілька місяців і цього замінять!! Філософія копита "все і зразу". А в якісному футболі так не працює!! Потрібно ростити, плекати...
    dadlismit
      dadlismit, 22.06.2020 16:31
    +9
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    fifadinamo
      fifadinamo, 22.06.2020 18:50
    +7
    Вообще то в премьер лигу вышел ривнэнськый Верес, который в награду теперь играет во второй лиге. Отсюда вывод Львов должен начать оттуда откуда и начал Верес, нема чого пертися поперед батька в пекло. Так буде по справедливості
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.06.2020 18:11
    +7
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    заверил со словами: “слюшай, мамой клянусь, да”
    8number
      8number, 22.06.2020 18:24
    +4
    Знатный специалист. К весне следующего года во Львове станет на два грузинских ресторана больше
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 22.06.2020 18:11
    +4
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    заверил со словами: “слюшай, мамой клянусь, да”
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 22.06.2020 19:00
    +3
    Обещаный "иностранный специалист"?
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 22.06.2020 16:57
    +3
    dadlismit, 22.06.2020 16:31
    Нашли грузина, который заверил руководство "Львова", что команда попадет в первую шестерку УПЛ и будет играть в групповом этапе Лиги Европы
    При чому вже в цьому сезоні
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 22.06.2020 16:26
    +3
    Мошьчь))) Сонячний хлопчик фасссс)))
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 23.06.2020 21:25
    0
    Грузин вместо армянина, ну х.з
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.06.2020 10:36
    0
    PFCLviv, 22.06.2020 22:50
    Новий наставник ПФК «Львів» Георгій Цецадзе прокоментував своє призначення та розповів про першочергові плани команди.
    – Ви вже встигли познайомитися з командою? Які у Вас враження?
    – Нормальні враження. Що очікував, те і є.
    – «Львів» показав не найкращі результати в останніх матчах. Які ваші цілі в клубі?
    – Будемо старатися виходити зі складної ситуації в цьому сезоні, в тих матчах, які залишилися. Зараз головне, щоб ці п’ять матчів, які в нас залишилися – щоб ми виграли якомога більше. Якщо виграємо всі п’ять – це буде супер. Нам треба виграти якомога більше, щоб достойно закінчити цей чемпіонат і потім вже готуватися до наступного.
    – Який вид футболу грає ваша команда?
    – Ми будемо старатися грати в атакувальний футбол. Але це не означає, що в нас буде відкрита оборона. В сучасному футболі баланс – це головне. Будуть стратегічні моменти, на які ми ставки будемо робити.
    Наша команда буде грати у видовищний футбол. А з видовищним футболом приходить і результат.
    – В команді чимало бразильців. У Вас був досвід роботи, коли є бразильці в команді. Чим особлива така робота?
    – Я працював в Грузії з легіонерами. Але це не має особливого значення. Футбольну мову всі розуміють. Головне, щоб ми згуртувалися та робили ту справу на полі, про яку домовилися з футболістами.
    – Перший матч Вам випадає грати в дербі проти «Карпат». Які очікування щодо цього матчу?
    – Зрозумійте мене правильно, для мене немає значення з ким грати. Я вперше в Україні як тренер місцевої команди, але в мене інші підходи до футболу.
    Звичайно, для вболівальників «Львова» – це дербі, інша психологічна ситуація. Але моя команда повинна виходити на всі матчі для того, щоб виграти. Не має значення проти кого. Ми всіх поважаємо, але хочемо всіх обіграти.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    так і до Ліги чемпіонів недалеко!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.06.2020 22:50
    0
    Новий наставник ПФК «Львів» Георгій Цецадзе прокоментував своє призначення та розповів про першочергові плани команди.
    – Ви вже встигли познайомитися з командою? Які у Вас враження?
    – Нормальні враження. Що очікував, те і є.
    – «Львів» показав не найкращі результати в останніх матчах. Які ваші цілі в клубі?
    – Будемо старатися виходити зі складної ситуації в цьому сезоні, в тих матчах, які залишилися. Зараз головне, щоб ці п’ять матчів, які в нас залишилися – щоб ми виграли якомога більше. Якщо виграємо всі п’ять – це буде супер. Нам треба виграти якомога більше, щоб достойно закінчити цей чемпіонат і потім вже готуватися до наступного.
    – Який вид футболу грає ваша команда?
    – Ми будемо старатися грати в атакувальний футбол. Але це не означає, що в нас буде відкрита оборона. В сучасному футболі баланс – це головне. Будуть стратегічні моменти, на які ми ставки будемо робити.
    Наша команда буде грати у видовищний футбол. А з видовищним футболом приходить і результат.
    – В команді чимало бразильців. У Вас був досвід роботи, коли є бразильці в команді. Чим особлива така робота?
    – Я працював в Грузії з легіонерами. Але це не має особливого значення. Футбольну мову всі розуміють. Головне, щоб ми згуртувалися та робили ту справу на полі, про яку домовилися з футболістами.
    – Перший матч Вам випадає грати в дербі проти «Карпат». Які очікування щодо цього матчу?
    – Зрозумійте мене правильно, для мене немає значення з ким грати. Я вперше в Україні як тренер місцевої команди, але в мене інші підходи до футболу.
    Звичайно, для вболівальників «Львова» – це дербі, інша психологічна ситуація. Але моя команда повинна виходити на всі матчі для того, щоб виграти. Не має значення проти кого. Ми всіх поважаємо, але хочемо всіх обіграти.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 22.06.2020 17:57
    0
    Oleh Nahornyi, 22.06.2020 17:16
    Та хоч Гвардіолу нехай запрошують) Фекалія, все одно залишиться фекалією!! Це все рівно, що в бочку з гівном пхати ложку червоної ікри)) Через декілька місяців і цього замінять!! Філософія копита "все і зразу". А в якісному футболі так не працює!! Потрібно ростити, плекати...
    Таку Фекалiю як ти i ростити не треба, а тiльки в унiтаз!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 22.06.2020 17:36
    0