ФОТО. Исмаили перенес операцию на колене

Защитник «Шахтера» был прооперирован в Риме

ФОТО. Исмаили перенес операцию на колене
© ФК Шахтер Донецк. Исмаили
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    kvv1404
    online
      kvv1404, 22.06.2020 19:37
    +2
    Не буду бажати скорішого відновлення,бо травма доже серьозна.Натомість побажаю якісного відновлення,на 110% відновлення.Нехай це займе трохи більше часу але дуже хочу побачити Ісму таким самим реактивним,технічним та креативним. Здоров*я тобі Ісма,Шахтар і вболівальники вірять в тебе і чекають на полі!
    Panama2830
    online
      Panama2830, 22.06.2020 19:29
    +2
    Скорішого відновлення, здоров’я і моральної підтримки....і більше ніколи не мати подібних проблем...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 22.06.2020 17:39
    +2
    Віталій Яценко, 22.06.2020 16:49
    Цікаво як він опинився в Римі. Бо на сьогодні зробити це нереально. Італія нікого не приймає. Тим більше не громадян ЄС. Але гроші роблять все.
    Фонсека по старой дружбе порешал!) А если серьезно, то Исме скорейшего выздоровления!!!
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 22.06.2020 16:49
    -3
    Цікаво як він опинився в Римі. Бо на сьогодні зробити це нереально. Італія нікого не приймає. Тим більше не громадян ЄС. Але гроші роблять все.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 22.06.2020 19:37
    +2
    Не буду бажати скорішого відновлення,бо травма доже серьозна.Натомість побажаю якісного відновлення,на 110% відновлення.Нехай це займе трохи більше часу але дуже хочу побачити Ісму таким самим реактивним,технічним та креативним. Здоров*я тобі Ісма,Шахтар і вболівальники вірять в тебе і чекають на полі!
    Panama2830
    online
      Panama2830, 22.06.2020 19:29
    +2
    Скорішого відновлення, здоров’я і моральної підтримки....і більше ніколи не мати подібних проблем...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 22.06.2020 17:39
    +2
    Віталій Яценко, 22.06.2020 16:49
    Цікаво як він опинився в Римі. Бо на сьогодні зробити це нереально. Італія нікого не приймає. Тим більше не громадян ЄС. Але гроші роблять все.
    Фонсека по старой дружбе порешал!) А если серьезно, то Исме скорейшего выздоровления!!!