Александр ГЕРЕГА: «Была идея купить Карпаты. Но клуб не продавался»

Вице-президент УАФ объяснил, почему он не смог приобрести львовский клуб

Александр ГЕРЕГА: «Была идея купить Карпаты. Но клуб не продавался»
© latifundist. Александр Герега

Вице-президент УАФ Александр Герега рассказал, почему ему не удалось купить львовские «Карпаты».

«Действительно, была такая идея. Мы встречались с одним из владельцев клуба. Мы разговаривали, но «Карпаты» не продавались. Но даже если бы продавались, меня футбольный клуб не интересует. Я хочу приезжать на футбольный стадион и оттуда выйти с нормальным настроением, а не чтобы сердце выпрыгивало, нет», — рассказал Герега.

Ранее сообщалось, что игроки «Карпат» прошли тест на коронавирус.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Левый берег

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 19.05.2020 19:12
    +1
    Масон - риг у вишиванцi, то 3.14здець !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 18.05.2020 12:44
    0
    ll_pogulianka_ll, 18.05.2020 12:39
    Шо з тобою, баране?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 18.05.2020 12:39
    -1
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 18.05.2020 07:14
    -2
    mmuk, 18.05.2020 00:30
    Не цікавишся футболом? А для чого існують футбольний клуб "Епіцентр" і грає в аматорській лізі України і чемпіон Хмельницької області. Ще і футзальна команда є. Під тобою половина Хмельницької області. Поступово територія збільшується. А починалось з батьківщини, ще за Ющенка( мені соромно, що ми земляки). І партію власну має. І в Регіонах був. І голосував за відомі закони у січні-лютому 2014. І що все ок. Всім потрібний. І на коронавірус наплював, бо все його працювали
    Купив би каЛпати і вівці б на нього молились і боготворили... Ска сільмаш всьо, бєня з димом похоронили вже!
    mmuk
      mmuk, 18.05.2020 00:30
    +5
    Не цікавишся футболом? А для чого існують футбольний клуб "Епіцентр" і грає в аматорській лізі України і чемпіон Хмельницької області. Ще і футзальна команда є. Під тобою половина Хмельницької області. Поступово територія збільшується. А починалось з батьківщини, ще за Ющенка( мені соромно, що ми земляки). І партію власну має. І в Регіонах був. І голосував за відомі закони у січні-лютому 2014. І що все ок. Всім потрібний. І на коронавірус наплював, бо все його працювали
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:53
    0
    Головне вишиванку надів :
    2018 стало відомо, що Олександр та Галина Гереги продовжили вести бізнес в тимчасово окупованому Криму, відкривши для цього компанію в Московській області й переоформивши магазини Нова лінія з новою назвою "Новацентр"[54]. Олександр запевняв, що це неправда, пояснюючи, що його компанія вирішила не продавати приміщення, де розташовано магазини.
    9 жовтня під час передвиборчої кампанії 2014 року в селі Маків відбувся конфлікт з активістами ВО Свобода. Свободівці стверджують нібито охоронці Гереги надавали їм стусанів. - ну хоть нациків набив, "надавали стусанів", пишіть "відписдили"
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.05.2020 22:44
    +1
    dudigo78, 17.05.2020 21:29
    Хотіли купити, але клуб не продавався, але якби продавався, то мене футбольний клуб не цікавить. Хтось може пояснити цю гру слів?
    Да, чет с логикой совсем х-во...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.05.2020 22:40
    +2
    Який тупий коментар. Хотів купити але не купив, бо нашо він йому... То пісєц! Він хоче ходити на футбол але шоб серце не боліло і не вистрибувало...
    Чувак, доя того і футбол шоб серце вистрибуваоо від емоцій і футбол це не подзвонити Зе і добащаритись, вткоманду треба вкладати і будувати!
    Добре, шо він не купив, чувак абсолютно далекий від футболу!
    dd dent
    online
      dd dent, 17.05.2020 21:55
    +3
    будь ласка, спробуйте ще раз пізніше
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.05.2020 21:29
    +15
    Хотіли купити, але клуб не продавався, але якби продавався, то мене футбольний клуб не цікавить. Хтось може пояснити цю гру слів?
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 17.05.2020 20:33
    +6
    Ппц ну и рожа. Мразь вышиванку сними
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 17.05.2020 20:13
    +6
    Ни че, после договорняков с зашкваренным чертом Зеленским, он еще много чего купит в Украине.
    bonv
    online
      bonv, 17.05.2020 20:10
    +10
    то ти хотів купляти чи ні? Попіаритись вийшов?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.05.2020 21:29
    +15
    Хотіли купити, але клуб не продавався, але якби продавався, то мене футбольний клуб не цікавить. Хтось може пояснити цю гру слів?
    bonv
    online
      bonv, 17.05.2020 20:10
    +10
    то ти хотів купляти чи ні? Попіаритись вийшов?
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 17.05.2020 20:33
    +6
    Ппц ну и рожа. Мразь вышиванку сними
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 17.05.2020 20:13
    +6
    Ни че, после договорняков с зашкваренным чертом Зеленским, он еще много чего купит в Украине.
    mmuk
      mmuk, 18.05.2020 00:30
    +5
    Не цікавишся футболом? А для чого існують футбольний клуб "Епіцентр" і грає в аматорській лізі України і чемпіон Хмельницької області. Ще і футзальна команда є. Під тобою половина Хмельницької області. Поступово територія збільшується. А починалось з батьківщини, ще за Ющенка( мені соромно, що ми земляки). І партію власну має. І в Регіонах був. І голосував за відомі закони у січні-лютому 2014. І що все ок. Всім потрібний. І на коронавірус наплював, бо все його працювали
    dd dent
    online
      dd dent, 17.05.2020 21:55
    +3
    будь ласка, спробуйте ще раз пізніше
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.05.2020 22:40
    +2
    Який тупий коментар. Хотів купити але не купив, бо нашо він йому... То пісєц! Він хоче ходити на футбол але шоб серце не боліло і не вистрибувало...
    Чувак, доя того і футбол шоб серце вистрибуваоо від емоцій і футбол це не подзвонити Зе і добащаритись, вткоманду треба вкладати і будувати!
    Добре, шо він не купив, чувак абсолютно далекий від футболу!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 19.05.2020 19:12
    +1
    Масон - риг у вишиванцi, то 3.14здець !!!
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.05.2020 22:44
    +1
    dudigo78, 17.05.2020 21:29
    Хотіли купити, але клуб не продавався, але якби продавався, то мене футбольний клуб не цікавить. Хтось може пояснити цю гру слів?
    Да, чет с логикой совсем х-во...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 18.05.2020 12:44
    0
    ll_pogulianka_ll, 18.05.2020 12:39
    Шо з тобою, баране?!
    Andriy Bilozir
      Andriy Bilozir, 17.05.2020 22:53
    0
    Головне вишиванку надів :
    2018 стало відомо, що Олександр та Галина Гереги продовжили вести бізнес в тимчасово окупованому Криму, відкривши для цього компанію в Московській області й переоформивши магазини Нова лінія з новою назвою "Новацентр"[54]. Олександр запевняв, що це неправда, пояснюючи, що його компанія вирішила не продавати приміщення, де розташовано магазини.
    9 жовтня під час передвиборчої кампанії 2014 року в селі Маків відбувся конфлікт з активістами ВО Свобода. Свободівці стверджують нібито охоронці Гереги надавали їм стусанів. - ну хоть нациків набив, "надавали стусанів", пишіть "відписдили"