ВИДЕО. Зинченко забил 6 мячей в ворота российского футболиста

Украинец разгромил защитника «Зенита» Данила Кругового в FIFA 20

ВИДЕО. Зинченко забил 6 мячей в ворота российского футболиста
© Twitter. Александр Зинченко

23-летний украинский футболист «Манчестер Сити» Александр Зинченко обыграл 21-летнего защитника питерского «Зенита» Данила Кругового в футбольном симуляторе FIFA 20.

В рамках турнира «Plan B FIFA Tournament», который организован блогом 433, Зинченко, игравший за «Барселону», разгромил «Ливерпуль» Кругового со счетом 6:1.

Благодаря карантину, введенному из-за пандемии коронавирусной инфекции COVID-19, футбольные симуляторы продолжают набирать популярность.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — YouTube

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Tasha19
      Tasha19, 30.03.2020 20:44
    +2
    andreypoltava234, 30.03.2020 11:07
    ну.....не знаю....все ще сподіватися, що ватні спортсмени з України змінять свої погляди....то або мазохізм....або ідіотизм....тут можна або акцептувати їх малоросійськість....або не вболівати)))
    Хай краще перемагають, і прославляють Україну своїми перемогами
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 30.03.2020 11:17
    -5
    Tasha19, 30.03.2020 09:37
    Чула інтерв'ю Зінченка українською, гляньте відео його зустрічі з діаспорою в Манчестері, чи буквально на днях перед цим турніром турніром,
    у вас там в Німеччині..німецькі спортсмени теж намагаються щось сказати німецькою тільки своїй діаспорі десь..на приклад. в Намібії..а в ФРН дуже старанно це приховують?)))
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 30.03.2020 11:07
    -5
    REALIST, 29.03.2020 19:26
    ...ну, коли Зінченко грає з одноклубником Менді - це одне, навіщо ж спорт.юа піарить безхребетного зауральського ногомячиста ? ... якось дуже скрЄпно... даніл круговой краще най зосередиться на боярі, це у них краще виходить ніж футбол!
    ну.....не знаю....все ще сподіватися, що ватні спортсмени з України змінять свої погляди....то або мазохізм....або ідіотизм....тут можна або акцептувати їх малоросійськість....або не вболівати)))
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 30.03.2020 11:02
    -5
    Tasha19, 30.03.2020 09:37
    Чула інтерв'ю Зінченка українською, гляньте відео його зустрічі з діаспорою в Манчестері, чи буквально на днях перед цим турніром турніром,
    посилання?) бо та зустріч, що є на ю туб....там декілька речень говорила діаспора...сабж там тільки посміхався і давав автографи)) і як щодо території України?)))
    Tasha19
      Tasha19, 30.03.2020 09:37
    +1
    andreypoltava234, 29.03.2020 22:20
    а ти звідки це, троль. знаєш?)) якщо й знає..то дуже старанно то приховує) принаймні, у відкритих джерелах така інформація відсутня))
    Чула інтерв'ю Зінченка українською, гляньте відео його зустрічі з діаспорою в Манчестері, чи буквально на днях перед цим турніром турніром,
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 29.03.2020 22:20
    -7
    Tasha19, 29.03.2020 20:49
    Він її і так знає
    а ти звідки це, троль. знаєш?)) якщо й знає..то дуже старанно то приховує) принаймні, у відкритих джерелах така інформація відсутня))
    Brian
      Brian, 29.03.2020 22:19
    +2
    Да уж....видно что карантин внёс свои коррективы. Новость из категории: "Высосана из пальца"
    dadaali177188
      dadaali177188, 29.03.2020 20:50
    +1
    фифа по сравнению с пес какое то деревянное, а зина молодец
    Tasha19
      Tasha19, 29.03.2020 20:49
    +6
    Володимир Олійник, 29.03.2020 20:33
    нехай Зінченко вивчить українську мову
    Він її і так знає
    Володимир Олійник
      Володимир Олійник, 29.03.2020 20:33
    -7
    нехай Зінченко вивчить українську мову
    Tasha19
      Tasha19, 29.03.2020 20:07
    -1
    Так це ж пару днів тому було
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 29.03.2020 19:54
    +6
    Мелочь, а приятно!)
    REALIST
    online
      REALIST, 29.03.2020 19:26
    -3
    ...ну, коли Зінченко грає з одноклубником Менді - це одне, навіщо ж спорт.юа піарить безхребетного зауральського ногомячиста ? ... якось дуже скрЄпно... даніл круговой краще най зосередиться на боярі, це у них краще виходить ніж футбол!
    Tasha19
      Tasha19, 29.03.2020 20:49
    +6
    Володимир Олійник, 29.03.2020 20:33
    нехай Зінченко вивчить українську мову
    Він її і так знає
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 29.03.2020 19:54
    +6
    Мелочь, а приятно!)
    Tasha19
      Tasha19, 30.03.2020 20:44
    +2
    andreypoltava234, 30.03.2020 11:07
    ну.....не знаю....все ще сподіватися, що ватні спортсмени з України змінять свої погляди....то або мазохізм....або ідіотизм....тут можна або акцептувати їх малоросійськість....або не вболівати)))
    Хай краще перемагають, і прославляють Україну своїми перемогами
    Brian
    online
      Brian, 29.03.2020 22:19
    +2
    Да уж....видно что карантин внёс свои коррективы. Новость из категории: "Высосана из пальца"
    Tasha19
      Tasha19, 30.03.2020 09:37
    +1
    andreypoltava234, 29.03.2020 22:20
    а ти звідки це, троль. знаєш?)) якщо й знає..то дуже старанно то приховує) принаймні, у відкритих джерелах така інформація відсутня))
    Чула інтерв'ю Зінченка українською, гляньте відео його зустрічі з діаспорою в Манчестері, чи буквально на днях перед цим турніром турніром,
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 29.03.2020 20:50
    +1
    фифа по сравнению с пес какое то деревянное, а зина молодец