Монтеррей. Свитолина дожала Боузкову и выиграла титул

Лучшая украинская теннисистка стала победительницей турнира WTA в Монтеррее

Монтеррей. Свитолина дожала Боузкову и выиграла титул
© wtatennis.com. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (WTA 7) в финале турнира WTA International в мексиканском Монтеррее встречалась с чешской теннисисткой Марией Боузковой (WTA 57).

Уже в первом гейме на подаче Свитолиной на корте завязалась упорная борьба. Первые три розыгрыша выиграла Боузкова, но украинка сумела отыграть три брейк-пойнта. И все же, Боузкова смогла взять подачу нашей теннисистки в затяжном гейме, который длился 11 минут.

Впрочем украинка довольно быстро вернула должок сопернице. Далее теннисистки начали брать свои подачи, хотя Свитолина была близка к еще одному брейку в восьмом гейме. При счете 6:5 Свитолина обводящим ударом заработала сет-бол и с первой же попытки его реализовала: Боузкова занервничала, отправив мяч в аут.

Во втором сете соперницы поначалу уверенно брали свои подачи, а в седьмом гейме Боузкова сделала брейк. На этот раз Свитолина не сумела вернуть брейк чешской теннисистке, и Боузкова взяла сет.

В решающей партии оппонентки сначала обменялись брейками, а затем Свитолина захватила лидерство. При счете 5:3 украинка подавала на матч, но не сумела защитить свою подачу. Впрочем, в следующем гейме Свитолина завершила встречу в свою пользу, став победительницей турнира.

Элина Свитолина – Мария Боузкова – 7:5, 4:6, 6:4

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(123 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Денис Булычев
      Денис Булычев, 10.03.2020 16:47
    -1
    Lazio, 09.03.2020 13:15
    В мене питання до деяких коментуючих...
    Це ви так сильно любите теніс чи Еліну????дивитися матч до 4 ранку, а потім вже о 7 ранку строчити коменти ейфорії😁😁??
    То є сила!!... 😄😄😄
    На твоє питання - ні не дивився і коментар свій пишу лише зараз. І до тебе є декілька питань: як там з Італії відніше тобі чий Крим?
    Semiramida
      Semiramida, 10.03.2020 14:14
    -6
    У нас корт на школьном стадионе есть и часто там девчонки-школьницы соревнуются между собой, а победительниц награждают коробками конфет. Скоро Элина будет выигрывать подобные турниры среди не профессионалок и возносить себя до небес! Выход из кризиса у Свитолиной будет тогда, когда она сможет кого-то переиграть хотя бы с первой двадцатки мирового рейтинга. А победы на турнирах, в которых участвуют теннисистки со второй сотни, а в финале победа на соплях над соперницей с шестого десятка для Элины - это уже настоящее достижение! Может ей скульптуру на родине установить и звание Героя Украины присвоить?
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 10.03.2020 14:10
    -6
    tima fialko, 10.03.2020 09:01
    В цьому турнірі було хоч одне призвище?..
    Було: Світліна. І більше ЖОДНОГО хоча б із першої півсотні рейтингу - ото Світоліній і грати з такими!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.03.2020 09:01
    -4
    В цьому турнірі було хоч одне призвище?..
    vital
      vital, 09.03.2020 14:31
    +5
    Та Боузкова не проста дівчина: тягне все до останнього і атакує вміло біля сітк, коли зручний момент Еля їй давала, а українка традиційно давала шанси для атак суперниці. Навіть те як вона вдало вкорочувала, коли Еліна їй незручно в тіло пробивала заслуговує на повагу, принаймі в Еліни з цим компонентом не так добре.
    Об'єктивно добре що Боузкова грала в Монтереї аж до суботи включно на 2 фронти: хотіла і рибку з'їсти і на ... 2 титули зазіхнути. Було б у чешки, так і не зрозумів чого коментатор усю гру називав її Пліскова, вона ж Боузкова, а не Плішкова, побільше сил перед фіналом у одиночці, Еліні було б ще складніше здобути тут бажаний титул. Але це проблеми молодої чешки, нам своїх проблем у українок вистачає.
    Із цим короновірусом і американськими мандаторі прямо біда якась. А попереду ще безліч таких турнірів у тенісі, Олімпіада, і Евро-2020. ХЗ що з цим усім буде...
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 09.03.2020 14:01
    +5
    Молодець! Виграла титул! Важкий був матч, боротьба в кожному сеті, але Еліна здобула заслужену перемогу.
    NM16071
      NM16071, 09.03.2020 13:23
    +3
    Lazio, 09.03.2020 13:15
    В мене питання до деяких коментуючих...
    Це ви так сильно любите теніс чи Еліну????дивитися матч до 4 ранку, а потім вже о 7 ранку строчити коменти ейфорії😁😁??
    То є сила!!... 😄😄😄
    І те і друге. Вночі дівічі вирішувала йти спати, але все ж таки поверталася до перегляду. А рано є рано, треба на роботу збиратися, то можна і строчити коментарі.
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 13:15
    +6
    В мене питання до деяких коментуючих...
    Це ви так сильно любите теніс чи Еліну????дивитися матч до 4 ранку, а потім вже о 7 ранку строчити коменти ейфорії😁😁??
    То є сила!!... 😄😄😄
    Sashamar
      Sashamar, 09.03.2020 12:40
    +12
    axylinam, 09.03.2020 10:23
    Результат хороший но натужный,Свитолина играла против не топ теннисистки,но спасибо и за это
    Ну що значить "натужний"? Світоліна віддала сет тільки у фіналі. Подивіться, паралельно Кенін здобула титул у Ліоні. Всі матчі в трьох сетах, "на тоненького", двічі, проти румунки з другої сотні та Ван Уйтванк просто пощастило. Це ж не Австраліан Опен, тут все по-дорослому
    Такі турніри не є легкою прогулянкою для топів, бо це шанс для другого-третього ешелонів стрибнути нагору.
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 09.03.2020 12:08
    -1
    странная у нее игра - боиться по углам бить в завершающей стадии...
    axylinam
    online
      axylinam, 09.03.2020 10:23
    +5
    Результат хороший но натужный,Свитолина играла против не топ теннисистки,но спасибо и за это
    sv_2000
      sv_2000, 09.03.2020 09:38
    +4
    vital, 09.03.2020 04:14
    Після 3-годинної боротьби Елі на корті і вболівальників із безсонням, є нарешті перший титул у Елі з часу Сінгапуру-2018. Тому переповнюють емоції, ще й тому що Еліна розміняла нарешті ту чортову дюжину (от і не вір після такої засухи в титулах у забобони) на 14-ий титул WTA у своїй кар'єрі.
    Можна багато що написати, але обмежусь головним, чим запам'яталася Еліна в Монтереї - серією під десяток успішних дроп-шотів поспіль, зокрема в розиграші на титул.
    Далі інтернешнелів на обрії в Еліни не буде, а підуть завжди незручні для неї мандаторі. Сподіваюся що з правою рукою Елі все добре і це не завадить їй виступити на 100% на наступних двох турнірах. Здоров'я і успіхів Елінці вдома і на роботі!
    Після 3-годинної боротьби Елі на корті і вболівальників із безсонням
    -----------
    Вболівальники боролись скоріше з сонням, а не безсонням
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.03.2020 08:59
    +7
    yira, 09.03.2020 04:42
    Ну так, проти грипу вакцина вже скільки років є і то кожен рік купа смертей від ускладнень. А проти корони ні вакцини, ні специфічних ліків поки немає.
    Против вирусов нет лекарств. ВООБЩЕ не существует. С вирусными инфекциям справляется иммунитет человека, и лечить можно только симптомы.
    Потому и говорят, что без противовирусных лекарств человек ГРИПом болеет неделю, а с лекарствами - семь дней.
    Shchebet
      Shchebet, 09.03.2020 06:35
    +6
    Ну може хоч ця перемога додасть впевненостi та дозволить уникати провальных матчiв з нiким...
    Вiтання!
    Хочу все ж таки i Валiдолiна...
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 04:53
    +4
    yira, 09.03.2020 04:42
    Ну так, проти грипу вакцина вже скільки років є і то кожен рік купа смертей від ускладнень. А проти корони ні вакцини, ні специфічних ліків поки немає.
    Немає, але схоже йде до того, що карантини для окремих територій чи міст скоро стануть безглузді через повсюдне поширення захворюваності. А тоді коли ми, старі, хворі, вимремо, залишаться молоді і здорові, яким на цей вірус буде начхати, бо до 20 років люди хворобу переносять як ГРВІ-нежить, а від 20 до 40 - як звичайний грип.
    yira
      yira, 09.03.2020 04:42
    -1
    Віталій Возняк, 09.03.2020 04:37
    А хто ж знає - може коли вакцину зроблять, а може просто коли всі до коронавірусу звикнуть так, як до звичайного вірусу грипу і чисельні смерті перестануть шокувати людей.
    Ну так, проти грипу вакцина вже скільки років є і то кожен рік купа смертей від ускладнень. А проти корони ні вакцини, ні специфічних ліків поки немає.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 04:37
    +4
    Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:30
    каже парібас що будуть переносити. тобто очки буде можливість захистити (Еліні їх цілих 500 треба захищати за минлулорічний півфінал). питання - на коли???
    А хто ж знає - може коли вакцину зроблять, а може просто коли всі до коронавірусу звикнуть так, як до звичайного вірусу грипу і чисельні смерті перестануть шокувати людей.
    yira
      yira, 09.03.2020 04:36
    +2
    Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:30
    каже парібас що будуть переносити. тобто очки буде можливість захистити (Еліні їх цілих 500 треба захищати за минлулорічний півфінал). питання - на коли???
    За минулорічний півфінал — Елі захищати 390, а не 500.
    Ну і 10 балів за Маямі.
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:30
    +1
    каже парібас що будуть переносити. тобто очки буде можливість захистити (Еліні їх цілих 500 треба захищати за минлулорічний півфінал). питання - на коли???
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:25
    +2
    Stanislav Matusevych, 09.03.2020 04:21
    Індіан-Веллс відмінили! Це на користь Андреєску, та й Халеп зможе долікуватися.
    Цікаво, а з Маямі що буде?
    враховуючи вже дві смерті на Флоріді та відміну переважної більшості "паблік івентс" в цілому по Штатах, скорше всього що Маямі теж відмінять. цікаво, як з очтками буде? переносити - на коли?? календар й так вже насичений по самі помідори...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.03.2020 04:04
    +20
    Мої вітання Еліні, якій ця перемога була дуже потрібна після провального старту сезону. Вважаю, вона правильно робить, що намагається повернути собі форму навіть через маленькі інтернешенели. Стали проглядатися зміни в грі. Тепер Еліна використовує дропи, причому виявляється, що вона їх класно вміє виконувати.В першому сеті порадувала швидкість подачі, найкраща була 181 км/год. Не пам'ятаю, щоб Еліна колись взагалі подавала за 180. І реверсний смеш в одному з крутих розіграшів запам'ятався. Над цим ясно, хто постарався)
    Але дві старих проблеми залишаються, причому комплексно. Еліна здорово вміє починати атаки, проте із завершальним, зазвичай нескладним ударом, біда. Ніби блок якийсь в голові вмикається, і Світоліна або помиляється, або м'яко викидає м'яча на ракетку суперниці. А варто зробити кілька поспіль таких помилок, як вона починає боятися атакувати, відходячи в глухий захист, чого атакуючим суперницям і потрібно.
    Все ж, є надія, що головні жахи вже позаду, і в Америці ми побачимо більш звичну Еліну. Не факт, але шанси є.
    А сьогодні вітаємо Еліну Світоліну з невеличким, та все ж титулом!
    Sashamar
      Sashamar, 09.03.2020 12:40
    +12
    axylinam, 09.03.2020 10:23
    Результат хороший но натужный,Свитолина играла против не топ теннисистки,но спасибо и за это
    Ну що значить "натужний"? Світоліна віддала сет тільки у фіналі. Подивіться, паралельно Кенін здобула титул у Ліоні. Всі матчі в трьох сетах, "на тоненького", двічі, проти румунки з другої сотні та Ван Уйтванк просто пощастило. Це ж не Австраліан Опен, тут все по-дорослому
    Такі турніри не є легкою прогулянкою для топів, бо це шанс для другого-третього ешелонів стрибнути нагору.
    Юрий Пономаренко
      Юрий Пономаренко, 09.03.2020 03:50
    +9
    Поздравляю!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 09.03.2020 08:59
    +7
    yira, 09.03.2020 04:42
    Ну так, проти грипу вакцина вже скільки років є і то кожен рік купа смертей від ускладнень. А проти корони ні вакцини, ні специфічних ліків поки немає.
    Против вирусов нет лекарств. ВООБЩЕ не существует. С вирусными инфекциям справляется иммунитет человека, и лечить можно только симптомы.
    Потому и говорят, что без противовирусных лекарств человек ГРИПом болеет неделю, а с лекарствами - семь дней.
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 13:15
    +6
    В мене питання до деяких коментуючих...
    Це ви так сильно любите теніс чи Еліну????дивитися матч до 4 ранку, а потім вже о 7 ранку строчити коменти ейфорії😁😁??
    То є сила!!... 😄😄😄
    Shchebet
      Shchebet, 09.03.2020 06:35
    +6
    Ну може хоч ця перемога додасть впевненостi та дозволить уникати провальных матчiв з нiким...
    Вiтання!
    Хочу все ж таки i Валiдолiна...
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 14:31
    +5
    Та Боузкова не проста дівчина: тягне все до останнього і атакує вміло біля сітк, коли зручний момент Еля їй давала, а українка традиційно давала шанси для атак суперниці. Навіть те як вона вдало вкорочувала, коли Еліна їй незручно в тіло пробивала заслуговує на повагу, принаймі в Еліни з цим компонентом не так добре.
    Об'єктивно добре що Боузкова грала в Монтереї аж до суботи включно на 2 фронти: хотіла і рибку з'їсти і на ... 2 титули зазіхнути. Було б у чешки, так і не зрозумів чого коментатор усю гру називав її Пліскова, вона ж Боузкова, а не Плішкова, побільше сил перед фіналом у одиночці, Еліні було б ще складніше здобути тут бажаний титул. Але це проблеми молодої чешки, нам своїх проблем у українок вистачає.
    Із цим короновірусом і американськими мандаторі прямо біда якась. А попереду ще безліч таких турнірів у тенісі, Олімпіада, і Евро-2020. ХЗ що з цим усім буде...
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 09.03.2020 14:01
    +5
    Молодець! Виграла титул! Важкий був матч, боротьба в кожному сеті, але Еліна здобула заслужену перемогу.
    axylinam
    online
      axylinam, 09.03.2020 10:23
    +5
    Результат хороший но натужный,Свитолина играла против не топ теннисистки,но спасибо и за это
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 04:17
    +5
    yira, 09.03.2020 04:12
    Виграла титул нарешті, вітаю Елю!
    І дуже вчасно.
    Індіано-Уелс відмінили.
    https://bnpparibasopen.com/coronavirus/
    Жаль звісно. Єдине що хоч нарешті виспимося, а то в Монтереї було аж 3 нічні гри в Елі.
    sv_2000
      sv_2000, 09.03.2020 09:38
    +4
    vital, 09.03.2020 04:14
    Після 3-годинної боротьби Елі на корті і вболівальників із безсонням, є нарешті перший титул у Елі з часу Сінгапуру-2018. Тому переповнюють емоції, ще й тому що Еліна розміняла нарешті ту чортову дюжину (от і не вір після такої засухи в титулах у забобони) на 14-ий титул WTA у своїй кар'єрі.
    Можна багато що написати, але обмежусь головним, чим запам'яталася Еліна в Монтереї - серією під десяток успішних дроп-шотів поспіль, зокрема в розиграші на титул.
    Далі інтернешнелів на обрії в Еліни не буде, а підуть завжди незручні для неї мандаторі. Сподіваюся що з правою рукою Елі все добре і це не завадить їй виступити на 100% на наступних двох турнірах. Здоров'я і успіхів Елінці вдома і на роботі!
    Після 3-годинної боротьби Елі на корті і вболівальників із безсонням
    -----------
    Вболівальники боролись скоріше з сонням, а не безсонням
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 04:53
    +4
    yira, 09.03.2020 04:42
    Ну так, проти грипу вакцина вже скільки років є і то кожен рік купа смертей від ускладнень. А проти корони ні вакцини, ні специфічних ліків поки немає.
    Немає, але схоже йде до того, що карантини для окремих територій чи міст скоро стануть безглузді через повсюдне поширення захворюваності. А тоді коли ми, старі, хворі, вимремо, залишаться молоді і здорові, яким на цей вірус буде начхати, бо до 20 років люди хворобу переносять як ГРВІ-нежить, а від 20 до 40 - як звичайний грип.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 04:37
    +4
    Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:30
    каже парібас що будуть переносити. тобто очки буде можливість захистити (Еліні їх цілих 500 треба захищати за минлулорічний півфінал). питання - на коли???
    А хто ж знає - може коли вакцину зроблять, а може просто коли всі до коронавірусу звикнуть так, як до звичайного вірусу грипу і чисельні смерті перестануть шокувати людей.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 04:14
    +4
    Після 3-годинної боротьби Елі на корті і вболівальників із безсонням, є нарешті перший титул у Елі з часу Сінгапуру-2018. Тому переповнюють емоції, ще й тому що Еліна розміняла нарешті ту чортову дюжину (от і не вір після такої засухи в титулах у забобони) на 14-ий титул WTA у своїй кар'єрі.
    Можна багато що написати, але обмежусь головним, чим запам'яталася Еліна в Монтереї - серією під десяток успішних дроп-шотів поспіль, зокрема в розиграші на титул.
    Далі інтернешнелів на обрії в Еліни не буде, а підуть завжди незручні для неї мандаторі. Сподіваюся що з правою рукою Елі все добре і це не завадить їй виступити на 100% на наступних двох турнірах. Здоров'я і успіхів Елінці вдома і на роботі!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 04:09
    +4
    Непогано. П'ята позиція у рейтингу WTA і всього 10 очок відставання від Кенін. Тепер уперед на Індіан-Веллс.
    NM16071
      NM16071, 09.03.2020 13:23
    +3
    Lazio, 09.03.2020 13:15
    В мене питання до деяких коментуючих...
    Це ви так сильно любите теніс чи Еліну????дивитися матч до 4 ранку, а потім вже о 7 ранку строчити коменти ейфорії😁😁??
    То є сила!!... 😄😄😄
    І те і друге. Вночі дівічі вирішувала йти спати, але все ж таки поверталася до перегляду. А рано є рано, треба на роботу збиратися, то можна і строчити коментарі.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.03.2020 04:21
    +3
    Індіан-Веллс відмінили! Це на користь Андреєску, та й Халеп зможе долікуватися.
    Цікаво, а з Маямі що буде?
    yira
      yira, 09.03.2020 04:12
    +3
    Виграла титул нарешті, вітаю Елю!
    І дуже вчасно.
    Індіано-Уелс відмінили.
    https://bnpparibasopen.com/coronavirus/
    yira
      yira, 09.03.2020 04:36
    +2
    Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:30
    каже парібас що будуть переносити. тобто очки буде можливість захистити (Еліні їх цілих 500 треба захищати за минлулорічний півфінал). питання - на коли???
    За минулорічний півфінал — Елі захищати 390, а не 500.
    Ну і 10 балів за Маямі.
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 09.03.2020 04:25
    +2
    Stanislav Matusevych, 09.03.2020 04:21
    Індіан-Веллс відмінили! Це на користь Андреєску, та й Халеп зможе долікуватися.
    Цікаво, а з Маямі що буде?
    враховуючи вже дві смерті на Флоріді та відміну переважної більшості "паблік івентс" в цілому по Штатах, скорше всього що Маямі теж відмінять. цікаво, як з очтками буде? переносити - на коли?? календар й так вже насичений по самі помідори...