Элина Свитолина – Мария Боузкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите финальный матч турнира WTA в Монтеррее

Элина Свитолина – Мария Боузкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

9 марта, первая ракетка Украины Элина Свитолина (WTA 7) сыграет в финале турнира WTA International в мексиканском Монтеррее. В решающем матче украинка сразится с чешской теннисисткой Марией Боузковой (WTA 57).

Ориентировочное время начала матча – 00:30 по Киеву.

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(41 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    B0N1K
      B0N1K, 09.03.2020 07:18
    +1
    vital, 09.03.2020 03:48
    Еля пішла по слідах Мугуруси, яка, здається, тут останні 2 роки брала титул. Щоправда, їй це далі по сезону не дуже допомагало.
    Одне зрозуміло, що найближчим часом ми Елю на інтернешнелах більше не побачимо, бо для гравця ТОП-10 є обмеження в 2 таких турніра за календарний рік. Сподіваюся Еля не планує покидати ТОП-10 щоб і далі грати 250к?
    Хіба це не мінімальне обмеження, що треба хоча б 2 інтернешла за сезон відіграти, інакше два нулі в рейтинг підуть?
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.03.2020 03:59
    +1
    ОТАМАНША! ВІТАЮ З ПЕРЕМОГОЮ! БУДЬМО!
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:51
    +2
    Бляха, та чешка ще й по їхньому гутарить.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:48
    0
    Еля пішла по слідах Мугуруси, яка, здається, тут останні 2 роки брала титул. Щоправда, їй це далі по сезону не дуже допомагало.
    Одне зрозуміло, що найближчим часом ми Елю на інтернешнелах більше не побачимо, бо для гравця ТОП-10 є обмеження в 2 таких турніра за календарний рік. Сподіваюся Еля не планує покидати ТОП-10 щоб і далі грати 250к?
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 03:48
    +1
    Віталій Возняк, 09.03.2020 03:46
    Але Кенін не обійшла.
    Ні
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 03:46
    +2
    Lazio, 09.03.2020 03:45
    Плюс двісті з лишком балів.. Непогано...
    Але Кенін не обійшла.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 03:46
    +2
    Народу на корті на церемонії повно. Наче там коронавірусу немає.
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 03:45
    +4
    Плюс двісті з лишком балів.. Непогано...
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:44
    +6
    Нарешті цифра 13 титулів у Елі змінилась на більш приємну 14-ку.
    А зараз крім Елі будуть ще й Катю нагороджувати?
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 09.03.2020 03:44
    +7
    пусть форму дальше улучшает и будет всё хорошо; хороший финал и физику подтянет это хорошо + турнир
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 09.03.2020 03:44
    +4
    Намучила всех,но,слава богу выиграла.Ругать не будем.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:42
    +10
    NM16071, 09.03.2020 03:39
    А мені пригадується, як Еліна з Гарсією два матчі по чотири години рубалася, і була далеко не така виснажена, як сьогодні. Одним словом Еліна ще не готова до сезону, але цей турнір дає якусь трохи надію.
    Ну зміни на краще в Елі проглядаються так точно. Виграш титулу через вкорочений удар це ж круть. Яка там у Еліни серія із вдалих вкорочених ударів в останніх іграх у Монтереї? Десь під 10 штук поспіль, а це вже серйозний рівень, як не крути - Севастова нервово курить у стороні
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.03.2020 03:42
    +9
    Фух! Яка ж Еліна без нервів, валідолу і т.п.? Але важливо, що виграла, це має трохи повернути впевненість у своїй грі. Її рівень і сьогодні був далеким від найкращого, проте вже немає того жаху перших двох місяців сезону.
    Еліно, з перемогою!
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 03:41
    +7
    Ну все.. Тепер спати не хочу.. Крва мать..
    Вітаю!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.03.2020 03:40
    +7
    ура 6-4 Эля!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 09.03.2020 03:40
    +9
    Теніс досить пристойного рівня від обидвох. Вітаю Елю з першим титулом в сезоні, сподіваюсь не останнім
    movkli
    online
      movkli, 09.03.2020 03:39
    +11
    ну с титулом, дождались!!!
    NM16071
      NM16071, 09.03.2020 03:39
    +10
    А мені пригадується, як Еліна з Гарсією два матчі по чотири години рубалася, і була далеко не така виснажена, як сьогодні. Одним словом Еліна ще не готова до сезону, але цей турнір дає якусь трохи надію.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:38
    +9
    Хух! Є !!!
    Юрий Пономаренко
      Юрий Пономаренко, 09.03.2020 03:37
    +6
    Не знаю??? я бачу ФІНАЛ
    movkli
    online
      movkli, 09.03.2020 03:39
    +11
    ну с титулом, дождались!!!
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:42
    +10
    NM16071, 09.03.2020 03:39
    А мені пригадується, як Еліна з Гарсією два матчі по чотири години рубалася, і була далеко не така виснажена, як сьогодні. Одним словом Еліна ще не готова до сезону, але цей турнір дає якусь трохи надію.
    Ну зміни на краще в Елі проглядаються так точно. Виграш титулу через вкорочений удар це ж круть. Яка там у Еліни серія із вдалих вкорочених ударів в останніх іграх у Монтереї? Десь під 10 штук поспіль, а це вже серйозний рівень, як не крути - Севастова нервово курить у стороні
    NM16071
      NM16071, 09.03.2020 03:39
    +10
    А мені пригадується, як Еліна з Гарсією два матчі по чотири години рубалася, і була далеко не така виснажена, як сьогодні. Одним словом Еліна ще не готова до сезону, але цей турнір дає якусь трохи надію.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.03.2020 03:42
    +9
    Фух! Яка ж Еліна без нервів, валідолу і т.п.? Але важливо, що виграла, це має трохи повернути впевненість у своїй грі. Її рівень і сьогодні був далеким від найкращого, проте вже немає того жаху перших двох місяців сезону.
    Еліно, з перемогою!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 09.03.2020 03:40
    +9
    Теніс досить пристойного рівня від обидвох. Вітаю Елю з першим титулом в сезоні, сподіваюсь не останнім
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:38
    +9
    Хух! Є !!!
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 09.03.2020 03:44
    +7
    пусть форму дальше улучшает и будет всё хорошо; хороший финал и физику подтянет это хорошо + турнир
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 03:41
    +7
    Ну все.. Тепер спати не хочу.. Крва мать..
    Вітаю!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.03.2020 03:40
    +7
    ура 6-4 Эля!
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 03:44
    +6
    Нарешті цифра 13 титулів у Елі змінилась на більш приємну 14-ку.
    А зараз крім Елі будуть ще й Катю нагороджувати?
    Юрий Пономаренко
      Юрий Пономаренко, 09.03.2020 03:37
    +6
    Не знаю??? я бачу ФІНАЛ
    Dalvles
      Dalvles, 09.03.2020 01:41
    +6
    Думаю, если Элина затянет игру на три сета, то в третьем сете можно будет праздновать победу. Уже в первом сете Боузкова отдает слишком много сил, по ней видно, что она выстоит максимум два сета. Главное, чтобы Элина физически была готова.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 09.03.2020 03:31
    +5
    Двожильна ця Бужкова...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.03.2020 02:44
    +5
    Непоганим був тільки перший сет. Потім уся атакуюча гра знову, в гірших традиціях цього року, розладналася. До того ж, незрозуміло, що там із правою рукою, яку масажувала фізіо. Сонячні турніри стартують вже в середині наступного тижня, тільки пошкодження не вистачало.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 01:36
    +5
    sv_2000, 09.03.2020 01:16
    Игра очень смотрибельная, играют 2 атакующие теннисистки.. Да-да, я о Свитолиной в том числе Но спать охота)))
    П. С.
    Элина своего не упустит, мне кажется... Сразу не вошла в игру, наделала в первом гейме кучу НО, но начиная с третьего гейма взяла под контроль... Пропали НО, играет весьма разнообразно... Слайсы очень классные, очень плоские низкие над сеткой, уже пару дропов неплохих... Подачу первую покачала просто будь здоров... Не каждый мужик так подаёт. В общем, сравниваю её с трёхлетней давностью... Сильно она проапгредила свою игру... Теперь бы ей сделать решающий шаг...
    Був довгий 8-ий гейм на подачі чешки, який та хоч і виграла, зрівнявши рахунок, але сил потратила вона вдосталь тут у Монтереї, бо до вчорашнього дня грала на 2 фронти, в 1/2 фіналу поступилася нашій Каті, яка і взяла тут титул. Тому мені здається що Еля банально фізично буде переважати суперницю, хоча й українка теж видно що втомлюється від довгих розиграшів.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 09.03.2020 01:09
    +5
    Что за трансляция дебильная - заставка просто посреди геймов включается! есть что получше? поделитесь, плз
    Lazio
      Lazio, 09.03.2020 03:45
    +4
    Плюс двісті з лишком балів.. Непогано...
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 09.03.2020 03:44
    +4
    Намучила всех,но,слава богу выиграла.Ругать не будем.
    vital
    online
      vital, 09.03.2020 01:51
    +4
    Еля взяла медичну паузу, сподіваюся нічого серйозного...
    sv_2000
      sv_2000, 09.03.2020 01:16
    +4
    Игра очень смотрибельная, играют 2 атакующие теннисистки.. Да-да, я о Свитолиной в том числе Но спать охота)))
    П. С.
    Элина своего не упустит, мне кажется... Сразу не вошла в игру, наделала в первом гейме кучу НО, но начиная с третьего гейма взяла под контроль... Пропали НО, играет весьма разнообразно... Слайсы очень классные, очень плоские низкие над сеткой, уже пару дропов неплохих... Подачу первую покачала просто будь здоров... Не каждый мужик так подаёт. В общем, сравниваю её с трёхлетней давностью... Сильно она проапгредила свою игру... Теперь бы ей сделать решающий шаг...