Марта Костюк – Алена Большова. LIVE

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Каире

Марта Костюк – Алена Большова. LIVE
© ФТУ. Марта Костюк

В воскресенье, 23 февраля, украинская теннисистка Марта Костюк (№168 WTA) сыграет в финале турнира ITF в египетском Каире с призовым фондом $60 тысяч.

Соперницей 17-летней украинки станет 22-летняя Алена Большова, которая представляет Испанию (№108 WTA).

Начало матча в 20:10 по Киеву.

Каир. Финал
Марта Костюк - Алена Большова - 6:1, 6:0

Ранее девушки не встречались.

Ранее Костюк выиграла всего один турнир аналогичной серии (Берни-2018).

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 22:17
    +2
    До речі, минулого року в Марти також після збірної в Польщі, гра пішла на покращення, аж до гри з Гарсією (як і в першому році виступів Марти на дорослому тенісі), а після Гарсії з нову пішла на частковий спад.
    vital
    online
      vital, 23.02.2020 21:33
    +6
    Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:16
    Було таке в квалі Мадриду. Але був у тому ж матчі легко відданий другий сет. Теж без трансляції, але було схоже на проблеми саме Аманди. І потім погана гра проти Кристини Плішкової.
    А тут усі матчі у 2-х сетах, ще й парний титул. Хочеться вірити у краще.
    Зовсім це не схоже на Марту. Скільки разів вона мучилася в 3-сетовиках і до вирішальних матчів вже ледь пересувалася. А тут одразу 2 титули і зовсім без валідолу в одиночці.
    Не знаю й що думати, крім як матчі за збірну України надихнули Мартусю. Мабуть, хоче Костюк у квітні зіграти: поставила собі за мету і впевнено йде до неї.
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:25
    +4
    NM16071, 23.02.2020 21:15
    А вже відомо, що вона гратиме у Ліоні?
    btu.org.ua пише що збирається на LYON (International) з 2 березня.
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:20
    +7
    Дуже шкода, що Марта не дотиснула Бегу, минулого тижня, далі сітка лехка була, можна була ще там розігратися, та додаткові 100+ очок взяти.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:16
    +6
    VoOne1983, 23.02.2020 21:13
    В Марти таке трапляється час від часу. Пам‘ятаєш як вона Анісімовій минулого року дві баранки вчепила. А Анісімова це далеко не Большова.
    Було таке в квалі Мадриду. Але був у тому ж матчі легко відданий другий сет. Теж без трансляції, але було схоже на проблеми саме Аманди. І потім погана гра проти Кристини Плішкової.
    А тут усі матчі у 2-х сетах, ще й парний титул. Хочеться вірити у краще.
    NM16071
      NM16071, 23.02.2020 21:15
    +3
    kollekciy, 23.02.2020 21:09
    Марту з перемогою. Тепер би з такою завзятістю на 250 тисячник в Ліон.
    А вже відомо, що вона гратиме у Ліоні?
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.02.2020 21:13
    +6
    Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:06
    Хто знає, що з Мартою сталося? Большова - доволі серйозний зараз суперник, і лише один гейм їй віддати? А ще й парний титул вдалося взяти. Побачимо далі, чи прокидається наша найталановитіша юніорка, чи то був одиничний сплеск.
    В Марти таке трапляється час від часу. Пам‘ятаєш як вона Анісімовій минулого року дві баранки вчепила. А Анісімова це далеко не Большова.
    Олександр Радченко
      Олександр Радченко, 23.02.2020 21:12
    +5
    Большова плохо играет против молодых теннисисток у Анисимовой и Свитяк брала по 3 гейма .Приятно что у Костюк взяла только 1 гейм и это еще раз доказует Марта не хуже этих теннисисток
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:09
    +12
    Марту з перемогою. Тепер би з такою завзятістю на 250 тисячник в Ліон.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 23.02.2020 21:07
    +4
    Леся вже сьома.
    NM16071
      NM16071, 23.02.2020 21:07
    +7
    Андрій Некрасов, 23.02.2020 21:04
    Марта - супербизон.... хотя если обьективно, то 60к - эту печочницу она еще два года назад переросла... хотя для уверенности - можно два-три таких турнира взять...
    Думаю. що їй зараз такими турнірами треба набрати і впевненість, і форму, і очки, щоб підібратися до сотні. А вже потім іти далі. Але її тренерам видніше.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:06
    +12
    Хто знає, що з Мартою сталося? Большова - доволі серйозний зараз суперник, і лише один гейм їй віддати? А ще й парний титул вдалося взяти. Побачимо далі, чи прокидається наша найталановитіша юніорка, чи то був одиничний сплеск.
    Sashamar
      Sashamar, 23.02.2020 21:06
    +6

    За 55 хвилин, "не приходячи до тями" , над 102 ракеткою світу!
    Александр Ад
      Александр Ад, 23.02.2020 21:06
    +7
    судя по-всему Марта валит не по-детски!Молодец
    Олег Судак
      Олег Судак, 23.02.2020 21:05
    +6
    МОЛОДЕЦЬ!!!
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:05
    +7
    То, вчора Марта можливо довго билася з славетними низькими ударами Даші. А, сьогодні видно стиль суперниці підійшов Марті.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 23.02.2020 21:05
    +7
    Шо це було?
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 23.02.2020 21:04
    +8
    Марта - супербизон.... хотя если обьективно, то 60к - эту печочницу она еще два года назад переросла... хотя для уверенности - можно два-три таких турнира взять...
    Alehandro
    online
      Alehandro, 23.02.2020 21:04
    +6
    Всё! Укатала)
    Girvik
      Girvik, 23.02.2020 21:01
    +3
    5-0 . Тепер тільки "підказка " ястремської (я про матч з кудерметовою" ) може завадити Марті..
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:09
    +12
    Марту з перемогою. Тепер би з такою завзятістю на 250 тисячник в Ліон.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:06
    +12
    Хто знає, що з Мартою сталося? Большова - доволі серйозний зараз суперник, і лише один гейм їй віддати? А ще й парний титул вдалося взяти. Побачимо далі, чи прокидається наша найталановитіша юніорка, чи то був одиничний сплеск.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 23.02.2020 21:04
    +8
    Марта - супербизон.... хотя если обьективно, то 60к - эту печочницу она еще два года назад переросла... хотя для уверенности - можно два-три таких турнира взять...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.02.2020 20:46
    +8
    Ого, Марта выносит! Тьфу 3 раза
    Girvik
      Girvik, 23.02.2020 20:46
    +8
    2-0 в другій партії - вперед Мартуся!!!!!
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:20
    +7
    Дуже шкода, що Марта не дотиснула Бегу, минулого тижня, далі сітка лехка була, можна була ще там розігратися, та додаткові 100+ очок взяти.
    NM16071
      NM16071, 23.02.2020 21:07
    +7
    Андрій Некрасов, 23.02.2020 21:04
    Марта - супербизон.... хотя если обьективно, то 60к - эту печочницу она еще два года назад переросла... хотя для уверенности - можно два-три таких турнира взять...
    Думаю. що їй зараз такими турнірами треба набрати і впевненість, і форму, і очки, щоб підібратися до сотні. А вже потім іти далі. Але її тренерам видніше.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 23.02.2020 21:06
    +7
    судя по-всему Марта валит не по-детски!Молодец
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 21:05
    +7
    То, вчора Марта можливо довго билася з славетними низькими ударами Даші. А, сьогодні видно стиль суперниці підійшов Марті.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 23.02.2020 21:05
    +7
    Шо це було?
    Sashamar
      Sashamar, 23.02.2020 20:55
    +7
    Добре, що витягла важкий третій гейм у другому сеті. Можна вже зовсім не хвилюватися.
    До речі Flashscore припинив приймати ставки
    vital
    online
      vital, 23.02.2020 20:39
    +7
    Перший сет політ нормальний - 6-1 перший сет за Мартою. Щоправда, Костюк та ще любителька почудити після впевнено виграного стартового сету. Давай, Марто - впевнено і без валідолу на цей раз...
    vital
    online
      vital, 23.02.2020 21:33
    +6
    Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:16
    Було таке в квалі Мадриду. Але був у тому ж матчі легко відданий другий сет. Теж без трансляції, але було схоже на проблеми саме Аманди. І потім погана гра проти Кристини Плішкової.
    А тут усі матчі у 2-х сетах, ще й парний титул. Хочеться вірити у краще.
    Зовсім це не схоже на Марту. Скільки разів вона мучилася в 3-сетовиках і до вирішальних матчів вже ледь пересувалася. А тут одразу 2 титули і зовсім без валідолу в одиночці.
    Не знаю й що думати, крім як матчі за збірну України надихнули Мартусю. Мабуть, хоче Костюк у квітні зіграти: поставила собі за мету і впевнено йде до неї.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:16
    +6
    VoOne1983, 23.02.2020 21:13
    В Марти таке трапляється час від часу. Пам‘ятаєш як вона Анісімовій минулого року дві баранки вчепила. А Анісімова це далеко не Большова.
    Було таке в квалі Мадриду. Але був у тому ж матчі легко відданий другий сет. Теж без трансляції, але було схоже на проблеми саме Аманди. І потім погана гра проти Кристини Плішкової.
    А тут усі матчі у 2-х сетах, ще й парний титул. Хочеться вірити у краще.
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.02.2020 21:13
    +6
    Stanislav Matusevych, 23.02.2020 21:06
    Хто знає, що з Мартою сталося? Большова - доволі серйозний зараз суперник, і лише один гейм їй віддати? А ще й парний титул вдалося взяти. Побачимо далі, чи прокидається наша найталановитіша юніорка, чи то був одиничний сплеск.
    В Марти таке трапляється час від часу. Пам‘ятаєш як вона Анісімовій минулого року дві баранки вчепила. А Анісімова це далеко не Большова.
    Sashamar
      Sashamar, 23.02.2020 21:06
    +6

    За 55 хвилин, "не приходячи до тями" , над 102 ракеткою світу!
    Олег Судак
      Олег Судак, 23.02.2020 21:05
    +6
    МОЛОДЕЦЬ!!!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 23.02.2020 21:04
    +6
    Всё! Укатала)
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 20:54
    +6
    Чи Большова ніяка, чи справжня Марта 2 річної давнини прокинулась.
    kollekciy
      kollekciy, 23.02.2020 20:45
    +6
    Так, Марта найбільше любить з подачі на матч чудити. Але сьогодні настрій Марти подобається, все повинно скластися швидко.