Элина Свитолина – Сторм Сандерс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Хуахине

Элина Свитолина – Сторм Сандерс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Thailand Open. Элина Свитолина

В четверг, 13 февраля, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№4 WTA) продолжит борьбу на турнире международной серии в Хуахине в одиночном разряде.
 
Второй соперницей Свитолиной, которая возглавляет посев, станет Сторм Сандерс (№319 WTA) из Австралии.
 
Ориентировочное время начала матча – 13:50 по Киеву, после матча Магда Линетт – Пэн Шуай.

Ранее девушки не встречались.
 
Победительница матча в 1/4 финала сыграет против восьмой сеяной японки Нао Хибино (№84 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(19 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 13.02.2020 15:00
    -3
    5 ейсів, це добре, але якість гри дуже низька.
    Sashamar
    Sashamar, 13.02.2020 14:53
    +2
    Всепропальщикам: 6:1, 6:2 за час. Ну теперь ваша душенька довольна?
    Ruud
    online
    Ruud, 13.02.2020 14:50
    +8
    круто, молодчинка!!!
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 13.02.2020 14:23
    +9
    Дякую Сетанті за трансляцію. Еліна впереееед, Україна з тобою!!!!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 14:09
    -7
    vital, 13.02.2020 10:12
    По-перше проти лівші легкого матчу не чекайте.
    По-друге Дубай, в якому Еля вже двічі вигравала титул, відбудеться вже наступного тижня. А потім зразу Доха.
    Тому, Еліні треба вже потрохи прощатися з Хуахіном: підйомні за приїзд гравця ТОП-5 на скромний турнір отримані, вечірку відвідала, зіграла в обох розрядах (одиночці і парі), пора і честь знати...
    Для настоящего гроссмейстера даже ничья в бесплатном сеансе одновременной игры это ганьба! А у тебя одни бабки на уме. Уж не из Галиции будешь родом? Заробитчанин небось, что чужие бабки и рейтинги считаешь.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 13.02.2020 14:08
    -3
    Чувствую , что сегодня она будет биЦЦа , бороЦЦа и не сдаваЦЦа - ох и не легко прийдется сегодня 319 ракетке мира .
    NM16071
      NM16071, 13.02.2020 14:07
    -4
    Супер: рівна гра рівних суперниць...
    NM16071
      NM16071, 13.02.2020 14:02
    0
    Програти свою подачу 319 -й рактеці світу?????
    Vanek
      Vanek, 13.02.2020 13:56
    +3
    Сетанта показывает,если кому интересно.
    yira
      yira, 13.02.2020 12:49
    +4
    Kuzyavr, 13.02.2020 12:42
    А вона хіба від Дубаю не відмовилась?
    Ні не відмовилась, дали wild card на Дубай ( вона туди забула заявитися 😀)
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 13.02.2020 12:47
    +13
    Удачі Еліні,думаю вона захоче виграти турнір,адже вже 16 місяців без титулів це сумно
    yira
      yira, 13.02.2020 12:47
    +9
    vital, 13.02.2020 10:12
    По-перше проти лівші легкого матчу не чекайте.
    По-друге Дубай, в якому Еля вже двічі вигравала титул, відбудеться вже наступного тижня. А потім зразу Доха.
    Тому, Еліні треба вже потрохи прощатися з Хуахіном: підйомні за приїзд гравця ТОП-5 на скромний турнір отримані, вечірку відвідала, зіграла в обох розрядах (одиночці і парі), пора і честь знати...
    Це буде хіба 6 матч в WTA турі з початку сезону, куди їй зніматися- зливатися?
    Елі навпаки треба покращувати гру, набирати форму — матчі тут придатніше ніж тренування.
    Хай грає і виграє — рівень суперниць на кількість рейтингових балів і призових грошей не впливає😀
    Kuzyavr
      Kuzyavr, 13.02.2020 12:42
    -1
    vital, 13.02.2020 10:12
    По-перше проти лівші легкого матчу не чекайте.
    По-друге Дубай, в якому Еля вже двічі вигравала титул, відбудеться вже наступного тижня. А потім зразу Доха.
    Тому, Еліні треба вже потрохи прощатися з Хуахіном: підйомні за приїзд гравця ТОП-5 на скромний турнір отримані, вечірку відвідала, зіграла в обох розрядах (одиночці і парі), пора і честь знати...
    А вона хіба від Дубаю не відмовилась?
    vital
    online
      vital, 13.02.2020 10:12
    -6
    Виктор Иванов, 13.02.2020 09:55
    Должно быть 7:0 7:0....
    По-перше проти лівші легкого матчу не чекайте.
    По-друге Дубай, в якому Еля вже двічі вигравала титул, відбудеться вже наступного тижня. А потім зразу Доха.
    Тому, Еліні треба вже потрохи прощатися з Хуахіном: підйомні за приїзд гравця ТОП-5 на скромний турнір отримані, вечірку відвідала, зіграла в обох розрядах (одиночці і парі), пора і честь знати...
    vs-vorota
      vs-vorota, 13.02.2020 09:55
    +11
    Vlad Ltava, 13.02.2020 09:21
    Дуже цікаво дивитися як буде грати з 319 ракеткою - ДОГРАЛАСЬ ДО ДНІЩА.
    Ну да, якщо дніщем рахується подйом на четверте місце у рейтингу, я не проти такого розкладу. Удачі Еліні.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 09:55
    +5
    Должно быть 7:0 7:0....
    kerch30
    online
      kerch30, 13.02.2020 09:24
    -1
    Сімейство Монфісів можуть у лютому бути с титулами
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 13.02.2020 09:21
    -15
    Дуже цікаво дивитися як буде грати з 319 ракеткою - ДОГРАЛАСЬ ДО ДНІЩА.
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 13.02.2020 12:47
    +13
    Удачі Еліні,думаю вона захоче виграти турнір,адже вже 16 місяців без титулів це сумно
    vs-vorota
      vs-vorota, 13.02.2020 09:55
    +11
    Vlad Ltava, 13.02.2020 09:21
    Дуже цікаво дивитися як буде грати з 319 ракеткою - ДОГРАЛАСЬ ДО ДНІЩА.
    Ну да, якщо дніщем рахується подйом на четверте місце у рейтингу, я не проти такого розкладу. Удачі Еліні.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 13.02.2020 14:23
    +9
    Дякую Сетанті за трансляцію. Еліна впереееед, Україна з тобою!!!!
    yira
      yira, 13.02.2020 12:47
    +9
    vital, 13.02.2020 10:12
    По-перше проти лівші легкого матчу не чекайте.
    По-друге Дубай, в якому Еля вже двічі вигравала титул, відбудеться вже наступного тижня. А потім зразу Доха.
    Тому, Еліні треба вже потрохи прощатися з Хуахіном: підйомні за приїзд гравця ТОП-5 на скромний турнір отримані, вечірку відвідала, зіграла в обох розрядах (одиночці і парі), пора і честь знати...
    Це буде хіба 6 матч в WTA турі з початку сезону, куди їй зніматися- зливатися?
    Елі навпаки треба покращувати гру, набирати форму — матчі тут придатніше ніж тренування.
    Хай грає і виграє — рівень суперниць на кількість рейтингових балів і призових грошей не впливає😀
    Ruud
    online
    Ruud, 13.02.2020 14:50
    +8
    круто, молодчинка!!!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 09:55
    +5
    Должно быть 7:0 7:0....
    yira
      yira, 13.02.2020 12:49
    +4
    Kuzyavr, 13.02.2020 12:42
    А вона хіба від Дубаю не відмовилась?
    Ні не відмовилась, дали wild card на Дубай ( вона туди забула заявитися 😀)
    Vanek
      Vanek, 13.02.2020 13:56
    +3
    Сетанта показывает,если кому интересно.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 13.02.2020 14:53
    +2
    Всепропальщикам: 6:1, 6:2 за час. Ну теперь ваша душенька довольна?
    NM16071
      NM16071, 13.02.2020 14:02
    0
    Програти свою подачу 319 -й рактеці світу?????