Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Англия
| Обновлено 28 декабря 2019, 11:19
15110
31

Ман Сити в ярком матче уступил Вулвз, Зинченко на поле не выходил

«Вулверхэмптон» сумел не только отыграться, но и победить

| Обновлено 28 декабря 2019, 11:19
15110
31
Ман Сити в ярком матче уступил Вулвз, Зинченко на поле не выходил
Skysports.com

«Манчестер Сити» закрывал 19-й тур АПЛ матчем против «Вулверхэмптона» и в случае победы вернулся бы на чистое 2-е место.

Победить команде Хосепа Гвардиолы не удалось, но встреча получилась яркой. Уже на 12-й минуте удаление заработал вратарь Эдерсон.

Впрочем, в меньшинстве «Сити»  с помощью VAR заработал пенальти, который не без проблем реализовал Стерлинг. Во втором тайме Рахим удвоил преимущество, но «Волки» сумели отыграться силами Траоре и Хименеса.

А в конце встречи хозяева додавили соперника и забили третий мяч.

В итоге манчестерская команда осталась с 38 очками. На пункт больше у «Лестера», а «Ливерпуль» имеет на 13 очков больше и матч в запасе.

«Вулверхэмптон» же держится в топ-5.

Украинец Александр Зинченко провел матч в запасе.

АПЛ. 19-й тур

Вулверхэмптон - Манчестер Сити 3:2
Голы: Траоре, 55, Хименес, 82, Доэрти, 89 - Стерлинг, 25, 50

Вулверхэмптон: Патрисиу, Дендонкер, Коади, Сайсс, Доэрти, Отто (Винагре, 72), Невеш, Моутиньо, Траоре, Хота (Нето, 79), Хименес (Беннетт, 90+2)

Манчестер Сити: Эдерсон, Уокер, Фернандиньо, Отаменди, Менди, Родри, Бернарду Силва, Де Брюйне (Гюндоган, 67), Марез (Гарсия, 46), Стерлинг, Агуэро (Браво, 14)

Удален: Эдерсон, 12

Оцените материал
(45)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 31
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Всеволод Фомичев
Было весело, даже очень. Браво, Волки. Отобрать 6 очков в сезоне у чемпиона - это дорогого стоит.
Sergey_92
Це просто св'ято якесь
poltavaonelove
Матч прекрасен во всех смыслах, лучше не придумаешь
Назар Пундяк
Після такого жосткого привозу я думаю Менді буде довго полірувати лавку
VVV
Купа коментарів про те,що команда «розвалилась».З чого такі висновки? Сіті як і раніше в чемпіонаті набирає багато очок..Нехай менше,ніж в попередні сезони,але з командами Гвардіоли часто так - до їхнього стилю призвичаюються. Плюс Ліверпуль в цьому сезоні неймовірний. По складу - травмований Ляпорт,не грає Стоунс - а це основні центральні оборонці.Агуеро тільки після травми...Сьогоднішній результат?а що тут дивного? Вовки вже другий сезон поспіль фаворитів нагинають всіх підряд,команда дуже крута,збалансована,стійка психологічно.Я ще перед сезоном в коментарях прогнозував що вони за зону ЛЧ боротись будуть-то мене всі замінусували) І хоч я терпіти не можу ні стиль команд Гвардіоли,ні Манчестер Сіті, якшо об’єктивно - Манчестер Сіті який був,такий і залишився -прогресу нема,але і спаду теж-усе стабільно.
ihor7003
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Alehandro
Эдерсона надо к штанге привязать, шоб он за пределы штрафной в принципе выйти не мог. просто бог игры на опережение)
Михайло Приставський
пепу треба внушити команд1 1грати в св1й футбол а то вони вже вс1 думають що сво1м авторитетом закидають вс1м футбол то тяжка праця а багатим гравцям тяжко працювати вже л1нь
ВВВ
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Libero GO
Такі думки... щодо спроможності МС (їх стосується більше, ніж когось) нав'язати боротьбу за трофей. Наприклад, в тому році вони видали 14!-матчову серію перемог. Звичайно, 19 перемог - це трошки більше, ще й треба, щоб Лівер програвав багато (або грав у нічію половину матчів), але... в житті буває по-різному. Спад у грі, травми ключових гравців... Тому, не треба випереджати події. Вболіваємо за улюблену команду, хлопцям і Клопу завчасно не розслабити булки, без травм та формажору до перемоги в АПЛ. Бажаю тричі поспіль виграти!
nomad
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Саша Зардунов
Чот часто Сити ярко проигрывает в этом сезоне.
Орест Орищишин
Ман Сіті вже давно не лідер а "вовки" іх рвуть не дивлячись де грають. Можливо це останній сезон Гвардіоли в команді , яка практично розвалилась.
УАФ– М а ф і я!
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Bolshoi
Ну что Гвардиола-дурачок, досливался матчи? Это Карма, что заслужил, то и имеешь, здесь не договоришься ни за какие деньги.
UKRAINE FAN
Сити совсем развалился. В защите полныйших бардак. В сити нет не одного защитника высокого уровня! Сколько еще нужно потратить на трансферы Гвардиоле 1-2 миллиарда? Гвардиола может давать результат только с топовыми игроками!