ФОТО ДНЯ. Марина Бех-Романчук сменила прыжки в длину на теннис

Украинская спортсменка разнообразила подготовку к новому сезону

ФОТО ДНЯ. Марина Бех-Романчук сменила прыжки в длину на теннис
© instagram.com/marynabekh. Марина Бех-Романчук

24-летняя украинская прыгунья в длину Марина Бех-Романчук продолжает подготовку к новому сезону.

Привычные упражнения Марина сменила на теннис.

«Вам нравится играть в теннис?», — написала Бех-Романчук в Instagram, опубликовав фото на корте с ракеткой в руках.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:13
    +2
    хто б казав
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 20:10
    -5
    grifon, 28.11.2019 20:08
    а що тут так багато людей що ти не можешь зрозуміти кому я пишу?
    Просто з тупими я не люблю розмовляти. Усе, це було останне моє повідомлення у цій темі.
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:08
    +2
    а що тут так багато людей що ти не можешь зрозуміти кому я пишу?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 20:07
    -4
    grifon, 28.11.2019 20:06
    а що там написано що вона буде ним займатися професійно?
    Я бачу, ти кнопочку "Цитувати" так і не знайшов. Тому - до побачення
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:06
    +2
    а що там написано що вона буде ним займатися професійно?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 20:04
    -5
    grifon, 28.11.2019 20:01
    а що в теніс можна грати тільки професіоналам?
    Ти взагалі вмієшь находити кнопочку "Цитувати", коли комусь відповідаєш. Чи дуже важко? А по темі - Марина Бех і теніс - це безглуздя. Вона тупо попою своєю з кожного приводу позує. Тому і мій пост про пеніс.
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:01
    +3
    а що в теніс можна грати тільки професіоналам?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 19:58
    -4
    grifon, 28.11.2019 19:57
    а до чого пеніс?
    До того, до чого і теніс.
    grifon
      grifon, 28.11.2019 19:57
    +4
    а до чого пеніс?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 19:53
    -5
    grifon, 28.11.2019 19:52
    на твій?
    Та до чого тут мій. Де Марина Бех і де теніс.
    grifon
      grifon, 28.11.2019 19:52
    +1
    на твій?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2019 19:51
    -6
    Може на пеніс?
    grifon
      grifon, 28.11.2019 19:57
    +4
    а до чого пеніс?
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:01
    +3
    а що в теніс можна грати тільки професіоналам?
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:13
    +2
    хто б казав
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:08
    +2
    а що тут так багато людей що ти не можешь зрозуміти кому я пишу?
    grifon
      grifon, 28.11.2019 20:06
    +2
    а що там написано що вона буде ним займатися професійно?
    grifon
      grifon, 28.11.2019 19:52
    +1
    на твій?