ФОТО. Свитолина примерила на себя роль телеведущей

Украинская теннисистка посетила телестудию в Киеве

ФОТО. Свитолина примерила на себя роль телеведущей
© WTA. Элина Свитолина

25-летняя украинская теннисистка Элина Свитолина примерила на себя роль телеведущей во время визита в Киев.

«Так бы я выглядела, если бы работала ведущей новостей», — прокомментировала Свитоилна свое фото в Instagram.

На текущий момент Свитолина занимает 6-е место в рейтинге WTA.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

this how i would look, if i worked as a news anchor 👩🏼‍💼😁

Публикация от Elina Svitolina 🍿 (@elisvitolina)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 22.11.2019 23:15
    -9
    Що це за страшидло? Ааа,згадав-це ж насолода негрів..
    Andriy Bilozir
    Andriy Bilozir, 22.11.2019 12:31
    -4
    vizuals, 22.11.2019 11:00
    Де вироки???
    Його оточення тягнуло, але не продавало країну за 100 млрд рашці, як це не проти зробити Беня
    Ага тільки при Янику набагато краще Україні жилося, чим тепер при так жаданій "євроінтеграції", і Україну вже продали, взагалі за безцінь, за пєчєньки на Майдані, американо-єврейським олігархам і компаніям.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:27
    -3
    Zport., 22.11.2019 11:18
    Точно так же, как в 2014-м повелись на "Жити по-новому" и "Я закончу АТО за неделю"
    Якщо б ти був українцем, слідкував би за хронологією подій. Коли Порох це обіцяв, регулярна армія Путляндії з танковими підрозділами ще не заходила до України, а зайшла лише тоді, коли бої велися вже на околиці Донецька.
    Усе, я достатньо часу витратив на пояснення очевидних речей у цій темі.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:21
    -1
    RoNIkyo, 22.11.2019 11:18
    Порошенко з точно такими ж лозунгами прийшов до влади. А ще було "Закінчимо війну за рік"
    Важливі не лозунги, а дії. Війна за рік - лозунг, сказаний навесні 2014 до прямого нахабного вторгнення рашкі в літку з тими котлами.
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 22.11.2019 11:18
    -1
    vizuals, 22.11.2019 11:12
    Ну це лише підтверджує те, як легко більшість ведеться на разводняк типа "Знизимо тарифи і почнемо боротися з олігархами"))))
    Порошенко з точно такими ж лозунгами прийшов до влади. А ще було "Закінчимо війну за рік"
    Zport.
    online
      Zport., 22.11.2019 11:18
    -1
    vizuals, 22.11.2019 11:12
    Ну це лише підтверджує те, як легко більшість ведеться на разводняк типа "Знизимо тарифи і почнемо боротися з олігархами"))))
    Точно так же, как в 2014-м повелись на "Жити по-новому" и "Я закончу АТО за неделю"
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 11:17
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 10:31
    З одного боку а, з і іншого - осоромила і смачно плюнула країні в очі, приїхав до Мацкви без якоїсь необхідності, а зараз ще і на Малорос ТВ заявилася
    Я ж говорю у нас не сходятся направления под которым мы смотрим на вещи.
    Я смотрю на спортсмена прежде всего.
    Kanarejka
      Kanarejka, 22.11.2019 11:13
    +5
    Еліно, ви красуня! О такій ранній годині так гарно виглядаєте! І справа, яку ви робите у своїй спортивній школі в Україні, дуже шляхетна! Бажаю вам натхнення і перемог!
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:12
    +4
    Zport., 22.11.2019 11:06
    Рейтинг паращенки обо всем говорит. 8% на парламентских выборах - это круто
    Ну це лише підтверджує те, як легко більшість ведеться на разводняк типа "Знизимо тарифи і почнемо боротися з олігархами"))))
    Zport.
    online
      Zport., 22.11.2019 11:06
    -4
    vizuals, 22.11.2019 11:00
    Де вироки???
    Його оточення тягнуло, але не продавало країну за 100 млрд рашці, як це не проти зробити Беня
    Рейтинг паращенки обо всем говорит. 8% на парламентских выборах - это круто
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:00
    0
    J0e777, 22.11.2019 10:51
    А тебе видимо нравилось, когда страну разворовывали паращенки разные
    Де вироки???
    Його оточення тягнуло, але не продавало країну за 100 млрд рашці, як це не проти зробити Беня
    J0e777
      J0e777, 22.11.2019 10:51
    +1
    vizuals, 22.11.2019 10:10
    Любиш, коли країною володіють Коломийські, а топові спортсмени піарять їхні канали?
    А тебе видимо нравилось, когда страну разворовывали паращенки разные
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 10:31
    -6
    trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:20
    Я люблю людей которые прославляют нашу страну, а где они дают интервью мне пофиг.
    Пример приведу терпеть не могу Гордона, но мне интервью Dja Khaliba (если знаете такого) понравилось больше чем у Дудя.
    Я немного на вещи смотрю иначе.
    З одного боку а, з і іншого - осоромила і смачно плюнула країні в очі, приїхав до Мацкви без якоїсь необхідності, а зараз ще і на Малорос ТВ заявилася
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:20
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 10:10
    Любиш, коли країною володіють Коломийські, а топові спортсмени піарять їхні канали?
    Я люблю людей которые прославляют нашу страну, а где они дают интервью мне пофиг.
    Пример приведу терпеть не могу Гордона, но мне интервью Dja Khaliba (если знаете такого) понравилось больше чем у Дудя.
    Я немного на вещи смотрю иначе.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 10:10
    -5
    trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:07
    Да, сегодня смотрел вью. Рассказывала о детском фонде тенниса имени Элины.
    Она молодец.
    Любиш, коли країною володіють Коломийські, а топові спортсмени піарять їхні канали?
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:07
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 09:49
    Чи це не канал Беня+Зеля.
    Да, сегодня смотрел вью. Рассказывала о детском фонде тенниса имени Элины.
    Она молодец.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 09:49
    -4
    Чи це не канал Беня+Зеля.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:07
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 09:49
    Чи це не канал Беня+Зеля.
    Да, сегодня смотрел вью. Рассказывала о детском фонде тенниса имени Элины.
    Она молодец.
    Kanarejka
      Kanarejka, 22.11.2019 11:13
    +5
    Еліно, ви красуня! О такій ранній годині так гарно виглядаєте! І справа, яку ви робите у своїй спортивній школі в Україні, дуже шляхетна! Бажаю вам натхнення і перемог!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 11:17
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 10:31
    З одного боку а, з і іншого - осоромила і смачно плюнула країні в очі, приїхав до Мацкви без якоїсь необхідності, а зараз ще і на Малорос ТВ заявилася
    Я ж говорю у нас не сходятся направления под которым мы смотрим на вещи.
    Я смотрю на спортсмена прежде всего.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:12
    +4
    Zport., 22.11.2019 11:06
    Рейтинг паращенки обо всем говорит. 8% на парламентских выборах - это круто
    Ну це лише підтверджує те, як легко більшість ведеться на разводняк типа "Знизимо тарифи і почнемо боротися з олігархами"))))
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.11.2019 10:20
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 22.11.2019 10:10
    Любиш, коли країною володіють Коломийські, а топові спортсмени піарять їхні канали?
    Я люблю людей которые прославляют нашу страну, а где они дают интервью мне пофиг.
    Пример приведу терпеть не могу Гордона, но мне интервью Dja Khaliba (если знаете такого) понравилось больше чем у Дудя.
    Я немного на вещи смотрю иначе.
    J0e777
      J0e777, 22.11.2019 10:51
    +1
    vizuals, 22.11.2019 10:10
    Любиш, коли країною володіють Коломийські, а топові спортсмени піарять їхні канали?
    А тебе видимо нравилось, когда страну разворовывали паращенки разные
    vizuals
    online
      vizuals, 22.11.2019 11:00
    0