Олег САЛЕНКО: «Тайсон повел себя очень вызывающе»

Специалист прокомментировал расистский скандал в матче «Шахтер» — «Динамо» (1:0)

Олег САЛЕНКО: «Тайсон повел себя очень вызывающе»
© ФК Динамо Киев. Олег Саленко

Бывший форвард киевского «Динамо» Олег Саленко поделился мнением о расистском скандале, который возник в матче 14-го тура УПЛ «Шахтер» — «Динамо» (1:0).

«Инцидент с Тайсоном сбил игру — дальше все пошло в каком-то смятении. Мы видели картинку, а что там происходило — точно не известно. Будем ждать официальной информации от наблюдателей. В трансляции не было слышно, кто, что кричал. Насколько я знаю, когда 25 тысяч болельщиков на стадионе — не чувствуешь, кто и что кричит. Да еще и сам Тайсон повел себя очень вызывающе в этот момент. Чтобы можно было что-то услышать, нужно, чтобы вся трибуна это пела. Для меня это загадка. Ожидаем, что по этому поводу скажет ФФУ», — сказал Саленко.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — 1927.kiev.ua

(79 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 13.11.2019 21:32
    -1
    sahka1981, 12.11.2019 09:04
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    Не знаю кто такая васюренко. Зато вживую видел как после игры между болельщиками шахты ходили поклонники динамы - в шарфах. И никто никому не мешал.
    Так что либо васюренко что-то не то, либо стюард такой попался. Тем более на входе на центральные сектора.
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 13.11.2019 21:23
    +2
    Я не знаю в чем Тайсон, а затем и вся даунецкая братия увидела расизм. Видимо так надо было, вот и увидели.
    Киевские фаны проводили акцию по защите животных, в частности сов! Как кричат обезьяны и совы, гугл в помощь! Совершенно не похожи звуки.
    Вот что я знаю точно было, так это оскорбление факом в общественном месте и срыв матча во вред Динамо под надуманным предлогом!
    tima fialko
      tima fialko, 13.11.2019 08:53
    -2
    Саленко-дурень,чи прикидується?
    kino
      kino, 12.11.2019 16:15
    -4
    sahka1981, 12.11.2019 09:04
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    От що має обсуджувати дисциплінарний комітет. Але він у нас проахметівський і справу навіть не розглянуть. Цей пост має бути на всіх спортивних сайтах щоб люди читали і розуміли до чого вже дойшло. Думаю що до шин під одною будовою уже недалеко. Походу назріває..
    симон петлюра
      симон петлюра, 12.11.2019 14:03
    +4
    Тайсон показал палец палкину Ахмеду пеисову и ко за то что не отпускают его а истерика это черта характера Тайсона
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 12.11.2019 13:54
    +2
    Слава Чебан, 12.11.2019 13:42
    ты дебил?
    Угу Чабан!
    Это ты у себя перед зеркалом спрашиваешь?
    Слава Чебан
    Слава Чебан, 12.11.2019 13:42
    +1
    SEMIRAMID, 12.11.2019 13:27
    Теперь всю команду Шахтёра можно называть "ШЛАКтёр УгУ!" Спасибо Тайсону - подсказал и выбрал истинное название клуба и его болельщиков "Угу".
    P.S. Просто болелы ШЛАКА выговорить не могут слово Уголь, а получается "Угу"
    ты дебил?
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 12.11.2019 13:27
    -3
    Теперь всю команду Шахтёра можно называть "ШЛАКтёр УгУ!" Спасибо Тайсону - подсказал и выбрал истинное название клуба и его болельщиков "Угу".
    P.S. Просто болелы ШЛАКА выговорить не могут слово Уголь, а получается "Угу"
    wojsergivan
      wojsergivan, 12.11.2019 13:19
    0
    этот урод в каждой игре должен получать красную
    sahka1981
    online
      sahka1981, 12.11.2019 12:22
    -1
    ВВВ, 12.11.2019 12:13
    На видео все нормально видно и понятно любому адекватному человеку...
    ВВВ
      ВВВ, 12.11.2019 12:21
    -6
    Istm, 12.11.2019 11:59
    вообще-то по правилам фифа судейка предупреждает по запросу игрока.
    Т.е. любой игрок (причем как-то так получается, отличный от европейца) сейчас может решить, что его "оскорбляют по расовому признаку" и быстренько потребовать у судьи наказания.
    То ти сам вигадав щойно? Тобто по твому виходить що гравець підбігає до судді і говорить що його образили і суддя призупиняє гру аби підійти до краю поля і дати команду помічникам зробити оголошення по стадіону??? А якщо в гравця просто кинули якимось предметом і гравець той предмет показав судді теж давати оголошення.А якщо то расистські вигукування то суддя має повірити гравцю на слово? І якщо суддя нічого сам не чув то як йому це пояснив Дентіньо?Якою мовою?І чому мова зайшла одразу за расизм? Бачиш скільки запитань і на всі ці питання є логічна відповідь-якщо нічого того не було то суддя нічого і не робив би!!!
    ВВВ
      ВВВ, 12.11.2019 12:13
    -4
    sahka1981, 12.11.2019 11:52
    ВВВ, 12.11.2019 11:29
    "Відео фальшак повний!!!"
    Ноу коментс...
    "Вам, предводитель, давно уже пора лечиться электричеством"
    То вам треба до доктора,якщо слпіпі!!! Кажеш що то стюарти?А де саме стоять стюарти коли ти проходиш на стадіон??? А на відео ти це побачив? А ще дуже дивно що у стюртів не знайшлося двох однакових жилетів,і не було бейджів що вони стюарти!!! Ти сам давно ходив на стадіон аби побачити чим стюарти займаються???І скільки (поліції)міліції знаходиться на стадіоні під час матчу і де вона перебуває .А тут ти віриш анекдоту що міліцію докликатися не могли??? Оце тобі твій ноу коментс-це коли ти хочеш вірити побаченому і почутому,як колись вся московія вірила в розіп*ятого хлопчика в Слов*янську!!!
    Istm
    online
      Istm, 12.11.2019 11:59
    0
    doktor09, 12.11.2019 11:03
    А, так это Тайсон сначала показал фан-сектору ДК средний палец-и в ответку фаны начали ухать? И судейка сначала через диктора предупредил молчавшый сектор-и фаны возмутились? Господи, откуда же стока идиотов вылезло? Во Суркисы вырастили дебилов, которым футбол и на х.й не всосался, главное нажраться или уколоться, подраться и всякую х.йню постить...
    вообще-то по правилам фифа судейка предупреждает по запросу игрока.
    Т.е. любой игрок (причем как-то так получается, отличный от европейца) сейчас может решить, что его "оскорбляют по расовому признаку" и быстренько потребовать у судьи наказания.
    sahka1981
    online
      sahka1981, 12.11.2019 11:52
    0
    ВВВ, 12.11.2019 11:29
    "Відео фальшак повний!!!"
    Ноу коментс...
    "Вам, предводитель, давно уже пора лечиться электричеством"
    ВВВ
      ВВВ, 12.11.2019 11:29
    -4
    sahka1981, 12.11.2019 09:04
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    Відео фальшак повний!!!Так само як і стаття!!! Її одну не пустили? Да якби стався такий випадок вболівальники Динамо ще до гри влаштували би такий скандал,що працівникам стадіону було би непереливки!!! На стадіоні була динамівська символіка,то її що в трусах пронесли??? А хто робить ці фейкові вкиди? Це ті самі люди керують процесом хто в всій час не пустив Металіст в Лігу Чемпіонів!!! Нормальні люди це розуміють,але юрбою завжди керують фейки!!!
    n.tkach
    online
      n.tkach, 12.11.2019 11:24
    +6
    Нагадил себе Тайсон с пальцем.
    UMNIK
      UMNIK, 12.11.2019 11:20
    -2
    У Понтия Пилата был Марк Крысобой!
    У ДК есть ПОПОВ! Обратите внимание на его кровожадную улыбку, когда он сознательно наступил на ногу бразильскому футболисту.
    ВВВ
      ВВВ, 12.11.2019 11:15
    -2
    Shchebet, 12.11.2019 09:31
    Каждый болеет как может или как получается.
    Я не о Динамо или о Шахтере .
    Но если человек публично всех посылает на куда-то там - не нужно его оправдывать - типа характер у него такой.
    А если у кого то характер такой, что чуть что брать кирпич и бить в голову. Бить всех по головке и не нести наказание?
    Проявил характер - получи соразмерно. Не нравятся клиенты с трибун - не нужно симулировать...
    Это не против Тайсона или за Динамо.
    Если человек позволяет себе лишнего - должен получить сполна. В следующий раз будет неповадно ни ему - ни другим.
    Так Тайсон і так свое отримає за червону картку! итання в іншому-що отримають ультраси? Не виправдовуючи жодної поведінки винні і ультраси за прояви расизму і Тайсон тому що не стримався!!!
    Ximen
    Ximen, 12.11.2019 11:03
    -1
    Теперь в каждом городе встречать этого говнюка соответственно. Чтобы Харьков вспоминал как цветочки.
    doktor09
      doktor09, 12.11.2019 11:03
    -5
    А, так это Тайсон сначала показал фан-сектору ДК средний палец-и в ответку фаны начали ухать? И судейка сначала через диктора предупредил молчавшый сектор-и фаны возмутились? Господи, откуда же стока идиотов вылезло? Во Суркисы вырастили дебилов, которым футбол и на х.й не всосался, главное нажраться или уколоться, подраться и всякую х.йню постить...
    zakharka
      zakharka, 12.11.2019 09:06
    +26
    Человек хочет решить задачу свалить с Украины .
    С парадного входа не получилось - за яйца держит контракт , решил поиграть на публику ......
    Я бы в Африке тоже пальцы чернокожим показывал , и обижался , что ко мне предвзято относятся.
    Наверное....
    igor-trener
      igor-trener, 12.11.2019 08:56
    +24
    После того как показал средний палец понял что лоханулся и начал рыдать
    Сцыкун и редиска, еще и подружка подписалась
    Расизму НЕТ! Но на надо на этом спекулировать
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 12.11.2019 08:54
    +17
    У ФФУ выхода нет. Динамо накажут, но Тайсону теперь будет реально не сладко.
    Вся Украина увидела, что Тайсон разыграл спектакль и ничего расистского болельщики не делали.
    Тайсон подлый говнюк.
    sahka1981
    online
      sahka1981, 12.11.2019 09:04
    +14
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    Shchebet
    Shchebet, 12.11.2019 09:31
    +12
    Каждый болеет как может или как получается.
    Я не о Динамо или о Шахтере .
    Но если человек публично всех посылает на куда-то там - не нужно его оправдывать - типа характер у него такой.
    А если у кого то характер такой, что чуть что брать кирпич и бить в голову. Бить всех по головке и не нести наказание?
    Проявил характер - получи соразмерно. Не нравятся клиенты с трибун - не нужно симулировать...
    Это не против Тайсона или за Динамо.
    Если человек позволяет себе лишнего - должен получить сполна. В следующий раз будет неповадно ни ему - ни другим.
    kino
      kino, 12.11.2019 08:58
    +12
    Нормальним людям хто ходить на футбол давно все ясно! Це чітко поставлена комедія щоб підставити Динамо, і жилізний повід зліняти з золотої клітки шлактаря. В правовій країні цього шмайсона після слідства дискваліфікували би пожиттєво.
    REALIST
    online
      REALIST, 12.11.2019 09:29
    +10
    Тайсон хоче в Рим ! ...от і шукає чергову причину, тепер точно взимку відпустять!
    n.tkach
    online
      n.tkach, 12.11.2019 11:24
    +6
    Нагадил себе Тайсон с пальцем.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.11.2019 10:01
    +6
    sahka1981, 12.11.2019 09:04
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    Я поясню, що відбувається: Менеджмент кротів побоюється, що на домашньому матчі Шахтаря проти Динамо візуально усі побачать, що киян підтримує переважна більшість вболівальників на стадіоні і виявиться, що супернародний клуб Шахтар не такий вже й народний...
    jekаfunny
      jekаfunny, 12.11.2019 10:05
    +5
    sahka1981, 12.11.2019 09:04
    Расизм по цвету шарфа: стюарды "Шахтера" не пустили на стадион людей с динамовской атрибутикой
    Після матчу усі гілки клубу Ахметова, а надто ідеологічний відділ у вигляді працівників телеканалу «Футбол» кинулися трубити на весь світ про перші в історії українського футболу прояви расизму. Журналісти і експерти немов змагаються у креативності, проектуючи щораз жахливіші наслідки за підсумками інциденту. Екс-футболіст «Шахтаря» Сопко договорився аж до того, що згадав ультрас участь у вуличних протистояннях часів Революції Гідності. Правда, вчасно зупинився, не пояснивши – добре то чи погано. Зрештою, висновок цілком читався й між рядків.
    Між тим, поки одні люди, які отримують від Ріната Ахметова зарплатню, бідкалися на дискримінацію мільйонерів-футболістів, які слізно сприйняли вигуки з трибун, інші підлеглі того ж пана не соромилися принижувати права власне громадян України.
    Цікаву історію «Главкому» розповіла харків’янка Ірина Васюренко, яка є вболівальницею «Динамо» з 20-річним стажем. Підтримуючи київський клуб, жінка не пропускає його матчів у рідному місті. З ким би «біло-сині» не грали. Раніше «Динамо» здебільшого приїздило в гості до «Металіста», тепер – до «Шахтаря». За словами пані Ірини, жодних інцидентів у неї не було аж до минулого року. Хоча на стадіон вона приходила з незмінним біло-синім динамівським шарфом – іноді на доступні для всіх глядачів центральні сектори, а деколи й на виїзні фанатські. Усе залежало від компаній.
    «Цього разу ми пішли на футбол разом з сином і невісткою, - каже вболівальниця. – Купили три квитки вартістю 250 гривень у другий ряд одного з центральних секторів, щоб бути поближче до тієї тренерської лави, де мав сидіти тренер нашої команди Олексій Михайличенко зі своїм штабом. Хотілося подивитися, як поводяться під час гри тренери. Також прийшли заздалегідь, щоб постежити за розминкою команди».
    Але пройти на стадіон вільно харків’янам не вдалося. На вході їх зупинив кремезний стюард. Він вимагав здати в камеру схову той самий динамівський шарф, який традиційно вдягла Ірина. «Щоб уникнути провокацій». Жінка обурилася, мовляв, ходить на футбол 20 років і жодних неприємностей не мала, хоча дивилася матчі поруч із вболівальниками «Металіста» чи «Шахтаря». Проте стюард стояв на своєму.
    «Щось схоже зі мною трапилося торік, - каже пані Ірина. – Тоді теж прийшла на матч «Шахтар» - «Динамо» і почула від охоронців схожу балачку про провокації. Але тоді ми домовилися, що ховаю шарф у сумку і йду на трибуни. Нинішні стюарди були впертіші. Вони категорично сказали: «Або віддаєте шарф у камеру схову, або на стадіон не потрапите». Власне, частину суперечки ми записали на відео (дивіться нижче). У цю мить, мушу визнати, трохи немудро вчинив мій син. Він вхопив шарф, прорвався крізь кордон і збирався побігти на стадіон. Та його, звісно, піймали, удвох скрутили і ще й розбили губу».
    остраждалі викликали поліцію, але приїжджати наряд не поспішав. Чергові поліцейські поруч зі стадіоном теж заяву приймати відмовлялися, сказавши, що це не їх компетенція. Врешті, вболівальники пішли у той бік стадіону «Металіст», де знаходиться сектор, виділений для виїзних фанатів. Пояснивши ситуацію, харків’яни потрапили на трибуни і якийсь час підтримували команду разом із динамівськими ультрас.
    Однак коли пролунав дзвінок від поліцейських, які приїхали на виклик, довелося відлучатися. Заяву правоохоронці оформляли близько півгодини, потім розмовляли зі стюардами, які не пустили людей на трибуни. Врешті, за підсумками розмови поліцейські сказали, що шансів довести свою правоту у динамівських вболівальників мало. Максимум, що світить порушникам – факт адміністративного правопорушення і невеликий штраф. Але й це ще не факт.
    Одним словом, пропустивши майже півматчу, харків’яни ще потрапили на трибуни і трохи «Динамо» попідтримували. Та враження від футболу було зіпсоване не лише негативним результатом, а й зухвалим ставленням стюардів донецького клубу.
    Найсмішніше, що десять днів тому, коли «Шахтар» у рамках 1/8 фіналу Кубка України грав проти «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві, в ту мить, як у компенсований арбітром час Тарас Степаненко зрівняв рахунок і перевів гру в екстра-тайм, з центральних секторів відчувалася гучна радість. Усе тому, що в столиці вболівальників за кольорами шарфів не ділив ніхто. На відміну від Харкова. Ахметівського Харкова, бо та ж Ірина Васюренко стверджує, що нічого схожого за всі ті роки, коли «Динамо» приїздило в гості до «Металіста», в столиці Слобожанщини теж не було.
    Видео news/500438-rasizm-po-cvetu-sharfa-styuardy-shahtera-ne-pustili-na-stadion-
    lyudej-s-dinamovskoj-atributikoj
    Уважаемая редакция Спорт ЮА , опубликуйте пожалуйста данную новость !
    симон петлюра
      симон петлюра, 12.11.2019 14:03
    +4
    Тайсон показал палец палкину Ахмеду пеисову и ко за то что не отпускают его а истерика это черта характера Тайсона
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 13.11.2019 21:23
    +2
    Я не знаю в чем Тайсон, а затем и вся даунецкая братия увидела расизм. Видимо так надо было, вот и увидели.
    Киевские фаны проводили акцию по защите животных, в частности сов! Как кричат обезьяны и совы, гугл в помощь! Совершенно не похожи звуки.
    Вот что я знаю точно было, так это оскорбление факом в общественном месте и срыв матча во вред Динамо под надуманным предлогом!
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 12.11.2019 13:54
    +2
    Слава Чебан, 12.11.2019 13:42
    ты дебил?
    Угу Чабан!
    Это ты у себя перед зеркалом спрашиваешь?
    Слава Чебан
    online
    Слава Чебан, 12.11.2019 13:42
    +1
    SEMIRAMID, 12.11.2019 13:27
    Теперь всю команду Шахтёра можно называть "ШЛАКтёр УгУ!" Спасибо Тайсону - подсказал и выбрал истинное название клуба и его болельщиков "Угу".
    P.S. Просто болелы ШЛАКА выговорить не могут слово Уголь, а получается "Угу"
    ты дебил?
    jekаfunny
      jekаfunny, 12.11.2019 10:06
    +1
    serge_kr, 12.11.2019 10:05
    Бред полнейший! Дурачье все что хочешь придумает чтобы оправдать нацистов и расистов!
    доходяга там видео есть , сливайся давай как обычно
    wojsergivan
      wojsergivan, 12.11.2019 13:19
    0
    этот урод в каждой игре должен получать красную
    Istm
    online
      Istm, 12.11.2019 11:59
    0
    doktor09, 12.11.2019 11:03
    А, так это Тайсон сначала показал фан-сектору ДК средний палец-и в ответку фаны начали ухать? И судейка сначала через диктора предупредил молчавшый сектор-и фаны возмутились? Господи, откуда же стока идиотов вылезло? Во Суркисы вырастили дебилов, которым футбол и на х.й не всосался, главное нажраться или уколоться, подраться и всякую х.йню постить...
    вообще-то по правилам фифа судейка предупреждает по запросу игрока.
    Т.е. любой игрок (причем как-то так получается, отличный от европейца) сейчас может решить, что его "оскорбляют по расовому признаку" и быстренько потребовать у судьи наказания.
    sahka1981
    online
      sahka1981, 12.11.2019 11:52
    0
    ВВВ, 12.11.2019 11:29
    "Відео фальшак повний!!!"
    Ноу коментс...
    "Вам, предводитель, давно уже пора лечиться электричеством"
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.11.2019 09:52
    0