Свитолина и Снигур попали в список 100 самых влиятельных женщин Украины

Журнал «Фокус» представил первую часть своего рейтинга

Свитолина и Снигур попали в список 100 самых влиятельных женщин Украины
© WTA. Элина Свитолина
Журнал «Фокус» представил первую часть рейтинга «100 самых влиятельных женщин Украины». В стартовой подборе представлены категории «Кумиры» и «Мастера».
 
Отметим, что 6 из 27 влиятельных женщин оказались из мира спорта:
 
– Элина Свитолина (теннисистка).
– Наталия Морквич (фехтовальщица, паралимпийка). 
– Юлия Елистратова (триатлонистка).
– Дарья Снигур (теннисистка).
– Дарья Билодид (дзюдоистка).
– Юлия Джима (биатлонистка).
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Focus.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Natam69
      Natam69, 22.10.2019 19:24
    0
    Та заспокойтеся і одні і другі. Еліна є публічна особа, тому повинна прийняти, що про неї пишуть, як добре. так і зле. Вона зробила свій вибір і повинна його шанувати, навіть. якщо я вважаю, що він був поганий. І теж має прийняти, що комусь це не до вподоби. та й все. Кожна людина має право думати, як вважає, і навіть може гадити на іншого. Завдання іншого - вміти з цим справитися.
    TemaMX
    TemaMX, 22.10.2019 13:27
    -3
    Владимир Копяк, 21.10.2019 22:10
    Интересно, а как Свитолина может влиять на народ Украины? Бред какой-то....
    Ну если куча дибилов пишут про нее гадости в комментариях, значит на них как-то она, да влияет)
    Sashamar
    Sashamar, 22.10.2019 07:41
    -1
    Панове, ну ви й знайшли тему для дискусії. Хто взагалі наразі чув про журнал "Фокус"? От я погуглив - чергове дрібне "суспільно-гламурне" видання (російськомовне, хто б сумнівався). І на це звертати увагу?
    Vladdal
      Vladdal, 21.10.2019 23:58
    -4
    Огласите весь список, пожалуйста (с)
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 21.10.2019 23:45
    0
    А как определяется влиятельность?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 21.10.2019 22:32
    +12
    Звичайно,Світоліна впливова.Так обісрати своім московським візитом вболівальників і украінський теніс
    vizuals
      vizuals, 21.10.2019 22:22
    +9
    Після патріотичної поїздки у Маскву Світоліна особисто на мене більше не впливає до з'ясування обставин звісно
    Kanarejka
      Kanarejka, 21.10.2019 22:14
    -1
    Mryaroslav4ik1986, 21.10.2019 21:15
    І в чому виражається впливовість Снігур?
    Напевно слово "найвпливовіших" тут варто замінити "найвідоміших". У категорії "спорт" у цьому році саме ці 6 спортсменок своїми досягненнями були, як то кажуть, на перших шпальтах. А Дашка молодець! Шкода, що є відвідувачі цього сайту, яким не відомо прізвище Снігур. П.с. Vitaliksaj, ссодіваюсь, що то був жарт
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 21.10.2019 22:10
    0
    Интересно, а как Свитолина может влиять на народ Украины? Бред какой-то....
    Hiromant
    Hiromant, 21.10.2019 22:09
    +3
    Vitaliksaj, 21.10.2019 21:21
    Кто такая Снигур
    Чемпионка Уимблдона среди девушек в этом году.
    Vitaliksaj
    Vitaliksaj, 21.10.2019 21:21
    -7
    Кто такая Снигур
    Mryaroslav4ik1986
      Mryaroslav4ik1986, 21.10.2019 21:15
    +15
    І в чому виражається впливовість Снігур?
    Mryaroslav4ik1986
      Mryaroslav4ik1986, 21.10.2019 21:15
    +15
    І в чому виражається впливовість Снігур?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 21.10.2019 22:32
    +12
    Звичайно,Світоліна впливова.Так обісрати своім московським візитом вболівальників і украінський теніс
    vizuals
      vizuals, 21.10.2019 22:22
    +9
    Після патріотичної поїздки у Маскву Світоліна особисто на мене більше не впливає до з'ясування обставин звісно
    Hiromant
    Hiromant, 21.10.2019 22:09
    +3
    Vitaliksaj, 21.10.2019 21:21
    Кто такая Снигур
    Чемпионка Уимблдона среди девушек в этом году.
    Natam69
      Natam69, 22.10.2019 19:24
    0
    Та заспокойтеся і одні і другі. Еліна є публічна особа, тому повинна прийняти, що про неї пишуть, як добре. так і зле. Вона зробила свій вибір і повинна його шанувати, навіть. якщо я вважаю, що він був поганий. І теж має прийняти, що комусь це не до вподоби. та й все. Кожна людина має право думати, як вважає, і навіть може гадити на іншого. Завдання іншого - вміти з цим справитися.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 21.10.2019 23:45
    0
    А как определяется влиятельность?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 21.10.2019 22:10
    0
    Интересно, а как Свитолина может влиять на народ Украины? Бред какой-то....