Свитолина – Кудерметова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Москве

Свитолина – Кудерметова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Элина Свитолина
В четверг, 17 октября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№4 WTA) начнет выступления на Премьере в Москве.
 
В матче второго круга украинка сразится против Вероники Кудерметовой из России (№42 WTA). Поединок состоится вторым запуском на центральном корте после матча Канепи - Бертенс. Ориентировочное время начала матча – 13:35 по Киеву.
 

Ранее девушки не встречались.
 
В 1/4 финала победительница матча встретится против Варвары Грачевой (№121 WTA) или Анастасии Павлюченковой (№40 WTA).
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Vladdal
      Vladdal, 17.10.2019 17:14
    -3
    Stelios Komnin, 17.10.2019 15:50
    Она несколько турниров сыграла. У нее еще нет никакого стиля. Это вспышка. Проведет сезон - тогда выводы. Остапенко тоже Францию выигрывала. А что у румынки? Укороченных нет, бекхенд плохой, скорость невысокая.
    Она уже провела сезон, а вы и не заметили? Она за один сезон выиграла больше, чем Остапенко за всю свою карьеру, включая ТБШ.
    Укороченных у неё нет? Да куда вы смотрите? Вот как раз укороченные - это одна из её фишек.
    Идите уж лучше о политике сритесь, там вы будет выглядеть более органично.
    palpal
    palpal, 17.10.2019 16:46
    -1
    vital, 17.10.2019 16:31
    Типу Гуров - болгарський волонтер?
    уважаемый, погуглите хорошенько, почитайте , если сможете что-то поймите и запомните, чтоб здесь без волонтеров колхозником не выглядеть. Ключевые слова для поиска менеджер , пиарагент , контракт и т д .
    vital
      vital, 17.10.2019 16:31
    +3
    palpal, 17.10.2019 16:23
    Бредни дома рассказывайте там поверят. Гурову Свитолина не платит
    Типу Гуров - болгарський волонтер?
    palpal
    palpal, 17.10.2019 16:23
    -4
    vital, 17.10.2019 16:18
    Взагалі то Еліна як раз спеціаліст по росіянках: до цього в неї була серія з ними +12 / -1 (єдина поразка від Гаспарян).
    Гру через роботу не бачив, тільки текст, але є думка що воно їй не дуже треба було. А не знялася зразу щоб Бертенс № 2 і Бенчіч № 3 турніру були в одній частині сітки і фізично не могли б розіграти між собою фінал, убезпечивши себе для участі в Підсумковому. А пізніше напередодні старту не знялась щоб штрафів від організаторів не було - зажерливий болгарин Гуров постарався за обох наших дівчат, щоб отримати преміальні і собі відповідно бонуси.
    Бредни дома рассказывайте там поверят. Гурову Свитолина не платит
    vital
      vital, 17.10.2019 16:18
    -1
    Віталій Возняк, 17.10.2019 15:55
    Скоріше б Дашунька Лопатецька виздоровіла, бо ці "топи" схоже будуть постійно програвати обрусілим монголо-татаркам.
    Взагалі то Еліна як раз спеціаліст по росіянках: до цього в неї була серія з ними +12 / -1 (єдина поразка від Гаспарян).
    Гру через роботу не бачив, тільки текст, але є думка що воно їй не дуже треба було. А не знялася зразу щоб Бертенс № 2 і Бенчіч № 3 турніру були в одній частині сітки і фізично не могли б розіграти між собою фінал, убезпечивши себе для участі в Підсумковому. А пізніше напередодні старту не знялась щоб штрафів від організаторів не було - зажерливий болгарин Гуров постарався за обох наших дівчат, щоб отримати преміальні і собі відповідно бонуси.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 16:02
    0
    Mazyr2412, 17.10.2019 15:55
    Вкорочених нема?! WTF?! Ви її матчі дивилися?!
    "WTF?" ВТА турниры, если вы о них. Не понимаю, почему мне нужно повторять написанное. Это мое мнение, у вас может быть иное
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.10.2019 15:55
    +2
    Скоріше б Дашунька Лопатецька виздоровіла, бо ці "топи" схоже будуть постійно програвати обрусілим монголо-татаркам.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 17.10.2019 15:55
    +1
    Stelios Komnin, 17.10.2019 15:50
    Она несколько турниров сыграла. У нее еще нет никакого стиля. Это вспышка. Проведет сезон - тогда выводы. Остапенко тоже Францию выигрывала. А что у румынки? Укороченных нет, бекхенд плохой, скорость невысокая.
    Вкорочених нема?! WTF?! Ви її матчі дивилися?!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 15:50
    -4
    Mazyr2412, 17.10.2019 15:21
    Це в Андреєску гра одноманітна?! WTF?!
    Она несколько турниров сыграла. У нее еще нет никакого стиля. Это вспышка. Проведет сезон - тогда выводы. Остапенко тоже Францию выигрывала. А что у румынки? Укороченных нет, бекхенд плохой, скорость невысокая.
    Андрій Ришелюк
      Андрій Ришелюк, 17.10.2019 15:50
    +6
    Ну і навіщо в такій формі було туди їхати? Так хотілось потішити москалів?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 15:48
    0
    Mazyr2412, 17.10.2019 15:46
    Добре вона грає. По грі виграла! Що тут скажеш!(((
    Судить по этому матчу. На другом турнире другая концентрация была. Да и может берегла себя и колено.
    kerch30
    online
      kerch30, 17.10.2019 15:47
    +2
    Дякуємо Світоліній за коф. проти неї в букм.конторі. Жаль сеон закінчився. Ще 3 матчи є грошей на ній заробити
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 15:47
    +3
    Никому ненужный, кроме русских, турнир. Может в следующем году не поедут.
    симон петлюра
      симон петлюра, 17.10.2019 15:47
    -2
    Свитолина уже в китае ей московия и нах не нужна ей готовитса к итоговому надо
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 17.10.2019 15:47
    +2
    ПОЗОРНАЯ ИГРА.Что делать на итоговом?
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 17.10.2019 15:46
    -2
    Sviatoslav Kudelych, 17.10.2019 15:41
    Ну позором цю гру не назвеш, але нічого такого в Кудерметовій немає.
    Добре вона грає. По грі виграла! Що тут скажеш!(((
    kerch30
    online
      kerch30, 17.10.2019 15:45
    -2
    Кудерметова лускає українок як горіхи
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.10.2019 15:45
    -2
    Та краще б ти Підсумковий програла...
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 17.10.2019 15:45
    +4
    и ради этого позора надо было в Мацкву ехать?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.10.2019 15:44
    -1
    Да уж...
    vizuals
      vizuals, 17.10.2019 15:44
    +7
    Карма - діло тонке
    tima fialko
    online
      tima fialko, 17.10.2019 11:45
    +7
    Дуже переживаємо...щоб швидше з Москви поіхала
    Андрій Ришелюк
      Андрій Ришелюк, 17.10.2019 15:50
    +6
    Ну і навіщо в такій формі було туди їхати? Так хотілось потішити москалів?
    Sergey_92
      Sergey_92, 17.10.2019 15:43
    +6
    Еліна ніби казала, що хоче виграти цей турнір ... ну ну
    vizuals
      vizuals, 17.10.2019 14:25
    +6
    Що там наша зіронька, трудівниця запоребріка, страждає на кортах мордорського турніру
    Finger
      Finger, 17.10.2019 13:47
    +6
    Давай, зливай! Піди на красную площадь, лєніна в засос поцілуй (((
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.10.2019 13:33
    +6
    Golhrenshtanga, 17.10.2019 13:26
    Здесь чуть ли не все в любви Эле признавались,а теперь уже враг народа
    Не зовсім ворог, але народ не розуміє, чому вона не знялась... А ворогом вона може стати, коли програє ворожій мацкальні.
    nomad
      nomad, 17.10.2019 12:38
    +6
    А вот возьму и посмотрю хоть раз до конца
    Надеюсь что Элина не подведёт, хоть бы и на Луне играли.
    Александр Ад
    Александр Ад, 17.10.2019 12:11
    +6
    Було б непогано підкорити кремль Україні хоча б на корте
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 17.10.2019 15:44
    +5
    Ндааа.... а ещё хотела Кремль покорить
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 17.10.2019 15:45
    +4
    и ради этого позора надо было в Мацкву ехать?
    palpal
    palpal, 17.10.2019 15:43
    +4
    sv_2000, 17.10.2019 15:20
    Понимаю что глупо, но впервые в жизни болею против Элины
    вы даже не представляете насколько не одиноки
    vizuals
      vizuals, 17.10.2019 14:53
    +4
    Sviatoslav Kudelych, 17.10.2019 14:46
    Дурня! Приїхати сюди вигравати лише одну гру? Який сенс? Думаю, ціль - титул.
    Ціль - Підсумковий, і здоров'я для цього знадобиться. А ця помийка для неї дарма не треба
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 14:13
    +4
    Sashamar, 17.10.2019 13:33
    Тільки одне, майже риторичне питання (не про політику): чому конкурентки вміють відіграватися після 0:3 або 1:4 у вирішальному сеті, а наші ні?
    И соперницы проигрывают, это индивидуально. Какой-то школой национальной не закладывается.
    Непонятно по игре, зачем Свитолина в такой форме поехала. Пощадила бы колено, играет как на тренировке.
    В этом году будет проще на итоговом, потому что ни одной стабильной спортсменки. Даже Квитова.
    vital
      vital, 17.10.2019 16:31
    +3
    palpal, 17.10.2019 16:23
    Бредни дома рассказывайте там поверят. Гурову Свитолина не платит
    Типу Гуров - болгарський волонтер?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 17.10.2019 15:47
    +3
    Никому ненужный, кроме русских, турнир. Может в следующем году не поедут.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 17.10.2019 15:21
    +3
    Stelios Komnin, 17.10.2019 15:15
    Насамперед тих матчів було небагато. Окрім того, у тому топі сильні гравці - Барті, Квітова, Еліна, Халеп, коли у формі. Інші - пасажири. Для мене не перший рік загадка, за рахунок чого грає Плішкова. Окрім антропометрії.
    Я гадаю, набагато більш шансів у Мухової та Вондроушової. Арсенал значно більший ніж румунки. Та лише лупить по м'ячу. Плюс до того, румунка товста. Її зайва вага заважатиме грати увесь сезон.
    Це в Андреєску гра одноманітна?! WTF?!
    anachar
      anachar, 17.10.2019 15:16
    +3
    И так, блин, весь сезон!!! Не считая маленьких просветов. Отдохнула-бы что-ли?
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.10.2019 14:26
    +3
    dudigo78, 17.10.2019 14:14
    відштовхуючись від політики, як же ж приємно дивитись на гру молодого покоління. Агресивний, швидкий теніс, від якого не тошнить, удари на виліт, по кутах
    Це ви про вчорашню гру молодої Даянки проти старої Кірстен???
    vital
      vital, 17.10.2019 14:18
    +3
    Думаю, Еля все таки постарається виграти принаймі цей матч. Бо очки за 2 раунди після перемоги дають. А сотня очок зайвою не буде, особливо перед захистом 1500 очок за Сінгапур.