Бенчич проиграла в Линце. Свитолина одной ногой в Финале WTA

Только невероятный теоретический расклад может помешать украинке отобраться на Итоговый турнир

Бенчич проиграла в Линце. Свитолина одной ногой в Финале WTA
© WTA. Элина Свитолина
Швейцарская теннисистка Белинда Бенчич проиграла матч первого круга на турнире в Линце. Это означает, что на этой неделе очков она уже не заработает.
 
Напомним, швейцарка в паре с Кики Бертенс из Нидерландов (также играет в Линце) конкурируют с первой ракеткой Украины Элиной Свитолиной за две последних путевки на Итоговый турнир, который в этом году пройдет в Шэньчжэне. 
 
Отметим, что Бертенс в Линце нужна только победа, иначе она вообще не добавит очков в Чемпионскую гонку. Победа в матче за титул принесет ей +100 очков.
 
Ситуация в Чемпионской гонке перед турниром в Линце:
 
7. Элина Свитолина – 3995
8. Серена Уильямс* – 3935
9. Кики Бертенс – 3870
10. Белинда Бенчич – 3705
* не заявлена ни на один турнир
 
После вылета Бенчич существует только один теоретический вариант, при котором Свитолина может оказаться за бортом Итогового турнира.
 
Для этого нужно, чтобы сошлись несколько событий: 
 
1. Бертенс выиграла турнир в Линце.
2. В финале Кубка Кремля Бенчич обыграла Бертенс (швейцарка пока даже не заявлена на турнир в России).
3. Свитолина не вышла в полуфинал Кубка Кремля.
 
Тогда ситуация в Чемпионской гонке будет выглядеть следующим образом:
 
7. Белинда Бенчич – 4120
8. Кики Бертенс – 4095
9. Элина Свитолина – 3995
10. Серена Уильямс* – 3935
* не заявлена ни на один турнир
 
В случае, если второе условие будет выполнено, но Бертенс не выиграет турнир в Линце, у представительницы Нидерландов будет одинаковое количество очков со Свитолиной. В таком случае украинка будет выше из-за большего количества очков, заработанных на более важных турнирах: Grand Slam, Premier Mandatory и Premier 5 (3580 у Свитолиной против 2485 у Бертенс).
 
При любых других раскладах или Бертенс, или Бенчич, или обе сразу окажутся ниже Свитолиной в Чемпионской гонке, и именно украинка поедет в Шэньчжэнь.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(53 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.10.2019 10:58
    0
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    Да, всё верно .. сорри .. )
    dudigo78
    online
      dudigo78, 09.10.2019 13:27
    +2
    нема такого правила, де для попадання на Підсумковий необхідно відіграти якісь турніри.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 09.10.2019 12:54
    +1
    vital, 08.10.2019 22:25
    Після вильоту Бенчіч, Кікі була б дурною тратити сили в тому Лінці. Нідерландці краще злитися в першому ж раунді австрійського турніру. Титул (5 перемог у Лінці) це лише +100 очок у рейтинг Чемпіонської гонки для Кікі, а фінал Лінца (4 перемоги) - 0 очок у гонку. Як не крути, дуже великі ризики в Кікі потратити багато сил і нічого не набрати в Австрії. Краще вилетіти, відпочити, подивитися чи поїде Бенчіч у рашку. Якщо навіть поїде, то Бертенс достатньо не пустити Бенчіч у фінал і тоді Кікі на Підсумковому чемпі.
    Перемога в Лінці дасть Кікі ще 100 очок переваги над Бенчіч. Титулованих суперниць в Австрії немає - Кікі має великі шанси виграти турнір. Що стосується Москви - суперниці серйозніші будуть і за умови, що Бенчіч поїде в Росію зайвих 100 балів не завадить..
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 09.10.2019 11:01
    +3
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    а можна посилання на правило WTA де таке написано
    olya403
    online
      olya403, 09.10.2019 10:55
    +4
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    А Андреєску хіба відіграла? В неї за Вімблдон і Мадрид стоять нулі. Але ж офіційно вже кваліфікувалася
    nomad
    online
      nomad, 09.10.2019 09:28
    -16
    Пусть на одной ноге играет, ведь упоротые против поездки а Мацкву. Туда только Усику можно и дзюдоистам.
    Андрій Федейко
      Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    +1
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    vital
    online
      vital, 09.10.2019 08:59
    +5
    Ну і Кузнєцова на підході, треба щоб ще одна спортсменка з ТОП-50 знялася з турніру в рашці і тоді Кузя зайде на її місце в основу, і карту можна буде дати ще одному "таланту" типу Блінкової. Подивився трішки її матчу з Катею і просто о_уїв від поведінки Блінкової на корті. Еля, зроби послугу організаторам, знімися і відпочивай, заліковуй травми аж до Підсумкового.
    vizuals
    online
      vizuals, 09.10.2019 08:31
    0
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Не може. Не так давно місцевий тенісний босс Тєрпіщев обізвав її мужиком, що викликало скандал.
    vital
    online
      vital, 09.10.2019 08:29
    +2
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Я б сказав що більше шансів на те що ще й Сімона зніметься з Підсумкового, як у минулому році.
    Припускаю що Бенчіч взагалі не дадуть карту в рашку. Цей турнір від часу його заснування заточений під перемогу місцевої спортсменки. Для чого їм конкуренція зі сторони ТОПів? Я так розумію що спортсменки з рашки в 2019 взагалі не вигравали турнір такого рівні, в кращому разі якийсь один інтернешнл, і то не факт, не можу сказати напевно, бо не слідкую за їхніми провалами.
    Які шанси в Касаткіної, Павлюченкової, чи ще більшого дня типу Потапової, або перестарілої Кузнєцової, обіграти вмотивованих Еліну, Белінду, чи Кікі?
    А так не буде Белінди, то не будуть грати (викладатися) всі решту конкуренток за участь у Підсумковому.
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    -5
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 08.10.2019 23:11
    -4
    vital, 08.10.2019 22:25
    Після вильоту Бенчіч, Кікі була б дурною тратити сили в тому Лінці. Нідерландці краще злитися в першому ж раунді австрійського турніру. Титул (5 перемог у Лінці) це лише +100 очок у рейтинг Чемпіонської гонки для Кікі, а фінал Лінца (4 перемоги) - 0 очок у гонку. Як не крути, дуже великі ризики в Кікі потратити багато сил і нічого не набрати в Австрії. Краще вилетіти, відпочити, подивитися чи поїде Бенчіч у рашку. Якщо навіть поїде, то Бертенс достатньо не пустити Бенчіч у фінал і тоді Кікі на Підсумковому чемпі.
    А ще те, що Серена на данний час кваліфікується, а не Бертенс, яка може програти в Москві. Чи там легший турнір? Я не думаю, що Серені воно потрібно, але ж ніхто цього не знає, а тренер сказав, що може поїде, якщо потрапить
    serega-2019
      serega-2019, 08.10.2019 23:06
    +5
    .. гарна новина !!
    vizuals
    online
      vizuals, 08.10.2019 22:40
    +2
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:25
    +13
    Після вильоту Бенчіч, Кікі була б дурною тратити сили в тому Лінці. Нідерландці краще злитися в першому ж раунді австрійського турніру. Титул (5 перемог у Лінці) це лише +100 очок у рейтинг Чемпіонської гонки для Кікі, а фінал Лінца (4 перемоги) - 0 очок у гонку. Як не крути, дуже великі ризики в Кікі потратити багато сил і нічого не набрати в Австрії. Краще вилетіти, відпочити, подивитися чи поїде Бенчіч у рашку. Якщо навіть поїде, то Бертенс достатньо не пустити Бенчіч у фінал і тоді Кікі на Підсумковому чемпі.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 08.10.2019 22:13
    -4
    Golhrenshtanga, 08.10.2019 21:52
    Так слить матч,это нужно уметь
    Контора рулит.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 08.10.2019 22:10
    +16
    Vladdal, 08.10.2019 21:52
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Только можно заменить на нужно.
    Wvc
      Wvc, 08.10.2019 22:07
    +7
    Vladdal, 08.10.2019 21:52
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Якщо Бертнес Лінц не візьме, тоді можна.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 08.10.2019 21:52
    +19
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 08.10.2019 21:52
    +1
    Так слить матч,это нужно уметь
    Vladdal
    online
      Vladdal, 08.10.2019 21:52
    +19
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 08.10.2019 22:10
    +16
    Vladdal, 08.10.2019 21:52
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Только можно заменить на нужно.
    vital
    online
      vital, 08.10.2019 22:25
    +13
    Після вильоту Бенчіч, Кікі була б дурною тратити сили в тому Лінці. Нідерландці краще злитися в першому ж раунді австрійського турніру. Титул (5 перемог у Лінці) це лише +100 очок у рейтинг Чемпіонської гонки для Кікі, а фінал Лінца (4 перемоги) - 0 очок у гонку. Як не крути, дуже великі ризики в Кікі потратити багато сил і нічого не набрати в Австрії. Краще вилетіти, відпочити, подивитися чи поїде Бенчіч у рашку. Якщо навіть поїде, то Бертенс достатньо не пустити Бенчіч у фінал і тоді Кікі на Підсумковому чемпі.
    Wvc
      Wvc, 08.10.2019 22:07
    +7
    Vladdal, 08.10.2019 21:52
    Я в чудеса не верю. Пожалуй, Элине можно в Москву не ехать.
    Якщо Бертнес Лінц не візьме, тоді можна.
    vital
    online
      vital, 09.10.2019 08:59
    +5
    Ну і Кузнєцова на підході, треба щоб ще одна спортсменка з ТОП-50 знялася з турніру в рашці і тоді Кузя зайде на її місце в основу, і карту можна буде дати ще одному "таланту" типу Блінкової. Подивився трішки її матчу з Катею і просто о_уїв від поведінки Блінкової на корті. Еля, зроби послугу організаторам, знімися і відпочивай, заліковуй травми аж до Підсумкового.
    serega-2019
      serega-2019, 08.10.2019 23:06
    +5
    .. гарна новина !!
    olya403
    online
      olya403, 09.10.2019 10:55
    +4
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    А Андреєску хіба відіграла? В неї за Вімблдон і Мадрид стоять нулі. Але ж офіційно вже кваліфікувалася
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 09.10.2019 11:01
    +3
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    а можна посилання на правило WTA де таке написано
    dudigo78
    online
      dudigo78, 09.10.2019 13:27
    +2
    нема такого правила, де для попадання на Підсумковий необхідно відіграти якісь турніри.
    vital
    online
      vital, 09.10.2019 08:29
    +2
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Я б сказав що більше шансів на те що ще й Сімона зніметься з Підсумкового, як у минулому році.
    Припускаю що Бенчіч взагалі не дадуть карту в рашку. Цей турнір від часу його заснування заточений під перемогу місцевої спортсменки. Для чого їм конкуренція зі сторони ТОПів? Я так розумію що спортсменки з рашки в 2019 взагалі не вигравали турнір такого рівні, в кращому разі якийсь один інтернешнл, і то не факт, не можу сказати напевно, бо не слідкую за їхніми провалами.
    Які шанси в Касаткіної, Павлюченкової, чи ще більшого дня типу Потапової, або перестарілої Кузнєцової, обіграти вмотивованих Еліну, Белінду, чи Кікі?
    А так не буде Белінди, то не будуть грати (викладатися) всі решту конкуренток за участь у Підсумковому.
    vizuals
    online
      vizuals, 08.10.2019 22:40
    +2
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.10.2019 12:54
    +1
    vital, 08.10.2019 22:25
    Після вильоту Бенчіч, Кікі була б дурною тратити сили в тому Лінці. Нідерландці краще злитися в першому ж раунді австрійського турніру. Титул (5 перемог у Лінці) це лише +100 очок у рейтинг Чемпіонської гонки для Кікі, а фінал Лінца (4 перемоги) - 0 очок у гонку. Як не крути, дуже великі ризики в Кікі потратити багато сил і нічого не набрати в Австрії. Краще вилетіти, відпочити, подивитися чи поїде Бенчіч у рашку. Якщо навіть поїде, то Бертенс достатньо не пустити Бенчіч у фінал і тоді Кікі на Підсумковому чемпі.
    Перемога в Лінці дасть Кікі ще 100 очок переваги над Бенчіч. Титулованих суперниць в Австрії немає - Кікі має великі шанси виграти турнір. Що стосується Москви - суперниці серйозніші будуть і за умови, що Бенчіч поїде в Росію зайвих 100 балів не завадить..
    Андрій Федейко
      Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    +1
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 08.10.2019 21:52
    +1
    Так слить матч,это нужно уметь
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.10.2019 10:58
    0
    Андрій Федейко, 09.10.2019 09:18
    Це немає значення, так як Серена не відіграла усіх обов'язкових турнірів, а отже не потрапить на Підсумковий за жодних обставин!!
    Да, всё верно .. сорри .. )
    vizuals
    online
      vizuals, 09.10.2019 08:31
    0
    Sit Simurg, 09.10.2019 05:16
    Серена может заявиться на Москву, и тогда эти прогнозы летят в кювет..)
    Не може. Не так давно місцевий тенісний босс Тєрпіщев обізвав її мужиком, що викликало скандал.