Свитолина – Севастова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на турнире в Пекине

Свитолина – Севастова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Анастасия Севастова и Элина Свитолина
В воскресенье, 29 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№3 WTA) сыграет стартовый матч на обязательном Премьере в Пекине.
 
В поединке первого круга украинка встретится с Анастасией Севастовой из Латвии (№19 WTA). Встреча состоится третьим запуском на корте «Diamond» после матча Стрыцова - В. Вильямс. Ориентировочное время начала матча – 12:10 по Киеву.
 

 

Ранее девушки встречались 2 раза, счет равный.
 
Во втором круге победительница матча сразится против Синь Ю Ван (№164 WTA) или Ван Яфань (№48 WTA).
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
      Elis, 29.09.2019 21:48
    -1
    captain2009, 29.09.2019 20:11
    І Вам також дякую ) Поки що гра приносить величезне задоволення, тож продовжую і кидати не планую. Тримаємо далі кулаки за нашу Елінку, так хочеться, щоб вона попала на Підсумковий.
    Вірю в неї!
    captain2009
      captain2009, 29.09.2019 20:11
    0
    Elis, 29.09.2019 15:09
    Дякую! Прикладаю до цього максимум зусиль, на жаль, не все залежить від мене, але лікарів маю дуже толкових, тому не втрачаю надії одужати повністю і за рік повернутись до повноцінного спортивного життя
    Так, Еліна вміє надихнути і на гру, і на тренування - по собі знаю! Вам обов'язково все вдасться - і нові скіли, і комфортна вага. Тож обов'язково продовжуйте!
    І Вам також дякую ) Поки що гра приносить величезне задоволення, тож продовжую і кидати не планую. Тримаємо далі кулаки за нашу Елінку, так хочеться, щоб вона попала на Підсумковий.
    Elis
      Elis, 29.09.2019 15:09
    +2
    serega-2019, 29.09.2019 14:52
    Еліс одужуйте швидше !!!
    Дякую, хлопці! Дуже надихають ваші побажання!
    Elis
      Elis, 29.09.2019 15:09
    0
    captain2009, 29.09.2019 14:49
    Ні, тільки тренування ) Просто граємо в своє задоволення. Зараз інтенсивно працюємо, щоб змінити стару олд-скульну техніку на більш сучасну, але на це потрібен час, звичайно. Тому на рахунок не граю, та й ще треба кілька зайвих кіло скинути ) Всьому свій час ) Я читав, що Ви травмувалися, тож одужайте щонайшвидше.
    Дякую! Прикладаю до цього максимум зусиль, на жаль, не все залежить від мене, але лікарів маю дуже толкових, тому не втрачаю надії одужати повністю і за рік повернутись до повноцінного спортивного життя
    Так, Еліна вміє надихнути і на гру, і на тренування - по собі знаю! Вам обов'язково все вдасться - і нові скіли, і комфортна вага. Тож обов'язково продовжуйте!
    serega-2019
      serega-2019, 29.09.2019 14:52
    +1
    Elis, 29.09.2019 14:45
    Ой, я не помітила, що там було "на корті", чомусь прочитала "на роботі", а тепер око ковзнуло... Вітати Вас з перемогою теж, чи то було тільки тренування?
    Ех, як я по-доброму Вам заздрю!... мені ще до кінця року жодних кортів, добре, хоч потихеньку тренуватись дозволили, але без навантажень.
    Еліс одужуйте швидше !!!
    captain2009
      captain2009, 29.09.2019 14:49
    +2
    Elis, 29.09.2019 14:45
    Ой, я не помітила, що там було "на корті", чомусь прочитала "на роботі", а тепер око ковзнуло... Вітати Вас з перемогою теж, чи то було тільки тренування?
    Ех, як я по-доброму Вам заздрю!... мені ще до кінця року жодних кортів, добре, хоч потихеньку тренуватись дозволили, але без навантажень.
    Ні, тільки тренування ) Просто граємо в своє задоволення. Зараз інтенсивно працюємо, щоб змінити стару олд-скульну техніку на більш сучасну, але на це потрібен час, звичайно. Тому на рахунок не граю, та й ще треба кілька зайвих кіло скинути ) Всьому свій час ) Я читав, що Ви травмувалися, тож одужайте щонайшвидше.
    Elis
      Elis, 29.09.2019 14:45
    +1
    captain2009, 29.09.2019 14:15
    Привіт, Еліс! Тримаємо за Елінку кулаки! Перші два сети не зміг подивитися, бо сам був на корті, але зараз дуже великий є шанс пройти латвійку. Еля, залишився ще один крок. Все буде добре!
    Ой, я не помітила, що там було "на корті", чомусь прочитала "на роботі", а тепер око ковзнуло... Вітати Вас з перемогою теж, чи то було тільки тренування?
    Ех, як я по-доброму Вам заздрю!... мені ще до кінця року жодних кортів, добре, хоч потихеньку тренуватись дозволили, але без навантажень.
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 29.09.2019 14:41
    +3
    Гуляй, Одесса!
    С двойной победой!!!
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 29.09.2019 14:40
    +1
    Молодець!!!
    Після першого сету думав що вже попа!!!
    Але жіночий тенніс - непередбачувана річ!
    Раптом у Еліні прокинулась хижа тигриця і Севастова якось швиденько перетворилась на сіру мишку, якій перекрили вхід у норку...
    З перемогою!!!
    captain2009
      captain2009, 29.09.2019 14:33
    +2
    Elis, 29.09.2019 14:23
    Привіт! Вітаю з перемогою!!
    Багато не втратили - дівчата не показали сьогодні красивий теніс. Але в першому сеті знов Еліна психувала і кілька разів кидалась ракетками. В другому вдалось взяти себе в руки і переламати гру.
    А як Даяна Гарсію виносила, сподіваюсь, вдалось подивитись? Отам красиво було!
    Ще раз вітаю всіх з двома перемогами наших красунь!
    Дякую, навзаєм! Завжди дуже радію перемогам як Елінки, так і Даяни. Нажаль, не подивився Ястремську з тої причини - свої тренування. Можу сказати, що Еліна надихнула мене знов взяти ракетку до рук - з квітня два рази на тиждень граю зі спаринг-партнером. Так що дивилися тільки рахунок в онлайн, коли м'ячи збирали ) Але нічого, подивлюся десь в запису. ) Сьогодні дуже хороший день - гарна погода, обидві наші перемогли. Супер!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 29.09.2019 14:31
    -7
    serega-2019, 29.09.2019 14:21
    Це було неймовірно круто, хоча без нервів не обійшлось !!!
    З перемогою всіх !!!
    Еліна у грі в чемпіонскій гонці, рухаємось далі !!!
    Элина уже фактически попала на Итоговый. Серена едва ли поедет в Москву) Да и до Австралии перерыв взяла похоже. Потому обойти кого-то из Бертенс и Бенчич не составит труда. Думаю, завтра Даяна деклассирует Бертенс.
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 29.09.2019 14:27
    +3
    А вообще, как-то синхронно стали проходить по сетке Элина с Даяной.)
    А ещё заметил, что когда Монфис в на трибуне, Элина чаще возвращается в игру.
    Vladdal
      Vladdal, 29.09.2019 14:25
    +6
    Мда, не повезло со жребием Гарсии и Севастовой
    Elis
      Elis, 29.09.2019 14:23
    +8
    captain2009, 29.09.2019 14:15
    Привіт, Еліс! Тримаємо за Елінку кулаки! Перші два сети не зміг подивитися, бо сам був на корті, але зараз дуже великий є шанс пройти латвійку. Еля, залишився ще один крок. Все буде добре!
    Привіт! Вітаю з перемогою!!
    Багато не втратили - дівчата не показали сьогодні красивий теніс. Але в першому сеті знов Еліна психувала і кілька разів кидалась ракетками. В другому вдалось взяти себе в руки і переламати гру.
    А як Даяна Гарсію виносила, сподіваюсь, вдалось подивитись? Отам красиво було!
    Ще раз вітаю всіх з двома перемогами наших красунь!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 29.09.2019 14:22
    +5
    Ну, вот же! Вот!
    Вот теперь, честно, и похвалить можно. И даже очень похвалить. Это далеко не тот вариант, когда бровки домиком, и "ну не смогла я ... не смогла". Сегодня Элинка просто молодец. Сломала себя саму.
    С победой!!!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 29.09.2019 14:21
    +3
    Минулого року Севастова була у фіналі турніру. Не дивно, що так завзято боролась у першому сеті.
    serega-2019
      serega-2019, 29.09.2019 14:21
    +8
    Це було неймовірно круто, хоча без нервів не обійшлось !!!
    З перемогою всіх !!!
    Еліна у грі в чемпіонскій гонці, рухаємось далі !!!
    captain2009
      captain2009, 29.09.2019 14:21
    +8
    Елінко, щирі вітання! Добре, що не розклеїлася і витримала цей психологічний тиск! З важливою перемогою!
    sergo1957
      sergo1957, 29.09.2019 14:20
    +2
    Молодец ! Но нервы опять помотала !
    easterly
      easterly, 29.09.2019 14:20
    +6
    SKIF1927, 29.09.2019 14:17
    А после первого сета кацапня и сепарня уже балалайки рвали...обломитесь твари !
    +++
    SKIF1927
      SKIF1927, 29.09.2019 14:17
    +18
    Комментарий свернут. Показать
    А после первого сета кацапня и сепарня уже балалайки рвали...обломитесь твари !
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 29.09.2019 14:20
    +9
    Гарррно, так як я і казав, Еліна, ти молодчинка!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 29.09.2019 14:19
    +9
    мо-ло-дець!!!
    Elis
      Elis, 29.09.2019 14:18
    +9
    Молодець, мала!! Взяла себе в руки, переламала і виграла матч!!!
    Вітаю, Еля! Вітаю, Україно!!!
    Elis
      Elis, 29.09.2019 14:23
    +8
    captain2009, 29.09.2019 14:15
    Привіт, Еліс! Тримаємо за Елінку кулаки! Перші два сети не зміг подивитися, бо сам був на корті, але зараз дуже великий є шанс пройти латвійку. Еля, залишився ще один крок. Все буде добре!
    Привіт! Вітаю з перемогою!!
    Багато не втратили - дівчата не показали сьогодні красивий теніс. Але в першому сеті знов Еліна психувала і кілька разів кидалась ракетками. В другому вдалось взяти себе в руки і переламати гру.
    А як Даяна Гарсію виносила, сподіваюсь, вдалось подивитись? Отам красиво було!
    Ще раз вітаю всіх з двома перемогами наших красунь!
    serega-2019
      serega-2019, 29.09.2019 14:21
    +8
    Це було неймовірно круто, хоча без нервів не обійшлось !!!
    З перемогою всіх !!!
    Еліна у грі в чемпіонскій гонці, рухаємось далі !!!
    captain2009
      captain2009, 29.09.2019 14:21
    +8
    Елінко, щирі вітання! Добре, що не розклеїлася і витримала цей психологічний тиск! З важливою перемогою!
    easterly
      easterly, 29.09.2019 14:19
    +8
    Фухххх ........
    Наталя Шевченко
      Наталя Шевченко, 29.09.2019 14:18
    +8
    Ну, что, нытики. С победой Вас!
    serega-2019
      serega-2019, 29.09.2019 14:15
    +7
    Так Еліна так її !!!
    Це 3 номер WTA !!!
    SKIF1927
      SKIF1927, 29.09.2019 13:48
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    Нитики вже поникались ?
    vital
      vital, 29.09.2019 13:19
    +7
    Щось Еля останніми днями занадто псіхує і кидається ракеткою. Може в неї не ті дні?
    captain2009
      captain2009, 28.09.2019 20:24
    +7
    Бертенс і Бенчич свої матчі першого кола виграли, так що Еліні треба перемагати в двобої з латвійкою, а не залишати питання Підсумкового на розсуд долі.
    Vladdal
      Vladdal, 29.09.2019 14:25
    +6
    Мда, не повезло со жребием Гарсии и Севастовой
    easterly
      easterly, 29.09.2019 14:20
    +6
    SKIF1927, 29.09.2019 14:17
    А после первого сета кацапня и сепарня уже балалайки рвали...обломитесь твари !
    +++
    Ва Са
      Ва Са, 29.09.2019 13:53
    +6
    Взяла сет , молодец ,, но всё равно , скованно как то играет ,, хотя и старается . Там не добежала , там не дотянулась , там не успела и вовсе , к мячу . Видать колено всё же даёт о себе знать . .
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 29.09.2019 13:00
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    nikokiev, 29.09.2019 12:56
    Нехрен с негром гулять, видать сдала по силам конкретно. Свиталина вперед!
    Адміни, може за расизм почне о бандити вже, скільки ж можна таке читати
    serg
      serg, 29.09.2019 12:50
    +6
    опять бросание ракетки, нервы, всё, как в предыдущем провальном матче
    Elis
      Elis, 29.09.2019 12:29
    +6
    Молодець, що зробила брейк. Настя поки диктує гру, буде намагатись максимально рухати Елю по корту, бо багато на що Еліна просто не йде. Явно видно, що така інтенсивність ігор вдарила по хворому коліну. Тепер якби першу подачу хорошу! Елінка, ми з тобою! Тримайся! Борись!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 29.09.2019 14:22
    +5
    Ну, вот же! Вот!
    Вот теперь, честно, и похвалить можно. И даже очень похвалить. Это далеко не тот вариант, когда бровки домиком, и "ну не смогла я ... не смогла". Сегодня Элинка просто молодец. Сломала себя саму.
    С победой!!!