У Києві підбили підсумки проекту 11X11 чемпіонів

Керівництво УАФ підбило підсумки проекту, який допоміг аматорським клубам покращити інфраструктуру

У Києві підбили підсумки проекту 11X11 чемпіонів
© УАФ

25 вересня в Будинку футболу відбулися заходи проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні.

У рамках заходів відбулася спеціальна прес-конференція, на якій у присутності організаторів, представників аматорських клубів та юних футболістів було підбито основні підсумки проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» як в 11-ти громадах аматорських футбольних клубів — переможців національного відбору, так і в усіх інших регіонах України, де вперше в історії вітчизняного футболу було проведено навчання менеджерів аматорських клубів і лідерів волонтерів масового футболу з використанням кращого німецького досвіду.

Стартував проект у червні 2018 року на НТК ім. В. Баннікова. Протягом грудня національною асоціацією було отримано 75 заявок на реалізацію, що свідчило про чималий інтерес із боку малих громад, футбольних клубів і спортивних закладів. Протягом січня—лютого було вивчено всі заявки, і журі конкурсу за участю першого віце-президента УАФ Олега Протасова, представників Посольства ФРН в Україні, GIZ, ААФУ, Мінрегіонбуду та УАФ оголосило переможців. Ними стали ДЮСШ «Колос» (Сокиряни, Чернівецька обл.), клуб «Зірка Лінці» (Кибляри, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.), клуб «Нафтовик-Долина» (Долина, Івано-Франківська обл.), клуб «Тірас» (Ямпіль, Вінницька обл.), клуб «Єврошпон-Смига» (Смига, Рівненська обл.), клуб «Черкащина-Академія» (Білозір'я, Черкаський р-н, Черкаська обл.), ДЮСШ (смт Веселе, Запорізька обл.), клуб «Трубіж» (Коржі, Баришевський р-н, Київська обл.), клуб «Тростянець» на базі спортивного клубу «Академія спорту» (Тростянець, Сумська обл.), ДЮСШ (Кобеляки, Полтавська обл.) та клуб «Січ» (Заболотці, Бродівський р-н, Львівська обл.).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Юрий Штемберг, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности