Кубок Украины. Ингулец в серии пенальти выбил Карпаты

В Украине проходят матчи 1/16 финала национального кубка

Кубок Украины. Ингулец в серии пенальти выбил Карпаты

Состоялись матчи 1/16 финала Кубка Украины по футболу. Представители Премьер-лиги «Олимпик», «Александрия» и «Львов» прошли своих соперников из низших дивизионов.

«Николаев» - «Черноморец» - 1:0

Гол: Панасенко 78
 
«Николаев»: Старченко, Сартина (Попов, 54), Кушниренко, Семенов, Слинкин (Горват, 34), Витенчук, Рогозинский, Семенина, Панасенко, Кравченко, Берко (Бугай, 65).
«Черноморец»: Безотосный, Норенков, Остапенко, Войтиховский, Велев (Голиков, 83), Хамелюк, Долгов, Семенив, Коваль (Павлов, 72), Штогрин (Коваленко, 59), Прилёпа.
 
Предупреждения: Панасенко 65, Бугай 75, Семенина 90+4 - Велев 20, Прилёпа 35, Семенив 58, Войтиховский 85, Коваленко 90
Удаление: Павлов, 87.
 
«Кремень» - «Олимпик» - 2:3
Голы: Сидоренко, 9, Кошман, 76 — Джеффри, 14, Зотько, 40 (с пенальти), Пасич, 54
 
«Кремень»: Олейник, Сидоренко, Гончаренко, Ченбай, Городенко, Скоблов, Воронченко, Астахов, Павлик, Тарануха, Удод.
«Олимпик»: Пеньков, Клименчук, Лукьянчук, Зотько, Пасич, Салу, Де Алмейда, Завийский, Пасич, Джеффри, Захедитабар.
 
«Диназ» - «Александрия» - 0:1
 
«Буковина» - «Львов» - 0:2
Голы: Ренан, 17, 87.
 
«Агробизнес»– «Днепр-1» - 1:3
Голы:Черненко, 86 – Булеца, 19, Кулиш, 33, Коркишко, 65
 
«Агробизнес»: Панченко – Кампильо, Палюх, Юхимович, Слотюк, Дидык (Думанюк, 70), Вергун, Н. Когут (Монрой, 54), Зинкевич, Семенюк (Черненко, 66), Семенец.
«Днепр-1»: Клищук – Шаповал, Батагов, Лопыренок, Романюк – Кравченко – Назаренко (Кобахидзе, 67), Булеца, И. Когут (Беляев, 71), Коркишко – Кулиш (Супряга, 64).
 
Предупреждения: Кампильо, 62, Коркишко, 80
 
«Минай» - «Волынь» - 1:0
Гол: Маик, 86.
 
«Ингулец» - «Карпаты» - 0:0 (7-6 по пенальти)
 
«Альянс» - «Балканы» - 1:0
Гол
: 1:0 – 31 Шарай.
 
«Оболонь Бровар» - «Горняк-Спорт» - 0:2 ДВ
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    dudigo78
      dudigo78, 25.09.2019 22:14
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Ruslan, 25.09.2019 21:21
    Вилетить то вилетить, сильно переживати не буду. Не вперше... Це скоріше вам свято буде. Гівном позасираєте всі гілки від радості. Я не вболіваю за Карпати принципово, хоч все одно неприємно від їхніх результатів. Поки Карпати в руках чорта Димінського команди не буде. Вірні... В 69-му році одне єдине досягнення. Крапка. Велике ж місто. Раніше хоч середняки були тверді, зараз на грані... Ще виліт не вперше від першолігових в кубках. Проблема ваша не в ФК Львові а в гнилій політиці керівництва Карпат. Нема чого гавкати на всіх остальних, скоро взагалі озвірієте
    так ви ж і почали срати на новинах про Карпати. Ще декілька місяців тому завжди було, що після матчу одних тишина - гілка порожня і не прокоментована. А як тільки про Карпати, то зразу як мухи. І не треба писати, що це не так. Може ти і дійсно справжній фанат цієї команди, тобі тоді за це респект, але тоді спробуй заспокоїти перефарбованих. Бо ще два роки вони життя свого не уявляли без Карпат, а зараз великі псевдовболівальники фк Львів. Наступного року вони вже будуть за Рух глорити і поливити лайном теперішню свою команду, бо бач Копито їм там десь не вгодить. Саме ці псевдовболівальники і розпочали цю помийно - словесну війну. Саме смішне, що теперішні власники обох клубів найкращі друзі і завжди готові допомогти один одному очками за потреби
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 25.09.2019 21:48
    0
    Доведено,фек@ли сцикуни. Інетбайци. В ре@лі сцикуни.
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:46
    -2
    Всьо, я спати... Ато з тими школярами з 16 сектору стадоферми, не висплюсь ...
    п.с. Надіюсь уроки вивчили, рагулі з погулянки ...
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:43
    0
    Shevchenka2019, 25.09.2019 21:37
    Фек@ли закрийте *б@л0! Є питання до Карпат? 16 сектор і ви будете пезд*ені. Ви тільки тут такі тіпа модні,а направді сцикуни! Субота,16 сектор...фаниКараат ще минулого сезону були у вас на гпі...40му не підійшли? Бо сцикун. 0й нема д кому підхдити) Арівідер4і сцикуни фек@ліївські.
    дитино почитала б твоя мама те що ти тут намагаєшся написати тобі б по морді надавала. Від сорому що не виховувала та і не вчила. Як стільки помилок робити? тобі років 10-ть потолок
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:41
    -2
    Shevchenka2019, 25.09.2019 21:37
    Фек@ли закрийте *б@л0! Є питання до Карпат? 16 сектор і ви будете пезд*ені. Ви тільки тут такі тіпа модні,а направді сцикуни! Субота,16 сектор...фаниКараат ще минулого сезону були у вас на гпі...40му не підійшли? Бо сцикун. 0й нема д кому підхдити) Арівідер4і сцикуни фек@ліївські.
    Ой, пля..... 16 сектор....... Стадо, шо ти мелеш ?!

    Ви так і бігаєте отарою, ану марш уроки вчити... завтра до школи !
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:39
    -2
    Ruslan, 25.09.2019 21:35
    ти реально задолбав вже. Тобі робити нема що? Постійно провокуєш! Ти тільки на сайт заходиш і збираєшся щось написати а тебе вже мінусують. Ти зібрав один негатив навколо ФК Львова. Всюда в нормальних містах є по дві команди. В світі люди насолоджуються дербі. Є здорова конкуренція. В рамках звісно. А ви вже пооюбсирали одне одного що нема бажання читати ці коментарі. Саме хворе та ще й чіпаєш хворих на тамтій стороні. Рагулі я ізза вас навіть не можу дитину на стадіон з собою взяти, бо мало якому ди6ілу щось в голову зайде. Завязуй, ти доросле вже, бриєшся, на роботу ходиш... Візьмись за голову
    Та ладно... Чого з парнокопитних непогнати собі!
    п.с. А чого боїшся на Львів дитину брати ?! Я своїх малих постійно беру, ніколи проблем небуло ніяких?!
    От до парнокопитних це та, небезпечно брати, там стадо бєзпрєдєльне. На одного отарою біжать, дітям куртки палять ... Тут он махач хочуть, але всцялись!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 25.09.2019 21:37
    -2
    Фек@ли закрийте *б@л0! Є питання до Карпат? 16 сектор і ви будете пезд*ені. Ви тільки тут такі тіпа модні,а направді сцикуни! Субота,16 сектор...фаниКараат ще минулого сезону були у вас на гпі...40му не підійшли? Бо сцикун. 0й нема д кому підхдити) Арівідер4і сцикуни фек@ліївські.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:36
    0
    Перефарбований я записав,чого розгавкався
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:35
    +2
    PFCLviv, 25.09.2019 21:07
    Недочекаєшся, вівця обдристана !
    ти реально задолбав вже. Тобі робити нема що? Постійно провокуєш! Ти тільки на сайт заходиш і збираєшся щось написати а тебе вже мінусують. Ти зібрав один негатив навколо ФК Львова. Всюда в нормальних містах є по дві команди. В світі люди насолоджуються дербі. Є здорова конкуренція. В рамках звісно. А ви вже пооюбсирали одне одного що нема бажання читати ці коментарі. Саме хворе та ще й чіпаєш хворих на тамтій стороні. Рагулі я ізза вас навіть не можу дитину на стадіон з собою взяти, бо мало якому ди6ілу щось в голову зайде. Завязуй, ти доросле вже, бриєшся, на роботу ходиш... Візьмись за голову
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:32
    -2
    ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:30
    Не рви нерви,ти це "лємбергу" поясни-він тут в нас самий язикатий(м'яко кажучи)
    Е всьо....... Здулась овечка! А як же ...один на один ....
    Ти уроки хоч зробив, борзак стадний ?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:30
    -1
    Ruslan, 25.09.2019 21:21
    Вилетить то вилетить, сильно переживати не буду. Не вперше... Це скоріше вам свято буде. Гівном позасираєте всі гілки від радості. Я не вболіваю за Карпати принципово, хоч все одно неприємно від їхніх результатів. Поки Карпати в руках чорта Димінського команди не буде. Вірні... В 69-му році одне єдине досягнення. Крапка. Велике ж місто. Раніше хоч середняки були тверді, зараз на грані... Ще виліт не вперше від першолігових в кубках. Проблема ваша не в ФК Львові а в гнилій політиці керівництва Карпат. Нема чого гавкати на всіх остальних, скоро взагалі озвірієте
    Не рви нерви,ти це "лємбергу" поясни-він тут в нас самий язикатий(м'яко кажучи)
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:26
    -4
    ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:23
    А,ти теж перефарбований???Я взагалі не до тебе звертався,а до лємберга...він в курсі...р.s.з "завжди вірні" не контактую-помиляєшся,на "Карпати" ходжу з 87р
    Баран, ти подзвониш чи нє ?! Мені в 4.00 вставати зранку, в аеропорт не встигну втікати у відрядження ... Там і пересиджу ...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:23
    -1
    Ruslan, 25.09.2019 21:06
    Завжди вірний, тебе з цепі спустили? Гівнюх мені за 40-к років. Я ще на стадіон Юність на ФК Львів ходив. І хоч вони неважно грали але їхні матчі практично старався не пропускати. За часів Кінзерського навіть бувало в Добромиль ганяв. Зараз знов відновили команду - почав знов вболівати, по можливості ходжу на матчі. Задіти хочеш? Ти я так зрозумів на погулянці живеш. Можем і зустрітись. Давай
    А,ти теж перефарбований???Я взагалі не до тебе звертався,а до лємберга...він в курсі...р.s.з "завжди вірні" не контактую-помиляєшся,на "Карпати" ходжу з 87р
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:22
    -4
    Так і бить ... Дзвоніть борзяки обидва...
    п.с. правда я таких як вітька пенсіонер не б"ю... Повага до старших
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:21
    -2
    dudigo78, 25.09.2019 20:52
    от коли фекал вилетить в пердив, а ще краще в другу лігу, де є його законне місце, от тоді і буде справжнє свято
    Вилетить то вилетить, сильно переживати не буду. Не вперше... Це скоріше вам свято буде. Гівном позасираєте всі гілки від радості. Я не вболіваю за Карпати принципово, хоч все одно неприємно від їхніх результатів. Поки Карпати в руках чорта Димінського команди не буде. Вірні... В 69-му році одне єдине досягнення. Крапка. Велике ж місто. Раніше хоч середняки були тверді, зараз на грані... Ще виліт не вперше від першолігових в кубках. Проблема ваша не в ФК Львові а в гнилій політиці керівництва Карпат. Нема чого гавкати на всіх остальних, скоро взагалі озвірієте
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:20
    -4
    wicker, 25.09.2019 21:18
    підерасик, а свій телефон слабо викласти.....
    Оооо, вітьок об"явився !
    wicker
      wicker, 25.09.2019 21:18
    +1
    PFCLviv, 25.09.2019 20:57
    (050) 371 07 47
    Дзвони. Я готовий!
    підерасик, а свій телефон слабо викласти.....
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 21:07
    -5
    dudigo78, 25.09.2019 20:52
    от коли фекал вилетить в пердив, а ще краще в другу лігу, де є його законне місце, от тоді і буде справжнє свято
    Недочекаєшся, вівця обдристана !
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:06
    -3
    ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 20:46
    Перефарбований,один на один зможеш повторити ?
    Завжди вірний, тебе з цепі спустили? Гівнюх мені за 40-к років. Я ще на стадіон Юність на ФК Львів ходив. І хоч вони неважно грали але їхні матчі практично старався не пропускати. За часів Кінзерського навіть бувало в Добромиль ганяв. Зараз знов відновили команду - почав знов вболівати, по можливості ходжу на матчі. Задіти хочеш? Ти я так зрозумів на погулянці живеш. Можем і зустрітись. Давай
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.09.2019 20:57
    -5
    ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 20:46
    Перефарбований,один на один зможеш повторити ?
    (050) 371 07 47
    Дзвони. Я готовий!
    wicker
      wicker, 25.09.2019 20:18
    +5
    Окрім Козака до Карпат претензій не маю, маю ПРЕТЕНЗIЮ до фантастиної гри воротніка Iнгульця!
    dudigo78
      dudigo78, 25.09.2019 22:14
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Ruslan, 25.09.2019 21:21
    Вилетить то вилетить, сильно переживати не буду. Не вперше... Це скоріше вам свято буде. Гівном позасираєте всі гілки від радості. Я не вболіваю за Карпати принципово, хоч все одно неприємно від їхніх результатів. Поки Карпати в руках чорта Димінського команди не буде. Вірні... В 69-му році одне єдине досягнення. Крапка. Велике ж місто. Раніше хоч середняки були тверді, зараз на грані... Ще виліт не вперше від першолігових в кубках. Проблема ваша не в ФК Львові а в гнилій політиці керівництва Карпат. Нема чого гавкати на всіх остальних, скоро взагалі озвірієте
    так ви ж і почали срати на новинах про Карпати. Ще декілька місяців тому завжди було, що після матчу одних тишина - гілка порожня і не прокоментована. А як тільки про Карпати, то зразу як мухи. І не треба писати, що це не так. Може ти і дійсно справжній фанат цієї команди, тобі тоді за це респект, але тоді спробуй заспокоїти перефарбованих. Бо ще два роки вони життя свого не уявляли без Карпат, а зараз великі псевдовболівальники фк Львів. Наступного року вони вже будуть за Рух глорити і поливити лайном теперішню свою команду, бо бач Копито їм там десь не вгодить. Саме ці псевдовболівальники і розпочали цю помийно - словесну війну. Саме смішне, що теперішні власники обох клубів найкращі друзі і завжди готові допомогти один одному очками за потреби
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:35
    +2
    PFCLviv, 25.09.2019 21:07
    Недочекаєшся, вівця обдристана !
    ти реально задолбав вже. Тобі робити нема що? Постійно провокуєш! Ти тільки на сайт заходиш і збираєшся щось написати а тебе вже мінусують. Ти зібрав один негатив навколо ФК Львова. Всюда в нормальних містах є по дві команди. В світі люди насолоджуються дербі. Є здорова конкуренція. В рамках звісно. А ви вже пооюбсирали одне одного що нема бажання читати ці коментарі. Саме хворе та ще й чіпаєш хворих на тамтій стороні. Рагулі я ізза вас навіть не можу дитину на стадіон з собою взяти, бо мало якому ди6ілу щось в голову зайде. Завязуй, ти доросле вже, бриєшся, на роботу ходиш... Візьмись за голову
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 20:46
    +2
    Перефарбований,один на один зможеш повторити ?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 25.09.2019 20:27
    +2
    Фек@л,як там антирекорд? Де ти бул0 після поразки в упл? 4м0-4удік)))) Бачив фанів Карпат в Петровомо,а твоїх і у Львові нема) Без фанатів,бз традицій касок @мн@))) негодуй))))
    wicker
      wicker, 25.09.2019 21:18
    +1
    PFCLviv, 25.09.2019 20:57
    (050) 371 07 47
    Дзвони. Я готовий!
    підерасик, а свій телефон слабо викласти.....
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 25.09.2019 21:48
    0
    Доведено,фек@ли сцикуни. Інетбайци. В ре@лі сцикуни.
    Ruslan
      Ruslan, 25.09.2019 21:43
    0
    Shevchenka2019, 25.09.2019 21:37
    Фек@ли закрийте *б@л0! Є питання до Карпат? 16 сектор і ви будете пезд*ені. Ви тільки тут такі тіпа модні,а направді сцикуни! Субота,16 сектор...фаниКараат ще минулого сезону були у вас на гпі...40му не підійшли? Бо сцикун. 0й нема д кому підхдити) Арівідер4і сцикуни фек@ліївські.
    дитино почитала б твоя мама те що ти тут намагаєшся написати тобі б по морді надавала. Від сорому що не виховувала та і не вчила. Як стільки помилок робити? тобі років 10-ть потолок
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.09.2019 21:36
    0
    Перефарбований я записав,чого розгавкався
    dudigo78
      dudigo78, 25.09.2019 20:52
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ruslan, 25.09.2019 20:43
    Світоліна перемога, Завацька перемога, Ястремська перемога, Львів перемога, Костюк перемога, Карпати поразка... Сьогодні не день а казка!!!
    от коли фекал вилетить в пердив, а ще краще в другу лігу, де є його законне місце, от тоді і буде справжнє свято
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 25.09.2019 20:42
    0
    Карпаты очень профессионально проиграли в серии пеналей... У Ингульца пока все идет по задуманному плану.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 25.09.2019 20:14
    0
    Кубок Львову?