Гуанчжоу. Свитолина снялась с матча против Боузковой

Украинка не смогла доиграть поединок из-за травмы колена

Гуанчжоу. Свитолина снялась с матча против Боузковой
© US Open. Элина Свитолина
Украинская теннисистка Элина Свитолина (№3 WTA) проиграла поединок второго круга на турнире международной серии в китайском Гуанчжоу. 
 
Во втором сете матча против Марии Боузковой из Чехии (№63 WTA) украинка снялась из-за травмы колена.
 
Гуанчжоу. Второй круг
Элина Свитолина (Украина) – Мария Боузкова (Чехия)  – 4:6, 3:4 (отказ)
 
В первом сете чешская теннисистка выглядела более убедительной. На своей подаче Боузкова ни разу не дала украинке выиграть хотя бы 2 очка, а сама частенько доходила до брейкпоинтов. Судьба партии решилась в затяжном десятом гейме, во время которого Элина не реализовала три геймбола, после чего Мария с первого же сетбола оформила победу в партии.
 
Во втором сете Свитолина повела 2:0, быстро проиграла 3 гейма и в скорости была вынуждена обратиться за помощью к физио. Украинка взяла медицинский тайм-аут, сыграла еще два гейма и приняла решение сняться с матча. 
 
Элина сохранит свое место в рейтинге WTA, а в Чемпионской гонке будет на 9-й или 10-й позиции, все зависит от выступления Кики Бертенс.
 
Боузкова в 1/4 финала сыграет против Анны Блинковой (Россия) или Александры Крунич (Сербия).
 
Отметим, что для чешки эта победа стала самой высокорейтинговой в карьере. В 2019 году она уже обыгрывала двух теннисисток из первой десятки (Халеп и Стивенс в Торонто), а также брала сет в матче против Серены Уильямс.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(22 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    yur
      yur, 20.09.2019 00:01
    +1
    olya403, 19.09.2019 12:59
    Де можна глянути детально? Дайте, будь ласка, посилання
    https://coric.top/en/rank/wta/s/year
    Натискаєте на прізвище - в спливаючому вікні розбивка рейту на 16 кращих результатів (також там вказується дроп і наступні кращі результати).
    Також на 3 вкладці, "Drop Date", йде розбивка на майбутнє по місяцях кількості балів, які треба захищати.
    B0N1K
      B0N1K, 19.09.2019 21:16
    0
    vital, 19.09.2019 14:17
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2019_WTA_Finals
    Тут та табличка
    andrijoooo
      andrijoooo, 19.09.2019 18:10
    0
    vital, 19.09.2019 14:17
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking
    kollekciy
      kollekciy, 19.09.2019 15:04
    -1
    vital, 19.09.2019 14:17
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    https://live-tennis.eu/ru/wta-race
    vital
    online
      vital, 19.09.2019 14:17
    0
    olya403, 19.09.2019 12:59
    Де можна глянути детально? Дайте, будь ласка, посилання
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    Vladdal
    online
      Vladdal, 19.09.2019 13:13
    +1
    nordi, 18.09.2019 21:16
    читаю коменти і розумію, що з нашими людьми і їх ментальністю легко не буде. Це стосується всих видів спорту і сфер життя. Виграєми-легкий невмотивований суперник, програємо-потік гівна на своїх співвітчизників, знялась з-за травми-падлюка і Монфіса приплетуть і що завгодно. Якби виграла в когось, хто знявся б з-за травми-теж обплували б. Господи, що ви за цінності моральні в своїх дітях формуєте, аж цікаво? Гадь на всих своїх, пишайся чужим і буде тобі щастя?
    Я больше скажу - нам ЕС не видать. Это уже в следующих поколениях, может быть. И не факт. Именно потому, что у нас соотечественники такие. Те же кацапы. Ментально.
    Я сильно разочарован.
    А что касается Элины - она делает всё что может. По максимуму. Её упрекнуть не в чем. Да даже если бы она ни к чему не стремилась, то и тогда камни в её огород кидать нельзя - она никому ничего не должна.
    olya403
      olya403, 19.09.2019 12:59
    0
    Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:24
    Так, не великі, але всі йдуть в залік. Рахуються 16 турнірів, й там в неї у декількох стоїть по одному очку, тому всякі крихти корисні на фініші.
    Де можна глянути детально? Дайте, будь ласка, посилання
    garik_trinity
    garik_trinity, 19.09.2019 00:34
    +1
    Уже даже ее колено кричит: "Нафиг тебе те кремлины?"
    kollekciy
      kollekciy, 18.09.2019 22:02
    +1
    Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    Все пішло не так, тому що не завжди слабка Боузькова зараз. В Торонто просто так, до півфіналу не доходять, і з Сереною на рівних не грають.
    kerch30
    online
      kerch30, 18.09.2019 21:42
    -3
    Даже Блинкова прошла дальше
    nordi
    nordi, 18.09.2019 21:16
    +14
    читаю коменти і розумію, що з нашими людьми і їх ментальністю легко не буде. Це стосується всих видів спорту і сфер життя. Виграєми-легкий невмотивований суперник, програємо-потік гівна на своїх співвітчизників, знялась з-за травми-падлюка і Монфіса приплетуть і що завгодно. Якби виграла в когось, хто знявся б з-за травми-теж обплували б. Господи, що ви за цінності моральні в своїх дітях формуєте, аж цікаво? Гадь на всих своїх, пишайся чужим і буде тобі щастя?
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:26
    0
    Александр Жаирс, 18.09.2019 19:15
    Я ещё после первого обострения травмы колена предполагал,что сезон для Элины не удался, но на зло злопыхателям Свитолина играла в двух полуфиналах БШ ! Надеюсь,что и в этот раз Элине
    удастся одолеть недуг,и порадовать своей игрой ещё в этом сезоне.
    Сезон почти завершен, недуг так не быстро не лечится, если он таки есть серьезный.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:24
    +4
    vizuals, 18.09.2019 19:13
    Логічно. Але балли там невеличкі. Можливо краще було б відпочити перед Уханєм
    Так, не великі, але всі йдуть в залік. Рахуються 16 турнірів, й там в неї у декількох стоїть по одному очку, тому всякі крихти корисні на фініші.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 18.09.2019 19:15
    +3
    Я ещё после первого обострения травмы колена предполагал,что сезон для Элины не удался, но на зло злопыхателям Свитолина играла в двух полуфиналах БШ ! Надеюсь,что и в этот раз Элине
    удастся одолеть недуг,и порадовать своей игрой ещё в этом сезоне.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.09.2019 19:13
    +2
    Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    Логічно. Але балли там невеличкі. Можливо краще було б відпочити перед Уханєм
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.09.2019 19:07
    -9
    Плохие привычки появились у Светолиной - как видит, что проигрывает, начинаются "травмы". Посмотрим, как она на Кубке Кремля зажигать будет....
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    +3
    vizuals, 18.09.2019 18:31
    Нащо тоді було виходити з цим коліном на другий матч такого невеличкого турніру. Що тепер буде в Ухіні та Пекіні
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.09.2019 18:31
    -2
    Нащо тоді було виходити з цим коліном на другий матч такого невеличкого турніру. Що тепер буде в Ухіні та Пекіні
    Sashamar
    Sashamar, 18.09.2019 18:21
    +1
    dudigo78, 18.09.2019 17:43
    Я вас прошу, з коліном у неї хронічні проблеми, а знятись вона ще в першому матчі могла, але там все було дуже просто. Попереду вирішальні турніри, тому ніхто не збирався тут довго затримуватись. Інтерншнли це для другого, третього ешелонів. Буде Еліна готова за декілька днів. Вважайте що сьогодні треба було так зіграти
    Вашими б вустами... Їй взагалі не треба було тут грати. А так до старту в Ухані менше тижня.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 18.09.2019 18:07
    -1
    Та чи зять ей ноги ночами там выкручивает?
    Ва Са
    online
      Ва Са, 18.09.2019 18:04
    +24
    Penalty, 18.09.2019 17:58
    Очень жаль. Надеюсь она успеет подготовится к Кубку Кремля....Здоровья !!!!!
    Нечего ей в той паРаше делать , так же как и Даяне . . Пускай лучше лечит колено . Играть надо для вменяемой публики ,, кацапская вата же , сюда не входит .
    firstromario
      firstromario, 18.09.2019 17:55
    +21
    Піпець коментарі. Що вам Світоліна зробила? Травмувалась, жалко. Надіємся на наступний сезон буде тільки сильніша.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2019 17:43
    +18
    Ukrop, 18.09.2019 17:39
    Ну что,дорогие мои Элинадрочеры, помните как вы восхищались силой духа,физическими возможностями и несгибаемым характером в игре с Младенович? И как я говорил,что всего этого не надо и лучше бы она снялась с той игры? Кушайте теперь.
    А Свитолиной быстрее восстановиться от травмы и ума побольше
    Я вас прошу, з коліном у неї хронічні проблеми, а знятись вона ще в першому матчі могла, але там все було дуже просто. Попереду вирішальні турніри, тому ніхто не збирався тут довго затримуватись. Інтерншнли це для другого, третього ешелонів. Буде Еліна готова за декілька днів. Вважайте що сьогодні треба було так зіграти
    Morfeo1
    Morfeo1, 18.09.2019 18:06
    +15
    Выздоравливай Элина. Мы в тебя Верим. Всего тебе наилучшего.
    Любим!!!
    nordi
    nordi, 18.09.2019 21:16
    +14
    читаю коменти і розумію, що з нашими людьми і їх ментальністю легко не буде. Це стосується всих видів спорту і сфер життя. Виграєми-легкий невмотивований суперник, програємо-потік гівна на своїх співвітчизників, знялась з-за травми-падлюка і Монфіса приплетуть і що завгодно. Якби виграла в когось, хто знявся б з-за травми-теж обплували б. Господи, що ви за цінності моральні в своїх дітях формуєте, аж цікаво? Гадь на всих своїх, пишайся чужим і буде тобі щастя?
    Olexandr Olexandrov
    Olexandr Olexandrov, 18.09.2019 17:39
    +14
    GeloN83, 18.09.2019 17:37
    Третя ракетка світу...
    Та хоч перша, вона не людина? Не може травмуватися?
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 18.09.2019 17:48
    +5
    Шкода, що з травмою грала Еліна. Азіатські турніри йдуть один за одним. Є ймовірність, що прийдеться достроково завершувати сезон. Все залежатиме від характеру травми та швидкого відновлення Еліни. Будемо надіятись на краще.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:24
    +4
    vizuals, 18.09.2019 19:13
    Логічно. Але балли там невеличкі. Можливо краще було б відпочити перед Уханєм
    Так, не великі, але всі йдуть в залік. Рахуються 16 турнірів, й там в неї у декількох стоїть по одному очку, тому всякі крихти корисні на фініші.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 18.09.2019 19:15
    +3
    Я ещё после первого обострения травмы колена предполагал,что сезон для Элины не удался, но на зло злопыхателям Свитолина играла в двух полуфиналах БШ ! Надеюсь,что и в этот раз Элине
    удастся одолеть недуг,и порадовать своей игрой ещё в этом сезоне.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    +3
    vizuals, 18.09.2019 18:31
    Нащо тоді було виходити з цим коліном на другий матч такого невеличкого турніру. Що тепер буде в Ухіні та Пекіні
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    GeloN83
      GeloN83, 18.09.2019 17:41
    +3
    Olexandr Olexandrov, 18.09.2019 17:39
    Та хоч перша, вона не людина? Не може травмуватися?
    Навіщо з травмою грати? Щоб гірше було?
    vizuals
    online
      vizuals, 18.09.2019 19:13
    +2
    Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    Логічно. Але балли там невеличкі. Можливо краще було б відпочити перед Уханєм
    yur
      yur, 20.09.2019 00:01
    +1
    olya403, 19.09.2019 12:59
    Де можна глянути детально? Дайте, будь ласка, посилання
    https://coric.top/en/rank/wta/s/year
    Натискаєте на прізвище - в спливаючому вікні розбивка рейту на 16 кращих результатів (також там вказується дроп і наступні кращі результати).
    Також на 3 вкладці, "Drop Date", йде розбивка на майбутнє по місяцях кількості балів, які треба захищати.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 19.09.2019 13:13
    +1
    nordi, 18.09.2019 21:16
    читаю коменти і розумію, що з нашими людьми і їх ментальністю легко не буде. Це стосується всих видів спорту і сфер життя. Виграєми-легкий невмотивований суперник, програємо-потік гівна на своїх співвітчизників, знялась з-за травми-падлюка і Монфіса приплетуть і що завгодно. Якби виграла в когось, хто знявся б з-за травми-теж обплували б. Господи, що ви за цінності моральні в своїх дітях формуєте, аж цікаво? Гадь на всих своїх, пишайся чужим і буде тобі щастя?
    Я больше скажу - нам ЕС не видать. Это уже в следующих поколениях, может быть. И не факт. Именно потому, что у нас соотечественники такие. Те же кацапы. Ментально.
    Я сильно разочарован.
    А что касается Элины - она делает всё что может. По максимуму. Её упрекнуть не в чем. Да даже если бы она ни к чему не стремилась, то и тогда камни в её огород кидать нельзя - она никому ничего не должна.
    garik_trinity
    garik_trinity, 19.09.2019 00:34
    +1
    Уже даже ее колено кричит: "Нафиг тебе те кремлины?"
    kollekciy
      kollekciy, 18.09.2019 22:02
    +1
    Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:07
    Для того, щоб взяти очки у слабкої суперниці, але справи пішли не так, як хотілося.
    Все пішло не так, тому що не завжди слабка Боузькова зараз. В Торонто просто так, до півфіналу не доходять, і з Сереною на рівних не грають.
    Sashamar
    Sashamar, 18.09.2019 18:21
    +1
    dudigo78, 18.09.2019 17:43
    Я вас прошу, з коліном у неї хронічні проблеми, а знятись вона ще в першому матчі могла, але там все було дуже просто. Попереду вирішальні турніри, тому ніхто не збирався тут довго затримуватись. Інтерншнли це для другого, третього ешелонів. Буде Еліна готова за декілька днів. Вважайте що сьогодні треба було так зіграти
    Вашими б вустами... Їй взагалі не треба було тут грати. А так до старту в Ухані менше тижня.
    Ukrop
      Ukrop, 18.09.2019 18:07
    +1
    dudigo78, 18.09.2019 17:43
    Я вас прошу, з коліном у неї хронічні проблеми, а знятись вона ще в першому матчі могла, але там все було дуже просто. Попереду вирішальні турніри, тому ніхто не збирався тут довго затримуватись. Інтерншнли це для другого, третього ешелонів. Буде Еліна готова за декілька днів. Вважайте що сьогодні треба було так зіграти
    Три сета-это уже не просто
    B0N1K
      B0N1K, 19.09.2019 21:16
    0
    vital, 19.09.2019 14:17
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2019_WTA_Finals
    Тут та табличка
    andrijoooo
      andrijoooo, 19.09.2019 18:10
    0
    vital, 19.09.2019 14:17
    Оля, я вже сам змучився цю таблицю безуспішно шукати Хоча раніше без проблем через пошук знаходилася ця онлайн-табличка, десь у Вікіпедії в розділі жіночого тенісу. А зараз лише бачив у мережі скрін станом на серпень, без врахування американської серії.
    Люди, поможіть...
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking