Sport.ua розповідає про головні події, які відбулися у Другій лізі минулого вікенду

2095
0
ФК Ужгород

«Нива» Т йде у відрив

Тернопільська «Нива» зміцнила положення у турнірній таблиці групи А. Підопічні Василя Малика цього туру відвідали Вінницю, де зустрічалися з місцевою «Нивою», які ніяк не може вибратися із зони аутсайдерів цього чемпіонату.

Тернопільці без розкачки розпочали поєдинок і вже на 4-й хвилині відкрили рахунок: Проців ударом зі штрафного відправив м’яч у сітку воріт господарів. Здавалося, глядачі побачать багато голів, але на цьому все і завершилося.

«Нива» Т здобула третю поспіль перемогу з рахунком 1:0 і збільшила відрив від переслідувачів до чотирьох очок.

Вражаюча безпрограшна серія «Поділля»

Центральний матч 9-го туру відбувся у Хмельницькому. «Поділля» приймало житомирське «Полісся». На гру завітало трохи більше п’яти тисяч глядачів. Останні результати хмельницької команди вражають і, як наслідок, це не залишилося поза увагою вболівальників.

Долю поєдинку вирішив один м’яч. Цей гол дозволив «Поділлю» вийти на чисте друге місце у групі, а безпрограшна серія підопічних Віталія Костишина продовжилася до 8 поєдинків поспіль.

Пуканич забиває, «Ужгород» перемагає

«Ужгород» на своєму полі зустрічався з «Оболонню-Бровар-2». Героєм протистояння став екс-гравець «Шахтаря» Адріан Пуканич. 36-річний хавбек виконував стандарти, забив переломний м’яч і допоміг своїй команді добитися важливої перемоги.

«Ужгород» набирає 10 очок і піднімається на шосте місце, обійшовши саме «Оболонь-Бровар-2» у турнірній таблиці, а у активі Пуканича вже три забиті голи і він знаходиться серед найкращих бомбардирів групи.

«Верес» перериває невдачі

Команда Юрія Вірта програла дві попередні зустрічі, після чого «Верес» дещо відстав від лідерів групи. Минулого туру рівненська команда зазнала нищівного удару від «Діназу» - 0:4, тому на матч проти аутсайдера чемпіонату -  «Буковини» виходили з одним бажанням реабілітуватися перед власними вболівальникам і перервати невдачі.

«Верес» вже у першому таймі двічі забив у ворота «Буковини» і, граючи у другій половині зустрічі по рахунку, довів гру до перемоги. Цей успіх дозволив «Вересу» наздогнати «Полісся» і тепер команди ділять 3-4 місця.

«Кристал» зміцнює позиції лідера

Центральний матч туру групи Б відбувся у Новій Каховці. «Енергія» приймала лідера херсонський «Кристал». Дербі Херсонщини тримало у напрузі вболівальників до останніх хвилин матчу.

Гості довго розкачувалися, але у другій половині першого тайму взяли гру під свій контроль і двічі вразили ворота «Енергії». Головний тренер господарів замінами освіжив гру і у дебюті другого тайму їм вдалося скоротити рахунок. Мінімальна перевага була майже до кінця зустрічі, але «Кристал» зміг забити третій м’яч, який і зняв всі питання щодо переможця цього поєдинку.

«Кристал» здобув шосту поспіль перемогу, і впевнено очолює турнірну таблицю групи, а «Енергія» програла втретє поспіль.

Зухвалий «Альянс»

Дебютант змагань - «Альянс» впевнено крокує серед професіоналів. Цього разу липоводолинська команда перемогла одного із лідерів групи - «Гірник». Зустріч завершилася мінімальною перемогою «Альянса» з рахунком 3:2.

Завдяки цьому успіху підопічні Юрія Ярошенка піднялися на друге місце, обійшовши «ВПК-Агро», котрий пропускав цей тур.