ВИДЕО. Гвоздик и Бетербиев провели дуэль взглядов

Объединительный бой в полутяжелом весе пройдет 18 октября в Филадельфии

ВИДЕО. Гвоздик и Бетербиев провели дуэль взглядов
© Instagram. Бетербиев и Гвоздик

Состоялась первая дуэль взглядов в преддверии объединительного поединка в полутяжелом весе. Украинский чемпион WBC Александр Гвоздик встретится с чемпионом IBF Артуром Бетербиевым из России. Бой пройдет 18 октября в Филадельфии.

Смотрите видеофрагмент дуэли взглядов боксеров.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 14.09.2019 18:20
    +2
    Повєткін то як раз не рускій, а русич! Він вшановує Сварога, не ссучився на православ'ї! А Бетербієв, лізгини, фіни і всі волжські булгари-татари то і є рускіє
    common_sense
    online
      common_sense, 14.09.2019 12:23
    +2
    от вся она такая рашка. все русские живут в донецке и луганске)) а рашка давно уже буряты и даги
    common_sense
    online
      common_sense, 14.09.2019 12:22
    0
    нохче по роже
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 12:16
    +1
    Бетербієв - народився в Дагестані. За національністю чеченець. Там нічого расейського і близько немає.
    От Повєткін та Валуєв - це дійсно расейські боксери.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 12:13
    +3
    Серж Пир, 14.09.2019 11:54
    Что вы тут панику разводите. Даже срусские эксперты ставят на Гвоздика. Поглядим.
    Російські експерти називають Росію велікой страной
    Для інтересу, погляньте сюжети про вєліку страну з расейського города Тулун, Іркутська область. Там усьо велічіє чітко видно.
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 14.09.2019 11:54
    +2
    Что вы тут панику разводите. Даже срусские эксперты ставят на Гвоздика. Поглядим.
    nomad
    online
      nomad, 14.09.2019 10:29
    -5
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    Что ты мелешь, сепаратист?
    o-nik
      o-nik, 14.09.2019 10:17
    +2
    вата вату лупити буде, приємно)
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 03:09
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    а так..то маєте рацію..бетербієв заслуговує на більшу повагу..ніж той.....хтось)))
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 03:07
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    там вже пробують йти до примирення з ..уйлом.....план Штайнмаєра) ...до того бою можуть вже все і вирішити....на радість переважно\ більшості відвідувачів цього ватного сайту))) пс: якщо армія і ветерани московсько-української війни дозволять.....звісно)))
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 02:16
    +2
    pavel8873, 14.09.2019 01:55
    Подивився декілька нарізок боїв Бетербієва . Вбивця . Співчуваю Гвоздіку....але вболівати буду за нього .
    Бетербієв жесть-боєць. Але якщо правильно побудувати тактику на бій - його можна переграти по очках.
    Гвоздік нервує - це видно. Але до бою ще далеко, підготуватись можна.
    Усік же завалив Гассієва.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 02:13
    0
    Якщо в підготовці допоможе Папаченко - шанси є.
    Ні Тедді Атлас, Ні Гепа, ні Допа тут не допоможуть Гвоздік
    pavel8873
      pavel8873, 14.09.2019 01:55
    -5
    Подивився декілька нарізок боїв Бетербієва . Вбивця . Співчуваю Гвоздіку....але вболівати буду за нього .
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 14.09.2019 01:33
    +5
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    ти типовий дЕбіл... іншого гівна від тебе не дочекаєшся, псевдопатріотична наволоч
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    -4
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 14.09.2019 00:35
    -4
    На 3 секунды Гвоздя хватило))) Чуйка подсказывает, что его чемпионство закончится на Бетербиеве
    vizuals
    online
      vizuals, 14.09.2019 00:23
    +5
    Barsa2019, 14.09.2019 00:11
    Прибивать черножопого надо, Саня! УКРАИНА с тобой!
    Не треба расізму. Це дурня. Ми не знаємо, що у голові у Бетербієва. Щось Кадіркін про нього майже не згадує. Може він нормальна людина.
    Barsa2019
    online
    Barsa2019, 14.09.2019 00:11
    -3
    Прибивать черножопого надо, Саня! УКРАИНА с тобой!
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 14.09.2019 01:33
    +5
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    ти типовий дЕбіл... іншого гівна від тебе не дочекаєшся, псевдопатріотична наволоч
    vizuals
    online
      vizuals, 14.09.2019 00:23
    +5
    Barsa2019, 14.09.2019 00:11
    Прибивать черножопого надо, Саня! УКРАИНА с тобой!
    Не треба расізму. Це дурня. Ми не знаємо, що у голові у Бетербієва. Щось Кадіркін про нього майже не згадує. Може він нормальна людина.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 12:13
    +3
    Серж Пир, 14.09.2019 11:54
    Что вы тут панику разводите. Даже срусские эксперты ставят на Гвоздика. Поглядим.
    Російські експерти називають Росію велікой страной
    Для інтересу, погляньте сюжети про вєліку страну з расейського города Тулун, Іркутська область. Там усьо велічіє чітко видно.
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 03:07
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    там вже пробують йти до примирення з ..уйлом.....план Штайнмаєра) ...до того бою можуть вже все і вирішити....на радість переважно\ більшості відвідувачів цього ватного сайту))) пс: якщо армія і ветерани московсько-української війни дозволять.....звісно)))
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 14.09.2019 18:20
    +2
    Повєткін то як раз не рускій, а русич! Він вшановує Сварога, не ссучився на православ'ї! А Бетербієв, лізгини, фіни і всі волжські булгари-татари то і є рускіє
    common_sense
    online
      common_sense, 14.09.2019 12:23
    +2
    от вся она такая рашка. все русские живут в донецке и луганске)) а рашка давно уже буряты и даги
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 14.09.2019 11:54
    +2
    Что вы тут панику разводите. Даже срусские эксперты ставят на Гвоздика. Поглядим.
    o-nik
      o-nik, 14.09.2019 10:17
    +2
    вата вату лупити буде, приємно)
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 03:09
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Serhiy (Миколаїв), 14.09.2019 00:47
    Перемоги Бетербієву. Нехай краще переможе ворог, ніж його шльондра.
    а так..то маєте рацію..бетербієв заслуговує на більшу повагу..ніж той.....хтось)))
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 02:16
    +2
    pavel8873, 14.09.2019 01:55
    Подивився декілька нарізок боїв Бетербієва . Вбивця . Співчуваю Гвоздіку....але вболівати буду за нього .
    Бетербієв жесть-боєць. Але якщо правильно побудувати тактику на бій - його можна переграти по очках.
    Гвоздік нервує - це видно. Але до бою ще далеко, підготуватись можна.
    Усік же завалив Гассієва.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 12:16
    +1
    Бетербієв - народився в Дагестані. За національністю чеченець. Там нічого расейського і близько немає.
    От Повєткін та Валуєв - це дійсно расейські боксери.
    common_sense
    online
      common_sense, 14.09.2019 12:22
    0
    нохче по роже
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.09.2019 02:13
    0
    Якщо в підготовці допоможе Папаченко - шанси є.
    Ні Тедді Атлас, Ні Гепа, ні Допа тут не допоможуть Гвоздік