Элина Свитолина – Кристина Младенович. Смотреть онлайн. LIVE

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на турнире в Чжэнчжоу

Элина Свитолина – Кристина Младенович. Смотреть онлайн. LIVE
© US Open. Элина Свитолина
В пятницу, 13 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№3 WTA) проведет второй поединок за день на хардовом Премьере в китайском Чжэнчжоу.
 
В матче третьего круга 25-летняя украинка сразится против Кристины Младенович из Франции (№49 WTA). Для девушек это будет лишь второй очный матч: в 2011 году на турнире ITF в Турции Младенович выиграла у Свитолиной в двух сетах. 
 
Ориентировочное время начала поединка – после 15:00 по Киеву.
 

 
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Elis
      Elis, 13.09.2019 21:34
    +2
    Andy Chak, 13.09.2019 19:08
    Пост про те, що треба урізньоманітнювати свою гру, вчитись грати не тільки в захисний теніс, але хоча б в дещо атакуючий, моментами, але не тупі перекидання на сторону суперниці в надії на свою виносливість!
    Боже мій, як би я хотіла подивитись на вас на 6-їй годині гри проти Ваврінки чи Монфіса. Як ви там вкорочуєте, розводите по кутах, слайси там усілякі і атакуєте, атакуєте! Ото була б справжня насолода! Ви на який турнір заявились? Де і коли ваш матч можна подивитись? Може, і Елі б якийсь майстер-клас показали, навчили б там її біля сітки грати, смеші бити...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 21:00
    -1
    Sviatoslav Kudelych, 13.09.2019 20:06
    красава, лобєшнік цілий, долбєнь))) чого так мало, такі дятли як ти долбять більше, продублюй)))
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 13.09.2019 20:52
    0
    Согласен,спасибо.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 13.09.2019 20:13
    +4
    Не понимаю тех, кто пишет про "откровенный спад"...До этого были 2 изнурительные недели. Конец сезона. Усталость. Проще посмотреть, что на турнир заявились только Плишкова и Бертенс, остальные отдыхают. Элина наоборот подобрала 100 важных очков. Теперь хорошие шансы попасть на итоговый.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 13.09.2019 20:12
    +3
    relax-1984, 13.09.2019 19:06
    Стыдно мне как "истинному болельщику" Эли... Специально взял в кавычки, ибо не рассуждал на тему бойцовских качеств Эльки... А ведь я действительно не помню снятий с матча... Эля - в натуре боец!!! Спасибо Элис за открытие глаза )))
    Тут многие с закрытыми глазами.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 13.09.2019 20:11
    -1
    Дурацкий турнир.Из за дождя играть две игры в день и обе непростые,а если бы дождь шел 2 дня? При этом нет медицинской помощи.Ну а у Элины откровенный спад.
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 13.09.2019 20:09
    +2
    Если рассуждать беспристрастно, то с такой игрой Элины, рассчитывать на победу верх легкомыслия. Но, думаю, что за такую её игру нужно по ушам настрелять организаторам.
    Ну да ладно. Ничего страшного пока не произошло.
    anachar
      anachar, 13.09.2019 20:08
    -5
    Цапля закономерно победила. По идее и Путивцева должна была побеждать. За исключением нескольких невероятных розыграшей у Эли ничего не было. Игра по центру.....это капец!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 13.09.2019 20:08
    +1
    Gansh1983, 13.09.2019 20:05
    Курица толстожопая
    Напрасно. Выступила вполне. Взяла 100 очков в чемпионскую гонку и не сильно устала от турнира.
    Lazio
    Lazio, 13.09.2019 20:06
    +7
    Еліна - мужииик!!! Просто поражаюсь... Моща!! Не кожен мужик так зможе
    adidas77
      adidas77, 13.09.2019 20:06
    +6
    Комментатор на xsport это днище полнейшее!!! Весь матч каркал и выл за раннее, мол Свитолина уже проиграла без шансов. Редкий шлак!!!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 13.09.2019 20:06
    0
    Andy Chak, 13.09.2019 20:05
    40:15 на своїй подачі і профукати, причому тактично, де ви лизуни, бля??? Ми всі за Еліну, але об'єктивно, а не фанатично!!!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 13.09.2019 20:05
    +2
    Все решила вторая подача... с обеих сторон.
    olya403
    online
      olya403, 13.09.2019 20:05
    +13
    шкода, що ніяк не вдавалося свої подачі брати в третьому. Але величезний респект Еліні за боротьбу і самовіддачу
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 20:05
    -5
    40:15 на своїй подачі і профукати, причому тактично, де ви лизуни, бля??? Ми всі за Еліну, але об'єктивно, а не фанатично!!!
    Gansh1983
      Gansh1983, 13.09.2019 20:05
    -12
    Комментарий свернут. Показать
    Курица толстожопая
    nomad
    online
      nomad, 13.09.2019 20:05
    +1
    Долбаная сетка всё переср*ла (((
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 13.09.2019 20:04
    +12
    Да уж...Бредятина. Поставили бы через полчаса Младенович полуфинал играть. Меньше за гостиницу платить.
    frack777
      frack777, 13.09.2019 20:03
    +2
    Ну как такое пороть, как сейчас у сетки - очень обидно Элине, прямо злится на себя
    frack777
      frack777, 13.09.2019 20:02
    +2
    relax-1984, 13.09.2019 20:00
    Уже отдельный респект за 0:40 при подачи на матч Младенович!!! Хейтеры, летс го...
    Ну тут реально нет никакого респекта, 2 двойных и еще один удар в сетку от Младенович
    Elis
      Elis, 13.09.2019 15:55
    +18
    vizuals, 13.09.2019 15:40
    Хто тобі хамив, наведи будь ласка цитату. Це по перше. По друге, я ніколи не хамлю незнайомим людям, а ось, бо притримуюся цього правила, про яке ти відписав. По третє, якщо мені хамлять, то ризикують відповісти за свої слова
    Якось вже трішки починають дратувати ваші постійні сварки в коментах то з одним,то з іншим. Воно б то нічого, сваріться собі в своє задоволення..., але ж нам доводиться це читати.
    Можна вас попросити трішки більше по суті тенісу і гри писати, а не цитувати (і просити цитувати) оці нікому непотрібні неприємні речі? Буду справді дуже вдячна. І впевнена, що не я одна
    olya403
    online
      olya403, 13.09.2019 20:05
    +13
    шкода, що ніяк не вдавалося свої подачі брати в третьому. Але величезний респект Еліні за боротьбу і самовіддачу
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 13.09.2019 20:04
    +12
    Да уж...Бредятина. Поставили бы через полчаса Младенович полуфинал играть. Меньше за гостиницу платить.
    Алина Бабенко
      Алина Бабенко, 13.09.2019 19:54
    +12
    Элина, умница! Вот смотрю и горжусь! Ты очень сильная и настойчивая! Но иногда не все складывается в нашу пользу. Уверена, если бы Элина отдыхала столько же, сколько и Кристина, то победа была бы гарантирована. Но все равно молодец, далее если проиграешь
    Ekvato
      Ekvato, 13.09.2019 18:56
    +12
    Світоліна змінила 13 годинних поясів і грає другий матч за добу проти не останнбої тенісистки, яка 2 дні відпочивала, а з шолому вилетіла взагалі ге памятаю коли. Але ж вона має грати як робот і штампувати перемоги. Бо йому так хочеться
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.09.2019 19:29
    +10
    І все ж на одному характері такий матч не виграти. Сили вже скінчилися.
    relax-1984
      relax-1984, 13.09.2019 16:16
    +10
    vizuals, 13.09.2019 16:09
    По кількості мінусів можно сказати, що читачи тенісної гілки - у більшості нікчеми. Бо ніколи я нікого не образив, і ніколи нікому не написав якогось поста, який би ображав когось. Усі ті, хто поставив мінус - звичайні нікчеми, через яких в нас і трапилася ця ситуація у 2014 році
    "Більшість читачів - нікчеми"........ але.......
    "Я ніколи нікого не ображав"........ Гы ) Где-то я потерял логическую цепочку )))
    Elis
      Elis, 13.09.2019 19:32
    +9
    Еліна, браво за характер!!!
    Але я б отаке неподобство заборонила правилами. Ок, якщо одна має 1 день,а друга 2 на відпочинок. Але не ок, якщо одна відпочиває 2 дні, а друга грає 2 матчі в день. Такий собі fair-play скажу я вам Знущання над однією, а не fair-play.
    футфан
      футфан, 13.09.2019 14:46
    +9
    vizuals, 13.09.2019 14:44
    Не слідкував, коли Младеновіч закінчила гру. О 9-й годині? Тоді в неї 6 годин на перерву - можно було поїсти і відновитися. Еліні ж поїсти нормально не можна, бо на корті через 2,5 годині все піде назад. КОшмарна ситуація коротше
    Мдаденович закінчила ще 11 Вересня
    Lazio
    Lazio, 13.09.2019 20:06
    +7
    Еліна - мужииик!!! Просто поражаюсь... Моща!! Не кожен мужик так зможе
    relax-1984
      relax-1984, 13.09.2019 19:49
    +7
    Да ещё и госпожа пруха весь матч на стороне француженки... Вообще звёзды не сошлись...
    Elis
      Elis, 13.09.2019 19:33
    +7
    anachar, 13.09.2019 19:32
    Игра по центру до добра не приведет! Младенович постоянно разводит Элю по углам-это может плохо закончиться. А вообще Эля какая-то уставшая!
    Дивно, правда? Чому б це Еля втомилась два трьохсетовика грати сьогодні?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.09.2019 19:16
    +7
    Оце так видряпала! Де тепер брати сили на третій сет?
    sv_2000
      sv_2000, 13.09.2019 15:33
    +7
    vizuals, 13.09.2019 15:28
    Я нагнетаю. Обалдеть))) Я ще раз кажу, що Еліна не має чіткого уявлення, коли почнеться матч. В профіспортсменів усі ці справи (прийом їжи та інше) розписані по хвилинам. Може не варто розповідати про свій досвід гри на якихось міських кортах з пенсіонерами
    Думаю, варто не хамить незнакомым людям))
    А в теннисе практика игры в один день двух матчей сплошь и рядом... У Костюк недавно даже 3 матча было... И никто с голоду не умер)))
    adidas77
      adidas77, 13.09.2019 20:06
    +6
    Комментатор на xsport это днище полнейшее!!! Весь матч каркал и выл за раннее, мол Свитолина уже проиграла без шансов. Редкий шлак!!!
    relax-1984
      relax-1984, 13.09.2019 20:00
    +6
    Уже отдельный респект за 0:40 при подачи на матч Младенович!!! Хейтеры, летс го...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.09.2019 19:59
    +6
    Шанси є, Боєць!!!
    relax-1984
      relax-1984, 13.09.2019 19:47
    +6
    Elis, 13.09.2019 19:32
    Еліна, браво за характер!!!
    Але я б отаке неподобство заборонила правилами. Ок, якщо одна має 1 день,а друга 2 на відпочинок. Але не ок, якщо одна відпочиває 2 дні, а друга грає 2 матчі в день. Такий собі fair-play скажу я вам Знущання над однією, а не fair-play.
    Згідний на 100%!!! Це заздалегідь нерівності в умовах, м'яко кажучи... Я подивився би на Серену, Б'янку, Белінду в аналогічній ситуації...
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 13.09.2019 19:22
    +6
    Вот всё понимаю ... И глубокая акклиматизация, и больше пяти часов тенниса за один день. Усталость и колено, смотрю, замотано. Знаю, что трудно.
    Но, почему-то, всё равно бешусь от частых глупостей в игре Элины.)))
    И задолбали уже удары в линию у француженки.)
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 13.09.2019 18:41
    +6
    Oleksandr Kelym, 13.09.2019 18:38
    ЖОДНОГО виходу до сітки Світоліна не виграла... жодного! Тупо грала на ракетку суперниці... тупо! - перед нею увесь корт, так ні, тільки на ракетку суперниці. Взагалі гра Еліни проста до примітивної: простота ця досить добре вишколена, але тільки суперниця починає грати різноманітно та вигадливо - Світоліна у відчаї!
    Якщо Світоліна мріє про великі перемоги - гру необхідно різноманітнувати, суперниць треба ставити у незручні, складні ситуації бо поки що все навпаки... Навіть примітивна казашка попила з Еліни крові!
    І "шановний" пан тут, який тільки й чекає момент, щоб "обісрати" гру Світоліної. Не пам'ятаю жодного позитивного коменту з вашого боку навіть після гарних ігор.