945
0

Синьо-жовті знову не забили

У суботу, 7 червня, відбулися матчі другого туру Меморіалу Віктора Баннікова

Юнацька збірна України (футболісти 1992 року народження) поступилася російським одноліткам − 0:1.

Слушна нагода
Спочатку суперники здебільшого придивлялись один до одного. Перший небезпечний момент виник біля воріт російської команди, коли Віталій Рябушко, захопившись індивідуальними діями, вчасно не віддав м’яч вільному Олександру Костюку. У підсумку слушну нагоду для взяття воріт було втрачено.

Відповідь росіян
Ну а далі спрацювало славнозвісне футбольне правило. На 29-й хвилині російська контратака призвела до того, що арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Нашому голкіперові Роману Данковичу вдалося парирувати удар Романа Ємельянова, втім, першим на добивання встиг Георгій Нуров − 0:1.

Свої м’ячі
Численні спроби підопічних Олександра Головка виправити становище успіху, на жаль, не мали. «Я не можу дорікнути хлопцям у відсутності бажання досягнути результату, проте, як би там не було, сьогодні нам знову не вдалося відзначитися. Тим не менш, сподіваюся, футбольний Бог існує, і свої м’ячі ми заб’ємо у кваліфікації Євро-2009», − зазначив наставник українців.

Посмішка Фортуни
У свою чергу керманич російської збірної Юрій Смолянінов визнав, що його підопічним відверто поталанило. «Українці грали дуже добре, і у перерві я навіть наказував своїм підопічним брати приклад з суперників, які, це ясно відчувалося, мали неабияку мотивацію», − підкреслив він. Та росіяни перевиконали настанову свого тренера, здобувши принципові три очки.