Швед покинул лагерь сборной Украины

Вингер «Селтика» не примет участия в ближайших матчах национальной команды из-за травмы

Швед покинул лагерь сборной Украины
© УАФ. Марьян Швед

22-летний вингер «Селтика» Марьян Швед не примет участия в ближайших поединках сборной Украины против Литвы и Нигерии.

Футболист получил повреждение приводящей мышцы и уже покинул лагерь украинской национальной команды. В распоряжении главного тренера сборной Украины Андрея Шевченко осталось 24 игрока.

Матч отбора на Евро-2020 Литва — Украина состоится в субботу, 7-го сентября, в 19:00.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:19
    0
    PFCLviv, 05.09.2019 15:33
    Доречі, ваша зелено - біла форма так і залишилась з Сільмашу... І стара назва ВІВЦІ залишилась... Це історія, і це факт !
    Історія та факт-це твоя медична картка в кількох томах
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:13
    0
    Martin Cristofer, 05.09.2019 14:42
    Та воно конченне, йому їбало треба рихтануть
    Не варто,його природа вже покарала створивши з нього посміховисько ...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:09
    0
    Shevchenka2019, 05.09.2019 15:04
    Це пише той хто балєльщік клубу,який порігшав з 2 ліги попасти в упл? Правонаступник Скали,Вереса...? Це ж факти))) Ти реально хворий! Вже дзвони 103,шоб тебе на кульпар відвезли.
    Його возили-пацієнт безнадійний...
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 05.09.2019 16:20
    +3
    PFCLviv, 05.09.2019 15:33
    Доречі, ваша зелено - біла форма так і залишилась з Сільмашу... І стара назва ВІВЦІ залишилась... Це історія, і це факт !
    Хто там феєрить в Фк Львів?
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.09.2019 15:33
    -12
    Доречі, ваша зелено - біла форма так і залишилась з Сільмашу... І стара назва ВІВЦІ залишилась... Це історія, і це факт !
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.09.2019 15:29
    -12
    Вівця, можеш мене мінусувати, але це факт... Читай історію каЛпат... Ви правонаступники Сільмашу і це факт !
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.09.2019 15:26
    -12
    Shevchenka2019, 05.09.2019 15:04
    Це пише той хто балєльщік клубу,який порігшав з 2 ліги попасти в упл? Правонаступник Скали,Вереса...? Це ж факти))) Ти реально хворий! Вже дзвони 103,шоб тебе на кульпар відвезли.
    Вівця, я хоч правонаступник Скали і Вереса, а ти правонаступник Сільмашу !
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.09.2019 15:04
    +6
    PFCLviv, 05.09.2019 14:57
    В Севільї ніякий, в Шотландії теж ніякий...
    От за кермо сідати бухим і ганяти по Львові то Швед мастак!
    Це пише той хто балєльщік клубу,який порігшав з 2 ліги попасти в упл? Правонаступник Скали,Вереса...? Це ж факти))) Ти реально хворий! Вже дзвони 103,шоб тебе на кульпар відвезли.
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.09.2019 14:57
    -15
    В Севільї ніякий, в Шотландії теж ніякий...
    От за кермо сідати бухим і ганяти по Львові то Швед мастак!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.09.2019 14:50
    +7
    PFCLviv, 05.09.2019 14:25
    Звізда здулась... Йоги рівень першолігові каЛпати, де тато всьо порішає!
    4м0 ти смієшся з ХВОРОБИ людини,а це ГРІХ!!! Тобі цього не зрозуміти,Кульпар твій дім.
    New Zealander
      New Zealander, 05.09.2019 14:46
    -1
    Какой то хрустальный. Всегда травмируеться когда приезжает на сбор сборной
    vasyan86
      vasyan86, 05.09.2019 14:45
    +10
    Інерцію погаси, недоперефарбований, бо скоро будеш хейтити всіх, кто ступав на поле стадіону "Україна". Тут про травму гравця збірної, іди жартуй про Санжара, поки дають.
    Martin Cristofer
    online
      Martin Cristofer, 05.09.2019 14:42
    +13
    Та воно конченне, йому їбало треба рихтануть
    artuhvladimir
      artuhvladimir, 05.09.2019 14:30
    +8
    PFCLviv, 05.09.2019 14:25
    Звізда здулась... Йоги рівень першолігові каЛпати, де тато всьо порішає!
    А ти текст статті читав або тільки заголовок?
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.09.2019 14:25
    -32
    Звізда здулась... Йоги рівень першолігові каЛпати, де тато всьо порішає!
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 05.09.2019 14:18
    -7
    Не нрав не грав і всрався
    Martin Cristofer
    online
      Martin Cristofer, 05.09.2019 14:42
    +13
    Та воно конченне, йому їбало треба рихтануть
    vasyan86
      vasyan86, 05.09.2019 14:45
    +10
    Інерцію погаси, недоперефарбований, бо скоро будеш хейтити всіх, кто ступав на поле стадіону "Україна". Тут про травму гравця збірної, іди жартуй про Санжара, поки дають.
    artuhvladimir
      artuhvladimir, 05.09.2019 14:30
    +8
    PFCLviv, 05.09.2019 14:25
    Звізда здулась... Йоги рівень першолігові каЛпати, де тато всьо порішає!
    А ти текст статті читав або тільки заголовок?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.09.2019 14:50
    +7
    PFCLviv, 05.09.2019 14:25
    Звізда здулась... Йоги рівень першолігові каЛпати, де тато всьо порішає!
    4м0 ти смієшся з ХВОРОБИ людини,а це ГРІХ!!! Тобі цього не зрозуміти,Кульпар твій дім.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.09.2019 15:04
    +6
    PFCLviv, 05.09.2019 14:57
    В Севільї ніякий, в Шотландії теж ніякий...
    От за кермо сідати бухим і ганяти по Львові то Швед мастак!
    Це пише той хто балєльщік клубу,який порігшав з 2 ліги попасти в упл? Правонаступник Скали,Вереса...? Це ж факти))) Ти реально хворий! Вже дзвони 103,шоб тебе на кульпар відвезли.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 05.09.2019 16:20
    +3
    PFCLviv, 05.09.2019 15:33
    Доречі, ваша зелено - біла форма так і залишилась з Сільмашу... І стара назва ВІВЦІ залишилась... Це історія, і це факт !
    Хто там феєрить в Фк Львів?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:19
    0
    PFCLviv, 05.09.2019 15:33
    Доречі, ваша зелено - біла форма так і залишилась з Сільмашу... І стара назва ВІВЦІ залишилась... Це історія, і це факт !
    Історія та факт-це твоя медична картка в кількох томах
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:13
    0
    Martin Cristofer, 05.09.2019 14:42
    Та воно конченне, йому їбало треба рихтануть
    Не варто,його природа вже покарала створивши з нього посміховисько ...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.09.2019 20:09
    0
    Shevchenka2019, 05.09.2019 15:04
    Це пише той хто балєльщік клубу,який порігшав з 2 ліги попасти в упл? Правонаступник Скали,Вереса...? Це ж факти))) Ти реально хворий! Вже дзвони 103,шоб тебе на кульпар відвезли.
    Його возили-пацієнт безнадійний...