ВИДЕО. Модрич получил первую прямую красную карточку в карьере

Хорватский полузащитник покинул поле на 56-й минуте

ВИДЕО. Модрич получил первую прямую красную карточку в карьере
© twitter
Полузащитник мадридского Реала Лука Модрич досрочно завершил матч 1-го тура чемпионата Испании против «Сельты» (3:1).
 
Модрич впервые в карьере получил прямую красную карточку и на 56-й минуте матча в Виго оставил свою команду в меньшинстве. 
 
Эта красная карточка стала для хорвата первой прямой за 16 лет профессиональной футбольной деятельности. Вообще же, Модрич был удален с поля всего второй раз за карьеру.
 
33-летний Модрич защищает цвета «Реала» с августа 2012 года. В составе «Королевского клуба» он выиграл четыре Лиги чемпионов чемпионов, а также стал чемпионом и обладателем Кубка Испании.
 
 
 
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 21:57
    +2
    Chester_787, 18.08.2019 20:19
    Ти повтор дивився??!! М'яч відскакує від газону, Модрич намагається його вибити, промахується і пропадає в ахіл, лбять із-за такіх сліпих як ти і народжуються сліпі судді чудак
    А ти тільки цей повтор, шо на сайті дивився??? Ха-ха , і хто із нас мудак? М'яч відскакує від газону в МЕТРІ!!! від Модріча. Яким чином він мав його вибити? Злетівшою з ноги бутсою чи видовженою на метр, як у Містера Фантастика, ногою??? Він стоїть на опорній нозі - уже на цьому етапі нормальні!!! гравці не дограють і зупиняють замах б'ючою ногою, щоб не зачепити гравця і не доводити потім, шо вони не спеціально... Перша подлянка не проходить, коли Модріч промахується по штовхаючій (зігнутій) нозі Суареса, але він не зупиняється і всією своєю вагою врізається в опорну. І це, типу, ненавмисно??? Чувак два рази хотів скосити суперника. Таке нахабство треба карати!!!
    P.S. По твоїй логіці треба лупашити воротарів у жбан, а потім пояснювати це тим, що хотів вдарити по м'ячу? Нормальні гравці, бачачи, шо вони не зможуть зіграти у м'яч, уникають контакту, а не луплять суперників...
    Chester_787
      Chester_787, 18.08.2019 20:19
    -3
    sokolyk, 18.08.2019 16:44
    Мабуть, у нього щось з прицілом було не так, бо м'яч у момент удару по ногах був у метрі-півтора від Модріча, для цього навіть не потрібно кудись спеціально дивитися, це - очевидно. Щоб зіграти в м'яч у тікаючого від тебе гравця, коли ти навпаки зупиняєшся, треба мати телескопічні ноги. Можу припустити, що то був тактичний фол, але необов'язковий: розумні футболісти, якщо немає потенційного гольового моменту (вихід один-на-один), відпускають гравця, передаючи його в опіку партнеру по команді, і ззаду по ногах не б'ють, бо це жорстоко, але справедливо карається. А, якщо це був навмисний фол, то тоді - ганьба!
    P.S. Сподіваюся те, що Суарес - колишній гравець Барси, нічого не значило...
    Ти повтор дивився??!! М'яч відскакує від газону, Модрич намагається його вибити, промахується і пропадає в ахіл, лбять із-за такіх сліпих як ти і народжуються сліпі судді чудак
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 16:58
    +1
    sergrey4, 18.08.2019 12:24
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    Відколи удар ззаду по ногах - ігровий момент і карається жовтою, перечитайте правила? Тим більше, коли є ризик нанесення травми (ахілл - дуже травмонебезпечне сухожилля, Ярмоленко не дасть збрехати). Саме тяжкість цього порушення і полягає в тому, шо гравець, який захищається, перебуваючи у статичному положенні проти стартуючого від нього опонента, не має змоги чисто відібрати м'яч - це неможливо з усіх аспектів. Всі професійні футболісти і судді це прекрасно розуміють і фол у цьому випадку не є проявом боротьби, але розпачу, бо гравець уже відіграний і вплинути на ситуацію не може, саме тому такі фоли трактуються як груба гра.
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 16:44
    +1
    Chester_787, 18.08.2019 14:47
    згоден, що нецілився по ногам зіграти, подивився декілька разів повтор, дивився він на мяч, і внього цілився, а по ахілу (доволі неприємне і болюче місце) попав по інерції... імхо
    Мабуть, у нього щось з прицілом було не так, бо м'яч у момент удару по ногах був у метрі-півтора від Модріча, для цього навіть не потрібно кудись спеціально дивитися, це - очевидно. Щоб зіграти в м'яч у тікаючого від тебе гравця, коли ти навпаки зупиняєшся, треба мати телескопічні ноги. Можу припустити, що то був тактичний фол, але необов'язковий: розумні футболісти, якщо немає потенційного гольового моменту (вихід один-на-один), відпускають гравця, передаючи його в опіку партнеру по команді, і ззаду по ногах не б'ють, бо це жорстоко, але справедливо карається. А, якщо це був навмисний фол, то тоді - ганьба!
    P.S. Сподіваюся те, що Суарес - колишній гравець Барси, нічого не значило...
    Chester_787
    Chester_787, 18.08.2019 14:51
    0
    не по ногам*
    Chester_787
    Chester_787, 18.08.2019 14:47
    0
    sergrey4, 18.08.2019 12:24
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    згоден, що нецілився по ногам зіграти, подивився декілька разів повтор, дивився він на мяч, і внього цілився, а по ахілу (доволі неприємне і болюче місце) попав по інерції... імхо
    sergrey4
      sergrey4, 18.08.2019 12:24
    +3
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.08.2019 11:50
    -1
    По делу получил - подло ударил сзади по ногам и прикинулся невинным мальчиком. Многие хорваты подленько играют.
    Браво судья.
    sergrey4
      sergrey4, 18.08.2019 12:24
    +3
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 21:57
    +2
    Chester_787, 18.08.2019 20:19
    Ти повтор дивився??!! М'яч відскакує від газону, Модрич намагається його вибити, промахується і пропадає в ахіл, лбять із-за такіх сліпих як ти і народжуються сліпі судді чудак
    А ти тільки цей повтор, шо на сайті дивився??? Ха-ха , і хто із нас мудак? М'яч відскакує від газону в МЕТРІ!!! від Модріча. Яким чином він мав його вибити? Злетівшою з ноги бутсою чи видовженою на метр, як у Містера Фантастика, ногою??? Він стоїть на опорній нозі - уже на цьому етапі нормальні!!! гравці не дограють і зупиняють замах б'ючою ногою, щоб не зачепити гравця і не доводити потім, шо вони не спеціально... Перша подлянка не проходить, коли Модріч промахується по штовхаючій (зігнутій) нозі Суареса, але він не зупиняється і всією своєю вагою врізається в опорну. І це, типу, ненавмисно??? Чувак два рази хотів скосити суперника. Таке нахабство треба карати!!!
    P.S. По твоїй логіці треба лупашити воротарів у жбан, а потім пояснювати це тим, що хотів вдарити по м'ячу? Нормальні гравці, бачачи, шо вони не зможуть зіграти у м'яч, уникають контакту, а не луплять суперників...
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 16:58
    +1
    sergrey4, 18.08.2019 12:24
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    Відколи удар ззаду по ногах - ігровий момент і карається жовтою, перечитайте правила? Тим більше, коли є ризик нанесення травми (ахілл - дуже травмонебезпечне сухожилля, Ярмоленко не дасть збрехати). Саме тяжкість цього порушення і полягає в тому, шо гравець, який захищається, перебуваючи у статичному положенні проти стартуючого від нього опонента, не має змоги чисто відібрати м'яч - це неможливо з усіх аспектів. Всі професійні футболісти і судді це прекрасно розуміють і фол у цьому випадку не є проявом боротьби, але розпачу, бо гравець уже відіграний і вплинути на ситуацію не може, саме тому такі фоли трактуються як груба гра.
    sokolyk
    sokolyk, 18.08.2019 16:44
    +1
    Chester_787, 18.08.2019 14:47
    згоден, що нецілився по ногам зіграти, подивився декілька разів повтор, дивився він на мяч, і внього цілився, а по ахілу (доволі неприємне і болюче місце) попав по інерції... імхо
    Мабуть, у нього щось з прицілом було не так, бо м'яч у момент удару по ногах був у метрі-півтора від Модріча, для цього навіть не потрібно кудись спеціально дивитися, це - очевидно. Щоб зіграти в м'яч у тікаючого від тебе гравця, коли ти навпаки зупиняєшся, треба мати телескопічні ноги. Можу припустити, що то був тактичний фол, але необов'язковий: розумні футболісти, якщо немає потенційного гольового моменту (вихід один-на-один), відпускають гравця, передаючи його в опіку партнеру по команді, і ззаду по ногах не б'ють, бо це жорстоко, але справедливо карається. А, якщо це був навмисний фол, то тоді - ганьба!
    P.S. Сподіваюся те, що Суарес - колишній гравець Барси, нічого не значило...
    Chester_787
    Chester_787, 18.08.2019 14:51
    0
    не по ногам*
    Chester_787
    Chester_787, 18.08.2019 14:47
    0
    sergrey4, 18.08.2019 12:24
    Имхо, не специально. Игровой момент, достаточно жёлтой.
    згоден, що нецілився по ногам зіграти, подивився декілька разів повтор, дивився він на мяч, і внього цілився, а по ахілу (доволі неприємне і болюче місце) попав по інерції... імхо