ВИДЕО. Как Зинченко феерит на тренировке Манчестер Сити

Украинец продемонстрировал отличный прием мяча после паса Фернандиньо

ВИДЕО. Как Зинченко феерит на тренировке Манчестер Сити
© Twitter. Александр Зинченко

Украинский защитник «Манчестер Сити» Александр Зинченко зажигает на тренировках с английской командой. Клубный твиттер горожан выложил видео интересного фрагмента.

Украинец продемонстрировал отличный прием мяча, отправленного издалека бразильским хавбеком Фернандиньо, экс-игроком донецкого «Шахтера». Смотрите видео забавного эпизода.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.08.2019 14:41
    0
    ВВВ, 13.08.2019 11:43
    Да що ти кажешь?!?!?!? А може то вдалий проект самого Зінченка? Чи може ти забув як його відправляли о орендах і навіть хотіли продати? Добре що сам Зіна відмовився від оренди а покупця на нього не знайшлося.Перед початком минулого сезону він був тільки ТРЕТІЙ на позицію лівого захисника.І тільки травма Менді дозволила Зіні грати постійно.Спочатку Гвардіола ставив його вимушено,а вже сам Зіна завоював місце в основі.Просто Зіна пахав на кожному тренуванні і Гвардіола то бачив.Тобто не Гвардіола створив Зінченка,Гвардіола бачив як Зінченко створював себе сам!!! І бачив як той хотів грати тільки за МанСіті!!!
    Якби Гвардіола вперся і не давав Зіні шансу виходити на поле,то в МанСіті Зіни би вже не було. А в інших командах далеко не факт, що він би став тим ким є зараз.
    І це не із-за того, що Зіна став би менше працювати, а тому, що не підходив би під модель іншого тренера. Таких випадків набагато більше.
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 12:35
    +2
    Ukraine Donetsk, 13.08.2019 12:25
    Не переходил Яя Туре из Метадона в Барселону... Из Украины он перешел в среднюю по уровню чемпионата Грецию. Потом во Францию и уж потом его увидели в Барселоне.
    Ну пропустив я Олімпіакос та Монако для скорочення ці дві команди,але це тільки підтверджує що Селюк побачивши талановитого гравця одразу захотів накосити на ньому бабла,бо всім же відомо що агенти працюють з проценту від продажів ну і ще якісь бонуси існують.А більше гравців у нього і не було,я маю на увазі не кількість а якість!
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 13.08.2019 12:25
    +1
    ВВВ, 13.08.2019 11:49
    А хто такий Селюк? І чи були в нього зіркові футболісти крім одного Яя Туре, який з донецького Металурга перейшов у Барселону а потім грав за Мансіті,а потім на його місце прийшов Фернандіньо? Хтось може пригадати ще когось такого ж класу як Туре?Я не можу. Тож Селюк то є звичайний селюк,якому просто в життю повезло що він надибав Туре і потім його вигідно двічі продав!! А Гвардіола то тренер з ім*ям,яке він собі створив в Барсі,підтвердив у Баварії і потім в МанСіті.
    Не переходил Яя Туре из Метадона в Барселону... Из Украины он перешел в среднюю по уровню чемпионата Грецию. Потом во Францию и уж потом его увидели в Барселоне.
    dig_sum
    online
      dig_sum, 13.08.2019 12:05
    +5
    ВВВ, 13.08.2019 12:00
    Оце скоріше правда,ніж те що він вдалий роект Гвардіоли!!!
    Коммуникабельность - одна из главных добродетелей. Хрен тебя откуда-нибудь выгонят, если там тебя все любят А все остальные - просто помощники на пути
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 12:00
    0
    dig_sum, 13.08.2019 11:52
    Зинченко - это удачный проект Фернандиньо. 100%
    Оце скоріше правда,ніж те що він вдалий роект Гвардіоли!!!
    dig_sum
    online
      dig_sum, 13.08.2019 11:52
    +3
    Зинченко - это удачный проект Фернандиньо. 100%
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 11:49
    +5
    KIEWADIM, 13.08.2019 11:27
    Кажется Пеп на зло Селюку из Зины сделал монстра)) Помнится как Селюк извергался желчью по поводу Зинченка...
    А хто такий Селюк? І чи були в нього зіркові футболісти крім одного Яя Туре, який з донецького Металурга перейшов у Барселону а потім грав за Мансіті,а потім на його місце прийшов Фернандіньо? Хтось може пригадати ще когось такого ж класу як Туре?Я не можу. Тож Селюк то є звичайний селюк,якому просто в життю повезло що він надибав Туре і потім його вигідно двічі продав!! А Гвардіола то тренер з ім*ям,яке він собі створив в Барсі,підтвердив у Баварії і потім в МанСіті.
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 11:43
    +2
    DKTheBest2, 13.08.2019 11:18
    Зинченко это 100% удачный проект Гвардиолы. Он все сделал для того, чтобы Зина не потерялся в МанСити и вырос в хорошего игрока. Мало таких тренеров.
    Да що ти кажешь?!?!?!? А може то вдалий проект самого Зінченка? Чи може ти забув як його відправляли о орендах і навіть хотіли продати? Добре що сам Зіна відмовився від оренди а покупця на нього не знайшлося.Перед початком минулого сезону він був тільки ТРЕТІЙ на позицію лівого захисника.І тільки травма Менді дозволила Зіні грати постійно.Спочатку Гвардіола ставив його вимушено,а вже сам Зіна завоював місце в основі.Просто Зіна пахав на кожному тренуванні і Гвардіола то бачив.Тобто не Гвардіола створив Зінченка,Гвардіола бачив як Зінченко створював себе сам!!! І бачив як той хотів грати тільки за МанСіті!!!
    KIEWADIM
    online
      KIEWADIM, 13.08.2019 11:27
    +13
    Кажется Пеп на зло Селюку из Зины сделал монстра)) Помнится как Селюк извергался желчью по поводу Зинченка...
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.08.2019 11:18
    +12
    romanchik.8403, 13.08.2019 11:12
    В прошлом году все гнали..остался лавку греть,клоун..а теперь игрок основы! просто пример для молодых футболистов!
    Зинченко это 100% удачный проект Гвардиолы. Он все сделал для того, чтобы Зина не потерялся в МанСити и вырос в хорошего игрока. Мало таких тренеров.
    dedpixto
    online
      dedpixto, 13.08.2019 11:16
    +13
    ещё и голевую передачу отдал головой
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 13.08.2019 11:12
    +14
    В прошлом году все гнали..остался лавку греть,клоун..а теперь игрок основы! просто пример для молодых футболистов!
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 13.08.2019 11:12
    +14
    В прошлом году все гнали..остался лавку греть,клоун..а теперь игрок основы! просто пример для молодых футболистов!
    KIEWADIM
    online
      KIEWADIM, 13.08.2019 11:27
    +13
    Кажется Пеп на зло Селюку из Зины сделал монстра)) Помнится как Селюк извергался желчью по поводу Зинченка...
    dedpixto
    online
      dedpixto, 13.08.2019 11:16
    +13
    ещё и голевую передачу отдал головой
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.08.2019 11:18
    +12
    romanchik.8403, 13.08.2019 11:12
    В прошлом году все гнали..остался лавку греть,клоун..а теперь игрок основы! просто пример для молодых футболистов!
    Зинченко это 100% удачный проект Гвардиолы. Он все сделал для того, чтобы Зина не потерялся в МанСити и вырос в хорошего игрока. Мало таких тренеров.
    dig_sum
    online
      dig_sum, 13.08.2019 12:05
    +5
    ВВВ, 13.08.2019 12:00
    Оце скоріше правда,ніж те що він вдалий роект Гвардіоли!!!
    Коммуникабельность - одна из главных добродетелей. Хрен тебя откуда-нибудь выгонят, если там тебя все любят А все остальные - просто помощники на пути
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 11:49
    +5
    KIEWADIM, 13.08.2019 11:27
    Кажется Пеп на зло Селюку из Зины сделал монстра)) Помнится как Селюк извергался желчью по поводу Зинченка...
    А хто такий Селюк? І чи були в нього зіркові футболісти крім одного Яя Туре, який з донецького Металурга перейшов у Барселону а потім грав за Мансіті,а потім на його місце прийшов Фернандіньо? Хтось може пригадати ще когось такого ж класу як Туре?Я не можу. Тож Селюк то є звичайний селюк,якому просто в життю повезло що він надибав Туре і потім його вигідно двічі продав!! А Гвардіола то тренер з ім*ям,яке він собі створив в Барсі,підтвердив у Баварії і потім в МанСіті.
    dig_sum
    online
      dig_sum, 13.08.2019 11:52
    +3
    Зинченко - это удачный проект Фернандиньо. 100%
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 12:35
    +2
    Ukraine Donetsk, 13.08.2019 12:25
    Не переходил Яя Туре из Метадона в Барселону... Из Украины он перешел в среднюю по уровню чемпионата Грецию. Потом во Францию и уж потом его увидели в Барселоне.
    Ну пропустив я Олімпіакос та Монако для скорочення ці дві команди,але це тільки підтверджує що Селюк побачивши талановитого гравця одразу захотів накосити на ньому бабла,бо всім же відомо що агенти працюють з проценту від продажів ну і ще якісь бонуси існують.А більше гравців у нього і не було,я маю на увазі не кількість а якість!
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 11:43
    +2
    DKTheBest2, 13.08.2019 11:18
    Зинченко это 100% удачный проект Гвардиолы. Он все сделал для того, чтобы Зина не потерялся в МанСити и вырос в хорошего игрока. Мало таких тренеров.
    Да що ти кажешь?!?!?!? А може то вдалий проект самого Зінченка? Чи може ти забув як його відправляли о орендах і навіть хотіли продати? Добре що сам Зіна відмовився від оренди а покупця на нього не знайшлося.Перед початком минулого сезону він був тільки ТРЕТІЙ на позицію лівого захисника.І тільки травма Менді дозволила Зіні грати постійно.Спочатку Гвардіола ставив його вимушено,а вже сам Зіна завоював місце в основі.Просто Зіна пахав на кожному тренуванні і Гвардіола то бачив.Тобто не Гвардіола створив Зінченка,Гвардіола бачив як Зінченко створював себе сам!!! І бачив як той хотів грати тільки за МанСіті!!!
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 13.08.2019 12:25
    +1
    ВВВ, 13.08.2019 11:49
    А хто такий Селюк? І чи були в нього зіркові футболісти крім одного Яя Туре, який з донецького Металурга перейшов у Барселону а потім грав за Мансіті,а потім на його місце прийшов Фернандіньо? Хтось може пригадати ще когось такого ж класу як Туре?Я не можу. Тож Селюк то є звичайний селюк,якому просто в життю повезло що він надибав Туре і потім його вигідно двічі продав!! А Гвардіола то тренер з ім*ям,яке він собі створив в Барсі,підтвердив у Баварії і потім в МанСіті.
    Не переходил Яя Туре из Метадона в Барселону... Из Украины он перешел в среднюю по уровню чемпионата Грецию. Потом во Францию и уж потом его увидели в Барселоне.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 13.08.2019 14:41
    0
    ВВВ, 13.08.2019 11:43
    Да що ти кажешь?!?!?!? А може то вдалий проект самого Зінченка? Чи може ти забув як його відправляли о орендах і навіть хотіли продати? Добре що сам Зіна відмовився від оренди а покупця на нього не знайшлося.Перед початком минулого сезону він був тільки ТРЕТІЙ на позицію лівого захисника.І тільки травма Менді дозволила Зіні грати постійно.Спочатку Гвардіола ставив його вимушено,а вже сам Зіна завоював місце в основі.Просто Зіна пахав на кожному тренуванні і Гвардіола то бачив.Тобто не Гвардіола створив Зінченка,Гвардіола бачив як Зінченко створював себе сам!!! І бачив як той хотів грати тільки за МанСіті!!!
    Якби Гвардіола вперся і не давав Зіні шансу виходити на поле,то в МанСіті Зіни би вже не було. А в інших командах далеко не факт, що він би став тим ким є зараз.
    І це не із-за того, що Зіна став би менше працювати, а тому, що не підходив би під модель іншого тренера. Таких випадків набагато більше.
    ВВВ
      ВВВ, 13.08.2019 12:00
    0
    dig_sum, 13.08.2019 11:52
    Зинченко - это удачный проект Фернандиньо. 100%
    Оце скоріше правда,ніж те що він вдалий роект Гвардіоли!!!