Карпаты – Колос – 0:1. Видео гола и обзор матча

Смотрите лучшие эпизоды спарринга украинских клубов

Карпаты – Колос – 0:1. Видео гола и обзор матча
© ФК Карпаты
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 12:21
    +1
    PFCLviv, 17.07.2019 12:04
    Сц.....ука, ніщєброд овечий !
    Де твій корєш, старий баран вітька мостовик?! Забув на кар'єрі його ?!
    Мля,та ти ще пісюн як говорять дітлахи в садочку -"муха повторюха",іди підгузник зміни бо фЕкАліями смердить і писок помий від "лімо",а може то не "лімо"...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.07.2019 12:04
    -1
    ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 11:28
    Ясницький кар'єр,це не море Хоча,про,що я пишу-в тебе коштів тільки на винниківське озеро з морозивом "лімо",якщо батьки дозволять
    Сц.....ука, ніщєброд овечий !
    Де твій корєш, старий баран вітька мостовик?! Забув на кар'єрі його ?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 11:28
    +1
    Ясницький кар'єр,це не море Хоча,про,що я пишу-в тебе коштів тільки на винниківське озеро з морозивом "лімо",якщо батьки дозволять
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.07.2019 10:57
    -2
    ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 09:26
    О,з коми вийшли після "Прикарпаття" Де ви були дрочери і який мудак вас відкачав ???
    Ніщєброд овечий, тільки приїхав з відпочину, я ж не ти бомжара, шо не може позволити собі море
    А шо, вівця, тискучала?!
    nomad
      nomad, 17.07.2019 10:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Это то, что я и ожидал. Колос будет мочить вторую шестёрку, особенно дома.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 09:26
    +2
    О,з коми вийшли після "Прикарпаття" Де ви були дрочери і який мудак вас відкачав ???
    Саня Бах
      Саня Бах, 17.07.2019 08:38
    -2
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 17.07.2019 07:24
    -4
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 09:26
    +2
    О,з коми вийшли після "Прикарпаття" Де ви були дрочери і який мудак вас відкачав ???
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 12:21
    +1
    PFCLviv, 17.07.2019 12:04
    Сц.....ука, ніщєброд овечий !
    Де твій корєш, старий баран вітька мостовик?! Забув на кар'єрі його ?!
    Мля,та ти ще пісюн як говорять дітлахи в садочку -"муха повторюха",іди підгузник зміни бо фЕкАліями смердить і писок помий від "лімо",а може то не "лімо"...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 17.07.2019 11:28
    +1
    Ясницький кар'єр,це не море Хоча,про,що я пишу-в тебе коштів тільки на винниківське озеро з морозивом "лімо",якщо батьки дозволять
    nomad