МЯКУШКО: «Переход в Карпаты – одно из лучших решений в карьере»

Экс-игрок львовского клуба попрощался с командой

МЯКУШКО: «Переход в Карпаты – одно из лучших решений в карьере»
© ФК Карпаты. Сергей Мякушко
Теперь уже бывший игрок «Карпат» Сергей Мякушко попрощался с львовским клубом.
 
«Уже сейчас переход в «Карпаты» можно назвать одним из самых правильных решений в моей жизни. Львов стал моим вторым домом, я полюбил этот город и всегда буду вспоминать об этом периоде с теплом в душе. Лев и зелено-белые цвета навсегда останутся в моем сердце.
 
Верю, что уже очень скоро стадион «Украина» будет заполнен болельщиками, как раньше», - сказал Сергей.
 
Напомним, Мякушко выступал за «Карпаты» с 2017 года. Всего он провел за львовский клуб 58 матчей и забил 13 голов.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 26.06.2019 23:01
    0
    ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 20:20
    Ти реально гальмуєш:1. Не в "темах",а на "гілці" "Карпат",я писав,до матчу з "Волинню" тебе тут і близько не було 2.Щодо "клави" та бризків слюни,переглянь свої коменти з матчів "Карпати"-"Волинь" 3.Не хворій
    Я на сайті був ще декілька років назад) Ще під іншим ніком...так як немає доступу до старого акку на меті, то наразі з цього.
    Не тема і не гілка, а новина, якщо це для тебе так важно. Це новинний сайт.
    Щодо матчу Волинь-Карпати
    Переглядавати, а смисл...карпати пролізли далі, дай бог з ними)
    І тоді в коментах я висловив свою думку, щодо цього клубу, матчу загалом, та дії суддів в ньому, тоді ще набігло стало вівць і почались бриги в них.
    Бризги слюни зазвичай починаються в багатьох, хто крепко вболіває за Карпати, і схоже включаючи тебе..коли бачить, що хтось дозволяє собі якесь найменше висловлювання в адрес їхнього клубу, хай навіть це просто констатація факту, я в моєму випадку, в найпершому коменті до цієї новині і в матчі з волинцю.
    Чи ти рахуєш що Мякушко має тонути разом з Карпатами?
    Як можна вболівати, за команду де її керівництво дозволяє собі ображати власних же вболівальників називаючи їх вівцями?
    Хто її президент, і чому він досі на свободі ?
    Які цілі ставлять перед собою твоя команда, відпускаючи кращих гравців та підсилюючись лише тими, хто повернувся з оренди з клубів першої ліги? Мякушка втратили, Шведа знову навряд чи дадуть в оренду, підсилення з Руху. Найбільше підсилення лавочник «Франьо Прце»
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 20:20
    0
    Вадим Максимов, 26.06.2019 17:36
    Ого навіть відслідковуєш моє перебування в темах.
    Я пишу не тільки про карпати, але ти напевне живеш тільки в новинах про карпати)
    Бачу тебе це напрягає і навіть зашкалує)
    Не заплюй клаву з монітором, бризгами слюни коли будеш писати....
    Ти реально гальмуєш:1. Не в "темах",а на "гілці" "Карпат",я писав,до матчу з "Волинню" тебе тут і близько не було 2.Щодо "клави" та бризків слюни,переглянь свої коменти з матчів "Карпати"-"Волинь" 3.Не хворій
    PFCLviv
      PFCLviv, 26.06.2019 18:36
    -3
    Сєб....вся з каЛпат і таке говорить
    Шо там в тебе доброго було в тому дні ?!
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 26.06.2019 17:36
    -4
    Ого навіть відслідковуєш моє перебування в темах.
    Я пишу не тільки про карпати, але ти напевне живеш тільки в новинах про карпати)
    Бачу тебе це напрягає і навіть зашкалує)
    Не заплюй клаву з монітором, бризгами слюни коли будеш писати....
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 17:25
    +4
    Вадим Максимов, 26.06.2019 17:14
    Мякушко захотів пограти десь у европі. І пожити десь в европейскому місті / країні.
    А не дивитись на те що відбувається в нашому футболі і в карпатах в часності.
    При чьому тут захворів і лємберг) Чи вже зашкалує, коли реалістичними поглядами люди дивляться на ситуацію і описують це в коментах.
    Ти за який клуб глориш?Бо після "Волині" тебе занадто багато на "гілці" "Карпат"...
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 26.06.2019 17:14
    -4
    ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 16:52
    Мля,ще один захворів,ти разом з "лємбергом" в одній палаті?
    Мякушко захотів пограти десь у европі. І пожити десь в европейскому місті / країні.
    А не дивитись на те що відбувається в нашому футболі і в карпатах в часності.
    При чьому тут захворів і лємберг) Чи вже зашкалує, коли реалістичними поглядами люди дивляться на ситуацію і описують це в коментах.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 16:52
    +5
    Вадим Максимов, 26.06.2019 16:21
    А уход, это еще лучшое решение)
    Мля,ще один захворів,ти разом з "лємбергом" в одній палаті?
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 26.06.2019 16:21
    -6
    А уход, это еще лучшое решение)
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 16:52
    +5
    Вадим Максимов, 26.06.2019 16:21
    А уход, это еще лучшое решение)
    Мля,ще один захворів,ти разом з "лємбергом" в одній палаті?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 17:25
    +4
    Вадим Максимов, 26.06.2019 17:14
    Мякушко захотів пограти десь у европі. І пожити десь в европейскому місті / країні.
    А не дивитись на те що відбувається в нашому футболі і в карпатах в часності.
    При чьому тут захворів і лємберг) Чи вже зашкалує, коли реалістичними поглядами люди дивляться на ситуацію і описують це в коментах.
    Ти за який клуб глориш?Бо після "Волині" тебе занадто багато на "гілці" "Карпат"...
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 26.06.2019 23:01
    0
    ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 20:20
    Ти реально гальмуєш:1. Не в "темах",а на "гілці" "Карпат",я писав,до матчу з "Волинню" тебе тут і близько не було 2.Щодо "клави" та бризків слюни,переглянь свої коменти з матчів "Карпати"-"Волинь" 3.Не хворій
    Я на сайті був ще декілька років назад) Ще під іншим ніком...так як немає доступу до старого акку на меті, то наразі з цього.
    Не тема і не гілка, а новина, якщо це для тебе так важно. Це новинний сайт.
    Щодо матчу Волинь-Карпати
    Переглядавати, а смисл...карпати пролізли далі, дай бог з ними)
    І тоді в коментах я висловив свою думку, щодо цього клубу, матчу загалом, та дії суддів в ньому, тоді ще набігло стало вівць і почались бриги в них.
    Бризги слюни зазвичай починаються в багатьох, хто крепко вболіває за Карпати, і схоже включаючи тебе..коли бачить, що хтось дозволяє собі якесь найменше висловлювання в адрес їхнього клубу, хай навіть це просто констатація факту, я в моєму випадку, в найпершому коменті до цієї новині і в матчі з волинцю.
    Чи ти рахуєш що Мякушко має тонути разом з Карпатами?
    Як можна вболівати, за команду де її керівництво дозволяє собі ображати власних же вболівальників називаючи їх вівцями?
    Хто її президент, і чому він досі на свободі ?
    Які цілі ставлять перед собою твоя команда, відпускаючи кращих гравців та підсилюючись лише тими, хто повернувся з оренди з клубів першої ліги? Мякушка втратили, Шведа знову навряд чи дадуть в оренду, підсилення з Руху. Найбільше підсилення лавочник «Франьо Прце»
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.06.2019 20:20
    0
    Вадим Максимов, 26.06.2019 17:36
    Ого навіть відслідковуєш моє перебування в темах.
    Я пишу не тільки про карпати, але ти напевне живеш тільки в новинах про карпати)
    Бачу тебе це напрягає і навіть зашкалує)
    Не заплюй клаву з монітором, бризгами слюни коли будеш писати....
    Ти реально гальмуєш:1. Не в "темах",а на "гілці" "Карпат",я писав,до матчу з "Волинню" тебе тут і близько не було 2.Щодо "клави" та бризків слюни,переглянь свої коменти з матчів "Карпати"-"Волинь" 3.Не хворій