Карпаты арендовали Кудрика

Воспитанник «Львова» ближайший сезон проведет в стане «зелено-белых»

Карпаты арендовали Кудрика
© ФК Карпаты
«Карпаты» арендовали голкипера донецкого «Шахтера» Олега Кудрика.
 
22-летний вратарь проведет в составе «зелено-белых» ближайший сезон.
 
Отметим, что в предыдущем сезоне Кудрик провел в составе «горняков» всего один матч – против ФК «Львов» (5:0).
 
Напомним, «Карпаты» вышли из отпуска 20 июня.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    orest0998
      orest0998, 21.06.2019 21:50
    +3
    Вадим Максимов, 21.06.2019 21:46
    Да так залишитись могли тільки цей зброд)
    Наступний сезон все роставить на свої місця..
    Смішно.Так то як?Справедливо?Але вам не доведеш, що все було чесно і закономірно.Не буду як ви, я бажаю Волині вийти в УПЛ, щоб була команда зі стадіоном і вболівальниками,якими не якими.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 21.06.2019 21:46
    -5
    orest0998, 21.06.2019 20:47
    як мені приємно, що Карпати по праву залишились в УПЛ і в всіх хто вангували першу лігу бомбить.Не передати словами)
    Да так залишитись могли тільки цей зброд)
    Наступний сезон все роставить на свої місця..
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.06.2019 21:42
    -7
    wicker, 21.06.2019 20:54
    Якщо з першочерговим правом викупу, то ОК
    Правом викупу.....
    Вітька, та ви ніщєброди банкроти, кий викуп ???
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.06.2019 21:36
    -9
    Давно відомо, шо каЛпати це фарм Шахтаря... Всьо ясно...
    wicker
      wicker, 21.06.2019 20:54
    +3
    Якщо з першочерговим правом викупу, то ОК
    orest0998
      orest0998, 21.06.2019 20:47
    +6
    Вадим Максимов, 21.06.2019 20:31
    Нашо в цей зброд в оренду відавати...
    Хана парню..в наступному сезоні тільки для першої ліги підійде
    як мені приємно, що Карпати по праву залишились в УПЛ і в всіх хто вангували першу лігу бомбить.Не передати словами)
    REALIST
    online
      REALIST, 21.06.2019 20:43
    +7
    сам вибрав свою долю... от Сікана - реально жаль!
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 21.06.2019 20:31
    -6
    Нашо в цей зброд в оренду відавати...
    Хана парню..в наступному сезоні тільки для першої ліги підійде
    REALIST
    online
      REALIST, 21.06.2019 20:43
    +7
    сам вибрав свою долю... от Сікана - реально жаль!
    orest0998
      orest0998, 21.06.2019 20:47
    +6
    Вадим Максимов, 21.06.2019 20:31
    Нашо в цей зброд в оренду відавати...
    Хана парню..в наступному сезоні тільки для першої ліги підійде
    як мені приємно, що Карпати по праву залишились в УПЛ і в всіх хто вангували першу лігу бомбить.Не передати словами)
    orest0998
      orest0998, 21.06.2019 21:50
    +3
    Вадим Максимов, 21.06.2019 21:46
    Да так залишитись могли тільки цей зброд)
    Наступний сезон все роставить на свої місця..
    Смішно.Так то як?Справедливо?Але вам не доведеш, що все було чесно і закономірно.Не буду як ви, я бажаю Волині вийти в УПЛ, щоб була команда зі стадіоном і вболівальниками,якими не якими.
    wicker
    online
      wicker, 21.06.2019 20:54
    +3
    Якщо з першочерговим правом викупу, то ОК