ОФИЦИАЛЬНО: Ордец подписал контракт с московским Динамо

Украинский защитник продолжит карьеру в российском клубе

ОФИЦИАЛЬНО: Ордец подписал контракт с московским Динамо
© ФК Динамо Москва. Иван Ордец (слева)
Украинский защитник Иван Ордец подписал трехлетний контракт с московским «Динамо». 26-летний игрок покинул донецкий «Шахтер» в статусе свободного агента.
 
Ордец является воспитанником «Шахтера». В 2009 году он начал выступать за молодежную команду «горняков». В составе сборной Украины Иван провел 12 матчей. В его активе 1 гол. В сезоне-2018/19 Ордец из-за травмы принял участие только в 2 встречах украинской Премьер-лиги.
 
«Динамо» завершило минувший сезон на 12-м месте в турнирной таблице чемпионата России. В 30 матчах столичная команда одержала 6 побед, 15 раз сыграла вничью и потерпела 9 поражений.
 
Напомним, зимой 2019 года украинский защитник Ярослав Ракицкий перешел из «Шахтера» в российский «Зенит» за €10 миллионов. Кроме того, недавно «Шахтер» объявил о переходе в «Рубин» защитника Олега Данченко.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Динамо Москва

(35 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    y-grec
    y-grec, 20.06.2019 13:24
    +1
    І не повертайся
    MARIO
    MARIO, 20.06.2019 08:18
    +1
    Эх, Ваня, Ваня... разочаровал...
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 20.06.2019 07:54
    +1
    Ордєц в Орду...
    Ih S
      Ih S, 20.06.2019 06:34
    -6
    Людина хоче спокійно жити, приємно витрачати гроші, бути в безпеці і мати інші природні цінності. Тільки бидло може його осуджувти.
    Ih S
      Ih S, 20.06.2019 06:32
    -1
    Matroskin, 19.06.2019 17:16
    Похоже, что в "Шахтере" лишь два настоящих гражданина и патриота Украины - Марлос и Мораес
    А Калитвинцев з Динамо Київ також тренував клуб з РФ і що?
    Matroskin
    Matroskin, 19.06.2019 17:16
    +2
    Похоже, что в "Шахтере" лишь два настоящих гражданина и патриота Украины - Марлос и Мораес
    Matroskin
    Matroskin, 19.06.2019 16:58
    +2
    Юрій Підгайний, 19.06.2019 13:35
    Блядь... Як ви заколебали своєю войною) ти там був? Ти її бачив?)) Тільки в зомбоящику і віриш що вона там така як тобі трусять. Патріоти хренові. А Ракицький і т.д. спортсмени а не солдати))
    Да, мудило. Я там був, і її бачив. Бачив трупи, розкидані після російського обстрілу. І кожен день навіть у вікно бачу ті місця, на яких було вбито людей.
    Matroskin
    Matroskin, 19.06.2019 16:58
    +1
    Юрій Підгайний, 19.06.2019 13:35
    Блядь... Як ви заколебали своєю войною) ти там був? Ти її бачив?)) Тільки в зомбоящику і віриш що вона там така як тобі трусять. Патріоти хренові. А Ракицький і т.д. спортсмени а не солдати))
    Да, мудило. Я там був, і її бачив. Бачив трупи, розкидані після російського обстрілу. І кожен день навіть у вікно бачу ті місця, на яких було вбито людей.
    turist86
    turist86, 19.06.2019 15:52
    +6
    Ваня, когда придешь в бухгалтерию за зарплатой, не забудь попросить бочку варенья и корзину печенья
    Germes
      Germes, 19.06.2019 15:18
    +3
    Maradona, 19.06.2019 15:12
    Так, але виглядає це як тролінг або чергове знущання пУЙЛа над Україною.
    Ну так ніхто ж не змушує голосувати за прокацапську наволочь, питання чому голосують.
    Germes
      Germes, 19.06.2019 15:18
    +2
    Maradona, 19.06.2019 15:12
    Так, але виглядає це як тролінг або чергове знущання пУЙЛа над Україною.
    Ну так ніхто ж не змушує голосувати за прокацапську наволочь, питання чому голосують.
    Maradona
    online
      Maradona, 19.06.2019 15:12
    +1
    Germes, 19.06.2019 15:04
    Бо в нас демократія, яка-не-яка.
    Так, але виглядає це як тролінг або чергове знущання пУЙЛа над Україною.
    Germes
      Germes, 19.06.2019 15:04
    +2
    Maradona, 19.06.2019 14:57
    Тобто, в паРаші садять блогерів і безобідних мітингувальників, в Україні кум пУйЛа іде в парламент
    Бо в нас демократія, яка-не-яка.
    Germes
      Germes, 19.06.2019 15:03
    +1
    Maradona, 19.06.2019 14:54
    Так ти ж дивись, що сепари мають зараз другий рейтинг у майбутній парламент.
    Це пи*дець, шановні.
    І що скласти лапки й віддатись на милість долі? Потрібно бідняти своє святе місце й піти на вибори й проголосувати за проукраїнські сили. Мене теж дивує за 5 років війни так багато любителів мишебратів, очевидно що в стада память як у акваріумної рибки або вроджений даунізм, бо поіншому не пояснити чому така велика підтримка тих хто прийшов грабувати й вбивати.
    Maradona
    online
      Maradona, 19.06.2019 14:57
    0
    Maradona, 19.06.2019 14:54
    Так ти ж дивись, що сепари мають зараз другий рейтинг у майбутній парламент.
    Це пи*дець, шановні.
    Тобто, в паРаші садять блогерів і безобідних мітингувальників, в Україні кум пУйЛа іде в парламент
    Maradona
    online
      Maradona, 19.06.2019 14:54
    +2
    Germes, 19.06.2019 14:49
    Та все ми можем, було б бажання і не треба сцяти в узвар що ж там про нас подумають мишебрати, ай-яй-яй це ж буде війна, ху.йло нападе. Ху.йло вже давно напав і вде давно йде війна, якщо хтось не помітив, покажіть вже нарешті що ви маєте яйця, а не руламентальні відростки.
    Так ти ж дивись, що сепари мають зараз другий рейтинг у майбутній парламент.
    Це пи*дець, шановні.
    Germes
      Germes, 19.06.2019 14:54
    -1
    REALIST, 19.06.2019 14:44
    Чекаємо слізного інтерв"ю про те, як йогов Україні "прІтЄснялІ" та "ущЄмлялІ" ! ...ну і фото з Власовською стрічкою !
    Ну так треба виправдовувати таку високу довіру й ,,ущемлять,, цих ка.цаполюбів та українофобів, бо вони в Укаїні почувають себе як вдома з ними щей сюсюкаються.
    Germes
      Germes, 19.06.2019 14:51
    -1
    Germes, 19.06.2019 14:49
    Та все ми можем, було б бажання і не треба сцяти в узвар що ж там про нас подумають мишебрати, ай-яй-яй це ж буде війна, ху.йло нападе. Ху.йло вже давно напав і вде давно йде війна, якщо хтось не помітив, покажіть вже нарешті що ви маєте яйця, а не руламентальні відростки.
    *рудаментальні
    Germes
      Germes, 19.06.2019 14:49
    -1
    Maradona, 19.06.2019 14:33
    Чому? - тАк а какАя разнІца, одІн же нарОд, одІн язІк, одна водяра
    Чмошніки сепарські, он ще гнида-медведчук заявляє, що взагалі то й сам не у захваті від українців і найголовніше ска, що ми й закрити його не можемо, а то ще кумец може прийти на порятунок ..
    Хіба депортувати на-хер разом з Бой-ками!
    Та все ми можем, було б бажання і не треба сцяти в узвар що ж там про нас подумають мишебрати, ай-яй-яй це ж буде війна, ху.йло нападе. Ху.йло вже давно напав і вде давно йде війна, якщо хтось не помітив, покажіть вже нарешті що ви маєте яйця, а не руламентальні відростки.
    REALIST
    online
      REALIST, 19.06.2019 14:44
    +1
    Чекаємо слізного інтерв"ю про те, як йогов Україні "прІтЄснялІ" та "ущЄмлялІ" ! ...ну і фото з Власовською стрічкою !
    Муґунот
      Муґунот, 19.06.2019 11:53
    +34
    полку кормильцев прибыло!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:51
    +28
    В сборную двери закрыты навсегда !!!
    Matroskin
    Matroskin, 19.06.2019 12:20
    +27
    Блядь... Как заколебало такое поведение многих-многих публичных и популярных спортсменов, певцов, артистов и т.п... Они не видят в рашке врага, не осознают, что война... Но у меня при этом другой вопрос? А как такЮ блядь, получается, что все они обходят как-то срочную службу в армии, мобилизации проходят мимо них? Как так? Ни одного! Может быть тогда бы в их среде было какое-то понимание происходящего? В той же США в свое время даже Элвис Пресли служил... А у нас, сука, неприкасаемые...Простите за наивность.
    jekаfunny
      jekаfunny, 19.06.2019 12:00
    +26
    Очередной крот ушёл в Рашку, никогда такого не было и вот опять !
    yatsiykvova
      yatsiykvova, 19.06.2019 12:03
    +24
    Рашисти линяють додому і хрен з вами
    alefteev77
    alefteev77, 19.06.2019 12:19
    +21
    Суркис + Медведчук = Ахметов + Оппоблок = Украинофобия
    myroslavmail
      myroslavmail, 19.06.2019 12:34
    +20
    Ваня Ардєц, Ваня Ардєц
    Ґде твая мамка, кто твой атєц?
    Ваня Ардєц, Ваня Ардєц
    Нічєво лічьнава, проста піздєц
    Dima Any
      Dima Any, 19.06.2019 12:13
    +19
    Йому його рідне місто розбомбили а він до них на заробітки. Укр ТВ серйозно програє інфо поле, тому люди не усвідомлюють що творять
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 19.06.2019 11:53
    +17
    Шахтер избавляется от сепаров!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!
    Sanya San
      Sanya San, 19.06.2019 13:28
    +14
    Спорт уа. Ну зачем эта новость в топ на странице? Перешел так перешел, беглой строкой написали и забыли. Или вы будете как с Раком: завтра вышел там на тренировку, потом пошел пообедать и так пока не ляжет спать. Зачем вбрасывать эти бурления.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 19.06.2019 11:58
    +13
    Воспитанник Шахтера.. совпадение? Антиукраинское подразделение, кто обижается пусть объяснит как может совмещаться у человека в одной голове желание работать на тех, кто выгнал его из родного дома бродить бродячим цирком по стране
    Fangold
      Fangold, 19.06.2019 12:44
    +12
    Какой же ты урод Иван Ордец
    NikolayMaltsev
      NikolayMaltsev, 19.06.2019 12:41
    +12
    Ваня, я был о тебе лучшего мнения, и верил до последнего, что ты не совершишь ошибку. Ты свой выбор сделал. Я своё мнение высказал. Прощай Ваня. Надеюсь, ни в сборной, ни в УПЛ, мы тебя больше не увидим.
    Ну а Шахтёр, если собирается отдавать в аренду Бондаренко, придётся серьезно попотеть в этом направлении на трансферном рынке.
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 19.06.2019 12:41
    +11
    alefteev77, 19.06.2019 12:32
    Почему я болельщик ДК всегда уважал Ахметова больше, чем Суркиса.
    Ахметов никогда не скрывал, что он за любовь с Россией. Он их ставленник.
    Суркис- всегда прикидывался патриотом, хотя Украина ему до лампочки. Показухой только занимался. Но она работала только на тех, кто у кого вообще память не работает.
    Согласен с тобой: Ахметов и Суркис - одного поля ягодки! Только Ахметова не за что уважать, даже в сравнении с Суркисом. Чёрное - будь оно темнее или светлее - останется Чёрным!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 19.06.2019 12:36
    +11
    Йде війна. Якщо 3,14дар переходить на сторону ворога - він є дезертир. Негайно таких 3,14дарів, як він, рахитський включити в базу миротворця з забороною на 5 років в'їзду в Україну. Це настоящі зрадники, які платять податки ворогу, а ті в свою чергу за ці гроші вбивають наших воїнів.
    Zport.
      Zport., 19.06.2019 11:57
    +11
    Олександр Бондаренко, 19.06.2019 11:55
    Что там говорили что Динамо подписало Кадыри и с Тулы,етот + рак + Данченко похлеще будут !!!
    Динамо купило Кадири у Аустрии. В Туле он в аренде был
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 19.06.2019 11:53
    +11
    Нічого іншого від шлюхтьоровця і не чекав -- синдром малоросів-мишебратьєв у них в крові .
    Local78
      Local78, 19.06.2019 13:39
    +10
    Зробив свій вибір, можна забути про цього гравця.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.06.2019 12:46
    +9
    Сєпари - вони і в африці сєпари. На черзі Степаненко, Бутко...
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 19.06.2019 14:26
    +8
    Ну теперь дело за малым - осталось вставить в жопу колорадскую ленточку. Мы ше братья и спорт вне политики, да?