Азар может отобрать 11-й номер у Бэйла

Вскоре звездный новичок «Реала» определится с номером

Азар может отобрать 11-й номер у Бэйла
© ФК Реал. Эден Азар
Бельгийский хавбек Эден Азар еще не выбрал игровой номер в «Реале».
 
Как сообщает AS, Азар выбирает между 7 и 11 номерами, под которыми в прошедшем сезоне играли Мариано Диас и Гарет Бэйл.
 
Оба футболиста этим летом могут покинуть «Реал».
 
 
Напомним, 12 июня «Реал» официально представил Азара.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — As.com

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    sokolyk
    sokolyk, 15.06.2019 12:53
    0
    sokolyk, 15.06.2019 12:51
    Тут більше йде мова про престиж. Скільки класних гравців грали під номером 10 і 7 - не злічити! Тому і не личить Азару грати під 16-м номером.
    До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок у офіційних магазинах Азара під 7-м номером
    Класно одрукувався:
    Звісно "До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок Азара у своїх офіційних магазинах під 7-м номером"
    sokolyk
    sokolyk, 15.06.2019 12:51
    0
    Denmark1107, 15.06.2019 11:56
    Хмм... 7-й, до речі, завжди був мій улюблений номер в епоху гравця. А взагалі то, яка різниця у номері, якщо ти тільки но до клубу перебрався? Та і ця нумерозаклопотанність дивує. Ну є якісь незначні нормативи, де 2-3-4-5-6... наче й не підійде для гравця атаки. так само, як і для оборонця 11-10-9-8... Хоча, пам'ятаю чудово, що Андрій Баль грав недовгий час під №8 у захисті Динамо Київ.
    Тут більше йде мова про престиж. Скільки класних гравців грали під номером 10 і 7 - не злічити! Тому і не личить Азару грати під 16-м номером.
    До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок у офіційних магазинах Азара під 7-м номером
    Denmark1107
      Denmark1107, 15.06.2019 11:56
    0
    Хмм... 7-й, до речі, завжди був мій улюблений номер в епоху гравця. А взагалі то, яка різниця у номері, якщо ти тільки но до клубу перебрався? Та і ця нумерозаклопотанність дивує. Ну є якісь незначні нормативи, де 2-3-4-5-6... наче й не підійде для гравця атаки. так само, як і для оборонця 11-10-9-8... Хоча, пам'ятаю чудово, що Андрій Баль грав недовгий час під №8 у захисті Динамо Київ.
    Sevillano
      Sevillano, 15.06.2019 11:30
    +1
    Henriklarsson11, 15.06.2019 10:40
    чувак еще толком не перешел в команду, а уже настроил пол овину игроков реала против себя своими попытками отжать чужой номер
    Думаю, в Реалі небагатьом важливо що з цього приводу думає Маріано чи Бейл
    pol55
      pol55, 15.06.2019 11:26
    +1
    Бейл тоже пошлет,т.к.уходить не согласен и прально,пусть Перес с Заданом жопы рвут на его зарплату.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 15.06.2019 10:40
    +2
    чувак еще толком не перешел в команду, а уже настроил пол овину игроков реала против себя своими попытками отжать чужой номер
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 15.06.2019 10:40
    +2
    чувак еще толком не перешел в команду, а уже настроил пол овину игроков реала против себя своими попытками отжать чужой номер
    Sevillano
      Sevillano, 15.06.2019 11:30
    +1
    Henriklarsson11, 15.06.2019 10:40
    чувак еще толком не перешел в команду, а уже настроил пол овину игроков реала против себя своими попытками отжать чужой номер
    Думаю, в Реалі небагатьом важливо що з цього приводу думає Маріано чи Бейл
    pol55
      pol55, 15.06.2019 11:26
    +1
    Бейл тоже пошлет,т.к.уходить не согласен и прально,пусть Перес с Заданом жопы рвут на его зарплату.
    sokolyk
    sokolyk, 15.06.2019 12:53
    0
    sokolyk, 15.06.2019 12:51
    Тут більше йде мова про престиж. Скільки класних гравців грали під номером 10 і 7 - не злічити! Тому і не личить Азару грати під 16-м номером.
    До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок у офіційних магазинах Азара під 7-м номером
    Класно одрукувався:
    Звісно "До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок Азара у своїх офіційних магазинах під 7-м номером"
    sokolyk
    sokolyk, 15.06.2019 12:51
    0
    Denmark1107, 15.06.2019 11:56
    Хмм... 7-й, до речі, завжди був мій улюблений номер в епоху гравця. А взагалі то, яка різниця у номері, якщо ти тільки но до клубу перебрався? Та і ця нумерозаклопотанність дивує. Ну є якісь незначні нормативи, де 2-3-4-5-6... наче й не підійде для гравця атаки. так само, як і для оборонця 11-10-9-8... Хоча, пам'ятаю чудово, що Андрій Баль грав недовгий час під №8 у захисті Динамо Київ.
    Тут більше йде мова про престиж. Скільки класних гравців грали під номером 10 і 7 - не злічити! Тому і не личить Азару грати під 16-м номером.
    До речі, новина - не актуальна, Реал розпочав продаж футболок у офіційних магазинах Азара під 7-м номером
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.06.2019 11:56
    0
    Хмм... 7-й, до речі, завжди був мій улюблений номер в епоху гравця. А взагалі то, яка різниця у номері, якщо ти тільки но до клубу перебрався? Та і ця нумерозаклопотанність дивує. Ну є якісь незначні нормативи, де 2-3-4-5-6... наче й не підійде для гравця атаки. так само, як і для оборонця 11-10-9-8... Хоча, пам'ятаю чудово, що Андрій Баль грав недовгий час під №8 у захисті Динамо Київ.