Hurriyet: Коноплянка согласовал 3-летний контракт с Фенербахче

Шальке получит от продажи украинца всего 3-4 миллиона евро

Hurriyet: Коноплянка согласовал 3-летний контракт с Фенербахче
© Twitter. Евгений Коноплянка

Украинский вингер «Шальке» Евгений Коноплянка договорился по условиям личного контракта с «Фенербахче», утверждает издание Hurriyet. По его данным, футболист одобрил вариант с переездом в Турцию, где ему был предложен контракт на 3 года.

«Шальке» получит за Коноплянку, контракт которого с немецким клубом рассчитан до лета 2020 года, порядка 3-4 миллионов евро.

Также сообщается, что скауты «Фенербахче» посетили недавние матчи сборной Украины против Сербии (5:0) и Люксембурга (1:0), на которых убедились, что Коноплянка, несмотря на отсутствие игровой практики в «Шальке», находится в хорошей физической форме и готов усилить турецкую команду.

Отметим, что по итогам чемпионата Турции-2018/19 «Фенербахче» финишировал лишь шестым, а потому в предстоящем сезоне не квалифицировался в еврокубки.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Hurriyet

(63 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Lion
    online
      Lion, 15.06.2019 23:11
    0
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Не смеши мои тапочки, найкращий сучасности..... За найкращих футболистов плотят в районе $ 100 милионов, а не 25!
    У вас безмозгих если против динамо значит крот.
    И причем тут Фред?, так Фреда продали как ваших двух звезд вместе взятых!!!
    Lion
    online
      Lion, 15.06.2019 23:06
    0
    Golhrenshtanga, 15.06.2019 10:15
    Ты видел как он за Боруссию начал,если бы не травма,то на том уровне он и продолжил играть
    Ключевое слово начинал!!!!
    salamanka1982
      salamanka1982, 15.06.2019 20:09
    +1
    turist86, 14.06.2019 23:15
    За Зіну дають 20, за Малину - 12, а за Коноплянку - лише 3-4 лимони. І це в той час, коли менш відомих гравців купують за десятки лимонів
    Не рівняй 30-літнього майже гравця за молодь, яким ще грати і грати. Як за під 30-літнього хавбека нормальна ціна
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.06.2019 19:08
    +1
    Жека красава, нормально газпром наебал
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.06.2019 16:16
    +1
    Жека, главное ты от путлера сбегаешь... Но у него руки длинные, будь осторожен, по вечерам один не шарабанься по Стамбулу...
    Kevko
    online
      Kevko, 15.06.2019 14:08
    +2
    Закат карьеры, которая в Европе так по сути и не сложилась. Складывается впечатление, что Коноплянка за спортивную сторону карьеры и не особо переживает
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 15.06.2019 13:25
    +2
    Погрел лаву в Испании.,в Германии,погреет и в Турции.Ему без разницы где отдыхать.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.06.2019 11:16
    0
    roman_kros, 15.06.2019 10:28
    Якби це був один тренер, то можливо, але їх було не один і не два. Емері, Сампаолі, Беріссо, Тедеско, Вагнер, можливо ще хтось. Тренерів багато, результат один. Плюс сюди можна виписати збірну, де Коноплянка грав тільки за старі заслуги і тому, що на його позицію нема кого ставити. Коноплянка це гравець, який привик грати на чистих мячах, а відпрацьовувати на захист не хоче. Ось тут я думаю основна причина такого результату в його європейській кар'єрі.
    Ти так написав, наче Коноплянку не купували, а нав'язували. Очі у цих селекціонерів були/є? Я не знаю тоді, якщо вважати його ледарем, то -пфф-, хто ж тоді пахар? Шевчук з Шахтаря чи Федецький? Гарні гравці, бійці... аде ж їх ніхто НЕ БАЧИВ з європейських клубів.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.06.2019 11:12
    0
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Братан, не звертай уваги на цього лаЙ0на, т.я. нести можна будь-яке безпідставне лайно на будь-кого. Це хейтерзграя Ярмоленка. Те, що Андрюху "перетримав" у себе Суркіс, - це факт, раніше потрібно було відпускати пацана. Власне я, так не бачу вагомих недолікив у Ярмоли. - швидкість, гарний удар, дриблінг. А взагалі якщо, то кожному потрібно вгадати з клубом. Наприклад, Шевченко у Мілані був мега-топ, а в Челсі непорозуміння. А Дієго Марадона, при його неперевершеному супер рівні 80-хх, в Барселоні так і не заграв, зате з Наполі зробив топ клуб.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 15.06.2019 10:28
    +5
    Denmark1107, 15.06.2019 08:35
    За які такі бАльшиЄ бабкІ? Конопа що, хіба був ніяким в Севілії? Почитай уважно відгуки фанів андалузців, де вони були постійно обурені частим ігноруванням не допускати до основи Коноплянку. Може, вся справа у тренера?! Та і ШалькА інколи тупила з вибором основи. От тому і фінішували на дні турнірки, хоча перші тури знаходились в зоні ЛЧ.
    Якби це був один тренер, то можливо, але їх було не один і не два. Емері, Сампаолі, Беріссо, Тедеско, Вагнер, можливо ще хтось. Тренерів багато, результат один. Плюс сюди можна виписати збірну, де Коноплянка грав тільки за старі заслуги і тому, що на його позицію нема кого ставити. Коноплянка це гравець, який привик грати на чистих мячах, а відпрацьовувати на захист не хоче. Ось тут я думаю основна причина такого результату в його європейській кар'єрі.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 15.06.2019 10:15
    -1
    Lion, 15.06.2019 04:57
    Причем тут травмы, Турция это уровень Ярмолы.
    Он ни в Германии ни в Англии не играл.
    Ты видел как он за Боруссию начал,если бы не травма,то на том уровне он и продолжил играть
    yuryan
    yuryan, 15.06.2019 10:15
    +1
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Один з найкращих сучасної України!!! Щоб не придерався...
    yuryan
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    +1
    Lion, 15.06.2019 04:57
    Причем тут травмы, Турция это уровень Ярмолы.
    Он ни в Германии ни в Англии не играл.
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.06.2019 08:35
    -1
    doktor09, 15.06.2019 06:19
    Надо понять простую вещь-привыкшие за огромные бабки играть в "полноги", наши лидеры ни физически, ни морально не в состоянии постоянно пахать на поле. Несколько матчей на уровне-и всё! Длительный спад. Малиновский пока исключение, т.к. ушёл с ЧУ относительно молодым, да и пахал таки в Заре.
    За які такі бАльшиЄ бабкІ? Конопа що, хіба був ніяким в Севілії? Почитай уважно відгуки фанів андалузців, де вони були постійно обурені частим ігноруванням не допускати до основи Коноплянку. Може, вся справа у тренера?! Та і ШалькА інколи тупила з вибором основи. От тому і фінішували на дні турнірки, хоча перші тури знаходились в зоні ЛЧ.
    doktor09
    online
      doktor09, 15.06.2019 06:19
    +5
    Надо понять простую вещь-привыкшие за огромные бабки играть в "полноги", наши лидеры ни физически, ни морально не в состоянии постоянно пахать на поле. Несколько матчей на уровне-и всё! Длительный спад. Малиновский пока исключение, т.к. ушёл с ЧУ относительно молодым, да и пахал таки в Заре.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 15.06.2019 05:46
    +13
    Скоро будет новая серия селфи в инстаграмме, не пропустите!
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 15.06.2019 05:21
    -5
    В сборной Украины все слабые чего все кричат что один коноплянка слабый? Он на уровне со всеми нашими ребятами, бразильцев я сюда на вписываю совсем другой уровень 😀
    Lion
    online
      Lion, 15.06.2019 04:57
    -4
    Golhrenshtanga, 14.06.2019 22:24
    Причем тут Ярмола который не играл с октября из-за травмы,к этому лентяю
    Причем тут травмы, Турция это уровень Ярмолы.
    Он ни в Германии ни в Англии не играл.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 15.06.2019 01:54
    +4
    Мда, скромна сума. Якось в Жені кар'єра по 3.14зді пішла. Був королем в Дніпрі, а ледь не перейшов в Ліверпуль, а тепер докотився до Туреччини. Сподіваюся хоч тут все добре буде.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 15.06.2019 01:00
    0
    Не самый плохой вариант. Турецкий чемпионат довольно конкурентный. Лишь бы играл, а не скамейку грел. А будет играть похабно, можно доиграться что на шашлык пустят)
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 14.06.2019 21:23
    +31
    Главное что бы была игровая практика,а то что Турция,так раньше надо было пахать
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.06.2019 21:38
    +15
    Ну может хоть играть будет.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 15.06.2019 05:46
    +13
    Скоро будет новая серия селфи в инстаграмме, не пропустите!
    Trollface
      Trollface, 14.06.2019 22:25
    +13
    Забивает за сборную и на том спасибо
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 14.06.2019 22:24
    +11
    Слава Чебан, 14.06.2019 22:15
    я думаю что скоро и ярмола туда поедет..
    Причем тут Ярмола который не играл с октября из-за травмы,к этому лентяю
    Андрей Деко
    online
      Андрей Деко, 14.06.2019 21:54
    +6
    Закономерный результат.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 15.06.2019 10:28
    +5
    Denmark1107, 15.06.2019 08:35
    За які такі бАльшиЄ бабкІ? Конопа що, хіба був ніяким в Севілії? Почитай уважно відгуки фанів андалузців, де вони були постійно обурені частим ігноруванням не допускати до основи Коноплянку. Може, вся справа у тренера?! Та і ШалькА інколи тупила з вибором основи. От тому і фінішували на дні турнірки, хоча перші тури знаходились в зоні ЛЧ.
    Якби це був один тренер, то можливо, але їх було не один і не два. Емері, Сампаолі, Беріссо, Тедеско, Вагнер, можливо ще хтось. Тренерів багато, результат один. Плюс сюди можна виписати збірну, де Коноплянка грав тільки за старі заслуги і тому, що на його позицію нема кого ставити. Коноплянка це гравець, який привик грати на чистих мячах, а відпрацьовувати на захист не хоче. Ось тут я думаю основна причина такого результату в його європейській кар'єрі.
    doktor09
    online
      doktor09, 15.06.2019 06:19
    +5
    Надо понять простую вещь-привыкшие за огромные бабки играть в "полноги", наши лидеры ни физически, ни морально не в состоянии постоянно пахать на поле. Несколько матчей на уровне-и всё! Длительный спад. Малиновский пока исключение, т.к. ушёл с ЧУ относительно молодым, да и пахал таки в Заре.
    turist86
    online
    turist86, 14.06.2019 23:15
    +5
    За Зіну дають 20, за Малину - 12, а за Коноплянку - лише 3-4 лимони. І це в той час, коли менш відомих гравців купують за десятки лимонів
    roman_kros
    online
      roman_kros, 15.06.2019 01:54
    +4
    Мда, скромна сума. Якось в Жені кар'єра по 3.14зді пішла. Був королем в Дніпрі, а ледь не перейшов в Ліверпуль, а тепер докотився до Туреччини. Сподіваюся хоч тут все добре буде.
    Maradona
    online
      Maradona, 15.06.2019 00:15
    +3
    Сам по собі ледар Женя, але за збірну старається, удачі!
    Kevko
    online
      Kevko, 15.06.2019 14:08
    +2
    Закат карьеры, которая в Европе так по сути и не сложилась. Складывается впечатление, что Коноплянка за спортивную сторону карьеры и не особо переживает
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 15.06.2019 13:25
    +2
    Погрел лаву в Испании.,в Германии,погреет и в Турции.Ему без разницы где отдыхать.
    salamanka1982
      salamanka1982, 15.06.2019 20:09
    +1
    turist86, 14.06.2019 23:15
    За Зіну дають 20, за Малину - 12, а за Коноплянку - лише 3-4 лимони. І це в той час, коли менш відомих гравців купують за десятки лимонів
    Не рівняй 30-літнього майже гравця за молодь, яким ще грати і грати. Як за під 30-літнього хавбека нормальна ціна
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.06.2019 19:08
    +1
    Жека красава, нормально газпром наебал
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.06.2019 16:16
    +1
    Жека, главное ты от путлера сбегаешь... Но у него руки длинные, будь осторожен, по вечерам один не шарабанься по Стамбулу...
    yuryan
    yuryan, 15.06.2019 10:15
    +1
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Один з найкращих сучасної України!!! Щоб не придерався...
    yuryan
    yuryan, 15.06.2019 10:14
    +1
    Lion, 15.06.2019 04:57
    Причем тут травмы, Турция это уровень Ярмолы.
    Он ни в Германии ни в Англии не играл.
    Та що ти говориш?
    Він як в Борусії так і в Вест Хемі за кілька матчів завойовував місце в основі без всяких проблем!
    Ярмоленко топ футболіст, один з найкращих сучасності.. побачимо як він відновиться після травми.. але говорити про то що Турції це його рівень, це говорить тільки про те що ти кротодрочер!!! І Фреда тобі в кумири!!! 50 лямів за жорсткого лавочника це точно крутіше ніж Ярмо!
    Miroslav1981
      Miroslav1981, 15.06.2019 00:33
    +1
    Слава Чебан, 15.06.2019 00:28
    так ярмоле набрать будет очень трудно..играть он вряд ли будет в основе сейчас
    Почему?? Там, что лекарей нахватает или некому подготовить игрока после травмы??
    Слава Чебан
    online
    Слава Чебан, 15.06.2019 00:28
    +1