Страсбург. Костюк вышла в основную сетку

16-летняя украинка сыграет в основе турнира WTA International

Страсбург. Костюк вышла в основную сетку
© WTA Strasbourg. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (№280 WTA) сыграет в основной сетке грунтового турнира категории WTA International в Страсбурге.

В финале квалификации 16-летняя украинка не оставила шансов Жаклин Кристиан из Румынии (№247 WTA).

Еще одна украинка Валерия Страхова проиграла второй сеяной Лауре Зигемунд из Германии (№105 WTA).

Страсбург. Финал квалификации
Марта Костюк (Украина) – Жаклин Кристиан (Румыния) – 6:1, 6:2
Валерия Страхова (Украина) – Лаура Зигемунд (Германия) – 6:1, 1:6, 0:6

В первом круге основной сетки Костюк сыграет против еще одной победительницы квалификации Мари Бенуа (№269 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    sv_2000
      sv_2000, 20.05.2019 00:01
    +1
    Прикольно было бы уже нынешней Марте сыграть с Гарсией. Шанс есть. Надо пройтт Бенуа и китаянку э.... Вот бы и сравнили
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 19.05.2019 22:43
    +2
    vit-2, 19.05.2019 20:47
    Не хочу багато писати, просто хочу нарешті побачити перемоги наших юних дівчат (Даяни і Марти) по відео, а то останнім часом із українок перемагала лише Марта, але рівень тих турнірів був такий, що навіть не було відеотрансляції.
    П.с. Ми нарікали на азіатів із їх простими вебками на 25-тисячниках, де феєрила Даша. Але в Європі навіть із 60+ тис. немає відео
    У мене горить від того, що квали не показують. Це ж ВТА. Який сенс купувати підписку, якщо вони не можуть поставити банальні вебки на всі корти.
    Natam69
    Natam69, 19.05.2019 21:57
    0
    Поки що все сприяє Марті, ну і результат 6:1, 6:2 теж говорить за себе. Хочеться вірити, що Марта повертається на свій рівень, ну, а якщо пройде Бенуа, зможемо це побачити у матчі з Чжан Сайсай. Це вже буде якийсь показник. Марті успіхів і вірю в яскраве повернення.
    vit-2
    online
      vit-2, 19.05.2019 20:47
    +3
    Не хочу багато писати, просто хочу нарешті побачити перемоги наших юних дівчат (Даяни і Марти) по відео, а то останнім часом із українок перемагала лише Марта, але рівень тих турнірів був такий, що навіть не було відеотрансляції.
    П.с. Ми нарікали на азіатів із їх простими вебками на 25-тисячниках, де феєрила Даша. Але в Європі навіть із 60+ тис. немає відео
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:28
    +1
    Умница Марта. И вновь повезло с жеребьевкой первого круга. Весь вопрос в количестве оставшихся сил, поскольку вообще сетка неплоха.
    Sashamar
    Sashamar, 19.05.2019 18:52
    +2
    Те, що Костюк вийшла до основної сітки, то не новина. То, вибачайте, панове, собака вкусила людину. Бо поява Костюк у першій сотні та першій титул WTA, то лише питання часу. От якби Страхова вперше в житті вийшла до основної сітки більш-менш пристойного турніру, на що були сподівання після першого сету, то вже б була сенсація, то вже б людина вкусила собаку.
    Clyde С.
      Clyde С., 19.05.2019 18:43
    +3
    І зіграє в першому колі теж з кваліфаєром - Бенуа.
    Hyperion
      Hyperion, 19.05.2019 16:59
    +6
    Молодец! С победой!
    Hyperion
      Hyperion, 19.05.2019 16:59
    +6
    Молодец! С победой!
    vit-2
    online
      vit-2, 19.05.2019 20:47
    +3
    Не хочу багато писати, просто хочу нарешті побачити перемоги наших юних дівчат (Даяни і Марти) по відео, а то останнім часом із українок перемагала лише Марта, але рівень тих турнірів був такий, що навіть не було відеотрансляції.
    П.с. Ми нарікали на азіатів із їх простими вебками на 25-тисячниках, де феєрила Даша. Але в Європі навіть із 60+ тис. немає відео
    Clyde С.
      Clyde С., 19.05.2019 18:43
    +3
    І зіграє в першому колі теж з кваліфаєром - Бенуа.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 19.05.2019 22:43
    +2
    vit-2, 19.05.2019 20:47
    Не хочу багато писати, просто хочу нарешті побачити перемоги наших юних дівчат (Даяни і Марти) по відео, а то останнім часом із українок перемагала лише Марта, але рівень тих турнірів був такий, що навіть не було відеотрансляції.
    П.с. Ми нарікали на азіатів із їх простими вебками на 25-тисячниках, де феєрила Даша. Але в Європі навіть із 60+ тис. немає відео
    У мене горить від того, що квали не показують. Це ж ВТА. Який сенс купувати підписку, якщо вони не можуть поставити банальні вебки на всі корти.
    Sashamar
    Sashamar, 19.05.2019 18:52
    +2
    Те, що Костюк вийшла до основної сітки, то не новина. То, вибачайте, панове, собака вкусила людину. Бо поява Костюк у першій сотні та першій титул WTA, то лише питання часу. От якби Страхова вперше в житті вийшла до основної сітки більш-менш пристойного турніру, на що були сподівання після першого сету, то вже б була сенсація, то вже б людина вкусила собаку.
    sv_2000
      sv_2000, 20.05.2019 00:01
    +1
    Прикольно было бы уже нынешней Марте сыграть с Гарсией. Шанс есть. Надо пройтт Бенуа и китаянку э.... Вот бы и сравнили
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:28
    +1
    Умница Марта. И вновь повезло с жеребьевкой первого круга. Весь вопрос в количестве оставшихся сил, поскольку вообще сетка неплоха.
    Natam69
    Natam69, 19.05.2019 21:57
    0
    Поки що все сприяє Марті, ну і результат 6:1, 6:2 теж говорить за себе. Хочеться вірити, що Марта повертається на свій рівень, ну, а якщо пройде Бенуа, зможемо це побачити у матчі з Чжан Сайсай. Це вже буде якийсь показник. Марті успіхів і вірю в яскраве повернення.