Шахтер выпустил яркое промо матча против киевского Динамо

Украинское класико состоится 22 мая

Шахтер выпустил яркое промо матча против киевского Динамо
© ФК Шахтер

«Шахтер» и «Динамо» проведут матч в рамках 30-го тура украинской Премьер-лиги. Донецкий клуб выпустил атмосферное видео, в котором вспомнил исторические победы над киевлянами. 

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Матч «Шахтер» - «Динамо» состоится 22 мая в Харькове. Начало в 19:30.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.05.2019 14:16
    +1
    Ukraine, 18.05.2019 11:56
    ДК це пострадянський клуб із трухлявою структурою на сьогодні.
    Зрозуміло що зараз ДК пролітає у всіх відношеннях, це вже команда з минулого. І не має ніякого відношення до сучасності. Убога команда.
    Динамо клуб зі славетною історією але зараз потерпає через недолуге керівництво Суркісом-молодшим .І що прикро що самі справжні вболівальники Динамо не бачать цього,не хочуть визнавати що гра у клуба зникла,що гравці не прогресують,як і вся команда,що клуб чомусь став зареєстрований ще і на Кіпрі(це офшорна зона хто не знає) а гравцям платять дві зарплати -одну клуб в Україні (на рівні простого менеджера) і іншу з офшора,яка не обкладається податками і з якої самі гравці повинні платити податки до пенсійного та інших фондів (цікаво чи платять гравці ці податки самостійно?).І це не вигадки,про це промовився сам Ігор Суркіс.Саме тому клуб Динамо наразі не такий яким був декілька років назад . І мені від цього прикро бо від цього занепаду Динамо страждає не тільки саме Динамо а і наш футбол в цілому!
    invent
      invent, 18.05.2019 14:12
    0
    kvlad200760, 18.05.2019 14:03
    Певна річ війну на Донбасі розв*язав Ахметов!Він і Крим анексував і взагалі то найбільша загроза Україні! Самі вигадуєте казки а потім в них вірите! Ахметов щось виграв від війни на Донбасі?Чи він виграв би щось від того якби Донбасс приєднався би до Росії як Крим? Мені цікаво що саме виграв би Ахметов від такого сценарію? А може ти вважаєш що він такий тупий що не передбачив що Росія Донбасс не візьме до себе? Тільки я скажу що тупі мільярдерами не стають і рахують всі ризики від своїх дій.А Ахметов лише втратив від подій на Донбасі не вигравши нічого.Я не кажу що Ахметов святий чи патріот України,але не треба йому приписувати того чого немає тільки через протистояння Шахтар-Динамо.
    Для таких неспортивных тем есть МЕТА блоги....
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.05.2019 14:03
    0
    easterly, 18.05.2019 13:11
    По крайней мере Суркис не развязывал войну на Донбасе, в отличии от рыжего напёрсточника
    Певна річ війну на Донбасі розв*язав Ахметов!Він і Крим анексував і взагалі то найбільша загроза Україні! Самі вигадуєте казки а потім в них вірите! Ахметов щось виграв від війни на Донбасі?Чи він виграв би щось від того якби Донбасс приєднався би до Росії як Крим? Мені цікаво що саме виграв би Ахметов від такого сценарію? А може ти вважаєш що він такий тупий що не передбачив що Росія Донбасс не візьме до себе? Тільки я скажу що тупі мільярдерами не стають і рахують всі ризики від своїх дій.А Ахметов лише втратив від подій на Донбасі не вигравши нічого.Я не кажу що Ахметов святий чи патріот України,але не треба йому приписувати того чого немає тільки через протистояння Шахтар-Динамо.
    invent
      invent, 18.05.2019 13:25
    +2
    Лучше бы показали яркую игру, при том и те и другие. Надоели бодалки с мордобоями
    easterly
      easterly, 18.05.2019 13:11
    0
    kvlad200760, 18.05.2019 13:03
    Так виявляється що брати Суркіси теж народ України грабують,то що тепер і за Динамо не вболівати?А команда бувшого Президента України теж грабувала Україну то що тепер не вважати себе українцями???А команда Шахтар Донецьк була,є і буде.Так само як буде Динамо,Дніпро ,Карпати,Чорноморець та інші! Чомусь Циганкова.та іншіх гравців Динамо ти не пов*язуєш з Суркісами а саме з клубом Динамо,то чому ти таке робиш з гравцями Шахтаря? Чому не волаєш що Зорю Луганськ треба перейменувати в Зорю Запоріжжя?
    По крайней мере Суркис не развязывал войну на Донбасе, в отличии от рыжего напёрсточника
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.05.2019 13:03
    -2
    wojsergivan, 18.05.2019 12:31
    Окститесь нет команды шахтер донецк есть кротоферма ахметка это реальность хотите быть Шахтером Донецк валите в Донецк и там играйтею Когда вашего хозяина вытащат из Лондона посадят или убьют и отберут награбленное у народа тогда считать будем успехи команды Шахтер Донецк, а не кротофермы ахметки!!!!!!!!!!!!
    Так виявляється що брати Суркіси теж народ України грабують,то що тепер і за Динамо не вболівати?А команда бувшого Президента України теж грабувала Україну то що тепер не вважати себе українцями???А команда Шахтар Донецьк була,є і буде.Так само як буде Динамо,Дніпро ,Карпати,Чорноморець та інші! Чомусь Циганкова.та іншіх гравців Динамо ти не пов*язуєш з Суркісами а саме з клубом Динамо,то чому ти таке робиш з гравцями Шахтаря? Чому не волаєш що Зорю Луганськ треба перейменувати в Зорю Запоріжжя?
    wojsergivan
      wojsergivan, 18.05.2019 12:31
    0
    Окститесь нет команды шахтер донецк есть кротоферма ахметка это реальность хотите быть Шахтером Донецк валите в Донецк и там играйтею Когда вашего хозяина вытащат из Лондона посадят или убьют и отберут награбленное у народа тогда считать будем успехи команды Шахтер Донецк, а не кротофермы ахметки!!!!!!!!!!!!
    J0e777
      J0e777, 18.05.2019 12:29
    +1
    Ukraine, 18.05.2019 11:56
    ДК це пострадянський клуб із трухлявою структурою на сьогодні.
    Зрозуміло що зараз ДК пролітає у всіх відношеннях, це вже команда з минулого. І не має ніякого відношення до сучасності. Убога команда.
    Это написал болельщик команды, у которой нету ни базы, ни стадиона.. Вообще ничего, кроме денен самого богатого человека Украины по кличке ахмет
    Ukraine
      Ukraine, 18.05.2019 11:56
    -12
    ДК це пострадянський клуб із трухлявою структурою на сьогодні.
    Зрозуміло що зараз ДК пролітає у всіх відношеннях, це вже команда з минулого. І не має ніякого відношення до сучасності. Убога команда.
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 18.05.2019 10:30
    +13
    Я болею за Динамо. И без иронии и сарказма хочу поздравить Шахтер с заслуженным чемпионством. Ждем когда в чемпионате появится третья и четвертая конкурентная сила как это было в случае с Металлистом и Днепром, а пока довольствуемся тем, что имеем. Не будь сейчас Динамо и Шахтера, ЧУ можно было бы закрывать, не в обиду болельщикам других команд.
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 18.05.2019 10:02
    +5
    Я болею больше за Шахтёр.
    Но если взять все трофеи то на данный момент 38-66 в пользу Динамо.
    ЧУ Шах. - 11 (+1 этот сезон) / Дин. 15
    КУ Шах. - 13 / Дин. 11
    СКУ Шах. - 8 / Дин. 7
    ЕК Шах. - 1 / Дин. 2
    ЧСССР Шах. - 0 / Дин. 13
    КСССР Шах. - 4 / Дин. 9
    СКСССР Шах. - 1 / Дин. 3
    это без учёта чемпионатов УССР
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 18.05.2019 10:30
    +13
    Я болею за Динамо. И без иронии и сарказма хочу поздравить Шахтер с заслуженным чемпионством. Ждем когда в чемпионате появится третья и четвертая конкурентная сила как это было в случае с Металлистом и Днепром, а пока довольствуемся тем, что имеем. Не будь сейчас Динамо и Шахтера, ЧУ можно было бы закрывать, не в обиду болельщикам других команд.
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 18.05.2019 10:02
    +5
    Я болею больше за Шахтёр.
    Но если взять все трофеи то на данный момент 38-66 в пользу Динамо.
    ЧУ Шах. - 11 (+1 этот сезон) / Дин. 15
    КУ Шах. - 13 / Дин. 11
    СКУ Шах. - 8 / Дин. 7
    ЕК Шах. - 1 / Дин. 2
    ЧСССР Шах. - 0 / Дин. 13
    КСССР Шах. - 4 / Дин. 9
    СКСССР Шах. - 1 / Дин. 3
    это без учёта чемпионатов УССР
    invent
      invent, 18.05.2019 13:25
    +2
    Лучше бы показали яркую игру, при том и те и другие. Надоели бодалки с мордобоями
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.05.2019 14:16
    +1
    Ukraine, 18.05.2019 11:56
    ДК це пострадянський клуб із трухлявою структурою на сьогодні.
    Зрозуміло що зараз ДК пролітає у всіх відношеннях, це вже команда з минулого. І не має ніякого відношення до сучасності. Убога команда.
    Динамо клуб зі славетною історією але зараз потерпає через недолуге керівництво Суркісом-молодшим .І що прикро що самі справжні вболівальники Динамо не бачать цього,не хочуть визнавати що гра у клуба зникла,що гравці не прогресують,як і вся команда,що клуб чомусь став зареєстрований ще і на Кіпрі(це офшорна зона хто не знає) а гравцям платять дві зарплати -одну клуб в Україні (на рівні простого менеджера) і іншу з офшора,яка не обкладається податками і з якої самі гравці повинні платити податки до пенсійного та інших фондів (цікаво чи платять гравці ці податки самостійно?).І це не вигадки,про це промовився сам Ігор Суркіс.Саме тому клуб Динамо наразі не такий яким був декілька років назад . І мені від цього прикро бо від цього занепаду Динамо страждає не тільки саме Динамо а і наш футбол в цілому!
    J0e777
      J0e777, 18.05.2019 12:29
    +1
    Ukraine, 18.05.2019 11:56
    ДК це пострадянський клуб із трухлявою структурою на сьогодні.
    Зрозуміло що зараз ДК пролітає у всіх відношеннях, це вже команда з минулого. І не має ніякого відношення до сучасності. Убога команда.
    Это написал болельщик команды, у которой нету ни базы, ни стадиона.. Вообще ничего, кроме денен самого богатого человека Украины по кличке ахмет
    invent
      invent, 18.05.2019 14:12
    0
    kvlad200760, 18.05.2019 14:03
    Певна річ війну на Донбасі розв*язав Ахметов!Він і Крим анексував і взагалі то найбільша загроза Україні! Самі вигадуєте казки а потім в них вірите! Ахметов щось виграв від війни на Донбасі?Чи він виграв би щось від того якби Донбасс приєднався би до Росії як Крим? Мені цікаво що саме виграв би Ахметов від такого сценарію? А може ти вважаєш що він такий тупий що не передбачив що Росія Донбасс не візьме до себе? Тільки я скажу що тупі мільярдерами не стають і рахують всі ризики від своїх дій.А Ахметов лише втратив від подій на Донбасі не вигравши нічого.Я не кажу що Ахметов святий чи патріот України,але не треба йому приписувати того чого немає тільки через протистояння Шахтар-Динамо.
    Для таких неспортивных тем есть МЕТА блоги....
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.05.2019 14:03
    0
    easterly, 18.05.2019 13:11
    По крайней мере Суркис не развязывал войну на Донбасе, в отличии от рыжего напёрсточника
    Певна річ війну на Донбасі розв*язав Ахметов!Він і Крим анексував і взагалі то найбільша загроза Україні! Самі вигадуєте казки а потім в них вірите! Ахметов щось виграв від війни на Донбасі?Чи він виграв би щось від того якби Донбасс приєднався би до Росії як Крим? Мені цікаво що саме виграв би Ахметов від такого сценарію? А може ти вважаєш що він такий тупий що не передбачив що Росія Донбасс не візьме до себе? Тільки я скажу що тупі мільярдерами не стають і рахують всі ризики від своїх дій.А Ахметов лише втратив від подій на Донбасі не вигравши нічого.Я не кажу що Ахметов святий чи патріот України,але не треба йому приписувати того чого немає тільки через протистояння Шахтар-Динамо.
    easterly
      easterly, 18.05.2019 13:11
    0
    kvlad200760, 18.05.2019 13:03
    Так виявляється що брати Суркіси теж народ України грабують,то що тепер і за Динамо не вболівати?А команда бувшого Президента України теж грабувала Україну то що тепер не вважати себе українцями???А команда Шахтар Донецьк була,є і буде.Так само як буде Динамо,Дніпро ,Карпати,Чорноморець та інші! Чомусь Циганкова.та іншіх гравців Динамо ти не пов*язуєш з Суркісами а саме з клубом Динамо,то чому ти таке робиш з гравцями Шахтаря? Чому не волаєш що Зорю Луганськ треба перейменувати в Зорю Запоріжжя?
    По крайней мере Суркис не развязывал войну на Донбасе, в отличии от рыжего напёрсточника
    wojsergivan
      wojsergivan, 18.05.2019 12:31
    0
    Окститесь нет команды шахтер донецк есть кротоферма ахметка это реальность хотите быть Шахтером Донецк валите в Донецк и там играйтею Когда вашего хозяина вытащат из Лондона посадят или убьют и отберут награбленное у народа тогда считать будем успехи команды Шахтер Донецк, а не кротофермы ахметки!!!!!!!!!!!!