ФК Львов может прекратить существование

Украина рискует потерять еще один футбольный клуб

ФК Львов может прекратить существование
© ФК Львов

Украинский футбольный клуб «Львов», выступающий в УПЛ, может прекратить свое существование. Об этом сообщил ведущий Игорь Цыганык.

«Мне известно, что руководство ФК «Львов» понемногу начинает терять интерес к львовскому клубу. Определенные менеджеры пришли и нарисовали перспективы: привозить бразильцев, потом продавать их украинским грандам, зарабатывать деньги, играть в еврокубках. Ни у ФК «Львов», ни у Вереса, а это одно и то же, сейчас таких перспектив нет. Ни один бразилец, который прошел этот «Шахтер» для бедных, не имеет никаких шансов зацепиться в украинских грандах.

Уже ходят слухи, что собираются закрывать этот проект или передавать его в какие-то другие руки. Уже сейчас идет поиск потенциальных инвесторов, которые могли бы вложиться в этот клуб. Но перспектив у ФК «Львов» нет. Футбольная школа клуба принадлежит совсем другому человеку, который давно этим занимается. Это Роман Евгеньевич Михайлов. Он будет заниматься этими детьми. Там перспектива для украинских футболистов еще есть», — отметил Цыганык.

После 28-ми сыгранных туров «Львов» занимает 6-е место в турнирной таблице УПЛ, имея в активе 30 очков при разнице забитых и пропущенных мячей 23-35.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — #FootballHub

(34 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ruslan
      Ruslan, 15.05.2019 19:42
    0
    Читаю коментарі і прозріваю. Таке враження що в гівно наступив. Які ж ви все ж таки вилюдки... Справа не в одному клубі. Твердо на ногах фінансово стоять два звісно, остальні в любий час можуть зникнути з футбольної карти країни. Ви мудазвони тішитесь! А чого? Менталітет такий. Сущність в вас така гнила. Скільки клубів вже пропало?! Одні не могли утримувати, інших не хотіли - а вам весело. Бідність та убогість нас пожираю всіх - а ви ржете! В країні війна, гинуть люди - вам насрати! Завтра ще щось пропаде з нашого життя - ви будете весело свої дрібні мозги в чат виригувати і дальше тішитись! Карпати, Ворскла, Олімпік, люба команда зараз ледве зводить кінці з кінцями, всюда негаразди. Будь де виясняли б причини, шукали рішення або просто висловлювали жаль. В нас своє гавняне життя ще гавном прикрашати будуть, один одного брудом полиють. Що ж ви за люди такі? Ска нелюди якісь
    PFCLviv
      PFCLviv, 15.05.2019 09:39
    -3
    Спорт.юа, якось непрофесійно з вашого боку публікувати фейки від доморощених журналістів типу циганика. Варто було б взяти коментар з цього приводу безпосередньо у керівників ФК Львова.
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 23:09
    -6
    Ваня, 14.05.2019 22:57
    Блін, ну реально ти якийсь неадикват, в мене таке враження що ти і є директором Лімо (доречі смачне морозиво),Львів це перш за все Карпати, а твій клуб це дитя ФФУ не більше
    Оооо, я ше таке не чув... Дитя ФФУ... Всьо... Нам триндєц! Піши єсчє!
    П.с. Я просто в шоці, як народ вірить якомусь доморощеному журнілюзі, який ненавидить ФК Львів і несе брєд, небачачи в якій задниці його отара!
    Ваня
      Ваня, 14.05.2019 22:57
    +4
    PFCLviv, 14.05.2019 22:43
    Поки морозиво ЛІМО давало гроші неблагодарному Вереса і неблагодарним Карпатам, команди жили! Рівне вигнало львівське шапіто і Верес став народною командою... карпати ЛІМО змінило на мінералку і пластикові вікна, теж прямують в пердив до Вереса
    Їжте ЛІМО, МОРОЗИВО ПЕРЕМОЖЕЦЬ ! ТІЛЬКИ ЛЬВІВ !
    Блін, ну реально ти якийсь неадикват, в мене таке враження що ти і є директором Лімо (доречі смачне морозиво),Львів це перш за все Карпати, а твій клуб це дитя ФФУ не більше
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.05.2019 22:45
    +1
    kerch30, 14.05.2019 22:38
    Лімо відмовилось від ФК Львів. Новий спонсор Рудь, команда переїджає в Житомир
    Ага,і "лємберга" з собою нехай забирають
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 14.05.2019 22:44
    +6
    Как я и говорил ждите объявление на ОЛХ Продается место в УПЛ цена договорная!
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 22:43
    -7
    kerch30, 14.05.2019 22:38
    Лімо відмовилось від ФК Львів. Новий спонсор Рудь, команда переїджає в Житомир
    Поки морозиво ЛІМО давало гроші неблагодарному Вереса і неблагодарним Карпатам, команди жили! Рівне вигнало львівське шапіто і Верес став народною командою... карпати ЛІМО змінило на мінералку і пластикові вікна, теж прямують в пердив до Вереса
    Їжте ЛІМО, МОРОЗИВО ПЕРЕМОЖЕЦЬ ! ТІЛЬКИ ЛЬВІВ !
    kerch30
    online
      kerch30, 14.05.2019 22:38
    +6
    Лімо відмовилось від ФК Львів. Новий спонсор Рудь, команда переїджає в Житомир
    kerch30
    online
      kerch30, 14.05.2019 22:36
    -1
    Бруно переходит в Шериф за 200 000 евро
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 22:20
    -5
    Dom_y_Doporu, 14.05.2019 22:15
    Это хейтеры и завистники из Карпат хотят убрать конкурента....(
    Ага! Їх жаба давить! Скоро прийдеться у Львові ходити на єдину львівську команду ФК Львів! або на чемпіонат серед аматорів і учасника ФК Карпати - 1963
    Dom_y_Doporu
      Dom_y_Doporu, 14.05.2019 22:15
    -3
    Surkisfuilo, 14.05.2019 21:34
    Ось твій камент і здобув аж -6 лайків! Далі що?
    Это хейтеры и завистники из Карпат хотят убрать конкурента....(
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:40
    -6
    ФК Копенгаген, Петряка Мол Віді і бельгійські клуби ... Хороший початок! Бруно один із найкращих форвардів в УПЛ, недивно, що такий попит!
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:36
    -6
    Surkisfuilo, 14.05.2019 21:34
    Ось твій камент і здобув аж -6 лайків! Далі що?
    То циганик, вацко, мостовик вітя, погулянка, димінський, смайлійчук мене мінусують !
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:34
    -6
    Barlowold, 14.05.2019 21:31
    Ну объективно говоря, спортарену называть нормальным инсайдом точно не следует, скорее помойка куда всякие агенты сливают свои фейки
    А нє..... Довіряти вівці циганику ! типу сам Б.Й. Копитко злив інфу самому Циганику! Розказав про свох бізнес плани!
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 14.05.2019 21:34
    0
    Dom_y_Doporu, 14.05.2019 19:07
    Если мой коммент соберёт больше 5ти лайков, то руководство может задуматься и осознать, что фанатам вовсе не безразличен ФК Львов.
    Ось твій камент і здобув аж -6 лайків! Далі що?
    invent
      invent, 14.05.2019 21:32
    0
    Опять станет Вересом?
    Barlowold
      Barlowold, 14.05.2019 21:31
    +1
    PFCLviv, 14.05.2019 21:03
    Бруно може змінити Львів на європейський клуб – форвард розповів про своє майбутнє
    Нападник ФК Львів Бруно Дуарте може невдовзі покинути клуб.
    У послугах бразильця зацікавлені низка європейських клубів, повідомляє Sport Arena. Зокрема йдеться про Копенгаген, Віді, а також кілька бельгійських команд.
    За інформацією видання, офіційно у Львів з пропозицією про трансфер Бруно поки ніхто не звертався, однак скаути названих вище клубів активно контактують з "левами". Переговори від імені Львова щодо можливого трансферу форварда в Копенгаген веде агент Вадим Шаблій.
    Сам футболіст у коментарі Footboom відмовився від конкретики: "Мої агенти подбають про все. Знаю, що скоро у нас будуть новини на цю тему. Наразі єдину і конкретну пропозиція я отримав від мого нинішнього клубу – ФК Львів".
    ===============
    Шось я цим вівцям Циганикам і Вацькам недовіряю, а от нормальним інсайдам довіряю!
    Ну объективно говоря, спортарену называть нормальным инсайдом точно не следует, скорее помойка куда всякие агенты сливают свои фейки
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:22
    -5
    Фк Копенгаген готовий викласти за Бруно приблизно 2 - 3 мільйони ЄВРО !
    =============
    З почином, починаємо заробляти гроші !

    Тільки Львів !
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:07
    -5
    Вівці ( циганики, вацьки, віті мостовики і інша отара) ..... Н Е Д О Ч Е К А Є Т Е С Ь !
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.05.2019 21:03
    -5
    Бруно може змінити Львів на європейський клуб – форвард розповів про своє майбутнє
    Нападник ФК Львів Бруно Дуарте може невдовзі покинути клуб.
    У послугах бразильця зацікавлені низка європейських клубів, повідомляє Sport Arena. Зокрема йдеться про Копенгаген, Віді, а також кілька бельгійських команд.
    За інформацією видання, офіційно у Львів з пропозицією про трансфер Бруно поки ніхто не звертався, однак скаути названих вище клубів активно контактують з "левами". Переговори від імені Львова щодо можливого трансферу форварда в Копенгаген веде агент Вадим Шаблій.
    Сам футболіст у коментарі Footboom відмовився від конкретики: "Мої агенти подбають про все. Знаю, що скоро у нас будуть новини на цю тему. Наразі єдину і конкретну пропозиція я отримав від мого нинішнього клубу – ФК Львів".
    ===============
    Шось я цим вівцям Циганикам і Вацькам недовіряю, а от нормальним інсайдам довіряю!
    Andrew Schebet
    Andrew Schebet, 14.05.2019 18:23
    +23
    Да. ПФЛ должно собой гордиться, провернула аферу под названием Верес/Львов...
    Ни Вереса ни Львова...
    Зато создают дебильные прецеденты...
    Вместо того, чтобы допускать в Премьер лигу тех, кто может и хочет играть, лепят никому не нужные холохупы...
    На хиба, как говорил Лигатемный....
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 14.05.2019 18:16
    +18
    Як таке переживе єдиний суперфан цього клубу? Піде топитися у річці глибокій?
    Alik Furmanov
    Alik Furmanov, 14.05.2019 19:43
    +14
    Хорошо когда есть владельцы клубов.Плохо когда владельцы клубов подонки. ФК "Львов" это не Фк "Львов", а непонятно ч то и из чего сделано. У клуба ни традиций,ни истории,нибазы. Набрали бразильских пацанов, для которых украинский чемпионат ничего не значит и из которого нет перспективного выхода. Другое дело "Карпаты". Это любимый клуб львовян с 1963 года. Почему этот клуб стал принадлежать и принадлежит проходимцу Дыминскому? Кто он такой и какое отношение имеет ко Львову и к "Карпатам"? Никто и никакого!Почему у проходимца и вора есть деньги на львовский клуб, а у огромного города денег нет? Почему не создать акционерное общество с сотнями тысяч пайщиков, из которых бы сформировали бы совет и управление клубом? Кому принадлежат львовские стадионы и базы? Пока с этими вопросами не разберутся львовяне,никакого футбола и никаких клубов во Львове не будет. Всё и всегда будет зависеть только от проходимцев и подлецов. Олигархи убили "Металлист","Днепр", "Кривбасс","Арсенал","Говерлу", "Металлург" донецкий и другие клубы,до которых в разное время добрались их грязные лапы. Это ждёт сейчас львовские клубы и не только. Ответ один. Владельцем клуба может быть частное лицо,но это должен быть порядочный человек,влюблённый в футбол, а не вороватая мразь. Я не хочу называть фамилии,но они известны всем и без меня.
    Т. Артём
    Т. Артём, 14.05.2019 19:00
    +11
    Surkisfuilo, 14.05.2019 18:16
    Як таке переживе єдиний суперфан цього клубу? Піде топитися у річці глибокій?
    Сказали же. Проект закрывают. Проплаченных ботов не будет
    футфан
      футфан, 14.05.2019 18:58
    +11
    ФК Львів припинить своє існування інфа 100%, це ж сам Циганик сказав
    Chester_787
    Chester_787, 14.05.2019 18:56
    +11
    ФК Львов может прекратить существование
    Нарешті це недоорозуміння, невідомо як попавше в УПЛ накриється синім тазіком
    wicker
      wicker, 14.05.2019 19:16
    +10
    А кому вони у Львові НАХ.... потрібні.- ні уболівальників, ні інфракструктури......... це команда яка з'явилася нізвідки і лине і нікуди....
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 14.05.2019 19:28
    +9
    Можна знову Верес повернути у ПЛ.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 14.05.2019 18:46
    +9
    Так ФК львів чи всетаки Верес? Наскільки памятаю, Верес же перейменували в Львів і залишили в УПЛ, бо в старого Вереса стадіон згорів від дощу новий. Це лише залишається здогадуватись, що про УПЛ думають спортивні телетрансятори , перед тим, як купити пул)))))
    y-grec
    y-grec, 14.05.2019 19:22
    +8
    Чомуя не здивований на фоні всіх цих ротацій між лігами?
    lviv-999
      lviv-999, 14.05.2019 18:20
    +8
    Де ))))!!!!! Де !!!! Горе Фанат !!!! Пє молоко з пляшки з горя ))))!!!!!!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.05.2019 19:18
    +7
    "лємберг" тільки не влаштовуй суїцид,пошкодуй рідних...(рік назал,я давав "недовересу" максимум 3 сезони в прем'єр лізі,щось пішло не так... ) p.s. Реал,Барса,всі Манчестери,Баварія,Дортмунд та інші гранди з полегшенням зітхнули...
    zhyr
    online
      zhyr, 14.05.2019 18:52
    +7
    НЕ ВІРЮ! Не може майбутній багаторазовий переможець усіх всеможливих турнірів так взяти і зникнути!
    Макс Максов
      Макс Максов, 14.05.2019 18:13
    +7
    Ну это неудивительно, учитывая какая у них чехарда с тренерами и игроками!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 14.05.2019 22:44
    +6
    Как я и говорил ждите объявление на ОЛХ Продается место в УПЛ цена договорная!
    kerch30
    online
      kerch30, 14.05.2019 22:38
    +6
    Лімо відмовилось від ФК Львів. Новий спонсор Рудь, команда переїджає в Житомир
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 14.05.2019 19:14
    +6
    PFCLviv, 14.05.2019 19:00
    Ото цього прихильника овечого стада і по сумітницству вівці почало ковбасити ! Давайте ше брєд супер еХксперта Вацька... Той теж любить овечі мрії озвучувати!
    Опа, явилося недолуге Ану повідай всім ще раз, які там європські і всього світу кубки твій суперклюб на раз-два здобуде?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.05.2019 19:21
    +5
    Dom_y_Doporu, 14.05.2019 19:07
    Если мой коммент соберёт больше 5ти лайков, то руководство может задуматься и осознать, что фанатам вовсе не безразличен ФК Львов.
    Люблю хороший гумор!Лайк не ставив...ну ти мене зрозумів
    Ваня
      Ваня, 14.05.2019 22:57
    +4
    PFCLviv, 14.05.2019 22:43
    Поки морозиво ЛІМО давало гроші неблагодарному Вереса і неблагодарним Карпатам, команди жили! Рівне вигнало львівське шапіто і Верес став народною командою... карпати ЛІМО змінило на мінералку і пластикові вікна, теж прямують в пердив до Вереса
    Їжте ЛІМО, МОРОЗИВО ПЕРЕМОЖЕЦЬ ! ТІЛЬКИ ЛЬВІВ !
    Блін, ну реально ти якийсь неадикват, в мене таке враження що ти і є директором Лімо (доречі смачне морозиво),Львів це перш за все Карпати, а твій клуб це дитя ФФУ не більше
    alefteev77
    alefteev77, 14.05.2019 18:22
    +3
    Это ФК "Львов" (сборная солянка за 2 недели собранная) Динамо проиграло в этом сезоне?