Ястремская – Младенович. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга турнира WTA в Стамбуле

Ястремская – Младенович. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© WTA. Даяна Ястремская
В среду, 24-го апреля, третья ракетка Украины Даяна Ястремская (№37 WTA) проведет матч первого круга турнира в Стамбуле.
 
Встреча против француженки Кристины Младенович (№64 WTA) состоится в среду, 24-го апреля. Ориентировочное время начала матча – 11:00 по Киеву.
 

В случае победы Ястремская, которая посеяна на турнире под 4-м номером, сыграет против победительницы матча между россиянкой Анастасией Потаповой и украинкой Катериной Козловой.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 13:50
    -1
    Elis, 24.04.2019 13:40
    Шансів у неї дуже багато, Младєновіч нікакая. Коли Даяна тримає м'яч у грі, шукає зручного моменту для атаки, у неї шикарні розіграші. Але тільки намагається виграти матч одним м'ячем - поспіх, повно аутів, подвійних - жесть.
    Ого, я думала коментар зник, аж тут він раптом опублікувався через півтори години
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.04.2019 13:49
    +1
    vit-2, 24.04.2019 13:00
    Ну, думаю, Даяні ще треба прибитися до грунту і довгих розиграшів без великої кількості віннерсів. Та ж Младенович трохи вже награлася на КФ, там же по ідеї вже грунт мав бути покриттям?
    Да, они с румынками на грунте играли. Правда, в зале. А Даяна всегда тяжело приспосабливается к смене покрытий, и когда игра не идет, снова вылезает юниорский теннис. Избавиться от этого пока не удается.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 13:40
    -1
    vit-2, 24.04.2019 12:16
    Не можу дивитися відео, але по тексту шанси в Даяни в першому сеті були: українка не використала багато брейкпойнтів на прийомі, ще й програла 2 свої подачі з подвійних геймболів. Загалом багато в напружених моментах програє Даяна, може через брак досвіду.
    Шансів у неї дуже багато, Младєновіч нікакая. Коли Даяна тримає м'яч у грі, шукає зручного моменту для атаки, у неї шикарні розіграші. Але тільки намагається виграти матч одним м'ячем - поспіх, повно аутів, подвійних - жесть.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 13:05
    -1
    vit-2, 24.04.2019 13:00
    Ну, думаю, Даяні ще треба прибитися до грунту і довгих розиграшів без великої кількості віннерсів. Та ж Младенович трохи вже награлася на КФ, там же по ідеї вже грунт мав бути покриттям?
    Чесно кажучи, не пам'ятаю на якому покритті вони грали федкап. Але грунт однозначно більше підходить Младєнович, ніж атакуючій Даяні.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 13:00
    -1
    Elis, 24.04.2019 12:54
    У Даяни одна суттєва вада - вона намагається виграти матч одним ударом. В найкращому стилі Остапенко. Коли вона не поспішає, тримає м'яч у грі, чекає моменту для атаки - у неї шикарні розіграші. Але кількість аутів в цьому матчі просто зашкалює. Як тільки поспіх, відразу повно невимушених.
    Шкода. Я дуже хотіла подивитись українське дербі.
    Ну, думаю, Даяні ще треба прибитися до грунту і довгих розиграшів без великої кількості віннерсів. Та ж Младенович трохи вже награлася на КФ, там же по ідеї вже грунт мав бути покриттям?
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 24.04.2019 12:58
    0
    Да шо это такое такое деется. Летят звезды как фанера над Полтавой
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:54
    +3
    vit-2, 24.04.2019 12:49
    Не зрозумів що Даяна робила на своїй подачі всю гру
    У Даяни одна суттєва вада - вона намагається виграти матч одним ударом. В найкращому стилі Остапенко. Коли вона не поспішає, тримає м'яч у грі, чекає моменту для атаки - у неї шикарні розіграші. Але кількість аутів в цьому матчі просто зашкалює. Як тільки поспіх, відразу повно невимушених.
    Шкода. Я дуже хотіла подивитись українське дербі.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:49
    +1
    Не зрозумів що Даяна робила на своїй подачі всю гру
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:48
    +1
    А тим часом Катя молодець
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:48
    0
    От і все ((
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:46
    +2
    Vladdal, 24.04.2019 12:21
    Тут всё решает подача. У Младенович она есть, у Даяны - нет.
    Ріелі? 48% перший сет. Подивіться кількість невимушених у Даяни. Там весь секрет
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:33
    +1
    Vladdal, 24.04.2019 12:21
    Тут всё решает подача. У Младенович она есть, у Даяны - нет.
    Доведеться ще зачекати, поки Даяні поставлять нормальні обидві подачі. Про інші компоненти і стабільність те саме.
    Чекати можна, головне щоб на виході був позитивний результат.
    П.с. Особисто я вже так скучив весною за тенісом, що дивився навіть матчі Лопатецької то жахливій вебці.
    Vladdal
      Vladdal, 24.04.2019 12:21
    -2
    vit-2, 24.04.2019 12:16
    Не можу дивитися відео, але по тексту шанси в Даяни в першому сеті були: українка не використала багато брейкпойнтів на прийомі, ще й програла 2 свої подачі з подвійних геймболів. Загалом багато в напружених моментах програє Даяна, може через брак досвіду.
    Тут всё решает подача. У Младенович она есть, у Даяны - нет.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:16
    0
    Не можу дивитися відео, але по тексту шанси в Даяни в першому сеті були: українка не використала багато брейкпойнтів на прийомі, ще й програла 2 свої подачі з подвійних геймболів. Загалом багато в напружених моментах програє Даяна, може через брак досвіду.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 11:56
    0
    Боже, куди вона спішить?! Все життя попереду...
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 24.04.2019 11:53
    0
    Младенович в последнее время вообще никакая,. но во что играет Даяна не понятно, пора бы уже собраться
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 11:31
    0
    Младєнович тільки ходить помилки Даяни збирає
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:54
    +3
    vit-2, 24.04.2019 12:49
    Не зрозумів що Даяна робила на своїй подачі всю гру
    У Даяни одна суттєва вада - вона намагається виграти матч одним ударом. В найкращому стилі Остапенко. Коли вона не поспішає, тримає м'яч у грі, чекає моменту для атаки - у неї шикарні розіграші. Але кількість аутів в цьому матчі просто зашкалює. Як тільки поспіх, відразу повно невимушених.
    Шкода. Я дуже хотіла подивитись українське дербі.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:46
    +2
    Vladdal, 24.04.2019 12:21
    Тут всё решает подача. У Младенович она есть, у Даяны - нет.
    Ріелі? 48% перший сет. Подивіться кількість невимушених у Даяни. Там весь секрет
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.04.2019 13:49
    +1
    vit-2, 24.04.2019 13:00
    Ну, думаю, Даяні ще треба прибитися до грунту і довгих розиграшів без великої кількості віннерсів. Та ж Младенович трохи вже награлася на КФ, там же по ідеї вже грунт мав бути покриттям?
    Да, они с румынками на грунте играли. Правда, в зале. А Даяна всегда тяжело приспосабливается к смене покрытий, и когда игра не идет, снова вылезает юниорский теннис. Избавиться от этого пока не удается.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:49
    +1
    Не зрозумів що Даяна робила на своїй подачі всю гру
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:48
    +1
    А тим часом Катя молодець
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:33
    +1
    Vladdal, 24.04.2019 12:21
    Тут всё решает подача. У Младенович она есть, у Даяны - нет.
    Доведеться ще зачекати, поки Даяні поставлять нормальні обидві подачі. Про інші компоненти і стабільність те саме.
    Чекати можна, головне щоб на виході був позитивний результат.
    П.с. Особисто я вже так скучив весною за тенісом, що дивився навіть матчі Лопатецької то жахливій вебці.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 24.04.2019 12:58
    0
    Да шо это такое такое деется. Летят звезды как фанера над Полтавой
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 12:48
    0
    От і все ((
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 12:16
    0
    Не можу дивитися відео, але по тексту шанси в Даяни в першому сеті були: українка не використала багато брейкпойнтів на прийомі, ще й програла 2 свої подачі з подвійних геймболів. Загалом багато в напружених моментах програє Даяна, може через брак досвіду.
    Elis
    online
      Elis, 24.04.2019 11:56
    0
    Боже, куди вона спішить?! Все життя попереду...
    Сергей Богданов