|
1143
1

Пляжний футбол: наступний суперник – Англія

Суперником української збірної в 1/8 фіналу кваліфікаційного турніру ЧС-2008 буде команда Англії

Це з’ясувалося увечері у вівторок, після того, як англійці поступилися в заключному груповому матчі португальцям − 1:6.

«Боже, бережи королеву...»
У чому родоначальникам великого футболу на пляжах Бенідорма точно не було рівних, так це у щирості виконання державного гімну. «Боже, бережи королеву...» вони співали натхненно й гучно, та ще й за підтримки трибун (кожний п’ятий житель міста − британець чи ірландець). Та й у грі виглядали досить пристойно. Навіть виграли у фаворита змагань другий тайм − 1:0. Однак у першому пропустили два голи, в останньому − ще чотири, посівши друге місце в групі D і вийшовши у плей-офф на Україну.

Успіх Білорусі
Серед інших результатів останніх групових турів можна виділити перші перемоги Литви (над Австрією − 4:2) і Білорусі (над Румунією − 6:2). Білорусам цей успіх дозволив подолати груповий бар’єр, що є цілком справедливо з огляду на рівень продемонстрованої командою гри − організованої, дисциплінованої та силової. В 1/8 дебютанти зіграють з Італією, а переможець цієї пари в чвертьфіналі зустрінеться з переможцем матчу Україна − Англія.

Наша гра − о 16.30
Програму четверга, коли розпочнуться матчі плей-офф, відкриє о 10.15 за місцевим часом поєдинок Чехія − Угорщина. За ними гратимуть італійці з білорусами, потім − Португалія й Латвія, Німеччина − Греція й Росія − Естонія. 16.30 − орієнтовний час початку нашої гри. А завершать виявляти чвертьфіналістів Польща зі Швейцарією та Іспанія з Норвегією. Чвертьфінали пройдуть у п’ятницю, півфінали − в суботу, фінал відбудеться в неділю.