Элина Свитолина – Ван Яфань. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Майами

Элина Свитолина – Ван Яфань. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В ночь с пятницы на субботу первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) проведет матч второго круга хардового турнира серии Premier Mandatory в Майами.
 
Встреча против китаянки Ван Яфань (№50 WTA) пройдет шестым запуском на арене Бутча Бухгольца. 
 
Матч перенесен на другой корт. Начало в 03:25
 
Трансляции:
 
 
Путь на турнире
Стадия  Свитолина     Яфань
1-й круг -   Младенович (6:3, 6:3) №68 WTA
 
Ранее девушки не встречались. Победительница матча в третьем круге встретится с Уитни Осигве или Даниэль Коллинз.
 
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Elis
      Elis, 23.03.2019 14:57
    0
    VoOne1983, 23.03.2019 07:35
    Нєєєє. Даяну ще вчора а утіль списали. Зараз вся надія на Дашу!!!!
    Точно!
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 07:35
    +2
    relax-1984, 23.03.2019 05:31
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Нєєєє. Даяну ще вчора а утіль списали. Зараз вся надія на Дашу!!!!
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:54
    +3
    relax-1984, 23.03.2019 05:31
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Ще ж Монфіс, Монфіс! Аааа, що зробив з бідною дівчинкою! Ууууу! Все пропало! Еліна забила на тренування, цілодобово сидить в інстаграмі, ще й падає в сніг!
    "Усьо пропало, шеф. Усьо пропало" (с)
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:49
    0
    relax-1984, 23.03.2019 04:47
    Мені здається, чи Єліна більш зосередженіше та впевненіше виглядає, ніж в першому сеті?
    Так. Викид адреналіну. Адреналін дає знеболювальних ефект, але дуже ненадовго.
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 05:31
    +2
    Elis, 23.03.2019 05:17
    Усім дякую за компанію в перегляді! Усім надобраніч!
    Уявляю скільки через кілька годин набіжить нитиків )))
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:17
    +3
    Усім дякую за компанію в перегляді! Усім надобраніч!
    Уявляю скільки через кілька годин набіжить нитиків )))
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:13
    +2
    relax-1984, 23.03.2019 03:57
    На жаль, Еліс, твої переживання були недаремні
    У мене просто теж зараз травма того ж самого правого коліна)) Запалення суглоба. І я по собі бачу, як повільно воно відновлюється.
    А ще дивлюсь на Еліну і впізнаю себе: така ж сама відчайдуха)) Тільки у неї ще й загартованість великим спортом і харррактер бійцівський! Викликає захоплення!
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:00
    +5
    Навіть не можу сказати, що я засмутилась. Звісно, Еліна хотіла захистити хоча б якісь очки. І була вірогідність, що суперниця напомиляється і просто Еліного професіоналізму буде достатньо. Так не сталось.
    Але вже видно, що Еліна поглибила травму, вже з'явилась скутість у рухах. В пилу гри, коли в крові багато адреналіну, мозок блокує відчуття болю, тому в середині другого сету вдалось зіграти краще.
    Еліна доросла і мудра людина, я поважаю її рішення. Але, мабуть, усе-таки зараз краще серйозно пролікуватись. Час є. Здоров'я тобі, Еліно! Ми все одно за тебе вболіваємо, не дивлячись ні на що!
    vit-2
      vit-2, 23.03.2019 04:56
    0
    VoOne1983, 23.03.2019 04:53
    Краще би знялась
    Мабуть, менеджер не радить Елі зніматися, щоб рекламодавці не відверталися, треба підтримувати імідж що вона бореться до кінця, навіть із травмою.
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 04:55
    +1
    Нічого страшного тепер є місяць на відновлення, чекаємо з нетерпінням Єля! Всім надобраніч.
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 04:53
    -1
    Краще би знялась
    vit-2
      vit-2, 23.03.2019 04:51
    +1
    Еліна на 4-5 навіть тренера не кликала: мабуть не важливий момент, зважаючи на коліно Елі.
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 04:47
    0
    Мені здається, чи Єліна більш зосередженіше та впевненіше виглядає, ніж в першому сеті?
    Александр Ад
    Александр Ад, 23.03.2019 04:39
    0
    4-3
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 04:39
    0
    Хоча дійсно скучили за її камбеками
    Александр Ад
    Александр Ад, 23.03.2019 04:32
    +1
    тримаеться Єлина!
    Elis
      Elis, 23.03.2019 04:25
    -1
    relax-1984, 23.03.2019 04:07
    Знімайся, Єля, я теж вже не можу спокійно за таким спостерігати... Все українське спортивне щастя дісталося футболістам ((( А ще вдень Леся і Єля бачилися в слідуючій стадії (((
    Еля не зніметься
    Elis
      Elis, 23.03.2019 04:24
    -1
    Ще й трансляція накрилась ((
    vit-2
      vit-2, 23.03.2019 04:14
    0
    Таке враження що Еля вже готується до трави : постійно виходить до сітки.
    А вогонь у очах Елі в першій грі на турнірі побачити не реально, та й гра при цьому традиційно залишає бажати кращого. Еліна любить набирати по ходу, хоча в мене самого по Майамі є великі сумніви чи воно їй треба. Але Еліна краще знає своє здоров'я і план на сезон...
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 04:07
    -2
    Знімайся, Єля, я теж вже не можу спокійно за таким спостерігати... Все українське спортивне щастя дісталося футболістам ((( А ще вдень Леся і Єля бачилися в слідуючій стадії (((
    relax-1984
      relax-1984, 22.03.2019 15:06
    +8
    Интересная штука: на неделе подал в отставку с какой-то радости "вечный" президент Казахстана Назарбаев. Но я не о политике. Сразу после этого ихняя футбольная дружина на известных только им эмоциях безальтернативно, без малейших шансов для оппонента, просто прибивает 3:0 шотландцев в отборе к Евро, добыв при этом историческую для себя победу... К чему я веду? У нас сегодня тоже свершилось историческое событие: в то время когда практически никто не ждал и не заикался уже, спорт.уа, давно являющийся главным спортивным ресурсом страны, не прошло и полвека, берёт и таки внедряет в свой обиход государственный язык! Брависсимо!!! По другому не скажешь ))) На нашу футбольную сборную сегодня надежд мало, по-этому с Вас ответный ход, Леська и Элька
    relax-1984
      relax-1984, 22.03.2019 23:54
    +6
    relax-1984, 22.03.2019 15:06
    Интересная штука: на неделе подал в отставку с какой-то радости "вечный" президент Казахстана Назарбаев. Но я не о политике. Сразу после этого ихняя футбольная дружина на известных только им эмоциях безальтернативно, без малейших шансов для оппонента, просто прибивает 3:0 шотландцев в отборе к Евро, добыв при этом историческую для себя победу... К чему я веду? У нас сегодня тоже свершилось историческое событие: в то время когда практически никто не ждал и не заикался уже, спорт.уа, давно являющийся главным спортивным ресурсом страны, не прошло и полвека, берёт и таки внедряет в свой обиход государственный язык! Брависсимо!!! По другому не скажешь ))) На нашу футбольную сборную сегодня надежд мало, по-этому с Вас ответный ход, Леська и Элька
    Каюсь! Ребятки-футболёры наши, простите, не верил, но ничья на выезде с чемпионами Европы в копилке, на том же стадионе, где рашка в прошлый раз 7 банок отгребла ))) Упоротые нам вчера столько же "прогнозировали" ))) Ох же сейчас рвутся кацапские пуканы, плюс ихние вчера бельгийцам без вариантов влетели ))) Всё, Элька и Леська, девоньки, продолжайте сегодняшний спортивный праздник!
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:00
    +5
    Навіть не можу сказати, що я засмутилась. Звісно, Еліна хотіла захистити хоча б якісь очки. І була вірогідність, що суперниця напомиляється і просто Еліного професіоналізму буде достатньо. Так не сталось.
    Але вже видно, що Еліна поглибила травму, вже з'явилась скутість у рухах. В пилу гри, коли в крові багато адреналіну, мозок блокує відчуття болю, тому в середині другого сету вдалось зіграти краще.
    Еліна доросла і мудра людина, я поважаю її рішення. Але, мабуть, усе-таки зараз краще серйозно пролікуватись. Час є. Здоров'я тобі, Еліно! Ми все одно за тебе вболіваємо, не дивлячись ні на що!
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:54
    +3
    relax-1984, 23.03.2019 05:31
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Ще ж Монфіс, Монфіс! Аааа, що зробив з бідною дівчинкою! Ууууу! Все пропало! Еліна забила на тренування, цілодобово сидить в інстаграмі, ще й падає в сніг!
    "Усьо пропало, шеф. Усьо пропало" (с)
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:17
    +3
    Усім дякую за компанію в перегляді! Усім надобраніч!
    Уявляю скільки через кілька годин набіжить нитиків )))
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 07:35
    +2
    relax-1984, 23.03.2019 05:31
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Нєєєє. Даяну ще вчора а утіль списали. Зараз вся надія на Дашу!!!!
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 05:31
    +2
    Elis, 23.03.2019 05:17
    Усім дякую за компанію в перегляді! Усім надобраніч!
    Уявляю скільки через кілька годин набіжить нитиків )))
    О та-а-ак ))) Ніколи не бачити їй шлему, ніколи не бути першою, вся надія на Даяну ))) Як ми звикли, короче)))
    Elis
      Elis, 23.03.2019 05:13
    +2
    relax-1984, 23.03.2019 03:57
    На жаль, Еліс, твої переживання були недаремні
    У мене просто теж зараз травма того ж самого правого коліна)) Запалення суглоба. І я по собі бачу, як повільно воно відновлюється.
    А ще дивлюсь на Еліну і впізнаю себе: така ж сама відчайдуха)) Тільки у неї ще й загартованість великим спортом і харррактер бійцівський! Викликає захоплення!
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 22.03.2019 23:40
    +2
    relax-1984, 22.03.2019 15:06
    Интересная штука: на неделе подал в отставку с какой-то радости "вечный" президент Казахстана Назарбаев. Но я не о политике. Сразу после этого ихняя футбольная дружина на известных только им эмоциях безальтернативно, без малейших шансов для оппонента, просто прибивает 3:0 шотландцев в отборе к Евро, добыв при этом историческую для себя победу... К чему я веду? У нас сегодня тоже свершилось историческое событие: в то время когда практически никто не ждал и не заикался уже, спорт.уа, давно являющийся главным спортивным ресурсом страны, не прошло и полвека, берёт и таки внедряет в свой обиход государственный язык! Брависсимо!!! По другому не скажешь ))) На нашу футбольную сборную сегодня надежд мало, по-этому с Вас ответный ход, Леська и Элька
    спс тобі. я якось і не помітив того перемикача а так пишов шукати
    Dre
      Dre, 22.03.2019 22:38
    +2
    relax-1984, 22.03.2019 15:06
    Интересная штука: на неделе подал в отставку с какой-то радости "вечный" президент Казахстана Назарбаев. Но я не о политике. Сразу после этого ихняя футбольная дружина на известных только им эмоциях безальтернативно, без малейших шансов для оппонента, просто прибивает 3:0 шотландцев в отборе к Евро, добыв при этом историческую для себя победу... К чему я веду? У нас сегодня тоже свершилось историческое событие: в то время когда практически никто не ждал и не заикался уже, спорт.уа, давно являющийся главным спортивным ресурсом страны, не прошло и полвека, берёт и таки внедряет в свой обиход государственный язык! Брависсимо!!! По другому не скажешь ))) На нашу футбольную сборную сегодня надежд мало, по-этому с Вас ответный ход, Леська и Элька
    Не повірив власним очам,коли побачив версію сайту- "ua" .
    Нарешті.
    А Еліні Удачі.
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 04:55
    +1
    Нічого страшного тепер є місяць на відновлення, чекаємо з нетерпінням Єля! Всім надобраніч.
    vit-2
      vit-2, 23.03.2019 04:51
    +1
    Еліна на 4-5 навіть тренера не кликала: мабуть не важливий момент, зважаючи на коліно Елі.
    Александр Ад
    Александр Ад, 23.03.2019 04:32
    +1
    тримаеться Єлина!
    vit-2
      vit-2, 23.03.2019 04:01
    +1
    Не так важливо як Еля зіграє в Майамі, головне щоб вже на грунті пройти сезон на високому рівні.
    Еля зніматися через травму не практикує, якщо не зможе/не захоче, то просто злиється в грі...
    Alexandr Koroluk
      Alexandr Koroluk, 23.03.2019 04:00
    +1
    Elis, 23.03.2019 03:59
    Я не впевнена, що в її стані треба грати другий турнір на уколах. Я завжди за здоров'я. Буде здоров'я - будуть перемоги.
    Еліна, мені просто самій боляче зараз за тебе!
    Согласен. Нужно сниматься, залечивать травму и играть следующие турниры на полную. Так, играя на уколах, можно словить серьезную травму и вообще вылететь н долго
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 03:57
    +1
    На жаль, Еліс, твої переживання були недаремні
    relax-1984