ФОТО ДНЯ. Мораес похвастался украинским паспортом

Форвард «Шахтера» принял украинское гражданство

ФОТО ДНЯ. Мораес похвастался украинским паспортом
© ФК Шахтер Донецк. Жуниор Мораес

31-летний нападающий донецкого «Шахтера» Жуниор Мораес поделился фотографиями своего нового украинского паспорта.

Ранее сообщалось, что Мораес принял украинское гражданство.

В текущем сезоне Мораес провел за «Шахтер» 31 матч во всех турнирах, где забил 21 мяч и отдал 11 результативных передач.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Шахтер Донецк

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Sauron
      Sauron, 19.03.2019 01:15
    -2
    Я ни слова не сказал против, когда натурилозвали Девича и Эдмара.
    Они были бесконечно более украинцы, чем эти кротовьи пассажиры (Марлос и Мораес)...((
    JulikoB
      JulikoB, 18.03.2019 23:24
    +3
    Лыба у него дежурная. Перед зеркалом репетирует?
    akush777
      akush777, 18.03.2019 21:51
    -1
    Неплохой игрок..но возраст..увы.
    bomasiua
      bomasiua, 18.03.2019 21:35
    +2
    хватить вже розказувати хто краще динамо чи шахтар, просто візьмем факти хто приніс більше для нашої збірної і хто далі буде приносити, в збірній зараз іграє в основному хто так динамо і шахтар, але подивимся на склади коли за динамо виходить 7-9українців і ще враховуючи що це не тільки іграки захисного плану а й напдаючого, і основну роль іграють українці, то в шахтаря все на оборот і основна роль українцям не приділена взагалі ікому,(якщоб б не було ліміту той в шахтарі не іграло ніодного футболіста з україни ), тобто кого може вибрати Шевченко звісно що в динамо є більший вибір на позиції. а розказувати що в українців немає таланту що не можуть досягати висот і т.п , то загадайте Шевченка, Беланова , Блохіна, Заварова, приклад нових Малиновський , той же Зінченко, просто якшо б б шахтар не скуповував пачками молодих українських пацанів перспепктивних а потім маринував їх в кращому випадку по орендах а давав їм нормально розавиватись і можливість себе проявляти у клубі то би був інший результат , візьмем приклад Селезньова і Андріану, скільки років луческу робив з Андріану нападаючого, але й так і не зробив , але зато маринував Селезньова на лаві, але якщоб б ахметов дійсно хотів для україни шось зробити а не для себе тільки і для свого кошилька, то покрайній мірі в шахтарі б виховувались нові Малиновські а не бразильці тільки і потім продавались за напогані гроші з мінімальними вкладами
    serge_kr
      serge_kr, 18.03.2019 21:15
    -4
    Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:05
    Троляка,а скіки зараз на шухтьор ходить?)))) 0:6 і 0:7 з папуасами від мс і баварії вже забули?)
    Во первых Шахтер играет в чужом городе по понятным причинам, во вторых можно проиграть и 0:7 но при этом играть в футбол, а не выглядеть как девочки против Челси
    Viktor Laschenko
      Viktor Laschenko, 18.03.2019 21:15
    -2
    Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:05
    Троляка,а скіки зараз на шухтьор ходить?)))) 0:6 і 0:7 з папуасами від мс і баварії вже забули?)
    Красава
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:10
    -8
    )))) сподіваємось в збірні на шухтьор... Програла збірна винні динамівці. Виграла-шухтьорчики)
    solart1964
      solart1964, 18.03.2019 21:08
    0
    Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:05
    Троляка,а скіки зараз на шухтьор ходить?)))) 0:6 і 0:7 з папуасами від мс і баварії вже забули?)
    И чему ты радуешься? Бельгия уже в рейтинге обошла Украину. Через пару лет вообще забудете, что такое ЛЧ. Да и свежак от Челси еще пока сильнее в памяти.
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:05
    -2
    Троляка,а скіки зараз на шухтьор ходить?)))) 0:6 і 0:7 з папуасами від мс і баварії вже забули?)
    serge_kr
      serge_kr, 18.03.2019 21:01
    -7
    MetalKH, 18.03.2019 20:58
    скоро на сборную будет ходить столько же людей, как и на матчи УПЛ
    Если там будут играть ребятки из Киева то точно никто не будет ходить!
    serge_kr
      serge_kr, 18.03.2019 21:00
    -1
    Dmytro Dmytro, 18.03.2019 20:52
    Яка це показуха...в сб ти співаєш гімн на камеру,а вже сьодні маєш паспорт,а завтра ти вже в збірній. Бланко маючи укр.кріння досі не може отримати,а оте....раз і всьо!
    Сподіваюсь динамівці його не приймуть!
    При чем тут динамовци? Они все взятые и пальца Мораеса не стоят. Они в сборной только для галочки та и сам Морес до сихпор в хорошых отношениях с этими динамовцами.
    MetalKH
      MetalKH, 18.03.2019 20:58
    -8
    скоро на сборную будет ходить столько же людей, как и на матчи УПЛ
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 18.03.2019 20:52
    -8
    Яка це показуха...в сб ти співаєш гімн на камеру,а вже сьодні маєш паспорт,а завтра ти вже в збірній. Бланко маючи укр.кріння досі не може отримати,а оте....раз і всьо!
    Сподіваюсь динамівці його не приймуть!
    Wprognoz
    Wprognoz, 18.03.2019 20:46
    -5
    Яка щира посмішка))) Фотографу респект! Зрузу зрозуміло, що він про це думає. Краще вже Мілю чи Девіча з нафталіну витягти
    serge_kr
      serge_kr, 18.03.2019 20:37
    0
    Добро пожаловать в сборную, такой нап очень поможет!
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 18.03.2019 20:22
    +6
    Удачи. И для сборной весомое укрепление.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 18.03.2019 20:22
    +6
    Удачи. И для сборной весомое укрепление.
    JulikoB
      JulikoB, 18.03.2019 23:24
    +3
    Лыба у него дежурная. Перед зеркалом репетирует?
    bomasiua
      bomasiua, 18.03.2019 21:35
    +2
    хватить вже розказувати хто краще динамо чи шахтар, просто візьмем факти хто приніс більше для нашої збірної і хто далі буде приносити, в збірній зараз іграє в основному хто так динамо і шахтар, але подивимся на склади коли за динамо виходить 7-9українців і ще враховуючи що це не тільки іграки захисного плану а й напдаючого, і основну роль іграють українці, то в шахтаря все на оборот і основна роль українцям не приділена взагалі ікому,(якщоб б не було ліміту той в шахтарі не іграло ніодного футболіста з україни ), тобто кого може вибрати Шевченко звісно що в динамо є більший вибір на позиції. а розказувати що в українців немає таланту що не можуть досягати висот і т.п , то загадайте Шевченка, Беланова , Блохіна, Заварова, приклад нових Малиновський , той же Зінченко, просто якшо б б шахтар не скуповував пачками молодих українських пацанів перспепктивних а потім маринував їх в кращому випадку по орендах а давав їм нормально розавиватись і можливість себе проявляти у клубі то би був інший результат , візьмем приклад Селезньова і Андріану, скільки років луческу робив з Андріану нападаючого, але й так і не зробив , але зато маринував Селезньова на лаві, але якщоб б ахметов дійсно хотів для україни шось зробити а не для себе тільки і для свого кошилька, то покрайній мірі в шахтарі б виховувались нові Малиновські а не бразильці тільки і потім продавались за напогані гроші з мінімальними вкладами
    solart1964
      solart1964, 18.03.2019 21:08
    0
    Dmytro Dmytro, 18.03.2019 21:05
    Троляка,а скіки зараз на шухтьор ходить?)))) 0:6 і 0:7 з папуасами від мс і баварії вже забули?)
    И чему ты радуешься? Бельгия уже в рейтинге обошла Украину. Через пару лет вообще забудете, что такое ЛЧ. Да и свежак от Челси еще пока сильнее в памяти.
    serge_kr
      serge_kr, 18.03.2019 20:37
    0
    Добро пожаловать в сборную, такой нап очень поможет!